PDA

View Full Version : ИСКАМ ДА ВИ КАЖА КАКВО МЕ ДРАЗНИ ЯКО У ВАС .................



НИТРО
01-12-2005, 21:33
ААААААААААААААААААААААА ЛЕЛЕ МАЙКООООООООО КВИ СА ТИЯ СКАПАНИ КАРТИНКИ В ПОДПИСИТЕ БЕ !!! КАТО КЛОНИНГИ СТЕ !!!! КАТО ШИБАНИ КЛОНИНГИ !!!!! СИЧКИТЕ НА АВРИЛ ЛАВИН ПРИМЕРНО !!!! ЛЕЛЕ МАЙКООООООООООООООООООООО ООООООООО !!!!!!!!! АДСКИ ТЪПО Е. И КВИ СА ТИЯ МОДЕЛКИ ЗА АВАТАРИ !!!!!!!!НЯМА ДА СТАНЕТЕ ПО-КРАСИВИ... ПО ДЯВОЛИТЕ ТОЛКОВА СТЕ ЕДНАКВИ И ПРЕДВИДИМИ !!!!!!!! И СИЧКИТЕ СНИМКИ И АВАТАРИ СА С РЕЗОЛЮЦИЯ ОТ 300Х300 НАГОРЕ !!!!!! КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ ! СИЧКО СТАВА ГИЗДАВО КАТО ЦИГАНСКА СВАТБА!!!!!!
Moderated by coki
Моля, спазвай правилника!

Utopia
01-12-2005, 21:35
men syshto me drazni taq shibaniq .. ebati smotanata moda, wallpaper-i za podpisi, samo ostava da prekrystqt saita na www.modno-studio-za-kartinki.com

Murderdoll
01-12-2005, 21:36
ъхъ съгласна:)на че аз нямам картинки де
ама има такива дето са хипер огромни :x :shock:

SweeT^Puppy
01-12-2005, 21:38
Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш :roll:
За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите :roll:

Murderdoll
01-12-2005, 21:41
Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш :roll:
За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите :roll:
е твоя аватар определено е от тия
ОГРОМНИТЕ...аре ако искаш да ти го
намаля или го смени...бтв няма ли да
разберете бе хора
МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОГАТ ДА ТРИЯТ АВАТАРИ И ПОДПИСИ,САМО АДМИНИТЕ МОГАТ

Utopia
01-12-2005, 21:44
kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq

Murderdoll
01-12-2005, 21:48
kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq
чакай да позная...сигурно юзъра...е поне да
предупреждаваха с лични деба...не се трият
толкова често аватари тука че да не може да
ти пратят ено лично :roll:

techCandy
01-12-2005, 21:52
kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq
haha tva e druga tema
i na men ne mi haresvat, i az imam razbira se.... :roll:
oba4e ideqta e druga, naistina mnool hora imat na avril lavigne linkin park i nekvi modeli
a posle 6to mi se struvat vsi4ki ednakvi i za6to tolkova malko mi pravqt vpe4atlenie...

rosskata
01-12-2005, 22:41
НАй- много от всичко ме дразни огромността на аватарите и тия картинки в подписа- кви са тия чаршафи бе, хорa! Няма да ви забележат повече, ако ви е по- голям аватара! Понамалете ги малко, не е голяма философия, картинката на моя аватар като си я харесах беше 300 на 200 пиксела, ама сложих ли си я така- не. А пук в подписа също не е много хубаво да има картинки, не знам отйъде дойде тая мода, сега и аз си сложих и не ми пречат особено, ама кви са тия огромнотии ве? Вижте Линкинчето и онуй флудърче Ели Сексито? Що за фототапети имат в подписа???

Utopia
01-12-2005, 22:44
НАй- много от всичко ме дразни огромността на аватарите и тия картинки в подписа- кви са тия чаршафи бе, хорa! Няма да ви забележат повече, ако ви е по- голям аватара! Понамалете ги малко, не е голяма философия, картинката на моя аватар като си я харесах беше 300 на 200 пиксела, ама сложих ли си я така- не. А пук в подписа също не е много хубаво да има картинки, не знам отйъде дойде тая мода, сега и аз си сложих и не ми пречат особено, ама кви са тия огромнотии ве? Вижте Линкинчето и онуй флудърче Ели Сексито? Що за фототапети имат в подписа???

ae hamava rabota ako pitash men .. nqma da se uchudq ako i na zadnicite si imat kartinki .. sigurno .. tova e novata moda .. da izrazish sebe si pokazvai kartinka na nqkoi drug .. :?

aBeP4eTo
01-12-2005, 22:46
хаха Рос те цели wallpapers си сл0жили ! :lol: :lol: :lol:

