PDA

View Full Version : Kak da prikriq,4e sum piqna do kozirkata?



lady_bird
01-12-2005, 15:53
Kogato sum pila roditelite mi vinagi razbirat.Kofti,a?Kak da prikriq mirizmata na alkohol?Kak da izbegna polulqvaneto po koridora vku6ti?Kakvo da napravq,za da ne se 4uvstvam tolkova zamaqna?I ne na posledno mqsto-kakvo da kaja,kogato me sga6tqt?

^efas^^
01-12-2005, 15:55
Заспиваш и никой не знае вс ще мислят че си изморена :lol:

bad_baby_girl
01-12-2005, 15:58
Ne PIy we! :lol:

Cyberdyne_101
01-12-2005, 15:59
Ми значи има 4 варианта :arrow:
1: Забрави за алкохола (алкохолът на никой не прощава :lol: :lol: )
2: Пий зелев сок :wink:
3: Удари ена шкембе чорбичка с мноооооооого чесън и оцет :D
4: Пий няколко бири (клин клин избива 8) )

adult
01-12-2005, 16:02
Ми като се надрънкаш до припадък,какво очакваш-да си като цветенце ли :roll: Трябва да си знаеш мярката,не е нужно да се докарваш до такива мизерни състояния. А иначе-как очакваш вашите да не забележат :?: И какво можеш да излъжеш в подобен момент? Ми то единствено от прием на алкохол можеш да залиташ,да вониш и да драйфаш...Мъчно ми е чак...

^efas^^
01-12-2005, 16:04
Сетих се гениална идея махаш си шапката няма да имаш козирка и никой няма да знае че си пиана до козерката 8)

01-12-2005, 16:11
Na4i celta ti e da legnesh v legloto vazmojno nai barzo.Piesh 1 kofi4ka kiselo mqlko. S zalitaneto...dea znam, bavni(no ne mnogo bavni) vazmojno nai kordinirani dvijeniq(ne si gledai v krakata i ne gi gledai v o4ite). Kaji 2-3 prikazki shtoto ako direktno legnesh v legloto e podozritelno. Dr1j se vazmojno nai seriozno!

I kato stignesh do legloto i legnesh moje bi si uspqla ama 100% te she imat neshto na um ama nqma da imat fakti!...Vse pak ako si tolkova zle 4e she draifash i se izdraifash dokat spish spukana ti e rabotata...Po dobre se izdraifai nqkade nav1nka..pii kisoloto mqlko i deistvai!...Be obshto zeto si4ko e spored obstanovkata...Znam 4e ne moje se misli na piqna glava ama se pak se postarai! Taka da izglejda kato seki den sqkash se prebirash!

Good luck!

01-12-2005, 16:16
Aaa da i za smardeneto...To mnoo spaseniq nqq gledai da pr1snesh nqkav dezodorant ama leko...Ne da se ufaskash i da vonish ot 100 kilometra, to e qsna rabotata togava..Po princip dishai prez nosa kat si vlezesh v vas(glei da nqqsh hrema, haha :), i vse pak kat si v koridora gledai da ne dishash mno mnooo...Vlezesh li si v staqta otvarqsh leko prozoreca i lqgash da spish za da se provetrqva...ina4e ako ne go otvorish...mamaa miaaa....Na sledashtiq den organizma ti she iska vodaa...shtoto tos alkohol kak se absorbira...piesh si voda est...no ne trqq da te vijdat 4e se nalivash ako vodenica!!!

amy lee
01-12-2005, 16:17
emi macka...duvki za da se mahne duhut na alkohol.i se razhojda6 navun dokato ne iztreznee6...ne se pribira6 dokat si firkana.6toto zalitaniqta ti dokato vurvi6 kum staqta kato ni6to 6te te izdadat

bad_baby_girl
01-12-2005, 16:17
Сетих се гениална идея махаш си шапката няма да имаш козирка и никой няма да знае че си пиана до козерката 8)

:lol: :lol: :lol:

The Goodbye Girl...
01-12-2005, 16:29
Хоу :!: Честно казано, няма такъв начин. Ако си наистина пияна, ама пияна, нито дъвки, нито нищо, само един здрав сън ще те оправи. А за подителите... Или гледаш да не им се мяркаш пред очите, а направо си лягаш и си мислиш, че не са те усетили. Или казваш пияна съм, оставете ме. Щото щеш, не щеш, родителите не са толкова заблудени, че да не те усетят, когато се прибереш пиян. :wink:

01-12-2005, 17:00
kakyv e smisylyt da se napiva6, ako trqbva da se pribira6!!! to e mn typo. 6tom pie6 - zna4i ostavai s kompaniqta i se veseli. vky6ti se pribira v gore dolu trezveno systoqnie! ina4e kva e faydata - da se napie6 i da se pribire6 da spi6. mn sku4no... samo se trovi6 naprazno

C-I-A-R-A
01-12-2005, 17:29
Pii olio :wink:

rosskata
01-12-2005, 17:57
Pii olio :wink:
:shock: :shock: :shock: Ако пие олио, ще започне да дрйфа, а целта определено не е да се издрайфа в коридора. МНого трудно е да метнеш ваште, и те са пили и знаят за кво си говорим. Просто се направи на супер уморена, изпий две кафета преди да се прибереш или гледай да оставаш с компанията, докато се поосвестиш.

