PDA

View Full Version : Images



Connecting to...
01-13-2005, 13:56
Много Ви е хубаво сайтчето, и форумчето... Искам да изкажа едно възмущение. Дразня се от факта че половината юзери са наблъскали аватари, images и всякакви други бози в следствие на което форума е изклютилно тромав за зареждане и т.н.
Да не говорим за забравените от господа хора /например Варна/ където все още интернета се заплаща за количество информация и така... разбирате, че един автар и още 5 img на юзер в дадена тема правят едно доста голямо количество килобайти....
Уважаеми дами и господа юзери...!!!
Какво искате да кажете с тези всичките си работи закачени за мненията, като едно с едно не се връзват?

suzanna
01-13-2005, 18:35
suglasna sum...shareniqta ne vinagi e nujna :wink:

adult
01-13-2005, 18:54
Аз вече супер много се вбесявам като видя мнение от 5 думи и един гигантски подпис,от който се деформира целия вид на страницата! Сега последно видях на Nasty Girl-ами супер широк аватар и супер огромен подпис.То е ясно че модераторите няма да се трогнат особено,ама поне юсърите да имат съзнанието че това не трябва да се прави-досадно и неприятно е,така че моля ви,слагайте си по-малки снимки :!: :!: :!:

miloto_girl_4e
01-13-2005, 19:02
naistina e gadno da ima mnenie ot 5 dumi na krust i avatar golqm,kolkoto o6te drugi dve-tri mneniq...abe to predi ima6e zabrani,ama sega mai ve4e ne ... :roll: verno,4e v momenta i az imam malko pove4e avatari,ama to stana taka zaradi avatara,deto e OPA i toi e leko golqm i... taka.. sorrka :roll:

adult
01-13-2005, 20:14
Ама можеш да си ги сложиш едно до друго! Пробвай :wink:

BABY_SEXY_GIRL
01-13-2005, 20:31
naistina e gadno da ima mnenie ot 5 dumi na krust i avatar golqm,kolkoto o6te drugi dve-tri mneniq...abe to predi ima6e zabrani,ama sega mai ve4e ne ... :roll: verno,4e v momenta i az imam malko pove4e avatari,ama to stana taka zaradi avatara,deto e OPA i toi e leko golqm i... taka.. sorrka :roll:

Ne znam kakvo misli6, no o4evidno tvoite sa gigantski i privli4a6ti vnimanieto, podpisa ti e pretupkan sas snim4ici, a pi6e6 v tazi tema sas golqma samouverenost...samo s edno "izvinqvaite" dali vseki moje da mine... :roll: Ni6to li4no!
:arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=4097 :arrow: tazi tema e pulna s takiva useri sas golemi avatari, taka 4e ako ima nqkoi admin da se 6lqe iz tazi tema 6te go pomolq da napravi ne6to po vaprosa!

air_J
01-13-2005, 21:03
otdavna sym kazal 4e trqbva da se zabranqt kartinkite v podpisite no tova 4e predlojenieto mi vse oshte ne e prieto pokazva 4e umnite hora v toq sait sme vse po malko i po malko - na iz4ezvane sme :twisted:

Connecting to...
01-13-2005, 22:33
miloto_girl-4e, напълно подкрепям мнението на BABY_SEXY_GIRL. Първо, не мисля, че беше много умесна намесата ти в темата, но какво да се прави, нали сте от хората, които имате мнение за всичко. Второ- ако може да ми разтълкуваш всички неща от подписа ти... , че береш цветя от някоя оранжерия, че имаш само два зъба или пък работиш към някоя печатарска агенция.... нищо лично, просто сама ми се наби в очите за пример
Та нали т'ва било подпис....?? или...бъркам нещо

DeaTHroW-ReC_F
01-14-2005, 08:23
дооооооообрем..аз май няам картинки в подписа ми..май той не е лош..ма аватара ми много ли е голям...ако кажете ше го махна..не е проблем...просто на фона на другите не ми е праил впечатление..ма се пак вие кажетее :lol:

Connecting to...
01-14-2005, 08:55
Авата не е проблем, ама линка дето си го дала нещо неработи... :wink:

Utopia
01-14-2005, 10:26
konekting .. az syshto se draznq mn ot tiq lapeshki gluposti ..
obache si namerih mn dobro reshenie :)

Opera, v6 v7 v8 ili nqkoq iz mejdu tqh :)
ima opciq, ne pokazvai kartinki
taka vsqko chudo koeto e jpg gif bmp .. ne go zarejda, izkarva samo [img], ako iskash da go zaredish veche si davash dqsno klikane > open img

taka se pestqt dosta mgb, moje da obikacql celiq den foruma .. za ima nqma 10mgb .. ;]
sled kato ne zarejda img,.. zarejda samo teksta,... a toi ne harchi pochti nishto :)

po malko nervi shte ti struva da gledash saita bez kartinki .. otkolkoto da gi ubejdavash edna po edna da si mahat kartinkite