SweeT^Puppy
01-13-2005, 12:22
Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш :roll:
За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите :roll:
е твоя аватар определено е от тия
ОГРОМНИТЕ...аре ако искаш да ти го
намаля или го смени...бтв няма ли да
разберете бе хора
МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОГАТ ДА ТРИЯТ АВАТАРИ И ПОДПИСИ,САМО АДМИНИТЕ МОГАТ


Съжалявам не мислех, че аватара ми е толкова голям. Разбирам ви, щото и мен ме дразнят големите аватари. Вече го смених... :roll:

e4o
01-15-2005, 14:02
bravo SweeT^Puppy, samo taka :wink: :wink: :wink:

GeRyTo
01-15-2005, 17:15
Абе нека си имаме картинки в подписите ама че трябва да се съобразяват размерите трябва...и аз много много други картинки си бях харесала на тая моделка ама нито ги сложих за подпис нито за аватар...щото не е приятно да гледаш някъф уолпейпър все пак...не стига че се забавя и зареждането на сайта ами и се видоизменя направо..мноо е кофти :evil:

Dobrina
01-15-2005, 20:31
Дам, много сте прави
А най-гадно е когато видиш тема с мнения по един ред и "чаршафи" в подписите, които трябва постоянно да превърташ :)

The Goodbye Girl...
01-17-2005, 17:34
Ето къде аз да се изтъкна. Правете като мен - никакви картинки. НЕ, шегувам се. Мен ме мързи да си сложа и за това не го правя, пък и много ми трябва. И все пак мен ме дразни, че тегли повече, когато зарежда големи картинки. :wink:

one_touch
01-20-2005, 20:30
men pak mnogo me draznqt takiva ... za da spazq pravilnika nqma da kaja kolko si tup s po dostoini dumi za tvoeto blestq6to izkazvane.tva e 4e toq forum e zaa svobodni hora sus svobodno mislene sobstven vkus i t.n taka 4e ti si posledniq koito moje da gi sadi kakvo da si slagat i kakvo ne.tva 4e ne ti haresvat si e li4no tvoi skapan problem .kakvo si slagat te si r4e6avat vsu6nost nie si re6avame tva 4e si depresiran/a (ne te znam kakav pol si ama nqma da si i dam zor da pogledna) na tema super modeli i si nqkakav super depresant i t.n si e tvoi li4en problem za koito ne sme dlajni da znaem.taka 4e ako nqma da kaje6 ne6to umno si spesti glupavite temi.i nqma kak da znae6 4e tezi koito se kriqt zad kompa ne sa po hubavi ot tiq modeli ako ne vun6no to moje bi vutre6no.aaaaaaaaaaaaaaaaa :evil:

Connecting to...
01-21-2005, 19:55
.... 4e ti si posledniq koito moje da gi sadi kakvo da si slagat i kakvo ne....
Никой не ги съди!!! Ако не можеш да го схванеш го прочети пак докато разбереш, че никой не ги е съдил!!!
В случая говорим за етичност. Бях пуснал такава тема в раздел Предложения, похвали и ...
Сега пак ще го кажа. Има хора с по-бавна връзка, има хора, които заплащат месечния си акаунт според трафика. Вие с вашите тапети правите изключително тежък форума. Другия вариант за тези, които не искат да гледат тапетите е да си сложат ОПЕРА /както ми препоръчаха и на мен - благодаря на Utopia/, тогава няма да ви се зареждат всичките "боклуци", НО тогава к'ел файда, че сте си сложили снимчици, които на практика няма да бъдат видяни...
Но стига морал... на сила хубост не става... така че, уважаеми юзери свиквайте с мисълта, че българина не се интересува много от мнението на другите. Стигаме до поговорката Мене ми е добре, когато на Вуте му е зле !!!

Devilsplaymate
03-21-2005, 14:05
xax syglasna sym ... e ... to na mene mi istrixa avatara /otdavna/ i sega mi e vpodpisa ... ;/

^I don't give a fuck^
03-21-2005, 14:21
и аз съм съгласна...но какво да се прави ,ако някои си харесва (примерно)еминем нека си го слага в подписа ...не някакво огромно картинище...но който каквото си харесва да си слага.обаче не виждам причина да не си слагам автар напримес някаква "мацка" :shock:

tedo_davis
03-22-2005, 06:54
НИТРО vnimavai malko s prikazkite
E dobre ... K'vo kato nqkoi hora si slagat kartinki na Avril?!!?Shte si slagam kolkoto si iskam.Nito sa s golqma rezoliuciq nito pre4at na nqkoi.A kakvo da kaja za nqkoi ot mneniqta ti?!NVM.Samo shte ti kaja neshto - Hi4 ne me BOLI 4e te draznim.

final_fantasy_fan
03-22-2005, 07:05
be 6to da nqmame kartinki v podpisite!?Mislq,4e taka e po-gotino,ama da ne sa nqkakvi mnogo golemi!az su6to imam kartinki,ama ne sa mnogo golemi i se naqdqvan,4e ne pre4at na nikogo!

