PDA

View Full Version : Баща ми си има любовница



MaDdNeSs_GirL
01-13-2005, 10:05
Ох много ми е трудно всичко започна преди 1 година когато един ден звъни на баща ми GSM постоянно и баща ми го държи и не иска да вдигне и само го затваря пак се звъни и затваря и аз го заподозрях и след това записах този номер..но видях че си го е извадил най отдолу и вместо име е написал само ":)" и запомних номера и за почнах да се обаждам и ми вдигаше все някаква жена но аз отначало не си мислех нищо особено само го подозирах и известно време не съм се занимавала но скоро някак си започнах да се интересувам от смс-ите му и без да знае ги четох и в един пишеше "Хайде де кога ще ме повозиш с колата нали обеща мен първа" и оттогава започнах да го следя постоянно и след известно време точно на Коледа пак му хванах GSM и в един смс пишеше "Скъпи ела вкъщи чакам те голичка и нямам търпение да дойдешш" и на мен ми стана някакво отвратително и ми се насълзиха очите и вече бях обедена и мн често като говори вкъщи с някой говори толкоова тихо че изобщо не се чува а майка ми ибаща ми изобщо не си живеят и на двамата им не е зор един за друг баща ми не е спал вкъщи от 7 месеца... и се чувствам някак си...прибира се колко да седне на компютъра..Наистина както се казва един мъж когато няма това което му трябва вкъщи го търси навън защото майка ми един път не се е държала с него като истинска съпруга и изобщо не им пука на 2мата но ми е много гадно че баща ми си има любовница МОЛЯ помогнете ми какво да правя и ми кажете дали да му кажа че знам или нещо такова

e_man
01-13-2005, 12:40
...Наистина както се казва един мъж когато няма това което му трябва вкъщи го търси навън защото майка ми един път не се е държала с него като истинска съпруга и изобщо не им пука на 2мата но ми е много гадно че баща ми си има любовница МОЛЯ помогнете ми какво да правя и ми кажете дали да му кажа че знам или нещо такова
Ако държиш на баща си му дай да разбере че знаеш, но не си го споделила с друг!
Доколкото описваш взаимоотношенията им е нормално да тръгне по този път, за съжаление вероятноста да се оправят отношенията не е голяма(пак казвам съдя по думите ти) така, че по добре го приеми като факт, но ако ти е неприятно го помоли да бъде по-дискретен така че да не научаваш повече за нея(любовницата)!
Сори мисля че мога да те разбера :cry:

miskin
01-13-2005, 13:09
Ами явно нещата вървят към раздяла и май така ще е по-добре, като чета каква е ситуацията. Казвала съм го вече няколко пъти и пак ще повторя- когато двама души не желаят повече да са заедно и няма шанс да се оправят отношенията им най-добре е да се разделят възможно най-скоро, а не да живеят насила заедно, заради децата, съседите, баби, дядовци и т.н. Знам, че ти е кофти, но нищо чудно майка ти да знае за тази негова връзка, но тъй като те така и така са разделени (дори и да няма развод) да не и прави впечатление. Ако прецениш за добре, кажи на баща си че знаеш, но не му се карай или обвинявай- ако е баща на място ще ти обясни всичко.

e4o
01-14-2005, 14:04
mi kaji mu ili kaji na maika ti, tva e ujasno :cry:

iv4e_f
01-14-2005, 23:08
Ами явно нещата вървят към раздяла и май така ще е по-добре, като чета каква е ситуацията. Казвала съм го вече няколко пъти и пак ще повторя- когато двама души не желаят повече да са заедно и няма шанс да се оправят отношенията им най-добре е да се разделят възможно най-скоро, а не да живеят насила заедно, заради децата, съседите, баби, дядовци и т.н. Знам, че ти е кофти, но нищо чудно майка ти да знае за тази негова връзка, но тъй като те така и така са разделени (дори и да няма развод) да не и прави впечатление. Ако прецениш за добре, кажи на баща си че знаеш, но не му се карай или обвинявай- ако е баща на място ще ти обясни всичко.da saglasna sam! :roll: :roll: :roll:

