PDA

View Full Version : Колко често си миете пиш..те(или ви викат Mr Lover мандрата)



e_man
01-13-2005, 11:31
В допитването нека си включат и запознатите момичета, с мнения дали партньорите им спазват лична хигиена.
Темата е табу за гости, ловери, и доктори защото тяхното мнение и отношение към личната хигиена е известно :P
П.С. И без лични нападки ако може !

joro_tev
01-13-2005, 11:35
Emi edin pat ne den. Sutrin ili vecher. :wink:

vladboy
01-13-2005, 11:47
Еми един път на ден. Сутрин или вечер :wink:
:wink:

miskin
01-13-2005, 11:55
Държа изключително много гусин "любовника" и пишман доктора да отговорят по темата. И да кажа на всички, че минимумът душове на ден са 2 (два!), а лятото и 3, както и зъбите трябва да се мият минимум по 3 пъти дневно! От отговорите до тук се вижда, че май на мъжката част от форума и куца хигиената ( не искам да обидя никой, просто спрете с тъпите нападки и сексистки теми).

4i4o
01-13-2005, 12:10
Епа то според зависи, случва се по 2-3 пъти на ден да го плакна, пък понякога и по седмица не вижда вода :oops:

Murderdoll
01-13-2005, 12:16
...пък понякога и по седмица не вижда вода :oops:
:roll: :roll: :roll: е на тебе не ти ли е гадно като
не си си го мил ве как го търпиш тфа...

Baccara
01-13-2005, 14:24
Стига да няма режим на водата - всеки ден.

01-13-2005, 15:25
Еми по принцип по два пъти. Сутрин към 5 сутринта преди да отида на училище и вечер като се прибера от училище.

adult
01-13-2005, 15:38
Той-след почти всяко пишкане :roll:
Аз-два пъти на ден-сутрин като си взимам душ и вечр като си лягам.

01-13-2005, 17:05
Държа изключително много гусин "любовника" и пишман доктора да отговорят по темата. И да кажа на всички, че минимумът душове на ден са 2 (два!), а лятото и 3, както и зъбите трябва да се мият минимум по 3 пъти дневно! От отговорите до тук се вижда, че май на мъжката част от форума и куца хигиената ( не искам да обидя никой, просто спрете с тъпите нападки и сексистки теми).
ti si mnooo golqma pa4a ma
super kuha si, 1 put na den(po vreme na kupaneto) i predi sex pri mom4etata e napulno dostatu4no!
a takiva kato tebe i 20 puti na den da se podmiete pak she mirishete na por!

^efas^^
01-13-2005, 17:44
Когато се къпя т.е. всеки ден :lol:

bulgarche
01-13-2005, 17:47
...пък понякога и по седмица не вижда вода :oops:
:roll: :roll: :roll: е на тебе не ти ли е гадно като
не си си го мил ве как го търпиш тфа...


Ибасиии, и ти к'во си мисли, че като не го миеш всеки ден гангренясва, подува се и сякви такива ли? "как го търпиш тфа" :roll: сякаш е с нещо поразличен

miskin
01-13-2005, 18:01
Държа изключително много гусин "любовника" и пишман доктора да отговорят по темата. И да кажа на всички, че минимумът душове на ден са 2 (два!), а лятото и 3, както и зъбите трябва да се мият минимум по 3 пъти дневно! От отговорите до тук се вижда, че май на мъжката част от форума и куца хигиената ( не искам да обидя никой, просто спрете с тъпите нападки и сексистки теми).
ti si mnooo golqma pa4a ma
super kuha si, 1 put na den(po vreme na kupaneto) i predi sex pri mom4etata e napulno dostatu4no!
a takiva kato tebe i 20 puti na den da se podmiete pak she mirishete na por!
Куха пача е майка ти, която не те е научила на хигиена:). Много обичам да ми дават определения разни, на които трябва да им се честити банята, то се вижда- къпел се всеки ден (ако има вода), другият пък (който уважавам, но с това изказване ме хвърли в джаза) пита какво ще му стане, ако не се изкъпе няколко дни...абе мърляшка работа, представям си и как си миете зъбите и как си чистите ушите, бррррр. Я кажи като си толкова умен как го реши това, за подмиването веднъж на ден? Два часа след баня си бъркаш в гащите и си душиш ръцете? А да си чувал, че хората не усещат собствената си миризма? То поне да беше обрязан, ма не ми се вярва, кой знае ква кожа ти виси и отдолу сиренясва :lol: :lol: :P .

Kris
01-13-2005, 19:15
Vseki den po vreme na kupane e napulno dostata4no!

