PDA

View Full Version : Баща ви казвал ли ви е...



^efas^^
01-12-2005, 18:10
че като станете на 18 години ще ви изхварли от къщата си. Бати шибаното моя така ми каза. Аз се надявах поне апартамент някъв да ми даде да не седя на улицата ама той нищо не спомена :( Ама май не говори серйозно все пак съм му син неможе да ме изхвърли като мръсно коте навънка, а пък и не си спомням да съм го вбесил нещо.

C-I-A-R-A
01-12-2005, 18:28
Samniava me da govori seriozno ti si mu sin vse pak.Ne mu se vrazvai na prikazkite iavno e bil iadosan. :wink:

rosskata
01-12-2005, 18:30
:? Сигурно ти е бил накипял нещо или просто се е бъзикал. Дори и да го е мислил сериозно едва ли ще го направи, ако няма сериозна причина. И майка ми каза, че ако не вляза тая година никъде, трябва да изляза на квартира " За да се науча да бъда самостоятела мога да си водя гаджета да си ги чукам на спокойствие, да се науча да си готв и пера." Но искренно се съмнявам, че би ме изгонила от вкъши- все пак ми е майка и и пука за мен.

Колкото до апартамента, баща ти не е длъжен да ти купува. 8)

little_black_dress
01-12-2005, 18:36
Ами на мен не са ми казвали,защото още съм далече от осемнайсетте,обаче мисля,че баща ти говори сериозно.
Наистина е гадно,като си представиш,че ще те изхвърлят навън,като мръсно коте,но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си?Все някога трябва да се пренесеш на квартира,под наем,в собствен апартамент или при някой приятел,нали?В крайна сметка нали не мислиш цял живот да живееш заедно с родителите си,няма ли по някое време да ти стане неудобно да им искаш джобни пари?
Мисля,че ще е най-добре да си помислиш хубаво какво ще правиш занапред с живота си и да се посъветваш за това с някой твой приятел със сходен на твоя проблем! :wink:

bad_baby_girl
01-12-2005, 18:43
mi spored men ili ba6tati e bil piqn ili pak se e 6eguval,i ti si mu se varzal!Ne vqravam da go e kazal na seriozno,toi ti e ba6ta vse pak,edva li ti misli zloto...
:wink:

suzanna
01-12-2005, 19:00
eh spoko ... ne znam i az shto ti go e kazal ama ako e super otgovoren kato chovek i si misli che taka shte te nauchi na sushtoto moje i da ne se e sheguval..az puk mn iskam da me izhvurlqt oshte sega che ne gi ponasqm veche :D

rosskata
01-12-2005, 19:11
....,защото още съм далече от осемнайсетте....
но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18. :wink:

ridin'spinnaz
01-12-2005, 19:13
slu4va se ..i moq taka vika loshoto e 4e taq godina staam na 18....
hahaha

Alli
01-12-2005, 19:15
mene i sa me e gonil otku6ti,6oto moq e pulna otka4alka,ama pak go obi4am:)

sm361
01-12-2005, 19:16
em mn e vazmojno da ne se e bazikal..sq de da vi znam vzaimoootno6eniqta u vas...ama kfo ti puka ,ako imate mnoo razpravii po dobre kat stane6 na 18 sam da si se iznese6ne misli6 :)))))))
ili puk ako mu kae6 6e sam 6e si trugne6 toi 6e zeme da se zamisli
btw na kolko si 4e tolko se pritesnqva6 ... da ne si na 17god i 11meseca ?
ne se vprqgai tolkoz

01-12-2005, 19:20
i az sam taka , vikat mi 4e kato stana na 18 trqbvalo da imam sobstven dom , dran dran, TAPANARI

little_black_dress
01-12-2005, 19:35
....,защото още съм далече от осемнайсетте....
но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18. :wink:

Имах предвид,че би трябвало да си вече сигурен в себе си на 18 години и да се изнесе от тях след като влезе в университета!
Освен това не си мисля,че е лесно да се справиш само,защото си на 18,а ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ! :?

angelski_o4i
01-12-2005, 19:36
mi az li4no mn iskam da se iznesa ot nas to4no za da znam 4e sama trqbva da se opravqm i sama si se grija za sebesi!no tova 6te e do mesec sled bala zada sam siguna za rabotata i jili6teto si :lol: :D

GalYol
01-12-2005, 19:37
Баща ти няма право да те изгони от вас като станеш на 18, защото макар и пълнолетен ти си все още ученик(и въобще "учащ се" после, ако евентуално станеш студент) и според БГ законодателство родителите ти са длъжни да те издържат докато учиш.

Ама така или иначе не ми се вярва да те изгони от вас. Все пак ти е баща и няма как да не му пука за теб. Предполагам го е казал, за да се шашнеш малко, да си по-отговорен и т.н.

rosskata
01-12-2005, 19:42
Имах предвид,че би трябвало да си вече сигурен в себе си на 18 години и да се изнесе от тях след като влезе в университета!
Освен това не си мисля,че е лесно да се справиш само,защото си на 18,а ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ! :?



