PDA

View Full Version : Това което ви е на сърцето...



MyCuHkA
01-12-2005, 13:36
Тук можете да казвате и изразявте по какъвто решите начин това което ви е на сърцето... Дали в стихотворна форма или да напишете разказ или просто нямате на кой да споделите ... мисля че това е добра идея защото не всеки има на кой да сподели... а не мисля че ако няма всичката болка трябва да стои вътре в нас ... глупаво е... така че ако решите... давайте... И аз ще се включа след няколко часа :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
01-12-2005, 13:42
Mi kf0 da sp0delq ??? Sq mi e typ0 6t0t0 vremet0 e nqkf0 gadn0 ... Sidq si u nas i byrnikam v t0q f0rum :]

tedo_davis
01-12-2005, 13:48
Тук можете да казвате и изразявте по какъвто решите начин това което ви е на сърцето... Дали в стихотворна форма или да напишете разказ или просто нямате на кой да споделите ... мисля че това е добра идея защото не всеки има на кой да сподели... а не мисля че ако няма всичката болка трябва да стои вътре в нас ... глупаво е... така че ако решите... давайте... И аз ще се включа след няколко часа :wink:
S udovolstvie ... no taq tema q imashe podobna i predi ... samo da popitam ... Ako si izleq syrceto tuka .... na KOI PODQVOLITE SHTE MU PUKA ?!

Murderdoll
01-12-2005, 13:56
ъъ тфа не го четете

Murderdoll
01-12-2005, 13:56
уф деба чудя се кво да прая да се
бия ли с едни ....или да не се бия...ся
да не си помислите че спичам ама ако
се сбия с тях...(а те са три и ако ми скочат
и трите нямам никви шансове естествено)
та значи те хубуу ше ме бият,после приятелите
ми ше разберат и ше ги бият тях след
което техните приятели отново ше бият мен
мухаах и става като затворен кръг копеле...
пък ако аз ги ступам...след тва сичко ше
се повтори...блях че гадно :x :x :x :x :x

MyCuHkA
01-12-2005, 14:28
tedo_davis... колкото можем ще се опитаме ние да ти помогнем... и точно заради това че може би ако нямаш на кой да споделиш просто не е здравословно да го държиш в себе си...
И сега моите излеяния...

От огледалото ме гледат властно
зелените очи на непознат
и искат с дяволски инат
да сложат те света на място.

Във тях е истинското Аз,
потъпкано от страх незнаен,
низвергнато от гняв нетраен
и оковано в тъмен мраз;

във тях е истинското Аз,
от злобата си изтошено,
от силата си уморено -
безсилно е във своя бяс,

но умножило своя блясък
в любов, по-ценна от живота,
в любов, по-силна от смъртта
******************************************
Отмечатъци от усмивки върху паважа,
оставени някога,отдавна,преди
в един от дългите летни
слънчево усмихнати дни,
леко сияят...
Листата върху тях образуват колаж
и напомнят за минал красив
съвършен сякаш спомен - мираж
който ден след ден избледнява
малко по малко ... постепенно
с живота неспособен да се сражава.
И след като завинаги умре
от време на време се връща
там - в тихата , сива, в старата къще
построена от спомени,
сбъднали се мечти,
но твърде твърде отдавна били....
******************************************
Сухи очи.Болката е голяма.
Господи не ме мъчи!
Нека заплача.
Нека сълзите избодат очите ми,
само да преболи...
Нека,уморена от смях
най после да се усмихна...
Нека отмаляла след мъката...
... Искам да плача
Господи не ме наказвай
да плача със сухи очи
и посивели коси...
Нека поне завали-
дъждът да намокри лицето ми
Сухи очи... Неми очи...
Само въздишка.. и камък в гърди ... наместо сърце...
**********************************************
Казвали са ми че времето лекува всичко
че след време спира да боли
че след време скитат само тъжни спомени
че след време нищо не личи...

Но защо на мене времето не ми помага?
И защо след време пак боли??
И защо след време пак сърцето ми се стяга...?
И дори и бледо всичко си личи...

