PDA

View Full Version : Защо почвате



MaDdNeSs_GirL
01-13-2005, 10:30
кажете защо почвате с Наркотиците и пушенето аз досега съм пробвала и цигари и коз и изобщо не ми хареса да ви кажа

joro_tev
01-13-2005, 12:42
Pushil sam i djoint, i cigari, no v momenta pusha samo cigari i to kogato sam na mehana ili kogato si popiivam, no inache mrazq da pusha i da pushat okolo men. A zashto spored men - ot gazariq, zashtot dechkovcite kato sa oshte malki i si mislqt che kogato pushat i sa moderni i nqkakvi si takiva prostotii i izgazici.

Murderdoll
01-13-2005, 12:58
ми аз пуша цигари щото не мога да
ги откажа, а и не искам особено.джойнт
пуша рядко, щото ме кефи.
пушила съм доста по-тежък наркотик
преди малко повече от половин година...
ама тогава си имах мноу големи проблеми
и може да се каже че донякъде ми помагаше
да ги забравям, ама добре поне че се
осъзнах навреме щото бях на път да започна
още по-сериозни неща ....пфиу повече няма
се занимавам с такива лайна :x

cigar
01-13-2005, 13:01
mi to se po4va ot libopitstvo produljava s guzaria i se prevru6ta v navik mnooogo gade pri tova az po4vah c cigari oba4e spriah kato se zamislih za men nem smisal da si skusiava6 jivota
:!: :x

ridin'spinnaz
01-13-2005, 20:19
izrasnal sam s v kvartala s nai golemite dilari v grada , i prosto beznadejno beshe da ne po4na da optivam droga...a cigarite kato zatapka gi po4nah..

kakvo da napravq,kato opitah mi haresa!

MaDdNeSs_GirL
01-14-2005, 10:03
Murderdoll я ми преведи как се казваш и къде учиш може да те познавам от мнт см :)

azazel
01-14-2005, 11:13
аз лично почнах от нерви (не само т'ва, то е ясно). едно момиче ми беше врътнало баси и номера една вечер. аз зех на един приятел кутията с цигари и се запилях из гората (бяхме на хижа). седях 2-3 часа навън и като се върнах бях пропушил. не съм се и опитвал да ги спра още. и мога да кажа, че грам не ми пречат (засега).

vasi_z
01-14-2005, 20:32
АМи пове4ето хора както и аз по4ват цигарите от гъзария(о6те от малки)след тожа оба4е пу6енато им става навик и в един момент те не могат да ги откажат.При тревата вси4ко става от лубопитство и ако ти хареса продължава6 ако не спира6 и така.....на мен ли4но ми хареса....а за другите наркотици-като по4не6 тревата и си вика6 ама аз за6то да не пробвам и тва аи тва аи тва и така и така и става6 наркоман :lol: (но не при вси4ки е така)
П.П.Това е само при някои

DiEsEl_GiRl4eTo
01-15-2005, 13:09
Нерви, нерви, нерви...даскало, проблеми...любов(пфуууу), проблеми...нерви,нерви,нерв
П.С. За цигарите говоря

Absconding
01-17-2005, 14:50
кажете защо почвате с Наркотиците и пушенето аз досега съм пробвала и цигари и коз и изобщо не ми хареса да ви кажа

az propu6ih ot guzaria

Lubov_f
01-17-2005, 15:32
mi az ne sam se drogirala,treva sam pu6ila no ne mi haresva!a cigarite gi po4nah ot nervi i qdove s na6te i priqtelite mi,no sa 6te gi spiram,zaradi skup za men 4ovek,taka 4e stiskaite palci da uspeq:)

Delio_MaN
01-17-2005, 20:02
Ba...naj-interesnoto pri mene be6e, 4e propafkah joint mnogo po-rano ot cigarite...Za6to stana taka - prosto moje bi ste4enie na obstoqtelstwata, no opredeleno cigarite sa kofti nawik mamka im...po4nah gi minaliq minalgata godina - awgust maj be6e, na rabota...kogato 4owek se skapwa po cql den, edna cigara e mnogo powe4e ot swit w hartiq tutun.

