PDA

View Full Version : Има ли IRC love?



hyperson`lufs`slaveto:)
01-14-2005, 00:09
Ima li IRC love i ako da kakva e tq, az li4no smqtam 4e moje da se haresvame s nqkakvo momi4e no ne i da se obi4ame.. shot nali znaete 4e ima golqma razlika. Izkajete svoeto mnenie.

shushi
01-14-2005, 05:42
Ami ..ako trqbva da sum chestna.. mislq che nqma lubov v irc..
moje bi moje da se zarodqt nqkakvi chuvstva,no opredeleno nqma da e lubov.. Lubovta e .. neshto koeto ne moje da se oseti v ineternet.. ili pone spored men ..

bad_baby_girl
01-14-2005, 06:53
spored men nqma irc love,6tot parvo ne ste se vijdali ,pak ti ne moje6 da obi4a6 NQKOI :wink:
Vtoro ne bi mogal da bade6 siguren 4e otre6niq e iskren s teb,vaob6te daje..
II taka nqma takova ne6to nare4eno IRC love,tva sa samo vnu6eniq i nqkakvi simpatii ,koito se zarajdat po vreme na 4at....V 4ata vseki se predstavq za takiv kakivto iska da bade :!: :roll:

suzanna
01-14-2005, 08:30
mislq che moje da prerastne v takava....kakto stana s men :roll: no irc samo uslojnqva vruzkite mislq..ili pone ako chatite i dvamata mn vreme bez da ste se vijdali i vzemate da se useshtate che neshto se sluchva i s dvama vi..leleee :lol:

Dharma
01-14-2005, 08:30
i spored men nqma.. :roll: prosto kogato si pi6e6 si nqkoi go vijda6 v edna svetlina, a posle, kogato go vidi6 v druga,koqto moje da ne ti haresa :?

Baccara
01-14-2005, 08:33
С моята приятелка се запознах в irc-то и вече 2,5 години сме заедно. Както се казва - всяко правило си има изключения.

fostenkata:)
01-14-2005, 09:57
emiii ne znam ne ne chakaite az mislq che ima moje da ne e taq istinski liubov obache ima neshtu takova az naprimer se zapoznah s edno momche v irc.i veche stana godina i poveche ot kakto si chatim az mn si go obicham adski mn i toy me obichaSHe moje i oshte da e taka no v momenta poddyrjame samo priqtelski otnosheniq zashtoto lqtoto toy zamina za Italiq i nqmahme nikakva vryzka i de da znam no vse oshte si go obicham a togava go obichah strashno mnogo da mislq che ima sashto taka edna pr.na maika mi se e zapoznala sys sypruga si po IRC i v momenta sa jeneni i imat 1 dete :wink:

hyperson`lufs`slaveto:)
01-14-2005, 10:17
Kato napisah irc love imah predvid, "lubov" koqto e porodena ot "chatene".
Baccara pozdravqvam te za tova .. obi4aite se i da ste jivi i zdravi. 4esno kazano s pove4eto mi priqtelki sym se zapoznal v irc oba4e vsichko e stanalo na jivo ne v irc. V Irc vseki moje da se predstavq za vsqkakav kakto nai-4esto nqkoi hora pravqt vypreki 4e smqtam 4e nqma niakakv smisyl v tova. Smqtam 4e ne moje da ima lubov mejdu dvama 4oveka samo kato si 4atqt i primerno sa si govorili po telefona a sa ot razli4ni gradove.

Alli
01-14-2005, 10:39
moje 4oveka otstrani na kompa da ti dopada i interesite da s a sa6tite,ma ba6 lubov-neeeeeeeeeee nema takova jivotno:)

