PDA

View Full Version : priqtelstvo



dakel4eto_f
01-14-2005, 14:55
iskam da mi kajete vashto mnenie-kakvo za teb e nai-dobyr priqtel?bi li napravil/a vsichko za nego/neq?:}

Lubov_f
01-14-2005, 15:33
za da mi bade nai-dobar priqtel,zna4i mn go obi4am i mn darja na nego i bih napravila VSI4KO za nego!

Lubov_f
01-14-2005, 15:36
a ako iska6 da razbere6 kakvo e nai-dobar priqtel se razrovi v minali temi 6toto tazi e puskana pone 2 puti!moje bi za tva ne ti otgovarqt ostanalite!!!

01-14-2005, 15:56
ne mnogo qsno zarejete q taq rabota,istinski priqteli nqma,si4ko e samo interesi :idea:
vilioni

little_black_dress
01-14-2005, 16:32
Ами за мен най-добър приятел/ка означава човек,който не е с теб само за купони и забавления.
Това за мен е човек,който ме подкрепя,държи на мен.
Човек,който е до мен,когато имам нужда от него и когато имам проблеми.
Незнам дали бих направила всичко за най-добрия/добрата си приятел/ка,но бих направила това,което е по силите ми,това което мога. :wink:

[Nk]Razor^
01-14-2005, 16:38
ne mnogo qsno zarejete q taq rabota,istinski priqteli nqma,si4ko e samo interesi :idea:
vilioni

Hmmm ne si prav.Za moq nai-dobyr priqtel pravq absoliutno vsi4ko,bez da ybivam ili da se samoybivam.V jivota 4ovek nikoga ne moje da ima pove4e ot 2-3 do 4 istenski priqtelq.Zatova gi cenete i ne se karaite za glyposti s tqh!

Dharma
01-14-2005, 17:16
nai-dobur priqtel nqma ima istinski i ne istinski priqteli. za istinskite bih napravila dosta ne6ta, no ne i vsi4ko!za men istinskiqt priqtel e 4ovek, koito ne te drazni, pomaga ti, podkrepq te, kogato ti e kofti ti kazva"gore glavata",ne ti pozvolqva da ti stane sku4no,ima sroden harakter, obajda ti se da vidi kak si, kogato si imal problem, izslu6va te i t.n. :D zvu4i malko nepostijimo mai?

a4oo
01-14-2005, 20:25
ne iskam da davam opredelenie za nai dob1r priqtel
samo iskam da kaje 4e spored men razbira6 koi ti e nai dob1r priqtel v nai napregnatite momenti az naprimerno po4ti bqh vlqzal v bolnica zaradi edin aver. te bqha 10 nie bqhme 7 ot koito 5 izbqgaha i samo az ostanah
ave kakto i da e... ama spored men razbira6 koi ti e nai dob1r priqtel v nai napregnatite momenti

vasi_z
01-14-2005, 20:45
Таз тема я има о6те поне 2 пъти,но все пак отново 6те отговоря на нея-Наи-добрия приятел на един 4овек не се определя еи така а ти сам 6те го по4увства6.....абе нзн то4но опражяите се,но такива теми има мноо 8)

Zara^
01-14-2005, 20:50
Ami mnogo rqdko se sre6tat takiva priqteli. I ima razlika mejdu nai dobri pr i prosto pr. A nai dobur priqtel za men e ....... da moje6 da mu se doveri6 za absoliutno vsi4ko, kato znae6 4e nqma da te predade. Da si gotov da napravi6 vsi4ko za nego, kakto i toi za teb. Imam 3 takiva priqtelki......malko sa, oba4e znam 4e mnogo se obi4ame s tqh i vinagi si pomagame v trudni momenti. A ostanalite mi sa prosto friends.

Alli
01-14-2005, 20:59
ne mnogo qsno zarejete q taq rabota,istinski priqteli nqma,si4ko e samo interesi :idea:
vilioni taka e,no samo donqkade,za6toto ima istinski priateli,bo mn rqdko se sre6tat,prosto za tazi rabota trqbvat perfectnite hora,ama
NIKOI NE E SAVAR6EN!

Sunny_stz
01-14-2005, 21:50
Oooooo az sum 4ovek ,koito prosto mnogo durji na priqtelstvoto!!!Za nai-dobra priqtelka ,tq e samo edna!!!!A nai-dobur priqtel nqmam i edva li 6te imam ,e ako ne smqtam gadjeto si koito mi e kato priqtel ,za6toto s nego mnogo si spodelqme.Imam i drugi priqtelki ot moq kla koito sa mnogo to4ni ,no nai-dobrata mi priqtelka,s koqto nai-4esto dvija i tq me poznava mnogo dobre i edna!!!Ne e vajno koli4estvoto,a ka4estvoto!!Chovek trqbva da se radva,ako ima takiva priteli

CMoTaH_WS
01-16-2005, 11:05
tupa tema predelno e qsno kakvo zna4i dobar priqtel!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: cakata e da go ima6
P.S. MNOGO TAPA TEMA :evil:

Sunny_stz
01-16-2005, 11:19
Ami CMoTaH_WS kato temata e smotana nedei otgovorq :evil: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

toni2005
01-17-2005, 15:15
v imeto na priatelstvoto bih jertvala vsi4ko i bih poela i nai-golemia risk,za6toto znam,4e 6te si struva!!![/u][/i]

honey_reflection
01-17-2005, 17:30
za mene nai dobur priqtel e ... nqkoi koito e s mene s vsqka situacq.. moje da me razbere i taka!
za bih se jiertvala sa nai dobriq si priqtel i priqtelka!

geri tod
01-21-2005, 20:41
estestveno 4e ,za da ti e nai-dobar priqtel trqbva da si gotov na vsi4ko za nego!da se starae6 dda se saobrazqva6 i da pravi6 kompromisi i nai-ve4e da si 4esten,absoluno iskren!ttrqbva da go poznava6!i istinskiqt priqtel e tozi pred koito moje6 da bade6 sebesi i tozi koito znae pesenta na sarceto ti i q pee vinagi kogato q zabravi6!za6oto nai-dobriqt priqtel e nai-hubavato ti ogledalo! :wink:

Antigeroi
01-21-2005, 21:01
Според мен няма най-добри приятели. Единствено сам човек може да си помогне. Иначе всеки гледа само за себе си и не се интересува от околните. Само семейството не ти изневерява и не те предава.

Black_Diamond
01-21-2005, 21:07
Според мен няма най-добри приятели. Единствено сам човек може да си помогне. Иначе всеки гледа само за себе си и не се интересува от околните. Само семейството не ти изневерява и не те предава.


Звучи много песимистично, но май е така. :cry:

Giovanni
01-22-2005, 07:28
Razor^]
ne mnogo qsno zarejete q taq rabota,istinski priqteli nqma,si4ko e samo interesi :idea:
vilioni

Hmmm ne si prav.Za moq nai-dobyr priqtel pravq absoliutno vsi4ko,bez da ybivam ili da se samoybivam.V jivota 4ovek nikoga ne moje da ima pove4e ot 2-3 do 4 istenski priqtelq.Zatova gi cenete i ne se karaite za glyposti s tqh!Да прав си че НЕ е прав и аз мисля че който търси намира явно не си турсил достатъчно господин или госпожа "Гост"! А какво бих направил тва съм го писал в други теми виж там ако не аз пак ще кажа ако е ИСТИНСКИ приятел абсолютно ВСИЧКО !! :D :D :D

02-04-2007, 14:51
estestveno 4e ,za da ti e nai-dobar priqtel trqbva da si gotov na vsi4ko za nego!da se starae6 dda se saobrazqva6 i da pravi6 kompromisi i nai-ve4e da si 4esten,absoluno iskren!ttrqbva da go poznava6!i istinskiqt priqtel e tozi pred koito moje6 da bade6 sebesi i tozi koito znae pesenta na sarceto ti i q pee vinagi kogato q zabravi6!za6oto nai-dobriqt priqtel e nai-hubavato ti ogledalo! :wink:

S_T_E_V_E
02-04-2007, 17:13
Ох това май е най-честаната тема за разговори, но ще кажа кратко и ясно. Истински приятели не само са 1 2ма но дори може и да нямаш такива. :roll:

bawdy talk
02-04-2007, 17:30
Приятеля е като да имаш два пъти себе си-да бих направил всичко за него както и за мене!!!