AMG-to
01-16-2005, 12:12
moga samo da ti su4ystvam

LiNkiN4eTo
01-16-2005, 13:19
vai ujas
i az sum imala podobni podozreniq za moq ba6ta no nikoga ne sa se okazvali istini , naprimer dnes zvuni edna jena po tella i az vdigam i tq vika : moje li angel .. i az i go davam i govoreha ne6to ama qvno be6e za rabota :!: ina4e e mn gadnu :!: :(

{}Slanchiceto{}
01-16-2005, 15:36
И аз имах и продължавам да имам такива подозрения за баща ми.Както изглежда и мама си мисли нещо такова.Чувала съм техни скандали относно това къде е бил баща ми и защо точно там.Беше ужасно.Майка ми искаше да се развеждат.Беше ми много кофти.Аз много ги обичам и двамата.Но не разбирам баща ми.Отношенията им никога не са се променяли.Винаги са си били близки.Но от тогава майка ми се отдалечи.Аз малко започнах да го следя.Не че го преследвам,ами интересувам се къде ходи,ако не ми каже се опитвам да разбера.И наистина имам наблюденията,че си има друга.Но сега имаме много други проблеми и наще малко се посближиха дори усещам,че възвръщат старите си отношения.Но аз съм почти сигурна,че баща ми си има някоя.
Но за съжаление мила няма какво да направя,както аз така и ти.Мисля,че трябва да оставиш нещата такива каквито са.Не се бъркай в техните отношения.А и щом казваш,че баща ти не е спал във вас от 7 месеца,значи майка ти знае за връзката му или поне подозира.Но ще те посъветвам да не променяш отношението си към баща си,той продължава да бъде твой баща.Обичай го както до сега.
Стискам палци нещата да се оправят :!:

Sisley^
01-19-2005, 23:58
ami...neznam prosto kakvo da ti kaja osven 4e...nz nz ....naistina ti sa4uvstvam :cry: .Vij nai dobre mu kaji 4e znae6 ili pos koro mi namekni da vidim toi kakvo 6te napravi,ako ne se useti 4e znae6 v podhodq6t moment mu go kaji na pravo i ako toi ne ti obqsni ,ti go pomoli da ti kaje za6to pravi tak kakvo stava i t.n.t. mislq 4e kato edin ba6ta bi trqbvalo da obqsni vse pak na deteto si za tova koeto pravi i s koeto sa6tevremenno naranqva deteto si......

Razbiram te,i az bih se po4uvstvala otvratitelno ako bqh na tvoe mqsto,mnogo mi se iska da ti pomogna naistina ,no prosto nz po kakav dr na4in bih mogla.Tolkova nespravedliv stana ve4e toq svqt,4e napravo nqmam dumi...vseki izneverqva na s1pruga/ta si za 6tqlo i ne 6tqlo kato ne priema nedostat1cite na partniora si i ne se opitva da promeni nqkoi ot tqh pone ili da svikne s tqh....

mislq 4e nai dobre e da mu kaje6 po nqkakv na4in ili da mu pokaje6,prosto da napravi6 taka 4e da razbere 4e znae6
:cry: :cry: :cry:

sladkish4eto_f_sofiq
02-01-2005, 18:01
ami az nqmam opit v podobni situacii i naistna moga samo da ti su4uvstvam moje bi e nai dobre da mu kajesh i da pogovorite tpva e 4ao mili4ka uspeh

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-01-2005, 19:59
Здрасти. Ама хубавичка ли е? Напускам.