Utopia
01-14-2005, 11:17
ima irc seks!
znachi .. moje da ima nqkvo .. ps .. daje privlichna ne e tochnata duma
lubovta v irc si e edna lyja, pishesh li pishesh . no kvo stava vsyshtnost
ti pishesh .. toi prochita syobshtenieto,.. misli, misli, misli, .. chak togava otgovarq. koeto ne e ekvivalent na razgovor ochi v ochi
gledash samo monitora i hildqdite redove .. ne gledash choveka v ochite
ima nqkva tochka na presicha na interesite, haresvat si smeshkite koito si puskat edin na drug .. i v kraina smetka ako/kogato se vidqt ochi v ochi .. mogat da ostanat razocharovani. zashto? vynshniq vid, makar i mnogo hora da kazvat "ne gledam vynshniq vid, a tova koeto e v syrceto na choveka" .. da romantichno ... no i malko lyja ;] haide da bydem realist, vseki gleda vynshniq vid. ako mackata/picha ne te kefi vynshno poneje ima golqma bradavica kato tazi na kakavi mariq ot reklmata na Bonux .. sigurno shte gledate malko po vstrani :)
razgovora, koito provedete moje da ne se okaje tolkova interesen. interesen fenomen koito se sreshta. mnogo ot chaterite koito v .. chata sa ludi pichove i macki, pishat kato zamaeni, i puskat lafove, praish s tqh chat koito naistina ti haresva. no zashto li kato ste na kafe toi/tq mylchi .. chustva se neudobno da kaje neshto. :? zashto se poluchava taka .. samo te si znaqt.
moje zashtoto sa sviknali razgovora da se provejda v drug vid .. ne dialog, a pisane, informaciqta tam se izlaga v tekstov vid, prochitash, .. prochitash pak .. mislish i otgovarqsh, .. razbivash gi.
no v deistvitelnost .. ne mislel/a tolkova byrzo.

i taka i tova "privlichane" koeto e bilo osnovata na novata"lubov" e razbito
oshte edno razocherovanie.

ima li naistina irc lubov, irc seks, a irc zachenvane ?

ne se li izdiga prekaleno v kult virtualnoto ?! ne stavame li robove na PCtata i fantaziite si, vmesto te da ni slujat.
stoi PC geimaryt pred svoqta mashina chasove nared, .. ne stava ot stola, ne qde, sigurno i pikae prez markuc na koito drugiq krai e v tuba. samo i samo zada ne otyrve i sekunda ot igrata .. < tova mai zvuchi kato nqkvo pristrastqvane .. ili moje bi nova bolest. za jalost .. zarazna!

edin den deteto vi s lubopistvo shte pita "ae mamo, tate vi kak se zapoznahte"
i bashtata shte otgovori: "s maika ti za pyrvi put se sreshtnahme na cs_aztek, dokato q skivam i tq me otnese s AWPto ot portata do mosta na kyntarite."

a pitaite vashite roditeli kak sa se zapoznali .. siguren sym shte chuete dosta interesni istori .. dori nqkoi ot tqh strani :)

Baccara
01-14-2005, 12:03
Kato napisah irc love imah predvid, "lubov" koqto e porodena ot "chatene".
Baccara pozdravqvam te za tova .. obi4aite se i da ste jivi i zdravi. 4esno kazano s pove4eto mi priqtelki sym se zapoznal v irc oba4e vsichko e stanalo na jivo ne v irc. V Irc vseki moje da se predstavq za vsqkakav kakto nai-4esto nqkoi hora pravqt vypreki 4e smqtam 4e nqma niakakv smisyl v tova. Smqtam 4e ne moje da ima lubov mejdu dvama 4oveka samo kato si 4atqt i primerno sa si govorili po telefona a sa ot razli4ni gradove.



Да, прав си. Но все пак irc-то може да запали огъня. Но които както да го мисли, най-накрая трябва да има среща лице в лице, а тогава лъсват доста неща :)

BlinDBoY
01-14-2005, 15:52
Ами....какво лошо има!!Аз преди така си чатех с едно момиче към 2 години и то чат ама всеки ден сутрин обед и вечер...давали сме си снимки знаехме се кои сме..и после си бяхме уговорили среща...ама аз нещо не можах да отида и на другия ден тя се хванала със някакав бях много наранен много я обичах тя мен също сега също ме обича...и като я питах защо е тръгнала с него тя ми каза "Да те накарам да страдаш"-голяма любов а??? :evil:

Murderdoll
01-14-2005, 16:07
любов няма изобщо вие търсите
любов по чата... :roll: :roll: :roll:

BaHuHka``
01-14-2005, 19:22
Mi da vuzmojno e az si 4atih s edno mom4e blizo 7 meseca makar da sme ot razli4ni gradove az se zaribqvah s nego toi s mene abe be6e super qko i sega ve4e hodim 8 meseca vijdame se 4esto i se obi4ame mnogo taka 4e si4ko zavisi na kakav 4ovek 6te popadne6 hehehe :!: :!: :!: VqRno 4e e edno v irc drugo e o4i v o4i no se pak e qko da si 4ati6 eheh :!: :!: :!: :!: :!: :arrow:

MaDdNeSs_GirL
01-14-2005, 19:25
Има я на мен се случи но всичко се разби :(

Utopia
01-14-2005, 19:30
Има я на мен се случи но всичко се разби :(
to da ne e amerikanski film che da ima hapy end :)
sys vseki se sluchva tova :)

^efas^^
01-14-2005, 19:33
Има виртуален секс супер тъпо е :lol:

Iliqn4eto
01-14-2005, 23:00
ima i o6te kak,cql primer e moqta sestra tq ve4e varvi s neiniqt priqtel ot 2 godini i to se zapoznaha po IRC,chatiha si vidqha se i se vlubiha.. taka 4e vqrvam i az sam imala priqteli ot Irc,noo haresvaneto ne e prerastanalo v obi4..:) noo vremeto 6te pokaje..:P

BABY_SEXY_GIRL
01-14-2005, 23:20
Mi moje da se haresat, no da se vlubqt - ne, naivno e :!:

01-14-2005, 23:50
Mi moje da se haresat, no da se vlubqt - ne, naivno e :!:
Mnogo pravilno............. :)

zElEnA^mAsLiNkA
01-15-2005, 08:16
Ami sp0red men nqma takafa ... :{{

Baccara
01-15-2005, 09:48
любов няма изобщо вие търсите
любов по чата... :roll: :roll: :roll:

Има Murderoll, има 8)

aBeP4eTo
01-15-2005, 16:12
Няма такъф филм :!:
Има привличане, има приятелство д0ри има и симпатии, н0 нз.
сп0ред мен чАК люб0в !
Но да не забравяме факта, че м0же да се зап0знаеш с няк0й 0т чата
да излезете... и да се харесате... :lol:

Utopia
01-15-2005, 21:21
ima i o6te kak,cql primer e moqta sestra tq ve4e varvi s neiniqt priqtel ot 2 godini i to se zapoznaha po IRC,chatiha si vidqha se i se vlubiha.. taka 4e vqrvam i az sam imala priqteli ot Irc,noo haresvaneto ne e prerastanalo v obi4..:) noo vremeto 6te pokaje..:P
i kyde se vlubiha .. v irc ?! v irc im beshe pyrvata sreshta i pyrvoto izlizane na kafe li ?
misli malko po realno, v irc moje da se zapoznaesh s nqkoi koito sled kato se sreshtnete .. da si dopadnete i da se vlubite..
moje da izpitvash nqkvi .. po takiva naivni simpatii kym nqkoi, da imash jelanie da se vidite, .. tolkova

AMG-to
01-15-2005, 22:51
ami zashto ne nqma lo6o da se zapoznaqt , opoznaqt i kato vij moje i da plamne ne6to kato se vidqt na jivo razbira se

tedo_davis
01-16-2005, 12:01
любов няма изобщо вие търсите
любов по чата... :roll: :roll: :roll:


emi Liubov v 4ata ... NQMA ... 4esno da vi go kaja ! Tam hodqt nai izpadnalite ot nai ot4aqnite hora na sveta ... koito si nqmat priqteli i t.n. AMa ima i svesni ... koito si tursqt Friendovete ... kato ne sa se 4uvali ot mn. vreme ... :} ili gi razdelq golqmo raztoqnie ... :} abre NQMA LIUBOV i tova e ! Znam si go ot li4en opit.

dafi86
01-16-2005, 21:23
IRC love nqma! moje da se privarji6 mnogo silno kum nqkoi s koito postoqnno da iska6 da 4ati6 no ne i liubov. drug e vaprosa oba4e ve4e ako si 4ati6 s nqkoi mnogo vreme, privarzal si se kum nego, i kato se sre6tnete se haresate i stane ne6to seriozno ...

Baccara
01-17-2005, 07:36
любов няма изобщо вие търсите
любов по чата... :roll: :roll: :roll:


emi Liubov v 4ata ... NQMA ... 4esno da vi go kaja ! Tam hodqt nai izpadnalite ot nai ot4aqnite hora na sveta ... koito si nqmat priqteli i t.n. AMa ima i svesni ... koito si tursqt Friendovete ... kato ne sa se 4uvali ot mn. vreme ... :} ili gi razdelq golqmo raztoqnie ... :} abre NQMA LIUBOV i tova e ! Znam si go ot li4en opit.