etrusca
03-23-2005, 18:38
аз мисля че повечето подписи са супер сладки а за аватарите мога да кажа че са яки !!! нищо лично просто истината през моите очи http://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gifhttp://i2.photobucket.com/albums/y33/MeoLL/pics/smil3dbd4dbc14f3f.gif

CRaZy_IKT
05-06-2005, 15:47
daaam

tedo_davis
05-06-2005, 15:50
awe nqkoi moderator nqma li da go zakliu4i tova ?~?!?!?

e_l_i_z_a
05-09-2005, 07:09
ami az imam dosta kartinki v podpisa...... :oops: :roll:
mene pyk me nervqt 4e 80%sa s macki po belyo

bogicata
05-11-2005, 19:10
абе мани много тъпа работа, много ме нерват некви дето са си качили по пет-шестнайсетина картинки в подписа, подписа не е да си напраиш съобщението по обширно така че да го видат, подписа трябва да е кратък и оригинален, помня в един друг форум един от любимите подписи на всички беше следния "мисля че секса е по-добър от логиката но не мога да го докажа" супер готин е нали ;) ми тфа е, аз имам некви горящи букви и една табелка дето всеки път си сменя писанието и пак мисля че е претрупан а вие тия подписи за нищо ги нямате, ми направете си направо една уеб страница с инфо за вас си и си качвайте снимки колкото изкате, даже наскоро гледах некъв с аватар поне 500-600 пиксела, ебаси селянията :evil: аре пиис

ISSP
06-13-2005, 22:54
.... 4e ti si posledniq koito moje da gi sadi kakvo da si slagat i kakvo ne....
Никой не ги съди!!! Ако не можеш да го схванеш го прочети пак докато разбереш, че никой не ги е съдил!!!
В случая говорим за етичност. Бях пуснал такава тема в раздел Предложения, похвали и ...
Сега пак ще го кажа. Има хора с по-бавна връзка, има хора, които заплащат месечния си акаунт според трафика. Вие с вашите тапети правите изключително тежък форума. Другия вариант за тези, които не искат да гледат тапетите е да си сложат ОПЕРА /както ми препоръчаха и на мен - благодаря на Utopia/, тогава няма да ви се зареждат всичките "боклуци", НО тогава к'ел файда, че сте си сложили снимчици, които на практика няма да бъдат видяни...
Но стига морал... на сила хубост не става... така че, уважаеми юзери свиквайте с мисълта, че българина не се интересува много от мнението на другите. Стигаме до поговорката Мене ми е добре, когато на Вуте му е зле !!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

San4o
06-14-2005, 01:17
Браво браво един да се усмели да се изкаже против сайта. Защо не сложите ограничение на големината на картинките.

zElEnA^mAsLiNkA
06-14-2005, 09:18
Ami gadni sa tiq Avatari naistina! ama tuka ne stafa6e vypr0s za g0leminata a za vida im! P0ne az d0k0lk0t0 zacepih avatarite bili ednakfi i sam0 m0deli imal0 na tqh!
Am s tfa ne sym syglasna 6t0t0 seki si ima razli4en liubimec i si g0 lsga kat0 avatar i tfa 4e neg0 g0 kefi bi trqbval0 drugite da g0 razbirat!

ISSP
06-14-2005, 20:34
Браво браво един да се усмели да се изкаже против сайта. Защо не сложите ограничение на големината на картинките.
Еми да !!! ако не се намери такъв...

alegra
08-30-2005, 17:14
Абе я стига,щом искам ще си слагам снимка на модел в подписа,това си е мое решение!

adi_crazy
08-30-2005, 17:17
Всеки си има право на мнение!На кой квото му харесва, тва си слага!

borche
09-06-2005, 03:09
абе и ти не си ми от най-симпатичните лайненца :twisted:

zElEnA^mAsLiNkA
09-06-2005, 08:30
абе и ти не си ми от най-симпатичните лайненца :twisted:
Stiga s taq 0mraza :)

sherry
09-06-2005, 09:00
Koi kvoto iska-tva da si slaga :!:
Ne mislq,4e nqkogo,koito izob6to ne poznavam,moje da mi syrji smetka(a i na drugite)kakayv podpis e hubav i kakav-ne e.
Vseki tuk si ima glava na ramenete,koqto izpolzva ot vreme na vreme.Vseki si vzema re6eniq.I na men nqkoi avatari ne mi haresvat,no tova e vapros na vkus.Az nqmam pravo da nalagam svoq varhu drugite :idea:
Sa6toto vaji i za tebe :wink:

cecile
09-06-2005, 12:26
xaxa ae kvi sa teq typotii e qqq daite neshto interesnooooo aaaaa lapeta ;>>