01-13-2005, 19:33
Куха пача е майка ти, която не те е научила на хигиена:). Много обичам да ми дават определения разни, на които трябва да им се честити банята, то се вижда- къпел се всеки ден (ако има вода), другият пък (който уважавам, но с това изказване ме хвърли в джаза) пита какво ще му стане, ако не се изкъпе няколко дни...абе мърляшка работа, представям си и как си миете зъбите и как си чистите ушите, бррррр. Я кажи като си толкова умен как го реши това, за подмиването веднъж на ден? Два часа след баня си бъркаш в гащите и си душиш ръцете? А да си чувал, че хората не усещат собствената си миризма? То поне да беше обрязан, ма не ми се вярва, кой знае ква кожа ти виси и отдолу сиренясва :lol: :lol: :P .
az takiva prostotii ne sum kazval, ama ti si super sarma i mirishesh prez monitora!

Murderdoll
01-13-2005, 19:36
...пък понякога и по седмица не вижда вода :oops:
:roll: :roll: :roll: е на тебе не ти ли е гадно като
не си си го мил ве как го търпиш тфа...


Ибасиии, и ти к'во си мисли, че като не го миеш всеки ден гангренясва, подува се и сякви такива ли? "как го търпиш тфа" :roll: сякаш е с нещо поразличен
пхах е представям си една седмица да не
си миеш кура е сори ама те циганчетата сигурно
си ги мият по-често :roll: :roll: :roll: не съм казала
че гангренясва или се подува, просто тфа си
е въпрос на някфа елементарна хигиена...се
едно да не си миеш ръцете или зъбите... :roll:

4i4o
01-13-2005, 20:57
Abe malko syrbi i 6tipe ma sled 3-tiq den gledam da ne go pipam s ruka 6toto....... abe se6ta6 se :shock:

worldclass
01-13-2005, 21:07
Koi my trqbvashe da puska taq tema.Sega shte se obadqt oniq "OBRAZI" i varvi gi spirai.Shte ima pak 17-18 stranici prostotii :?

HunterKiller
01-13-2005, 21:17
2 пъти дневно. За зъбите 3, че и повече. Абе хора мийте си ги поне след лъскане(иначе става кофти) и няма да е толко нехигиенично( е зависи кой колко лъска нали...)!

SanDRo
01-14-2005, 09:52
Държа изключително много гусин "любовника" и пишман доктора да отговорят по темата. И да кажа на всички, че минимумът душове на ден са 2 (два!), а лятото и 3, както и зъбите трябва да се мият минимум по 3 пъти дневно! От отговорите до тук се вижда, че май на мъжката част от форума и куца хигиената ( не искам да обидя никой, просто спрете с тъпите нападки и сексистки теми).
Da we pozna ?! 3 Pati na den ?! Az da ne sum hodil da kopaq kartofi ?! Az kakto se kupq nai-malko po 1 chas i kato se izkupq 3pati i basi mamata....... Ako sum pravil neshto, koeto da "me izcapa" ili puk sum se potil qko moje, ama shuuuuu .....

^efas^^
01-14-2005, 19:45
Abe malko syrbi i 6tipe ma sled 3-tiq den gledam da ne go pipam s ruka 6toto....... abe se6ta6 se :shock:
ХАхааххахаАа леле копеле ще се насера от смях аахахахаха :lol:
А пък за мискин дето каза че хората не си усещат собствената миризма да си гледа работата поста на 4и4о май е достатъчен хаахха за да докаже че това че хората не си усещали миризмата е тъпотия. Аз като не се изкъпя след тренировки немоа да се дишам ти ще ми разпраяш че хората не си усещали миризмата аахахахаха 4и4о оба4е ти напрао ме разцепи с тоя пост ахйахахахаха

01-15-2005, 10:47
Abe kade 4e go miem we? Awe ma vie ste otka4ili site! koga s setim togava,nema seki den,tva da ne e mandra tuka. Ina4e koga se kapem.Pove4eto mom4eta sa taka sigurno ama se praqt na golemi higienisti. aeeeeeee 4ao vi

^efas^^
01-15-2005, 10:50
Ами аз се къпя по 1 път или най много 2 пъти в годината един на Коледа задължително и по някой път и на Велик ден а пък пишката чат пат може да я измия веднъж на 2 години :lol:

morsmordre
01-15-2005, 13:08
Когато се къпя т.е. всеки ден :lol:

mda(leleeee kolko fluudarsko pi6a toa post... :? )

^efas^^
01-15-2005, 13:32
ахахах (и аз тоя) :P

05-30-2007, 10:55
признавам, това е най-странния форум в който съм влизал... :::

machoka
05-30-2007, 10:56
т. 11 от правилата на форума!