PDA

View Full Version : Alkohol ili ne?



spidey
01-13-2005, 10:51
Yo Madami i Pi4ove :?

awe kajite sq 4estno kvo tolkova namirate v alkohola???!!!! :evil:

tva spored men e super typo da se trovi6 za da ti e kef!!
nestiga 4e se degradira ami i instinskite prejivqvaniq nqkak si iz4ezvat i posle bez alkohol nqma fun.

A i vsi4ki deto poznavam (a te sq baq) si4ki sa napivat pri vseki udoben slu4ai (demek po4ti seki den)!!

BASI TYPNQTA!

EI TVA SPORED MEN E EDNA OT NAI-GOLEMITE GRE6KI NA 4OVE4ESTVOTO :shock:

C-I-A-R-A
01-13-2005, 11:29
I za men e mnogo tapo :evil: :x

LifeleZzZ
01-13-2005, 11:33
Абе може би е наистина голяма глупост,ама на мен лично ми прай некъф кеф да се напивам...Супер мноу смахнато,щоту съм и момиче.Знам,че не трябва,че не е хубаво,че е грозно и т.н...Нито пък алокохола ми е нещу приятен ама...Кефа се кви глупости прая :lol: :lol: :lol: И + тва се отпускам супер много а иначе съм некфа ба*ти задръстената...Иии повече ме кефи как се държа като съм на някоя др чашка...Ама не чак до забравяне... :wink:

Utopia
01-13-2005, 11:36
:) vsichko e gotino stiga da e v umereni kolichestva .. alkohola ima i poslezno deistvie .. stiga da e v umereni kolichestva
makar i neveroqtno da zvuchi .. alkohola.. moje da se kache che spolotqva
fakt e che prechestva organizma
alkohola .. ti razvyrzva ezika .. ;]malko ili mnogo chovek se otpsuka sled kato udari edna dve .. ;]

BlinDBoY
01-13-2005, 13:10
Просто ми харесва....незнам нямам друго обяснение!!

Alli
01-13-2005, 13:17
ami az primerno mmrazq vodka,ne stiga 4e e 4ist spirt a i e gadna na vkus,vino,bira i beilis ettf'a e,ina4e az ne se napivam za da draifam,a samo da se otpusna i da praa nekvi gluposti!

zElEnA^mAsLiNkA
01-13-2005, 13:29
Predi mn0g0 se napivah :oops: Ama sega ve4e sprqh 6t0t0 nqma smisyl pr0st0 pyk i mi vredi na m0zyka alk0h0la i nqma6e da m0ga da u4a :}}

GalYol
01-13-2005, 17:28
Аз определено съм почитателка на алкохола, но това не означава,ч е се напивам всеки удобен случай и още по-малко пък всеки ден.
Да харесваш алкохола не значи да те кефи да се напиваш кат свиня винаги като можеш.
Просто вкуса на алкохола ме кефи, а и има моменти, в които просто не мога да си представя да не пийна.
Има моменти, напр като се събираме с приятели, като съм на диско, на кръчме и т.н, в които за мен е невъзможно да не пийна.
И все пак си е въпрос на вкус. Който иска да не пие. Само помнете :arrow: Който пие бира=> не умира

01-13-2005, 17:33
Що да не ми харесва. Отпускаш се, развеселяваш се .. Кво лошо има в това. Важното е само да знаеш границата и да не я прекраваш МНОГО пъти ... Ясно е, че всеки прекалява от време на време :wink:

