PDA

View Full Version : Za brysneneto!?



Az biiii
01-11-2005, 19:23
Mi az sym 10-ti klas.. a ve4e se brysna seki den, porasna mi dosta brada, i kosmite stanaha (stavat) se po tvyrdi..Kam moga da gi mahna za po-dylgo vreme- moga li da gi depiliram ili tam epiliram ili kak se kazva6e tova deto kat namej nqkfa lenti4ka i si q lepne6 na okosmenoto mqsto i sled malko qmaha6 i tq ti maha kosmite, tova moge li da se polzva i za bradata, 6toto neobi4am da se brysna mnogo a pyk trqbva??
PLS kajete mi kak da gi mahna..

mania4kata
01-11-2005, 21:32
ami ne sam maj ama znam 4e za brada osven samobrasna4ka ni6to drugo ne stava vij za drugi 4asti ot tqlkoto moga da te posavetvam no da si 4uval maj da si slaga kola maska na liceto :lol: :lol: ne nali spoko 6e svikne6 i gajeto mi se nervi 4e trqbva seki den da se brasne ama seki s problemite si :lol:

suzanna
01-11-2005, 22:20
ahah..chovek ti si lud..znaesh li kakva bolka shte e na bradata...samo samoobrusnachka ako pitash mene :!:

az biiii
01-12-2005, 07:18
e da ama iskam da q mahna :roll:
sigurne li ste 4e nestava s tez produkti (kak se kazvat?) det si maha6 kosmite za po dylgo vreme? :roll: :cry: :(

adult
01-12-2005, 08:02
Как ще става бе :shock: :shock: :shock:
То ако можеше така да се маха брада...охоооо......я не се излагай :wink:

mmaxx
01-12-2005, 08:18
Пич не се занимавай с глупости.И аз преди яко се дразнех и през няколко дни се бръснех.Но сега ми писна и се бръсна през 4-5 дни.И според мен просто не си свикнал да се гледаш брадясал.Просто си няма начин - така сме мъжете.Но недей да се бръснеш всеки ден.То и баща ми не се бръсне толкова често.Пробвай през 2-3 дни , щото иначе ако продължаваш така като станеш на 20 за 2 дни ще ти е израстнала брада като на Христо Ботев :wink:

ay biii
01-12-2005, 17:31
podqvolite :roll:
A a

mmaxx
01-12-2005, 18:22
[quote=ay biii]podqvolite :roll:
A a

fostenkata:)
01-12-2005, 18:25
mmm az mislq che ne moje a i da mojeshe shteshe da boli ti za Kola Maska li ni govorish..."????she te boli da znaesh mi kat ne shtesh da sa braznesh brazni se 1 pyt na sedmica she hodish s brada taman e po majestveno az lichno adski mn se kefq na momcheta s brada kakto kazah (she se povtorq)po myjestveno naprao e supera i nqma da ti e tolkova tvyrda ako q brysnesh po rqdko...pone az taka mislq pak ne znam.... :wink:

02-02-2007, 08:20
mmm az mislq che ne moje a i da mojeshe shteshe da boli ti za Kola Maska li ni govorish..."????she te boli da znaesh mi kat ne shtesh da sa braznesh brazni se 1 pyt na sedmica she hodish s brada taman e po majestveno az lichno adski mn se kefq na momcheta s brada kakto kazah (she se povtorq)po myjestveno naprao e supera i nqma da ti e tolkova tvyrda ako q brysnesh po rqdko...pone az taka mislq pak ne znam.... :wink:

02-02-2007, 08:25
]ami ne sam maj ama znam 4e za brada osven samobrasna4ka ni6to drugo ne stava vij za drugi 4asti ot tqlkoto moga da te posavetvam no da si 4uval maj da si slaga kola maska na liceto :lol: :lol: ne nali spoko 6e svikne6 i gajeto mi se nervi 4e trqbva seki den da se brasne ama seki s problemite si :lol: :D

ProstoAz
02-02-2007, 13:19
Темата е стара!