Аз пък от личен опит мога да ти кажа, че има irc love, колкото и невероятно да звучи.

Bolero
01-17-2005, 07:49
Kakto kazaha nakoi hora po gore,zavisi ot individa ot drugata strana na kompa.Dali she dopadnat interesite i.n.Zavisi samo ot tqh.
Tui 4e,moje dase polu4i nqkakva iskra. 8) 8) 8)

Utopia
01-17-2005, 15:25
iska da shte se poluchi ako na nqkoi kompa mu dade nakyso
plamyk shte ima ako po nqkva sluchainost spre coler-a na CPUto
oksploziq ot chustva shte ima ako priqtelite ot energoto pusnat edin pik pri koito zahranvaneto da ne izdyrji .. i .. poznaite ko stava togava :}

Napu6en-Buhal
01-17-2005, 15:40
mi moje da ima nqkfi 4ustva ama 4ak lubov... tva mi zvu4i kato da blijesh sladoled... prez stuklo :roll:

SisTeR`oN`MaXa
01-23-2005, 18:12
[color=blue]hyh.. Spored men opredeleno ima IRC Lubov , za6toto slu4aq na moqta priqtelka e to4no takav :!: Tq se zapozna s sega6niq si priqtel v IRC i eto ve4e hodqt blizo 9 meseca Obi4aT se Bezkraino mnogo , makar 4e sa ot razli4no gradove , vijdat se 4esto , kakto biha kazali nqkoii olele maIko sa :P Az smqtam 4e tova oba4e si zavisi ot horata :!:

BaHuHka``
01-23-2005, 19:16
SisTeR`oN`MaXa to4no taka mili4ka neka si4ki vikat 4e nqma nie si znaem 4e ima hah i kakto kazvat olele maiko hyh hyh qko... :P

Grrr
01-23-2005, 19:27
IRC Love по принцип има , но многоо рядко се среща и всичко зависи от хората ...

pinK_Baby
01-24-2005, 21:58
emi...moje da se polu4i ne6to takova...pone pri men v tozi slu4ai stava taka :oops: no mislq 4e se polu4ava samo ako sa si 4atili dvama du6i i se vidqt najivo...ina4e e trudno i sled vreme privli4aneto izstiva...nqma dokosvane nqma nejnosti samo dumi...a te ne vinagi sa dostaty4ni :)

Iliqn4eto
01-28-2005, 19:05
mi Da ima,i az vqrvam,na men li4no ne mi se e slu4valo,no sestra mi se zapozna sas sega6niqt i priqtel i ot dosta vreme varvqt..:P ina4e i az sam izlizala s mom4eta ot 4ata,daje sam varvqla s takvi,ama ni6to seriozno ;)

Momchence
01-29-2005, 12:17
ufff ne znam ... mnogo sam mislil i az po taq tema ... prakti4eski ne moje da ima tfa e monitor i buvi ... za da obi4a6 nqkoi trqbva da mu vijda6 o4ite jestovete rakciite mucunite det gi prai .... ma moje da stane dosta golqma zaribqvka v 4ata ... primerno 4ati6 si s nqkoi i do takava stepen ti se iska da go poznava6 toq 4ovek li4no .... az sam se zapoznaval s mnogo hora ot 4ata to ne sa bili sre6ti na kanali otdelni sre6ti ... mani mani kolko sam 4akal i kolko tenekii sa mi vyrzvali ma tfa kato bqh po malak 13-14 mislq 4e seki e minal po toq pyt (koito 4ati) :) i vse pak mislq 4e 4ak lybov po 4ata ne moje da ima :) moje po natataka da prerasne v lubov sled kato se vidi6 s 4oveka ama samo po 4ata... :shock:

hyperson`lufs`slaveto:)
02-02-2005, 23:15
yx.. ami kakvo da vi napisha otdavna ne bqh vlizal da vidq kakvo ste pisali i sega pro4etah vsichko nqkoi sa me razbra li kakvo sym imal predvid pod irc love drugi ne no kakto i da e .. koito ne e kato kazvam irc love iskam da kaja lubov samo v irc bez da sa se vijdali na live primerno i snimki samo. Pak kazvam, 4e spored men nqma takova neshto moje da ste priqteli, no 4ak da ima lubov mejdu vas kato nikoga ne ste se vijdali malko me sumnqva az sym izpitval neshto takova, no skoro sled kato me razo4arova mnogo byrzo mi mina .. zashto li ?:) Vie kak mislite, dali naistina e bilo lubov ili neshto drugo. Az li4no ne moga da obi4kam nqkoe momi4e sled kato nikoga ne sym go vijdal nikoga, tei kato v irc e drugo na real e absolutno razli4no...