Ama trqbwa da gi maham - neka wseki pu6i kakwoto poiska...bilo joint, bilo cigari ili ha6i6...samo trqbwa da ima akyl w glawata...i syotwetno da znae kyde e granicata:}

honey_reflection
01-19-2005, 16:02
az ne pu6a i ne vzimam narkotici... no sum probvala samo cigarite i joint i vob6te ne e gotino!!!

Delio_MaN
01-20-2005, 16:05
Abe ti kakwo o4akwa6 - da ti e gotino o6te pri pyrwoto pu6ene???

Ne stawa...trqbwa trening...men jointa me hwana 4ak sled 5-6 pu6eniq...i ot togawa mnogo si go obi4am...mnogo powe4e ot alkohola... :D

Iv4e7o^^
01-20-2005, 16:28
Mi az ne si spomnqm zashto pochnah cigarite beshe predi dve godini sigurno za gazaria e bilo,no sega osaznax che sam napravila golqma greshka????Sega se macha da gi otkaja,no edvali shte stane skoro!!??Pushila sam i treva,ne mi haresva vaobshte!!!!I zashto vi e trevata s kakvo vi vleche???S Trevata se pochva !!!Vnimavaite mnogo, zashtoto imam priqteli koito veche sa propadnali izcqlo???Ne vi trqbva Shibanata treva kakto i cigarite!!! :) :? :P 8) :( :)

korn___
02-18-2005, 05:49
as ne pu6a ni6to samo sum probal i cigari i joint i pri tva bqlata vdovica be6e ot tva samo po lo6o e holandeca napravo se bqh ubil no nqmaq i da probam pove4e nqma smisal sriva jivota a toi i bes tva si e tolkova srinat i truden 4e ....


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

^I don't give a fuck^
02-22-2005, 14:09
наркотици не съм пробввала и няма да пробвам.иначе преди пуших..сега не.а защо почнах? --> с какъвто се събереш ,такъв ставаш...
мойта компания беше само от пушачи....

02-22-2005, 23:53
Ще изпиша цялото това нещо поради причината че се посещава и от малки(10-14).Мисля че би било хубаво да има някаква тема и по този въпрос. Хората които взимат наркотици или психотропни вещества са 3 вида:
1.Богаташчета които няма каде да си праснат парите
2.Родили се и попаднали в група от наркомани
3.Келеши които искат да се направят на велики пред МАЦКИТЕ

Това са трите вида хора които започват да взимат наркотици.Ще се опитам да запозная незнаещите с някои елементарни неща за веществата които влиаят върху психиката не както докторите биха поискали!Тук ще говоря за Амфетамини,Екстази,Инхалан ти,Кокаин,Канабис(трева),ЛС ,Психо активни медикаменти,Хероин.
Ето и малко инфо:

Амфетамини:


Произход:Амфитамините са синтезирани през 20-те години на 20 век.В първите години на изпозване са предписвани при депресивни състояния и като средство за отслабване.
Начин на приемане:Най-често поглъщане като таблетки или капсули,пушене,примеси с тютюн или канабис,вдишване през тръбичка или навита на руло банкнота(приемат се и алернативи) и инжектиране.
Пряко въздействие:Превъзбуда с усещане за енергичност,самоувереност, прилив на сила(понякога увеличава мускулната сила няколко пъти но това е за кратко)бързина и точност на ума.
Преки физиологични и психични ефекти:
>Сухута в устата
>Разширени зеници
>Повишено кръвно налягане
>Ускорен пулс
>Повишена температура
>Учестено дишане
>Прилив на енергия
>Бърза и ясна мисъл,разговорливост,самоу вереност,издръжливост.
>Цялостно усещане за благополучие.
Рискове:Независимо от начина на приеманеефектът е мощен и настъпва бързо.Големите дози могат да предизвикат безпокойство,колебливост а понякога се стига и до параноя.Нарушенията в режима на сън и хранене,могат да понижът имунитета на организма.
Продължителната употреба води до:
>Безсъние
>Загуба на апетит,гадене,повръщане и диарий
>Кожни обриви и инфекции
>Увреждане на мозъчни клетки
>Параноидно състояние,депресия,безпоко йство и тревожност
>Суицидни нагласи
>Психотични симптоми,които могат да прераснат в агресия.
>Халюцинации.
Други названия:Амфи,амфитеатър,а фекти,афи и спийд

типичната възраст на употреба е младежката(12-17).Често стремежът е да се повишът физическите,творчески и интелектуални постижения.Особено популярни са при продължителни купони,танципри интензивни периоди на работа и обучение.

