PDA

View Full Version : Твърде "открит" човек...:/



LifeleZzz
01-12-2005, 15:45
Лошо ли е да си открит човек?Аз за съжаление не мога да прикрия никакво чувство...Винаги ми личи дали съм щастлива или тъжна...АМА ВИНАГИ!Не се понасям вече... :evil: :x :evil: И се чуде може ли да се реши тоя проблем.......????Пробвала съм да прикрия какво е в душата ми ама резултата е още по-лош :(

^efas^^
01-12-2005, 15:46
И за кво ти е да прикриваш чувствата си??

adult
01-12-2005, 16:04
И на мене тва много ми пречи-когато съм в лошо настроение...и тогава хората около мене ме определят като "бурсук"-че се муся и че ми е неприятно всичко...създавам погрешно впечатление,но какво да направя като не мога да си слагам маски :roll: Мисля че това е по-скоро плюс-хората трябва да са откровени,не да се правят...

LifeleZzz
01-12-2005, 16:31
Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... :roll: Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!

The Goodbye Girl...
01-12-2005, 16:41
Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... :roll: Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!
Няма как обаче. Всичко си има и добрите, и лошите страни. А това до каква степен си открит в чувствата и мислите си е въпрос на характер. Според мен не е лошо да си искрен, да показваш как се чувстваш. Аз не съм такава. Не мога да споделям, по-скоро не искам, и не ми личи как се чувствам. Винаги съм била такава. Ако искаш да промениш това в себе си, може например да си водиш дневник(какви идеи само ми идват). Поне ще си пишеш какво ти е на душата и ще се поуспокоиш. :wink:

01-12-2005, 16:47
pri silnoto(istinsko) jelanie i malko volq, moje6 i da i se sdyrji6 emociite . nedei da se pravi6 na hyper iskrena, ne e 4ak tolkova trudno. probvala li si pone? pomisli kakvo im e na dr da sa v tvoeto obkryjenie
a pyk Ako naistina tolkova ti e trudno - nz, ama trqbva da se starae6 ina4e mn 6te ti pre4i za byde6te. (napr. pri rabota s horata)

Zara^
01-12-2005, 16:50
Mi spored men e hubavo da pokazva6 4uvstvata si, oba4e ne napulno. Ako ponqkoga ti e kofti, pokaji go no ne go natrapvai do takava stepen 4e i na drugite da im stane gadno. Az su6to ne moga da pokazvan 4uvstvata si i si gi pazq za sebe si. Daje ponqkoga priqtelite mi se qdosvat 4e ne sum spodelqla dostatu4no s tqh. Ako me vidqt 4e sum zle (koeto mnogo rqdko pokazvam) po4ti nikoga ne mogat da razberat za6to

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 15:49
Sp0red men sy6t0 e g0lqm + da m0je6 da p0kazva6 4uvstvata si 6t0t0 h0rata m0gat da te razbirat za kf0 misli6 i spirat da pravqt ne6t0 ak0 ne ti e priqtn0 ! Abe de da znam ... :}}

united_colors
01-13-2005, 16:40
Ами като не съм на кеф скапвам настроението на всички около мен...Супер гадно ми е тва!Искам квото си го чувствам да си е за мен...Да не тормозя другите с проблемите си и т.н. ... А когато съм happy съм толкова "веселичка",че чак почвам да дразня с държанието си... :roll: Може би до някъде е + да показваш кво ти е ама от друга страна не е!
I az sam prekaleno otkrit 4ovek, no moga da ti kaja, 4e za mene tova e mnogo puti po-hubavo otkolkoto ako biah podmolna, licemerna ili t.n.t., za6toto znam 4e ako niakoi me haresva, me haresva za6toto sam az!
Ne se promeniai, viarno gadno e da si prekaleno emocionalen, no imenno tezi hora sa niakak si po-dobri, iskreni i vseki predpo4ita da ima takuv 4ovek do sebe si.
Ako drazni6 niakoi tova e moje bi za6toto toi ne moje da ima tvoiata neprinudenost! :lol:

BABY_SEXY_GIRL
01-13-2005, 19:54
Za teb samiq e dobre, govori hubavo za teb, no dr hora vidqt li tova ti se ka4vat na glavata :twisted: Ob6to vzeto ne e dobre, po red pri4ini :roll:

х
01-13-2005, 20:09
хич не е добре. това е израз по-скоро на детинщина. всички малки деца са така- неразбират кога да премълчат или отклонят темата, или кога да сдържат нервите си... :(

vasi_z
01-14-2005, 18:46
БЪДИ ТАКЪВ КАКЪВТО СИ!!!! :lol:

tedo_davis
01-16-2005, 11:43
Ako kriesh 4uvstvata si ot nqkoi ... POVQRVAI MI gubish MNOGO!

LiNkiN4eTo
01-16-2005, 11:55
i na mene vinagi mi li4at 4uvstvata ama da ne ti puka , takava si si za kvo da se promenq6

Momchence
01-16-2005, 13:41
Spored men ne e nujno da si prekriva6 4uvstvata i nastoreniqta....moje bi iska6 da se bori6 s tqh.....primerno kato si tyjna da se opitva6 da se usmiha6....ne znam...
Kogato nqkoi e qdosan i znam 4e tova e samo momentno systoqnie...az se dyrja s nego veselo bazikam go i go vbesnqvam o6te pove4e za6toto znam 4e posle 6e rabere 4e ne e bil prav...vmesto da mu se vyrzvam i az da se qdosvam prosto priemama si4ko na 6ega.....no use6tam koga rabotata e naistina seriozna :) :P