Traffic
02-02-2005, 23:29
хах, то любов няма, камо ли чат-любов. :lol: :lol: :lol:

02-02-2005, 23:33
хах, то любов няма, камо ли чат-любов. :lol: :lol: :lol:
Prav si mnogo :)

Utopia
02-03-2005, 09:36
IRC Love по принцип има , но многоо рядко се среща и всичко зависи от хората ...

taq love q ima.. sred super naivnite chateri, koito oshte ne sa izpitali lubovta.
demek, .. sred tiq deto ne znaqt kvo e love. :)
i sled kato proumeqt znachenieto na dumata .. :} osyznavat che irc love ... e prosto,.. duma koqto nqma tochno tova znachenie

ABPopA
02-03-2005, 14:39
любов няма изобщо вие търсите
любов по чата... :roll: :roll: :roll:


emi Liubov v 4ata ... NQMA ... 4esno da vi go kaja ! Tam hodqt nai izpadnalite ot nai ot4aqnite hora na sveta ... koito si nqmat priqteli i t.n. AMa ima i svesni ... koito si tursqt Friendovete ... kato ne sa se 4uvali ot mn. vreme ... :} ili gi razdelq golqmo raztoqnie ... :} abre NQMA LIUBOV i tova e ! Znam si go ot li4en opit.

tuka ne s7m s7glasna s teb!!! ne s7m siglasna 4e 4atqt samo "nai izpadnalite ot nai ot4aqnite hora na sveta ... koito si nqmat priqteli i t.n. "....iska6 da kaje6 4e ti nikoga ne si 4atil i ne si se zapoznaval (dori samo v 4ata) s 4ovek koito ti e dopadnal?!nZzZZzz naistina ima mnogo koito se pravqt na tova koeto im se iska da b7dat, no takiva vinagi se use6tat...naistina se s6glasqvam 4e nqma liubov,no priqtelstvo vinagi moje6 da si nameri6!
a sega moito mnenie po temata....az pisah i v edna druga s76tata tema....
internet liubov....za kakvo govorim v7ob6te....az pod liubov razbram 4uvstva,dokosvaniq,laski,mili dumi na u6ence....i o6te mn takiva hubavi raboti,koito nemogat da se usetqt v 4ata... vsi4ko v 4ata e edin goliam flirt.....prosto flirt.... mn e razli4no nqkoi v 4ata da ti napi6e "{{{celuvam te mn mn nejno}}}", a drugo e da go napravi na jivo,nali?
v 4ata (kakto stava v pove4eto slu4ai) 4oveka se e idealiziral prekaleno mnogo..... na po4ti vseki ot nas mu se e slu4valo da kazva v 4ata ne6ta,koito na jivo ne bi kazal i ponqkoga dori i ne misli, no gi kazva samo i smao da napravi nqkakvo vpe4atlenie na otstre6tnata strana....
az bez IRC nemoga da jiveq:} no opredeleno ne smqtam 4e liubov moje da ima....:}

sh3_1s_7h3_0n3
02-05-2005, 23:59
Ne znam dali moje da se nare4e to4no 'liubov'. Moje b prosto razgovorite ti s opredelen 4ovek stavat kato neshto obikn, vyzpriemash go kato priqtel i spodelqte, doverqvash mu se...i toi na teb. Posle kato minete na po-visok level s milite dumi i tn ve4e neshtata malko zagrubqvat.. No kato cqlo ne mislq 4e e liubov. 4e ima nqkakvi 4uvstva ima...no... Moje b fakta 4e trypnesh da vidish 'liubimiq' 4ovek v 4ata, 4e si shtastliv,kogato go vidish i kato si govorite s nqkakvi mili i nejni slova, i fakta 4e stavash tyjen kogato ne go vidish on-line ili se skarate pyk...moje b tova e koeto se preplita s useshtaneto za liubov...koeto oba4e ne e dost za edno tak0va silno samo po sebe si 4uvstvo...