BABY_SEXY_GIRL
02-01-2005, 22:38
Gadno, da. No za tova sa vinovni samo te dvamata, za6toto sa bezotgovorni, a ba6ta ti e egoist za da ne mu puka 4e ti nqkoi den 6te razbere6 i 6te ti stane mu4no, 6te ti se skapi nastroenie i vsi4ko za dulgo vreme :roll: Kaji mu, nakarai go da razbere 4e ti e gadno, 4e trqbva da mu puka za tova kakvo misli6, nalei mu v glavata 4e ne trqbva da misli sas onaq si rabota, a sas mozuka! I 4e mnogo po-dostoino e da kaje6 "Ne" otkolkoto da se poddade6 na izku6enieto...No vapreki tova vremeto nqma da se varne nazad, ne6tata 6te sa si sa6tite...za tova ne trqbva da obvinqva6 sebe si, a da tursi6 pri4inite u nego!

aBeP4eTo
02-02-2005, 23:13
ъъъ кат0 бях п0-малка мн0г0 се тр0гвах 0т тези неща... :oops: Сега не, че не ми пука ама ак0 не се разбират и вече нещата м/у тях са мн0г0 зле и искат да се разедлят бих ги разбрала к0лк0т0 и дами е к0фти ! Сп0к0ин0 тези съст0яния п0приницп са м0ментни ! Вкъщи е имал0 мн0г0 п0-сери0зни пр0блеми даже баща ми се е изнесе веднъж за няк0лк0 месеца ! :?

amy lee
02-03-2005, 16:30
kaji mu 4e znae6!taka e nai dobre.spodeli s nego 4e ne ti e priqtno da izliza s druga jena i go pitai za6to go pravi.ne moje6 da krie6 tova vuv sebe si za6toto e zle za samata teb.i mu kaji 4e 6te napravi6 ne6to(izmisli ne6to,ne e kazano 4e zaduljitelno trqbva da go pravi6 naistina) koeto da go stresne i da prestane...

BaT_GirL
02-05-2005, 19:41
Мила няма как да ти помогна макар че страшно много ми се иска.Иначе да ти кажа и моя си има любовница или поне аз така си мисля.От 5 месеца ама въобще не съм го виждала уж работи във Варна трънкили!

wonderFul_F
02-06-2005, 22:27
mila,znam kolkoto ti e tejko...v momenta i az izjivqvam neshto takova , no neshtata pri men sa mnogo po-slojni ,mnogo mi e tejko i ma4no i za tova malko shte se otplesn ai shte vi kaja kak stoqt neshtata vav kashti:zna4i bashta mi ima vraska s edna jena or 4 godini,tazi jena na koqto nqma da spomenavam imeto sashto si ima priqtel,samo 4e toi e izvan stranata i si idva mnogo rqdko a oshte po rqdko tq hodi pri nego na gosti.maika mi razbra za tazi vraska predi 2 godini,sas vsi4ko se e opitvala da mu popre4i no bez uspeh ...4ak sega sled tolkova mnogo maka poradi kup neshta sled mnogo govorene i ogovorki ,namerenie az i maika mi i sestra mi da se iznesem ot kashti , toi reshi 4e neshtata trqbva d ase opravqt i da prestane da se vijda s negovata lubovnica...no qvno bashta mi izpitva neshto seriozno kam neq , ne moga d ago nareka lubov... zashtoto oshte sled prekratqvaneto na vrazkata im prodaljava da q tarsi , na skoro pak imashe skandal i ... ve4e "UJ" neshtat sa resheni 4e bashta mi si ima semeistvo i tq si ima semeistvo i pove4e nqma da se vijdat...kvo shte stane ot tuk na tam nz...sashtoto taka ne proumqvam kakvo e nakaralo bashta mi da se vlubi v tazi jena,vinagi s maika mi sa bili mnogo sploteni kazvali sa kolko se obi4at i ten podobni no nali znaete...Majka priroda...ta taka , az mai nai-mnog istradah ot vsi4ki , zashtoto sestra mi ne razbira oshte a az sam to4no v takava vazrast 4e ... vsi4ko mi se nabiva na o4i i taka!Blagoda rq 4e me izslushahte ... a sega po temata mila da ti kaja trqbva da pogovorish i s maika ti i s bashtati te trqbva da reshat zashtoto taka te karat samo da stradash...uspeh dano neshtata da se naredqt kakto trqbva!{}{}{}