Вярно вече нищо не е същото
Вярно днес е по различно от преди
Вчрно,че могъщо вече не е чувството
но макар и слабо пак го има в моите гърди!
************************************************** ***
Как нежно сълзяха очите ти
Всяка една сълза изгаряше сърцето ти....
Всяка една мисъл за любимия докосваше душата ти.
Всяко едно желание той да спре сълзите ти...
те оставяше без дъх и без сили...
Сякаш ти стана неговата кукла
когато му се искаше да си поиграе...
Сякаш забрави какво е да те обичат!
Сякаш забрави истинските думи.: .... "Обичам Те!"
************************************************** ****
Не,не, спри ,защо шак избяга при друг сърце...
Знаеш, че после по пътя
когато се връщаш при мен ще бъдеш
само и разбито...
Но ти копнееш с есяко разбито
твое парченце за любовта,
която ще успее да те направи едно цяло.
И аз не мога да те спра!
************************************************** ****
Вярвах винаги в теб любов!
Вечно вярвах че те има.
И след всеки удар твой,
и след всяка грешка моя.

Вярвах винаги в теб любов!
Нищо,че жесока с мене беше,
Нищо,че от тебе винаги болеше
Нищо,че сама оставах вечер

Вярвах винаги в теб любов!
До последно вярвах че те има.
Но отново удар тежък ми нанесе
и надеждата последна с теб отнесе...

Вярвах винаги в теб любов!
Но и всяка вяра граници си има...
И до днес че чудя,не разбирам,
само сън ли си ... или те има... ?!

C-I-A-R-A
01-12-2005, 14:50
offfff na men mi e mnogo machno i neznam kakvo da pravia chakam viza za anglia ama mai imam otkaz i moia priatel me kara da ostavam nelegalno i v momenta neznam kakvo da pravia :roll:

tedo_davis
01-12-2005, 15:08
MyCuHkA

...


Ot 2-ri ne sam sam ;} Prosto ... ako si izlivam 4uvstvata tuka ... tva mi se struva malko ... Detinsko ... neznam za6to.Samo az si znam kakvo mi e.I da razpravqm ... nito nqkoi shte mi pomogne ... nito pyk nqkoi go zasqga :P

Alli
01-12-2005, 20:35
i tedo,ne e taka-spodelena bolka-polovin bolka

sa sam az:
az ko da kaja,bratle-taq sedmica ne sam na daskalo,v pon nqmahme parno,a sega sa bolna ot gnoina angina,i sam hiper obarkana,vlubena,2te moi nai-dobri priatelki vlubeni v edno mom4e no nito ednata znae za drygata,no drygata ne,v sabota biv6oto mi gaje mis e natiska6e,az si go ahresvam,az go otblusnah i mn mn me e qd,6oto doide edno drygo mom4e i to pred biv6ia mi i stana edno hiper brutalno savpadenie i go misliq kak 6e go praa po-drygata sabota na den dena na ednata best friendka ia be...bukvalen shit!

Alli
01-12-2005, 20:38
i tedo,ne e taka-spodelena bolka-polovin bolka

sa sam az:
az ko da kaja,bratle-taq sedmica ne sam na daskalo,v pon nqmahme parno,a sega sa bolna ot gnoina angina,i sam hiper obarkana,vlubena,2te moi nai-dobri priatelki vlubeni v edno mom4e no nito ednata znae za drygata,no drygata ne,v sabota biv6oto mi gaje mis e natiska6e,az si go ahresvam,az go otblusnah i mn mn me e qd,6oto doide edno drygo mom4e i to pred biv6ia mi i stana edno hiper brutalno savpadenie i go misliq kak 6e go praa po-drygata sabota na den dena na ednata best friendka ia be...bukvalen shit!

Utopia
01-12-2005, 20:38
mislq i az da izrazq tova koeto mi e na syrceto ...
shte byda kratyr

NAZDRAVE:)

adult
01-12-2005, 20:54
mislq i az da izrazq tova koeto mi e na syrceto ...
shte byda kratyr
NAZDRAVE:)
Хи Хи Хи ,туй си беше яко откровениеhttp://forum.bg-mamma.com/images/smiles/newsm74.gif

aBeP4eTo
01-12-2005, 21:19
Аммм д0брем сега няма да г0в0ря за нещ0 к0нкретн0 ами
еи така пр0ст0 в м0мента съм мн0г0 развалнувана... незнам пр0ст0 се зарадвах на едн0 личн0 съобщение...
И сега си мисля как едни 5-6 реда м0гат да те зарадвам и някакви 0бикн0венни думи 0т даден ч0век к0ит0 не п0знаваш м0гат да те накарат да се усмихнеш и да се зарадваш !
Щастиет0 не е г0лям п0дарак или 6-тица 0т т0т0т0 :lol:
Явн0 щастиет0 м0же да е сам0 една дума един жест... леле взех да г0в0ря глуп0сти ! Ценете малките неща ! :wink:

rosskata
01-12-2005, 21:52
:? Кво да си излея душата и аз, ами, седя и си мисля защо най- близките ми хора ме мислят за мъжемразка, неспособна да създаде връзка... Пък аз вземам да си мисля колко безчувствени стават хората, когато в дадена ситуация преди много време се почуватват засегнати от нещо си там... И след това години наред, дори след като са забравили защо и как са се почувствали засегнати, това им оказва някакво влияние... Не става дума само за мен и това, че съм мразела мъжете (което дори не е съвсем вярно). Просто се бях замислила как всяко едно дребно нещо оставя дълбоки следи у нас и у характера и възприемането ни за света... Ще спра дотук, че май си загубих мисълта...

А за Utopia- Наздраве! :P

01-12-2005, 21:53
ami kakvo da spodelq 8) prosto neznam kakvo da kajq to4no sega v momenta ne sum mnogo na sebe si zle mi e kofti mi e dosta ymoren sum ot rabota v momenta si mislq za priqtelkata si :roll:

Baccara
01-13-2005, 07:12
уф деба чудя се кво да прая да се
бия ли с едни ....или да не се бия...ся
да не си помислите че спичам ама ако
се сбия с тях...(а те са три и ако ми скочат
и трите нямам никви шансове естествено)
та значи те хубуу ше ме бият,после приятелите
ми ше разберат и ше ги бият тях след
което техните приятели отново ше бият мен
мухаах и става като затворен кръг копеле...
пък ако аз ги ступам...след тва сичко ше
се повтори...блях че гадно :x :x :x :x :x


Мдаааа...Насилието поражда насилие! Кофти!

p.s Ако решиш да се млатиш с горепосочените девойчета викай, че ми се гледа женски бой.

Utopia
01-13-2005, 09:00
nasilieto porajda nasilie .. :?

az sym mislq che loshoto podtikva kym progres

Baccara
01-13-2005, 09:57
nasilieto porajda nasilie .. :?

az sym mislq che loshoto podtikva kym progres

Интересно мнение. Как подтиква към прогрес?

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 14:06
Utopiq 06te li si na tema Nazdrave ili ve4e n0rmaln0 g0v0ri6 ??? hahaha

Ейми
01-13-2005, 15:44
Your lips speak soft sweetness
Your touch a cool caress
I am lost in your magic
My heart beats within your chest

I think of you each morning
And dream of you each night
I think of your arms being around me
And cannot express my delight

tova mi e na syrceto :} :}

Utopia
01-13-2005, 16:09
Utopiq 06te li si na tema Nazdrave ili ve4e n0rmaln0 g0v0ri6 ??? hahaha
neska malko po leko .. uj ucha che utre sym na izpit ..
no kakto se kazva .. polqtiq izpit e zemat izpit
za tova sega pochvame pak 4 biri .. ii .. ..? :)~

united_colors
01-13-2005, 16:51
Ami kakv mi e na surceto...
Dnes si misleh :
Iskam da zajiveia sama s gadjeto si. Da imame 1 apartament, malak, kato za nas.
Da imam hol, koito da izglejda kato bar. Da imam suhi cvetia i aromatni sve6ti. Kartini po stenite i ogromno ogledalo v spalniata. Da imam svetlo sinia bania sas vana i lampa sas regulira6ta se svetlina.
Da imam knigi da no6noto 6kav4e i vreme da gi 4eta.
Snimki na rafta i hora za koito da si spomniam, a su6to i te za men.
Iskam da imam malka terasa sas izgled kum dvora, kudeto nikoi niama da moje da me vidi kak pia kafe.... sama.
Iskam da imam vreme za sebe si i vreme za rabota, a rabotata mi da e tazi koiato iskam. Iskam da imam radio i da niamam televizia, za6toto mi pisna da mi promivat mozuka.
I... tova e ... prosto iskam da sum 6tastliva...

