PDA

View Full Version : Перпето Мобиле



^efas^^
01-12-2005, 16:28
Ако не знаете какво е това да изясня. Това е преведено буквално вечен двигател нещо което се движи вечно без да му въздейства човека. За сега е казано че това нещо е възможно да се направи само в космоса. На мен ми стана интересно като ми го каза даскалката по физика и сега мисля че почти съм успял да го направя с още двама приятели. Само трябва да го построим и да видим дали работи. Не ми се вярва да сме успяли щото толко много хора са се мъчили да го направят но никой не е успял. Но все пак имаме някакъв шанс. Вие как мислите дали е възможно да се построи вечен двигател :?:

Murderdoll
01-12-2005, 16:32
symnqwam se :wink:

^efas^^
01-12-2005, 16:41
И аз ама имаме някъв шанс само ни трябва вечна топлина от някъде. Слънцето абсурд щот земята се движи и през ноща няма да бачка. Стигнахме до идеята да ползваме минерален извор щото те винаги са отпли дори и през зимата ама минералния извор може да пресъхне. И засега оставаме на идеята да направи дупка със сонда достатъчно дълбоко че да се усеща топлинта от земното ядро и да използваме. Ама кинти за сонда отде :lol: . Само топлото ни е проблем другото сме го измислили вече :lol:

Confusion
01-12-2005, 17:36
Правен е проект за това и мисля, че беше успешен, но е прикрит и незнам кво са го направили. Може строго секретно да е станало нещо.
За енергия е използвана "Земната Гравитация"
Сам можеш да разбереш, че е възможно и на земята - просто трябва и ти да измислиш неква машина която да работи на принципа на гравитацията. Но трябва доста книжки да прочетеш за да стигнеш и ти до там :)

^efas^^
01-12-2005, 18:00
Не май не е направено нищо успешно мноо търсих в нет-а никъде даже няма намек за това да е направено. А пък сега тъкмо като си мислех че съм успял се сетих за нещо дето миналата година го учех по физика и всичко се срина. Обаче няма да се откажа имам нова идея :lol: Все пак 10х за това с земната гравитация може нещо да ми хрумне :P

C-I-A-R-A
01-12-2005, 18:30
Mnogo se samniavam :roll:

01-12-2005, 19:34
abe i kav 6te e toq dvigatel kade 6te sedi samo kva 6te mu e functiona
i ot mineralen izvor nqma dostata4no toplina da pomogne ,spored men moje da ima mnogo po dobar na4in ot tozi s vodata koito ako se zamisli6 mnogo lesno 6te se seti6 koi e ;). A tva s gravitaciqta sa6to ne e lo6a idea.
A za da imate pari za proekta parvo trqbva da si predlojite ideite nq nqkoi firmi ili kakvoto se setite za sponsorstvo.Aide uspeh s dvigatelite i ako stanat da ni kaje6 :)

01-12-2005, 22:58
btw mnogo se sumnqvam che tova moje da stane pone za sega ne mi se vqrva no sled vreme si4ko moi da stane 8) :lol:

Baccara
01-13-2005, 08:14
Ако не знаете какво е това да изясня. Това е преведено буквално вечен двигател нещо което се движи вечно без да му въздейства човека. За сега е казано че това нещо е възможно да се направи само в космоса. На мен ми стана интересно като ми го каза даскалката по физика и сега мисля че почти съм успял да го направя с още двама приятели. Само трябва да го построим и да видим дали работи. Не ми се вярва да сме успяли щото толко много хора са се мъчили да го направят но никой не е успял. Но все пак имаме някакъв шанс. Вие как мислите дали е възможно да се построи вечен двигател :?:


Чесно казано не знам, но все пак ви пожелавам успех. Хубавото е, че покрай това търсене наПерпетуум Мобиле са били създадени нови открития. Така, че Дерзайте!

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 15:27
Mi i az siln0 se symnqvam da uspee6! No vse pak stiskam palci :P

KKK
01-13-2005, 15:43
ako ti i tvoite priqteli go pravite 10000000000000000000000000000% nqma da stane

^efas^^
01-13-2005, 18:06
abe i kav 6te e toq dvigatel kade 6te sedi samo kva 6te mu e functiona
i ot mineralen izvor nqma dostata4no toplina da pomogne ,spored men moje da ima mnogo po dobar na4in ot tozi s vodata koito ako se zamisli6 mnogo lesno 6te se seti6 koi e ;). A tva s gravitaciqta sa6to ne e lo6a idea.
A za da imate pari za proekta parvo trqbva da si predlojite ideite nq nqkoi firmi ili kakvoto se setite za sponsorstvo.Aide uspeh s dvigatelite i ako stanat da ni kaje6 :)
Споко ве пич то не е нещо угромно не се искат мноо средства нещото е просто като мелница и относно функцията му като го направим който иска да извършва работа ще намери каква да е я електричество я нещо друго.
Няма невъзможни неща :P

LilSaint05
11-09-2011, 16:34
Такова нещо е правено но създателят не се знае къде е и кои е как мислите кои би го оставил да пусне това на пазара та нали хиляди компании ще фалират както изчезна и онзи българин които запали двигател на кола с вода и няколко капки нещо си монополистите от горивната индустрия се погрижеха този проект да се забрави....

Verminaard
11-09-2011, 19:02
Това е тема от преду шест години бре,содомит!

KumchoValcho
11-10-2011, 14:21
Според мен отдааааавна е измислен, друг е въпроса, че определени хора няма да допуснат да стигне до обществото
Възможно е, въпреки че противоречеше на дадени принципи във физиката. Физиката може да се пренапише