geri tod
02-09-2005, 10:56
ami....mnogo sajalqvam za polojenieto ti....sigurno ti e mega kofti :cry: nz kakvo to4no da te posavetvam ....no naistina govori otkrito s nego i mu kaji 4e znae6 i kakvo 4uvstva6, kak ot4no se 4uvstva6 ot cqlata tazi situacia...tovae moq savet.....sajelqvam :cry:

korn___
03-24-2005, 05:21
kofti rabota ..... :? ami po dobre ne mu kazvai za da ne se krat dopulnitelno s maika ti a i ako vi ostavi heptem 6te vi e po trudno misli malko egoisti4no zapari4kite mu :D verno nqkvo gadno zvu4i no nqma na4in ....
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

suzanna
03-26-2005, 11:41
oo tva e ujasno :roll: dori ne znam kakvo da te posuvetvam ili da ti kaja che da ti stane po leko shtoto vuv vsqko semeistvo e razlichno i ne vinagi ima neshto koeto da zavisi ot teb che neshtata da stanat po leki.moga dori da ti kaja che edva li mojesh da napravish neshto.az ako bqh na tvoe mqsto ne bih imala sili da govorq s bashta si na takava tema bi mi bilo ujasno neudobno i gadno.prosto mila ot tova koeto sudq po mnogo moi priqteli s takiva problemi mi stava qsno che vuzrastnite si jiveqt svoq jivot v mnogo sluchai ne mislqt kakvo pravqt no decata vinagi sa tam za da ponasqt posledstviqta ot tehnite greshki.jalko no e fakt :cry:

Nymph
04-21-2005, 12:17
Ти наистина нищо не можеш да направиш:( Единствено майка ти може - да му постави някакъв ултиматум например. Това наистина е ужасно, да се чувстваш предаден по този начин.

naty
04-21-2005, 19:41
samo edno 6ti kaza akao se razdelqt nqma da se 4uwastwa6 winowna i nqma da ti ee gadno e samo w na4aloto de znam go ot li4en opit

Bimper-ska
04-21-2005, 21:17
Kakto opisva6 situaciata, veroqtno e maika ti da znae, 4e ba6ta ti ima vruzka. Su6to e vuzmojno da iskat da se razdelqt, no da sa se sporazumeli nqkak da ostanat zaedno zaradi tebe, poneje 4esto roditelite ne iskat da travmirat decata s razdqlata si. No mila, ne se ot4aivai, dori da se razdelqt te vse o6te 6te sa tvoi roditeli i dvamata, makar i ne na edno mqsto. Ako bqh na tvoe mqsto bih si pogovorila s nqkoi ot roditelite ti (zavisi koi 4uvstva6 po-blizuk), no bez da kazvam, 4e znam za drugata jena. Prosto da "opipam po4vata". Ako useti6, 4e dvamata sa naqsno, 4e maika ti znae za lubovnicata, po-dobre 6te e da im dade6 znak nqkak si, 4e i ti si naqsno. No ako maika ti ne znae i jivee s nqkakvi nadejdi, po-dobre ne kazvai 4e znae6, poneje i ba6ta ti e muj, tazi jena moje da e prosto ne6to vremenno, kakto zava6 ti samata, tq da mu dava ne6to, koeto maika ti ne (dostatu4no sex primerno).

grafinka
04-23-2005, 09:35
Оу това е много гадно...
Но си е проблем на вашите, ако искаш можеш да кажеш на майка си, но незнам до какви последици ще доведе. Те сами трябва да се разберат...