^efas^^
01-13-2005, 17:37
Еми
1. Темата не е за този раздел
2. Това че ти познаваш некви пишлемета дето се напиват сяка сряда и петък не значи че всички хора които пият алкохол са такива. Алкохол се пие когато има повод и се пие умерено за да ти стане веселко така да повдигнеш настроението малко, а не всеки ден да се напиваш като свиня и да не знаеш кой си, къде си и кво праиш. Може да се пийне повечко на празници като рождени дни именни дни или нова година ама сека събота и неделя да се напиваш щот си отишъл на купон с приятели няма смисал. Нали ти каам че тряа да е весело като се натряскаш и почнеш да повръщаш кво му е веселото. Аз пия алкохол ама никога не съм се напивал зверски като свиня. И алкохола те трови да ама няма никва опастност ако го пиеш умерено. Има разлика м/у черен дроб на човек дето секи ден е пиян (алкохолик) и черен дроб на човек дето пие умерено за да му стане веселко и да се загрее малко. Така че в алкохола няма нищо лошо ако знаеш как да го употребяваш.Но мога да кажа още нещо всико е вредно дори да ядеш е вредно, защото като ядеш мозъка ти отделя ендорфин и тоя еднорфин те надрусва. Тва е иначе казано вид естествен наркотик. Отделя се и по други начини ама нз как.

bulgarche
01-13-2005, 17:44
ami az primerno mmrazq vodka,ne stiga 4e e 4ist spirt a i e gadna na vkus,vino,bira i beilis ettf'a e,ina4e az ne se napivam za da draifam,a samo da se otpusna i da praa nekvi gluposti!

Много правилно казано. Т'ва с водката ме изкефи. Аз пия, но не да се напия, а просто...незнам защо... за да се отпусна, както каза.

Dobrina
01-13-2005, 18:58
И аз не съм почитателка на алкохола
Не мисля че ми трябва алкохол за да се отпусна и да си прекарам добре, и не мисля че трябва да ми трябва ;)

Allicia
01-13-2005, 19:12
Yo Madami i Pi4ove :?

awe kajite sq 4estno kvo tolkova namirate v alkohola???!!!! :evil:

tva spored men e super typo da se trovi6 za da ti e kef!!
nestiga 4e se degradira ami i instinskite prejivqvaniq nqkak si iz4ezvat i posle bez alkohol nqma fun.

A i vsi4ki deto poznavam (a te sq baq) si4ki sa napivat pri vseki udoben slu4ai (demek po4ti seki den)!!

BASI TYPNQTA!

EI TVA SPORED MEN E EDNA OT NAI-GOLEMITE GRE6KI NA 4OVE4ESTVOTO :shock:
И аз често се замислям за това.Даже тая вечер за това си говорихме с приятеля ми! И се чудя гордост ли е това да пиеш,да повръщаш и да не помниш нищо след това?!?Гордост ли е?

Baccara
01-14-2005, 07:42
Аз твърд алкохол повече в живота си няма да пия. Тъпия алкохол ми съсипа стомаха и 3 месеца бях на специална диета и давах по 90 лева на седмица за лекарства. Сега съм пак на специална диета и в следващите 2 години като ми е забрането да ям 50% от храните и мога да пия само мляко и вода. Знаете ли колко е гот?!

Utopia
01-14-2005, 09:20
tova che shorash alkohol sys zapazeniq znak na firmata "kazan za rakiq roma peshtera" si e tvoq vina ;]

Eliiiiiiiiii sexsito
01-14-2005, 09:22
ami da verno poniakoga e mnogo tapo da se razmage6,no drug pat siaka6 izpitva6 niakvo vle4enie.pone na men mi haresva :D

Betty^Barclay
01-14-2005, 13:23
Az si piivam na kuponcheta ili na disco i se otpuskam ama ne prekalqvam s alkohola i mi e mn qko :)

GreenLadyM
01-14-2005, 17:56
mi az li4no ne haresvam alcool-a,no vij na beilys ne otkazvam;-)

tedo_davis
01-16-2005, 11:32
Emi imam si edna diploma u nas ot --> Mejdunarodnoto Coka4esko u4ilishte : Sv. " Trifon Zarezan " imam samo SLab 2 po - Piene na voda
i sreden 3 za Limonada i saider ;)

A poznaite sq :} Da ili ne ;}