Pe666o
02-06-2005, 09:35
abe moje i da ima nqkvi za4enki na haresvane ama mnogo 4esto tq svar6va s vaprosa..."Ima6 li pic?"..ili po - to4no svar6va kato go polu4i6 :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

_baller_
02-06-2005, 10:30
hehaehaheha mda Pe666o e prav - i na men sa mi dopadali razni momi4enca po 4ata ama sled kato si otvorq po6tata i skiam pic-a.....mi sori ama ne moga da hodq s DzverovE dori i da sa pekani :D:D

Bolid1
02-06-2005, 11:20
Mi ne spored men nqma to4no Irc-Love... Ama ako se zapoznaesh s nqkoi v 4ata i izlezete i se haresate i moje da prerasne v lubof, ama ina4e samo ei taka ot picove i ot 4at ne stava! :)

Sweet_kiss_{}
02-07-2005, 12:24
spored men ima za6toto az poznavam edno semeistvo v koeto m1ja i jenata se zapoznaha v irc i sled 1 godina se ojeniha i sega imat dori dete

Resident_Evil_f
02-25-2005, 18:38
Mi predpolagam 4e nqma IRC lubov,no vinagi moje da ima izklu4eniq.NZ

02-25-2005, 21:19
Св.Валентин бла бла розови работи :)

`cannibal`girl
02-25-2005, 21:38
eii ludi li ste we? kva lubof
vi goni... FUCK LOVE :!: :!: :!:

Dreamer
02-25-2005, 22:01
takova jivotno NQMA,nqma i da ima :twisted:

BaT_GirL
02-25-2005, 22:04
Има разбира се единственото което липсва е физическия допир но не ти пречи да се зарибяваш с някого пък и по ИРК хората си говорят което ти помага да опознаеш човека и да се влюбиш в него самия а не във вънщността му.

Dreamer
02-25-2005, 22:10
Има разбира се единственото което липсва е физическия допир но не ти пречи да се зарибяваш с някого пък и по ИРК хората си говорят което ти помага да опознаеш човека и да се влюбиш в него самия а не във вънщността му.

tova sa gluposti

03-01-2005, 19:00
eii ludi li ste we? kva lubof
vi goni... FUCK LOVE :!: :!: :!:
dosta pisimisti4no

Sweet_kiss_{}
03-01-2005, 19:01
eii ludi li ste we? kva lubof
vi goni... FUCK LOVE :!: :!: :!:
ot k1de tozi pisimiz1m

foxy_f
03-01-2005, 19:05
6to pak da nqma ako i dvamata sa ot edin grad moje i vrazka da imat

Resident_Evil_f
03-02-2005, 10:21
BaT_GirL,mai si dosta prava.Vqrno e,4e moje da se vlubish v samiq 4ovek,a ne vuv vun6nosta mu

grafinka
03-02-2005, 13:43
Мисля че такава тема е имало ама ... по въпроса - ей много съм мислила и все повече си противореча. Смятам че е възможно да има такава любов, лично аз с един от бившите си се запознах в чата, чатихме и след 1 година се срещнахме и беше супер... ходихме към 5 месеца , след това се разделихме ... но продължаваме да чатим и въпреки всичко мисля че той е най - голямата ми любов досега...ако мога така да се изразя :) Ала понякога това, което виждаш в нета съвсем не е истинското... за предпочитане остава варианта на живо , а не чрез pc - общуване

Тед:)
03-02-2005, 15:10
Такова понятие няма !!!

ashanty
03-09-2005, 00:08
няма IRC любов...IRC е само за шеги...IRC e най несериозната работа пален sux!

FLyFLu
03-09-2005, 20:11
Emi naistina ima!Ne gopojelavam na nikoi ako mu se slu4i da se vlubi v nqkoi ot 4ata...prosto e mnoo gadno nikoi da ne se zahva6ta 4e posle posledstviqta sa UJASNI! :roll:

dope_boy
03-11-2005, 01:39
mn lesno se vlubva6 "online"
no ne e mn lesno da kaje6 tva koeto 4usva6
6to misli6 4e moje momi4eto otsre6tu da si pomisli (daje i po-lo6o da kaje) 4e si smotan, ili koqto i da druga duma s koqto moje da narani6 4ovek lesno

naty
03-11-2005, 14:07
spored men nqma.twa e samo edno priwli4ane a nqkoi hora si mislqt 4e e lubow