Daqn4encetoo
04-24-2005, 16:07
samo moga da te podkrepq za6toto i az sym v sy6toto polojenie :shock: ot dosta vreme se opitvam da dokopam na ba6ta mi gsm-a poneje toi go ne ostavq nikyde i ot nqkva Tina polu4ava postoqnno nqkakvi sms ot roda na "iskam da te razpe4atam v nas..." tiq po zaka4livite i predi sedmica go 4uh da govori s nqkakva "ti sega iska6 da me zareje6 ne moja li da mi go kaje6 v4era to po tela e nai-lesno.. " i mi stana super gadno :cry: i se symnqvam v edna det raboti v magazina ni koqto sy6too se kazva Tina i v posledno vreme se vla4at postoqnno zaedno ! tq e na 20 a ba6ta mi na 42-bati pedofiliqta ot negovo stara (ako moga da se izraza taka)! :roll: edna ot nai-dobrite mi priqtelki i tq e v sy6toto polojenie ! razbra edva prednata sedmica a tova na ba6ta i produljava ot 8 godini !! razbrahme koq q i otidohme i se porazvikahme malko awe ... napravihme q na luda ! razberi i ti koq e i napravi sy6toto !!neznam kvo im pravi kef na tiq samo da razbivat semeistva :cry:

4epHoKocKa
04-28-2005, 18:56
Moqt problem e podoben,oba4e(smeq da tvurdq) o6te po-golqm.
i az hvanah telefona na ba6ta mi i v nego ima6e nekvi sms-i ot negova strana 'iskam da te vidq' i 'ti znae6,4e iskam da se grija za teb i si mi kato detence'(2riq sms me kara da mislq ,4e taq ku**a e sigurno kolkoto sestra mi(koqto e na 21).maika mi NEZNAE.to4no i tazi e pri4inata,poradi koqto ne smeq da si otvorq ustata!az,mam4eto i ba6ta mi jiveeme v apartamenta na baba mi.tq milata po4ina skoro i na men i mama ni e mn tejko.ba6ta mi po princip se pribira kusno,6toto hodi na bar s priqteli(ili pone taka kazva).ne mi se iska da go sledq,za6toto vse pak e na 45 se trqbva da ima nekuv akul.ako mu kaja,4e znam(a smqtam da go napravq).6te mu postavq ultimatum:ili 6te prekrati vsqkakvi otno6eniq s onaq,6te se izvini na maika mi i 6te q pomoli da mu prosti,ili mu hva6tam partake6ite i pravo prez prozoreca si4ko negovo(vqrvaite mi,sposobna sum!).vse o6te nz koe e nai-dobroto re6enie v tazi situaciq,a otnosno tvoq problem mili4ka,mislq ,4e i ti kato men(i vs drugi s podoben problem) trqbva da govori6 s ba6ta si,za6toto taq situaciq ne moje pove4e da produljava taka!uspeh!

p.s.az ako q namerq taq na ba6ta mi-6te q spuikam ot boi,zaklevam se![/list]

04-28-2005, 20:10
Няма лошо бре на мен гаджетео на баща ми ми беше пъравата тя ми беше така наречената секс учителка и така станах и БАДЖАНАК с бащта пием си домашарката и правиме тройки кво повече да се иска от един баща баща мечта :)

e_l_i_z_a
04-28-2005, 20:35
kaji mu 4e znae6!taka e nai dobre.spodeli s nego 4e ne ti e priqtno da izliza s druga jena i go pitai za6to go pravi.ne moje6 da krie6 tova vuv sebe si za6toto e zle za samata teb.i mu kaji 4e 6te napravi6 ne6to(izmisli ne6to,ne e kazano 4e zaduljitelno trqbva da go pravi6 naistina) koeto da go stresne i da prestane...
:idea:

HeadOverHeels
04-30-2005, 12:27
Neznam kakvo da ti kaja mila...i az sym v syshtoto polojenie samo che pri men e obratnoto maika mi si ima lubovnik...i az taka kato teb i chetoh smsite i vidqh che si beshe pisala s nego..az daje go znam koi e i go poznavam...no nemoga da napravq nishto shtom ne se obichat roditelite ni nqma kakvo da napravim nie...a ne iskam da q izdavam na bashta mi zashtoto shte stane strashen SKANDALL!!!napravo ne mi se misli..zatova si traikam pyk te da se opravqt...a ti ne se pritesnqvai za tqh ne e chak tolkova fatalno ima deca koito vyobshte ne poznavat roditelite si .....pojelavam ti uspeh i dano da se opravqt vashite...