^efas^^
01-13-2005, 16:54
Пикае ми се :P

Utopia
01-13-2005, 17:07
Ami kakv mi e na surceto...
Dnes si misleh :
Iskam da zajiveia sama s gadjeto si. Da imame 1 apartament, malak, kato za nas.
Da imam hol, koito da izglejda kato bar. Da imam suhi cvetia i aromatni sve6ti. Kartini po stenite i ogromno ogledalo v spalniata. Da imam svetlo sinia bania sas vana i lampa sas regulira6ta se svetlina.
Da imam knigi da no6noto 6kav4e i vreme da gi 4eta.
Snimki na rafta i hora za koito da si spomniam, a su6to i te za men.
Iskam da imam malka terasa sas izgled kum dvora, kudeto nikoi niama da moje da me vidi kak pia kafe.... sama.
Iskam da imam vreme za sebe si i vreme za rabota, a rabotata mi da e tazi koiato iskam. Iskam da imam radio i da niamam televizia, za6toto mi pisna da mi promivat mozuka.
I... tova e ... prosto iskam da sum 6tastliva...


i az taka si misleh edno vreme .. i kato i go kazah me zarqza :)
kakyv e izvoda li ... NE MISLI ZA GLUPOSTI :)

Satanas_daughter
01-13-2005, 18:45
Тук можете да казвате и изразявте по какъвто решите начин това което ви е на сърцето... Дали в стихотворна форма или да напишете разказ или просто нямате на кой да споделите ... мисля че това е добра идея защото не всеки има на кой да сподели... а не мисля че ако няма всичката болка трябва да стои вътре в нас ... глупаво е... така че ако решите... давайте... И аз ще се включа след няколко часа :wink:
S udovolstvie ... no taq tema q imashe podobna i predi ... samo da popitam ... Ako si izleq syrceto tuka .... na KOI PODQVOLITE SHTE MU PUKA ?!

ee suglasna sum na koi shte mu puka kato si izleia surceto,na nikoi na nikoi pokrai men ne mu puka ta na niakoi ot tuka shte mu puka....
mi dobre iskam da umra,niama smisul da jiveia,priatelite mi ne sa sviasni gajeto mi e na kunda munda.maika mi e kuchka i ne ia ponasiam muja i e kreten koito ne ponasiam,daskaloto mi e shibano i mi se nalaga vsiaka sutrin da bihtam do nego 40min shtoto niama reisove,mrazia se mrazia vsichko okolo men..m da eto izliah si go ako na niakoi mu puka shte stana raparka

lover4e
01-13-2005, 18:53
Кво да ви кажа... определено имам нужда някой да изслушва понякога... И понеже винаги моите "приятели" са заети с това да ми разказват своите проблеми и терзания.. За мен просто не остава ред! А и на кой ли му пука..На кой ли му пука че съм депресирана.., че имам нужда от капчица любов, от малко нежност и щастие. Не че не получавам всичко което искам от родителите си.. Даже си е прекалено много в сравнение с това което аз давам от себе си. Аз нямам приятели.. просто познати. Момичето което ми се пише най-добра приятелка ме прееба по най-гадния начин и пак ми се лепна.. но отношенията ни никога не са били както преди (поне от моя страна)! Може би не съм права. Може и аз да греша в преценката си за хората, но не мисля.. Имам нужда от приятели.. истински приятели! Всички на които можех да разчитам се преместиха от този шибан град и си останах без никой! Имам чувството, че цял живот ще си остана девствена.. Че никога няма да си намеря свястно момче, което да ме разбира, обича... подкрепя. Не съм идеална.. не претендирам за това, но мисля, че и аз заслужавам малко разбиране от стана на някой. Дано скоро си намеря истински приятели на които мога да разчитам винаги, да се доверявам изцяло и да не се страхувам, че ще ме заебът на другия ден! Дано някой ден мечтата ми се сбъдне...

Тед:)
01-14-2005, 04:58
Сред къщите притихнали в мрака,
на есента сред влажната мъгла,
едно момче самотно нея чака
и вслушва се в сърцето на града.
А вятъра му шепне с вой злокобен
и в мрежа го оплита вечерта,
потъва то в съня си неспокоен
и бавно плъзва в вените студа.
То чувства как смъртта го задушава
и вижда как отива си деня,
стои,а всъщност иска да избяга
и вик отчаян губи се в нощта...
В същото градче сред спящикъщи,
сред влажна ранна утринна роса
едно момче спи с ледена усмивка...
То бе дочакало СМЪРТТА!