Аз лично ви препоръчвам да не взимате такива медикаменти за да Издържите повече на някой купон.Защото съм виждал какво ства когато се смесят алкохол и подобни вещества>на следващият ден не е приятна гледка.


Екстази:

Произход:Това е вещество разработено като средство за потискане на апетита.През 70-те и 80-те години на миналия век започва да се продава нелегално.През 1985 година е обявен за незаконно вещесво.
Начин на приемане:Обикновено се поглъща под формата на таблетки или капсули.Рядко,ако е на прах,се смърка или инжектира.
Пряко въздействие:Усещане за спокойствие.Чувство за принадлежност към група.Много честно жоди до изблеци на ярост и силно настървение към околните.
Преки физиологични и психични ефекти:Независимо от начина на приемане,ефектът е много силен и настъпва изключително бързо-около 5 минути след приемането(времето зависи от поддатливоста на имунната система)продължава от 5 до 8 часа,понякога и повече.Води до:
>Ускорен пулс
>Повишено кръвно налягане
>Гадене,загуба на апетит
>Повишена активност на нервната система
>Загуба на чувсвто за умора
>Възможно е потсикане на сексуалното желание(това е рядкост в повечето случаи е обратното,желанието за проникване става толкова огромно,че е възможно и стигане до крайни мерки).
>Приповдигнато настроение
При по-слаби организми въздейтвието е възможно да продължи и повече от 3 седмици.
Продължителната употреба води до:>Психични затруднения-объркаване,депресия,наруша ване на съня,силна тревожност.
>Напрежение в мускулите
>Халюцинации.


въпреки че не се приема за наркотик,който формира физическа зависимост,някои нови изследваний сочат,че екстази уврежда черния дроб и мозъчните клетки.Употребата му води до остри халюцинации.

stereophonix
02-24-2005, 23:22
az pak propu6ih 3va 6toto kompaniqta mi be6e takava. i o6te e de. ma sq ne pu6a ve4e (: hubavo e priznavam, kogato iska6 da se otpusne6, da pozabravi6 malko za mnooto problemi. pak cigari ne pu6a [;

02-25-2005, 18:06
nikoga ne sam po4val da pu6a za gazariq . Po4nah ot kup problemi i to pove4eto psihi4ewski moz1ki mi beshe smlqn ot nqkvi tapotii det ave nqma zna4enie ne mi se govori za twa .... 1 godina pushin ne mnogo nai mnoo 4 ddo 10 cigari na den .... sa po4ti sam gi sprql palq ot vreme na vreme .....no me motivira fakta 4e treniram fitnes qko a tam cigarite sa v razrez s uspeha i zatva ...... za jointa i ot nego ot vreme na vreme pafkam no rqdko na 2 3 meseca 1 pat ... pak go po4nah poradi psihi4eski problemi koito i do dnes iam .................

Dreamer
02-25-2005, 22:22
az propushih ot keleshluk:)

anity
02-26-2005, 17:25
Emi kfo da vi kaja....pu6a otskoro i po4nah samo kato hodq po diskoteki i po kuponi....i si misleh 4e taka 6te ostane...oba4e ne stana to4no kakto bqh re6ila :)
po4nahme daskalo i az po4nah da si kupuvam kutii i taka....a po4nah da pu6a 6toto mi be6e veselo qko...i taka
Ina4e po edno vreme mojeh da gi spra ama ne iskah...a sq ve4e neznam dali 6te moga....
O6te edna pri4ina poradi koqto po4nah e 4e taka mnogo po lesno moje6 da se zapoznae6 s nqkoi....samo otiva6 i kazva6 izvinqvai ima6 li ogan4e...naistina cigarite sa dobar na4in za zapoznavane...
Za sega ne mislq da gi spiram ama se nadqvam 4e v bade6te 6te mi doide akala v glavata :)
aide bye all {}