Разбрах добре какво имаш предвид и казах, че не е задължително да си сигурен на 18. Освен това не се карам с теб, естествено, че си изразила мнение- имаш право на това... Просто моето мнение е малко по- различно... :wink: Имаше едно лафче "Не се карам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето" Peace!

miloto_girl_4e
01-12-2005, 20:20
mi spored mene se e bazikal.. nadali kato stane6 na 18,to4no na RD-to ti te vzema i te iznasq ot vas :D :twisted:
prosto go e kazal na 6ega spored mene.. moje i da e bil seriozen,ama spoko toi nqma da te ostavi bez puknata para ili bez pokriv na glavata,taka4e nqma kakFo da se spi4a6 :)
na6te ne sa mi kazvali taka,a i se sumnqvam da stane,6toto brat mi e na 21,a o6te si e u nas,puk kamo li men da izhurlqt :wink:

Baccara
01-13-2005, 08:05
че като станете на 18 години ще ви изхварли от къщата си. Бати шибаното моя така ми каза. Аз се надявах поне апартамент някъв да ми даде да не седя на улицата ама той нищо не спомена :( Ама май не говори серйозно все пак съм му син неможе да ме изхвърли като мръсно коте навънка, а пък и не си спомням да съм го вбесил нещо.


Абе за всеки случай си имай едно на ум.

SunnyG
01-13-2005, 08:09
kakvoto i da stava nemoje da te izhvyrli,ama i ti nemoje6 ve4no da si na negoviq gryb :roll:

Confusion
01-13-2005, 08:33
....,защото още съм далече от осемнайсетте....
но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18. :wink:

Ох много кофти ситуация наистина :? И аз тази година ще се мъча да кандидатствам, но такъв голям х*й си вкарах с тази математика, че не е истина. Много съм се спекъл нещо в последно време и тези задачи направо ме побъркват. То и аз като съм станал на 18 кво баща ми трябва да ме изхвърли от вкъщи ли кво? Това е глупаво. Виж сега найстина като влезнеш в някой ВУЗ, вече много се променят нещата :) А дано си реша задачите на изпита :roll:

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 15:10
Abe sam0 p0 sebe si si li4i 4e si g0 raz04ar0val za ne6t0 ... I na6te taka kazvaha na brat mi ama ei sq kyt stana na 18 i 06te si e tuka! Az sam0 4akam da kandidatstva i da sa mafka ! A pyk i ne jiveq s istinskiq si ba6ta a tfa e sam0 p0 sebe si fakt0r da ne g0 g0nqt 0t fky6ti :}}

^efas^^
01-13-2005, 18:27
Е той че ще ме изхварли ще ме изхварли въпроса е няма ли поне да ми даде некой цент. Верно че не е задължен да ми купи апартамент ама ако ме остави на улицата ще бъде ебати шибаното и аз искам да се махна ама неща да седя на улицата и да чакам някой да ми реши проблема. Ама май вече имам алтернатива на един мой приятел баща му също ще го изхварли като стане на 18 ама ще му земе и апартамент така че ще ида да живея при него докато се опрая с кинти и жилище :lol:
ПП: Успех на всички дето имат изпит
ПП: Аз не смятам да уча висше ама май ще тряа щот без него вече неможе да си намери свястна работа човек :(

bulgarche
01-13-2005, 18:52
Базика те...сигурно да се стреснеш и да помислиш за бъдещето си :roll:

Josefinne
01-13-2005, 21:19
OFFTOPIC: Little_black_dress, като ти гледам аватара, понеже и аз по едно време бях с тоя аватар и се си мисля, че тва съм аз :lol:

BlinDBoY
01-13-2005, 21:33
Спокойно...баща ти квото и да ти говори....никога няма да се откаже от теб!!!

GreenLadyM
01-13-2005, 21:54
Spoko be kak shte te izhvurli nali ti e bashta!Ebaval se e....vse pak da ne si nqkoe mrusno kotence...sin si mu:-)uspokoi se...a ako mn go zakusash vse nqkoi shte te priuti!moje da otidesh da jiveesh pri gadjeto :wink:

hyperson`lufs`slaveto:)
01-14-2005, 00:39
Prosto se e posheguval ne mu se vryzvai takiva sa bashtite ponqkoga ili e bil qdosan neshto .. men maika mi ponqkoga mi kazva 4e shte me zakoli oba4e kakto vijdash post-vam vyv foruma i sym jiv. Po4ti nikoi roditel ne bi napravil taka.. na 18 godini moje da si pylnoleten no vse pak u4ish vse oshte. Ne bi go napravil pone taka smqtam az.

shushi
01-14-2005, 05:47
ami da i az mislq kato ostanalite che tova .. e bilo prosto v losh moment ..
spoko ne se kosi nali se seshtash che si negov sin i nqma da te ostavi na ulicata :) Hehehe male na men ako mi kaje taka....ama ne mi puka baba mi prepisa apartament ahahahaha :)))

e4o
01-14-2005, 17:09
mi ne sa mi kazvali taka nikoga :roll:

^efas^^
01-14-2005, 19:41
Spoko be kak shte te izhvurli nali ti e bashta!Ebaval se e....vse pak da ne si nqkoe mrusno kotence...sin si mu:-)uspokoi se...a ako mn go zakusash vse nqkoi shte te priuti!moje da otidesh da jiveesh pri gadjeto :wink:
Хахах съмнявам се че родителите на гаджето ми ще ми разрешат да живея у тях. Само факта че няма къде да живея ще ги накара да мислят че съм някой нехрани майко и сигурно ще ми забранят да се виждам с гаджето :lol:

tedo_davis
01-16-2005, 12:44
moq bashta ako me izgoni ot nas ... VEDNAGA otivam na selo ... pone si imam ky6ti4ka ;} ama ako nqmah - kofti ;(

LiNkiN4eTo
01-16-2005, 12:51
ba6ta mi nikoga ne mi go e kazval ama az sigorno sama 6te si se iznesa