PDA

View Full Version : tova problem li e?



01-13-2005, 12:51
Ami imam golqm problem! V kraq na minalata sedmica pravix sex za posleden pat s gadjeto mi i toi sega zamina i nqma da go ima edin mesec. Problema e 4e nie poslednite nqkolko dena dokato toi vse o6te si be6e tuk pravixme sex bez prezervativ i edin den sled tova zapo4na qko da me sarbi.... vie se se6tate koe i imam ADSKI ama mnogo obilno bqlo te4enie,a predi nqmax! Govorix s edna priqtelka ot moia klas i tq kaza 4e i se e slu4ilo sa6toto s neinoto gadje i e xodila na ginekolog i toi i e kazal 4e tva ne e seriozno,no i go e lepnalo mom4eto i po princip sam 4uvala 4e bqloto te4enie e normalno,no priqtelkata mi mi kaza 4e ginekologat i e kazal to4no obratnoto i 4e ima mnogo vidove bqlo te4enie i moje da e pri4ineno ot razli4ni ne6ta,pove4eto ot koito ne stavat pri sex,no ima i takiva pri koito se prenasq po polov pat. Ve4e sam si zapisala 4as pri ginekolog,no mi e 4ak za ponedelnik.
DA se obqda li na gadjeto mi za da mu kaja ili da iz4akam da vidq kakvo 6te mi kaje ginekologa? Moje li da se kaje 4e ako i predi mesec pak sme pravili nqkolko pati sex bez prezervativ i toi ne me e zarazil s ni6to,to zna4i 4e sled tova toi e spal s nqkoq druga i ot neq go e xvanal a sega az sam go prixvanala ot nego?
Molia vi POMOGNETE pone kato otgovorite na vaprosite mi!

vladboy
01-13-2005, 14:21
До колкото съм чувал, бялото течение не е хубаво. Може да не си го получила от приятелят ти, а да си се разболята там от една болест... не се сещам за името й, само гинекологът ти може да го каже. По добре си направи там изследванията, които той ще ти предпише за това течение, за да почнеш да го лекуваш, също може и на приятелят ти да кажеш, за да се изследва и той. :wink:

miskin
01-15-2005, 16:50
Иди задължително на лекар. Обилното бяло течение никога не е на хубаво, може да са някакви гъби. Не се шашкай много- просто отиди за свое успокоение, аз даже подозирам какво е и какви са лекарствата, но не мога да ти поставя диагноза все пак.

LiNkiN4eTo
01-15-2005, 18:45
i az septemvri mesec imah takova ne6to .... genekologa mi predpisa 1 antibiotik i sve6ti4ki i mi mina ...

Kris
01-15-2005, 20:59
Mi mislq si 4e moje i da e spal s nqkoq druga ot kade ina4e moje da go xvane ako ima ne6to vob6e-dano da ti nqma ni6to :roll: :lol:

nar
01-16-2005, 02:24
ako tova e gabi4ki,te mogat da se poqvqvat ot razli4ni pri4ini,taka 4e mozhe bi ti go zarazila :lol: moqt savet-da is4akaj malko dokato nau4i6 kakvo e tova to4no.ne trqbva da go pla6i6 prezhdevremeno.ako tam ima ne6to zarazno 6te te nalozhi da mu kazhe6,za da i toj otide na lekar.ako ne-po-dobre ni6to ne mu kazvaj,za da ne mu e gnus.uspeh!

bulgarche
01-16-2005, 06:41
Не го притеснявай и него. Ако не е сериозно не му казвай. Много ще му бъде гадно, че е станало така. Изчакай да ти каже гинеколодът.

05-29-2007, 12:35
ГИНИГОЛОК ТИ ТРЯБВА