Nekasa4a
02-26-2005, 21:57
Mi kakto pove4eto pokrai kompaniqta ama da ti kaja az ne pu6a cigari i nikoga ne sam pu6il pak ot vr me na vreme pfkame na kuponi po nqkoi koz4e :D

MadNesScHo
03-04-2005, 16:17
Zavisi ot skuka ili kato imash pari i iskash da probvash neshto i to ti haresa ili iskash da si kato nqkoi drug a be ima mn neshta zaradi koito da gi pochnesh moje i zaradi momiche ili momche dori

Ev1lG1rL_
03-05-2005, 11:48
Az cigarite gi zapo4nax ot 4isto lubopitstvo... :) Bqx muni4ka i mi be6e interesno :) Sega za sujalenie oba4e nemoga da gi spra kolkoto i da se opitvam... :( A treva zapo4nax da pu6a prosto za6toto popadnax v takava kompaniq,puk i nevijdax ni6to lo6o v tova... :)

03-05-2005, 18:08
razq shibanite narkotici provaliha mi jivota...nikoga ne sym drusala i nqma da drusam zashtoto se otvrytih ot narkoticite zaradi problemite v koito se zabyrkah zaedno s choveka koito obicham a toi stana narkoman.... ako iskate da umrete i da provalit jivota na semeistvoto si se drusaite...ako ne iskate i vi se vodi shtastliv jivot bqgaite na daleche ot shibanite narkotici i propadnalite narkomani... ne tyrsete gyzariq v narkoticite...nito reshavane na problemi samite te sa nai-golemiq problem koito moje da vi se sluchi...

LiL_Juliete
03-06-2005, 19:41
qvno koza ne e bil dobur i shtoto ne si se napila da se zaribish s nqkolko cigari za t`fa :)

HappyJointUser
03-06-2005, 22:31
Ее кви проблеми бе,аз нямам кой знае кви пролеми,ама мноо се радвам на коза,еее мноо ме радва сериозно.А да и още нещо-аз тютюн не пуша :) Само коз и без тва тютюна е по-вреден :D

foxy_f
03-06-2005, 23:31
probvala sam no ne pu6a a pak joint daje ne sam i probvala

HaPpY_GiRl
03-10-2005, 19:23
Ами аз мога да кажа,че от скука ги почнах.....лятото с една моя приятелка кат ходихме по кафетата и кат немаше ко да се прай,ама не съжалявам де.

03-10-2005, 20:31
България е на четвърто място в света по употреба на цигари, като процентът на жените пушачки от 1996 до 2001 г. е нараснал с 13%, съобщи д-р Тодор Хинов, председател на Националната асоциация за борба с тютюнопушенето. Асоциацията е разработила национална програма за отказване от цигарите, която ще започне да работи с лекари пушачи. Решението програмата да започне с медицински специалисти е, от една страна, защото 62% от тях са пушачи, а от друга, защото именно лекарите и медицинските сестри, санитарите и лаборантите са хората, които трябва да бъдат пример за останалите. Следващата група, с която ще се работи, ще е от учители и ученици, както и с майки. До края на годината ще се подготвят обучители. Те ще провеждат разговор с желаещите да откажат цигарите, в който ще се оценява степента им на зависимост. След това кандидат-непушачите ще бъдат разпределяни в индивидуални или групови програми. От асоциацията разчитат 30% от пушачите да се откажат от вредния навик.
От началото на годината по примера на някои европейски страни и у нас влезе в сила закон, забраняващ пушенето в закритите обществени места, включително в обществения транспорт и закритите работни помещения.

ooops
02-24-2007, 22:12
skupa vsi4ki po4vame po edna pri4ina tupata i gadna skuka v bg
6toto durjavata e probita i nqma kvo da se pravi tva e .... :-D :-D :-D puk posle vseki sam si re6ava kak da produlji vijota si s ili bez narkoticite :-k :-k :-k