А, и поливането на главата с ледена вода доста помага. :wink:

aBeP4eTo
01-12-2005, 18:07
Абе м0я пр0блем пък е с шкаф0вете :lol: Те дебнат ли ма кф0 кат0 се прибера "Лек0" пиинала и... абе се са удрям ф няк0й шкаф !
Ама нашите ( чукам на дърво ) 0ще не са ма сбарвали !
Кат0 мии се драифа пред нас или ф дв0ра щ0т0 живея в къща :lol:
Изпивам едн0 айрянче нз и аз как си г0 прая !
Мене п0принцип явн0 не ме сбарват щ0т0 се прибирам късничк0 и те милинките спат кат0 заклани к0й кат0 тях !
Лягай си да спинкаш малк0 стените ще идват към тебе ама сп0к0ин0 ! Случва се....

rosskata
01-12-2005, 18:16
Абе м0я пр0блем пък е с шкаф0вете :lol: Те дебнат ли ма кф0 кат0 се прибера "Лек0" пиинала и... абе се са удрям ф няк0й шкаф !

:? Да бе, да им се не види тъпите шкафове, все ми налитат... А и вратата все ми пречи, веднъж се засилих да я разбия, тя била отключена, след което пода ми се разсърди нещо и много жестоко ме фрасна... Имах цицина цяла седмица... Не знам защо мебелите са тлкова агресивни към мен, само защото си пийвам??? :shock:

monka
01-12-2005, 18:49
Абе м0я пр0блем пък е с шкаф0вете :lol: Те дебнат ли ма кф0 кат0 се прибера "Лек0" пиинала и... абе се са удрям ф няк0й шкаф !

:? Да бе, да им се не види тъпите шкафове, все ми налитат... А и вратата все ми пречи, веднъж се засилих да я разбия, тя била отключена, след което пода ми се разсърди нещо и много жестоко ме фрасна... Имах цицина цяла седмица... Не знам защо мебелите са тлкова агресивни към мен, само защото си пийвам??? :shock:

hi hi ih hi.......da be i men mebelite mnogo me mrazqt,kogato sam piinal...4udno za6to?!

GalYol
01-12-2005, 18:54
E виж ако си леко пийнала нещата могат да се замажат с няколко дъвки и оправданието, че си яко изморена и веднага лягаш.
Обаче, ако си се надръндила до козирката и не можеш името да си кажеш няма как да не те фанат.
Най-добре се нареждат нещата като внимаваш кога се напиваш. Пий повече само когато няма да се прибираш. Така със сигурност няма да имаш проблеми.

aBeP4eTo
01-12-2005, 21:23
Абе м0я пр0блем пък е с шкаф0вете :lol: Те дебнат ли ма кф0 кат0 се прибера "Лек0" пиинала и... абе се са удрям ф няк0й шкаф !

:? Да бе, да им се не види тъпите шкафове, все ми налитат... А и вратата все ми пречи, веднъж се засилих да я разбия, тя била отключена, след което пода ми се разсърди нещо и много жестоко ме фрасна... Имах цицина цяла седмица... Не знам защо мебелите са тлкова агресивни към мен, само защото си пийвам??? :shock:

Да бе мн0г0 са агресивни и към мене :( Преди няк0лк0 седмици дръжката на вратата реши да играем на канадска съпротивляваше ми се дълг0 време, н0 накрая се 0твори :lol:

01-12-2005, 21:47
Edin suden dush i si kato nova :) :wink:

Baccara
01-13-2005, 07:19
Kogato sum pila roditelite mi vinagi razbirat.Kofti,a?Kak da prikriq mirizmata na alkohol?Kak da izbegna polulqvaneto po koridora vku6ti?Kakvo da napravq,za da ne se 4uvstvam tolkova zamaqna?I ne na posledno mqsto-kakvo da kaja,kogato me sga6tqt?

Вариант 1 :arrow: Кажи, че не си пила, а просто си надрусала :)
Вариант 2 :arrow: Не се прибирай в къщи :)
Вариант 3 :arrow: Кажи, че гаджето ти те е наебало яко и за това не може да се крепиш. :)
Вариант 4 :arrow: Не пий алкохол! :)

air_J
01-13-2005, 13:05
nema na4in ot li4en opit go znam ! :twisted:

BlinDBoY
01-13-2005, 13:16
Ми мисли за последствията...преди започнеш да пиеш..не прекалавяй с количеството...и се замисли хубаво ли е момиче да се напива?!

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 13:36
hahaa Ami az vednyj p0mnq (p0sledniq pyt kat0 se napih) se pribrah p0 ran0 6t0t0 ima6e pr0verki na p0licaii ... Na pribirane si zeh edn0 paket4e dyvki .... Vleznah si vky6ti dyv4eiki dyvka 0tid0h v kuhnqta i se pravih 4e mi e l060... 0tid0h i se izdraifah(sorry) p0 vreme na reklamite i si legnah :}}

BABY_SEXY_GIRL
01-13-2005, 19:54
Mi koi te kara da pie6 be :?: :lol: