PDA

View Full Version : seks s daskala po fizi4esko



palava y4eni4ka
01-14-2005, 13:16
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss

dakel4eto_f
01-14-2005, 14:04
lelel momi4e ti ludo li si,leel s daskalo po fizichesko i to v salona.lel tva e qko,no...znam li mnogo e skapano,i nishto chusno sled kato mu otkajesh,da ti sysipe jivota v daskaloto.

Sunny_stz
01-14-2005, 14:34
he,ami trqbvalo e da spre6 mai mai!!Trqbva sama da se kontrolira6!Ako go razberat mogat da go vkarat v zatvora,vnimavai toq moje da e nqkav.........!!Nz ako te kefi pravete go taino,ama vnimavai!!Mislq 4e trqbva ve4e da ne mu obru6ta6 vnimanie!

adult
01-14-2005, 14:37
Стига да не е много дърт и да не ви хванат-правете си го,щом не те смущава...Но да знаеш че това е наказуемо-него ще го уволнят дисциплинарно,а ако си малолетна или непълнолетна-е подсъдим.Теб ще те изключат също дисциплинарно.Пази се.И помисли дали си струва.

incheto
01-14-2005, 15:46
Ne moje da e istina!!!!

Cyberdyne_101
01-14-2005, 16:43
Ти добре ли си, що си :?: :!: :?: :roll: Ама карай де станалото станало 8)

Абе тоз даскал женен ли е :roll: :?: Тва ще е върха просто.... :twisted: :twisted:

AMG-to
01-14-2005, 16:58
4e mnogo lujesh

Immortal_girl
01-14-2005, 17:40
Emi....da opredeleno si napravila OGROMNA gre6ka!Ot tuk natatak ve4e ti si re6avai kakvo 6te pravi6 i kak 6te postapi6... :wink:

SUCKER
01-14-2005, 17:48
eee ako mojeh i az taka 4e sam zle po fize pone 6te ti pi6e 6 dokato svur6i6 daskalo

NaSty GiRl
01-14-2005, 18:02
Emmi kvo da ti kaja..toq e nekuv qko izvraten tip PEDOFIL i mnoo te e izpolzval koeto e gadnooooo!!!no po dobre si go zapazi v taina za da ne stanat poe4e problems
prosto zabravi za tva deto se e slu4ilo!!!

^efas^^
01-14-2005, 19:36
Хахаахахахах тва просто е трябвало да се заснеме с камера секс с даскала по физ хахахааха ебати върха е на тва вече може да му се каже курва хахахахаха :lol: ДА ИЗЧУКАШ ДАСКАЛА ПО ФИЗИЧЕСКО АХАХАХАХА ебати ако бяхте снимали с камера наете ли колко кинти щяха да ви дадат за филма хахахаахах :twisted:

Verliebter^Junge
01-14-2005, 19:54
4estita 6est5ica po fizi4esko!!!!!!!!!!!!

vasi_z
01-14-2005, 20:04
Moga da kaja samo edno-You is the zle women

mmaxx
01-14-2005, 20:42
Да бе аз пък чуках 20 годишната госпожица по информатика ж кабинета между компютрите.
Готина история , но май е време да се събудиш :wink:

vasi_z
01-14-2005, 20:52
Да бе аз пък чуках 20 годишната госпожица по информатика ж кабинета между компютрите.
Готина история , но май е време да се събудиш :wink:
hahaaha Pravilno i go kaza 8)

BABY_SEXY_GIRL
01-14-2005, 21:51
Xa, kakvo mi e mnenieto li :arrow: :shock:
Btw dnes moq gospodin po fizi4esko kaza na edni da ne se natiskat 4e da ne vzemat da napravqt ne6to i kaza 4e daskaloto ne bilo mqsto za tova xaxaxxaxaxaaxaxxaax :lol:

Kris
01-15-2005, 20:33
Da be filmi,filmi,filmi!!!
A ako e verno-gre6ka gre6ka golqma gre6ka......

Baccara
01-17-2005, 09:06
Щом те влече...

Lubov_f
01-17-2005, 14:22
ne e trqbvalo da mu puska6...sdarjai se sledva6tiqt pat

Lubov_f
01-17-2005, 14:23
ne e trqbvalo da mu puska6...sdarjai se sledva6tiqt pat

eScaPisT
01-17-2005, 14:31
принципно си мисля , че тфа което си написала са глупости и е една голяма лъжа.. ама знае ли човек..
Ако е истина.. да ти кажа лошо няма (само ако е млад оба4е) , понеже ако е на 25 години никъф не е проблема.. тфа 4е ти е у4ител нищо не значи.. нито пък не е човек , че да не може да псисш с него.. просто гледай да не повтаряш повече направеното , понеже току виж стане некой гаф.. 8)

KeiTh
01-17-2005, 17:55
Само така момиче... Продълвавай в същият дух .. И без никво учене ше си изкараш страхотна диплома... :lol:

LiNkiN4eTo
01-17-2005, 18:23
tva da ne go sanuva sno6ti :?: :lol:

gnqh
01-21-2005, 23:48
abe hora zakfo vqrvate na vsichko koeto se pishe tuk. Tova nemoje da e vqrno az shte pusna druga tema che sam ebal miss bulgaria. Ae vzemete se malko! :x

Nekasa4a
01-22-2005, 01:40
Ne moje da e istina!!!!

e tva e otgovor :!:

LiL_Juliete
01-22-2005, 10:17
emi k`fo da ti kaja osven che malko e stranno no ot moq gledna tochka de ...i men daskala mi po fizichesko me zaribqvashe nameri mi telefona obajda mi se v nas kaneshe me na vecherq na sveshti u tqh ama ..... shansa da mu pusna na toa :) ne che neshto mi prosto ...abe kakto i da e ! samo ne biva da sujalqvash stanaloto stanalo a inache sq kak mu e otnoshenieto kum teb pak li te vika da pushite ? ili se e otdupnal ?

morsmordre
01-22-2005, 11:03
Стига да не е много дърт и да не ви хванат-правете си го,щом не те смущава...Но да знаеш че това е наказуемо-него ще го уволнят дисциплинарно,а ако си малолетна или непълнолетна-е подсъдим.Теб ще те изключат също дисциплинарно.Пази се.И помисли дали си струва.

Така е, но пък нека и останалите да помислят.И да не е искала, той я е заключил, а това е още по-лошо. защото ако тя не е искала, е щяло да бъде изнасилване, не мислите ли?!?Тъй че ще е по-добре да престанеш, че ше земе да си помисли нещо иииии....майката си трака...

sex`y_f
01-22-2005, 12:37
xax...mackoo mackoooo :D ko si napravilaa :D noo vse pak me kefi6 , zaradi tva 4e e vyv fiz. salona - super got , noo vse pak , ako e gotin , ne e dyrt , ... stabilqga e .... iii gleite samo da ne se izdynite 4e ve4e vijdam 4e sa ti kazali posledstviqta .... si go davaite , ama vnimavaiiiii da ne raberat ei ... 4ee ... taka de kazaha ti ve4e :) !aide du6ko ,

maliciq
12-10-2006, 19:04
EMI 6TOM SI GO NAPRAVILA I TI E BILO QKO NQMA SMISAL DA SUJALQVA6 MINALO SVUR6ENO VAJNOTO E PAK DA NE GO NAPRAVI6 6TOTO TOGAVA SUS SIGORNOST 6TE SUJALQVA6

sladuk_sun
12-10-2006, 19:04
ti naistina ne si redovna na men mi se slu4va su6totot ama s gospodina po risuvane samo4e az ne se davam mn qsno i ako mi napravi ne6to gadjeto mi 6te go likvidira kakto toi kazva!ve4e e stanalo taka4e ne sujalqvai kakvoto takova ne moje6 da vurne6 vremeto!!

12-10-2006, 19:18
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss


голяма си курва! Направи го и с директора!

shalis
12-10-2006, 19:25
Daskala na kolko e, gotin li e pone....? Ae ne e trqbvalo, moje da stanat ogromni problemi ako se arz4ue, ama 6tom ti e bilo hubavo...

tequila
12-10-2006, 19:26
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss


голяма си курва! Направи го и с директора!
а ти защо не го направиш с близкия автомат за кафе !?!?!?!?!?! ](*,) ](*,) ](*,)

shalis
12-10-2006, 19:34
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss


голяма си курва! Направи го и с директора!
а ти защо не го направиш с близкия автомат за кафе !?!?!?!?!?! ](*,) ](*,) ](*,)

uaxaxaxaxa, mn qko kazano, bravo!

panterata
12-10-2006, 21:13
амии мисля че темата е бъзик :) ако случайно не е.. ами направила си го вече , било ти е яко.. кфо съжаляваш..;)

12-10-2006, 23:52
[quote=palava y4eni4ka]ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss


голяма си курва! Направи го и с директора!

Ama pred cqloto u4ili6te ^^

12-11-2006, 02:15
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss


голяма си курва! Направи го и с директора!
а ти защо не го направиш с близкия автомат за кафе !?!?!?!?!?! ](*,) ](*,) ](*,)

Вече го направих, да ти е сладко кафето :D

teenkopele
12-11-2006, 02:18
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss

Необичайно... :wink:

Unknow
12-11-2006, 02:28
Я се съвземи и кажи какво искаш?! Хем "Кажете си мнението" ... хем "Без упреци" ... Ми няма как да стане...хем си една малка недорасла ***** , хем да не те упрекваме...Е как да стане извинявай?? Няма начин просто.Като не искаш упреци, не си пускай курвенските историйки тука!

12-11-2006, 02:28
Далаверата ся е да го съдиш за сексуално посегателство и тормоз, можеш да го изръсиш и да го пратиш за повече от 7 години на топло при лошите батковци в затвора където ще го опъват :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PRD
12-11-2006, 04:07
hah luda rabota :-k ma shtom ti e bilo hubu ne mislq 4e trq da s1jalqvash ,pa moje i da opitash pak [-X :mrgreen:

Cherkeza
12-11-2006, 04:10
хахахахаха 100% влизаш във ВУЗ БРАВО ма почни да правиш и свирки, че във ВУЗОВЕТЕ ще трябва да се стараеш повече. Доста безсънни и бурни нощи ще имаш с лекторите хахахахахахахахах :lol: :-D :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

bibonka
12-11-2006, 06:43
malka pacha....
tfa shte kaja...samo i samo da se pravish na interesna pred priatelkite ti se ebesh s koito iskash....hodi duhai i na direktora ...

XXX_f
12-11-2006, 06:54
e bravo macka na nikoi ne my stiska da go napravi...ama spri do tam 4e moje da stane kofti i da se stigne do yshite na roditelite ako se zaqde daskala ti.A otnosno uprecite koito ponese...neshto ne mi se vruzva.Predi vreme gledah edna tema koqto glaseshe neshto ot srota "bihte li go pravili s daskala/daskalkata si?" i pove4eto forymci otgovoriha s "da" , a sega upreci... luda rabota ste ei

Mimka_sweet
12-11-2006, 07:06
:smt044 :smt043 :smt040 :smt042

Fallen_angel```
12-11-2006, 13:31
Темата е стара и да я опреквате файда нема

Luciferian
12-11-2006, 14:21
ox xxxxxxxx xora.blskam si glavata i se 4yda 6to go napravix.........prosto s toq dAskal ot baq vreme se zaka4ame ligavim se takiva , ponqkoga v mejdy4asiqta pu6im zaedno v negovata stai4ka v salona. i oniq den ostanaxme sami i toi zaklu4va salona i py6ixme kkakto obi4aino. be6e golqmoto mejdy4asie.... i toi doide celuna me i taka po4na da me bara.......az se panikyosax malko i toi mi vze rakata i go sloji na 4lena si....i az se vazbydix mnogo qko pak i nali si go xaresvam i go napravixme..........
be6e naistina vazbyjda6to da go napravi6 vav fizkultyrniq salon....da no sega sqka6 malko sajalqvam neznam 6to sled kato mi e bilo xybavo........
iskam da mi kajet vie kvo mislite? samo bez ypreci plsss

Абе толкова ли нямате фантазия???
Защо все си измисляте едни и същи истории?
Това за "даскала по физическо" сигурно вече е на първо място сред фантазиите на учиничките. Сменете репертоара малко, омръзна ни да четем едни и същи, вече доскучаващи фантазии!

malka_sladuranka
12-11-2006, 14:30
Щом е било хубаво лошо няма..Какво толкова направили сте си кефа.. \:D/ \:D/

Cuddly
12-11-2006, 17:26
Хехее! Това е много яко! От доста време си мечтая да го направя с един учител... ама си е само фантазия! :smt016
Самата мисъл като влезе в час и му кажеш "Г-не.." и да знаеш, че си го ч*кала..мммм..