CRaZy_IKT
05-05-2005, 21:57
Ox i na men tozi sluchai m i e poznat :x :cry:

TSecret
05-09-2005, 10:15
mi kvo da ti kaja :roll: i moq si ima6e ama na men mi mina mnogo barzo s pomo6tta na moq friend-ako ne be6e toi sigurno mn tejko 6tiah da go prejiveq!mislia 4e ve4e si niama no vse pak ne mi puka...gledai napred i se opitai i na teb da ne ti puka!sorry 4e taka go kazvam no prosto drugo re6enie niama :roll:

^DqVoL^ [-_^]
05-11-2005, 11:59
Ami i az bqh v podobno polojenie ...No kazah na maika mi i tq se rabra s tatko.Te ne bqha mnogo skarani.oba4e kato sydq otno6enieto na va6ite(po tvoite dumi rabira se :) si mislq 4e nqma de se opravi problema lesno.No vse pak napravi opit i kaji na maika si i moje da ima nqkakyv efekt .neznam..... :(

mell-mell
05-14-2005, 12:07
ми изглежда майка ти знае, а баща ти просто не проявява здрав разум.. поговори с него.. не с майка ти, защото има вероятност на нея така да и е по-добре... кажи на баща си, че не може така да си изостави семейството.. че трябва да се държи като голям човек ... ае..трудна ситуация... пожелавам ти много много успех и КЪСМЕТ.
btw не е невъзможно да се оправят. имах една приятелка, при която беше нещо подобно и най-накрая всичко се оправи. :)[/b]

пипс
05-14-2005, 12:14
разговорите са полезно нещо!

kotka
05-14-2005, 23:00
Ох много ми е трудно всичко започна преди 1 година когато един ден звъни на баща ми GSM постоянно и баща ми го държи и не иска да вдигне и само го затваря пак се звъни и затваря и аз го заподозрях и след това записах този номер..но видях че си го е извадил най отдолу и вместо име е написал само ":)" и запомних номера и за почнах да се обаждам и ми вдигаше все някаква жена но аз отначало не си мислех нищо особено само го подозирах и известно време не съм се занимавала но скоро някак си започнах да се интересувам от смс-ите му и без да знае ги четох и в един пишеше "Хайде де кога ще ме повозиш с колата нали обеща мен първа" и оттогава започнах да го следя постоянно и след известно време точно на Коледа пак му хванах GSM и в един смс пишеше "Скъпи ела вкъщи чакам те голичка и нямам търпение да дойдешш" и на мен ми стана някакво отвратително и ми се насълзиха очите и вече бях обедена и мн често като говори вкъщи с някой говори толкоова тихо че изобщо не се чува а майка ми ибаща ми изобщо не си живеят и на двамата им не е зор един за друг баща ми не е спал вкъщи от 7 месеца... и се чувствам някак си...прибира се колко да седне на компютъра..Наистина както се казва един мъж когато няма това което му трябва вкъщи го търси навън защото майка ми един път не се е държала с него като истинска съпруга и изобщо не им пука на 2мата но ми е много гадно че баща ми си има любовница МОЛЯ помогнете ми какво да правя и ми кажете дали да му кажа че знам или нещо таковаПри мен беше абсолютно същото преди да се разделят.Моят баща даже й писа СМС-си от моя тел.Не се прибра 6 месеца да спи в нас.Само през деня да се изкъпе и преоблече.Но токо е по-добре поне според мен.Защото когато родителите не се разбират,а все още са заедно постоянно има скандалии разпри.Аз и до ден днешен не съм му казала,че знам и мисля че е по-добре и твоя баща да не знае.Ще се срамува да говории да те погледне в очите.Тва е според мен.

lady_bird
05-15-2005, 11:38
Ако държиш на баща си му дай да разбере че знаеш, но не си го споделила с друг!
Доколкото описваш взаимоотношенията им е нормално да тръгне по този път, за съжаление вероятноста да се оправят отношенията не е голяма(пак казвам съдя по думите ти) така, че по добре го приеми като факт, но ако ти е неприятно го помоли да бъде по-дискретен така че да не научаваш повече за нея(любовницата)!
Сори мисля че мога да те разбера :cry:[/quote]mislq,4e tova e nai-oda4no. :roll:

NeSK
12-26-2006, 15:42
I az bqh taka no ne uspqh ni6to da napravq i ba6ta mi se ojeni za taq k***a :evil: :evil: :evil: :evil:

evil_lady_in_black
12-26-2006, 16:04
Кажи и на баща си и на майка си . Ама ей така като почнат да ти се карат за нещо и ти го изтърси. Това много добре ще ти дойде , ще се оттървеш от вината и ще се чувстваш по-добре

sexY_mackA90
12-26-2006, 18:19
Ии при мене беше така...баща ми имаше любовница аа майка ми дори не подозираше докато един ден не видя един смс от таа курва където пишеше"Аре де вече не мога да чакам..кога ще се развеждаш??" След 2 месеца баща ми си отиде от нас и каза че временно ще живее в лозенец...След още 2 месеца на коледа майка ми ни каза че се развеждат...абе в началото беше мн гадно ама минаха 2 години вече...само не мога да понеса идеята че баща ми се ожени за тази курва ии всяка седмица съм задалжена да я гледам :smt011 надявам се при тебе нещата да се оправят...

Kako
12-26-2006, 19:16
Тва е доста гадно..... :smt012 преди и аз имах подозрения,но ве4е нямам и ми е много по-леко

skate-more
12-27-2006, 09:33
въпреки че звучи отвратително аз ше го изнудвам
и после ше го издам на мама. та да се наебе отсекаде кът знае толко
щот майка ти цял живот се грищи за него , и той накрая да иде при друга

abs
01-06-2007, 19:05
awe q da pitam tuka za edin moi fr mi razpravq 4e 4uval ba6ta si da mu zvani nqkoi i da si govorqt a su6to taka ba6ta mu 4estno izlizal da se "razkara" na nqkade...ta kak mislite dali ba6ta mu pravi ne6to ili prosto izliza s priqteli...vse pak roditelite mu ne sa skarani ili razdeleni?

JaklinA
01-07-2007, 14:16
горкичката аз ако бях на твое място може би щях да му кажа че знам за него и любовницата му

kati_0513
01-07-2007, 22:15
Загубина кауза... нищо не можеш да направиш по въпроса...
П.С.
Гръмни го... :lol:

MoHuTo
01-07-2007, 23:18
На всеки може да се случи, а и щом с майка ти не са в добри отношения е нормално да си потърси друга, която да го задоволява..така да се каже..кофти наистина, но така е преценил той..според мен трябва да говориш с него, да му кажеш че знаеш..а той ако е човек на място ще ти обясни :?

yes
01-14-2007, 19:49
Кажи на майка си, но тя със сигурност вече знае. Не може да не се прибира с месеци и да не знае...то е очевидно да се досетиш. Но щом нее направила нищо по въпроса...не знам.

aliq
01-14-2007, 21:34
mi spored men nameri smelost da pogovorish s nego po tazi tema

MoHuTo
02-09-2007, 09:00
Ми и при нас е така, баща ми си има друга, но какво да се прави, аз вече се примирих!Ти не можеш да го спреш, абсурдно е.Щом майка ти не му дава, това от което има нужда е нормално да го потърси при друга... :| :?