PDA

View Full Version : OPA



amy lee
01-14-2005, 20:17
taka...
1.moje Satanas_daughter ve4e da e pusnala temata za koeto se izvinqvam ako temata se povtarq
2.znam 4e ^AvRiL^LaViGnE^ kaza tova koeto 6te kaja az
3.OPA ozna4ava Organizaciq Protiv Aia

nqmame ni6to protiv personalno kum neq,imame protiv na4ina po koito tq stana moderator

Zara^
01-14-2005, 20:22
e po kakuv na4in to4no e stanala moderator?

Satanas_daughter
01-14-2005, 20:31
ne vse oshte ne sum napisala i se radvam che nai-nakraia se reshihme da go razkriem niama smisul da go kriem...vseki si ima pravo na menie

Alli
01-14-2005, 20:33
yeahhhhh!FATALNOTO OPA se razkri!:)

Confusion
01-14-2005, 20:40
хахахахах 8)

bulgarche
01-14-2005, 20:43
Най-после рашихте да споделите :)

MyCuHkA
01-14-2005, 20:49
Предлагам да изкажете всичко което имате тук и сега... За да се изясни всичко...

Dobrina
01-14-2005, 20:54
Е това вече е тъпо....
Не заради това, че очаквах да е нещо смислено, ами защото е изключително глупаво да се организирате "против Ая"
Как е възможно толкова да завиждате на това, че тя е станала модератор, а вие не? Поне аз така си го обяснявам
На мен тя нищо лошо не ми е направила, даже много ми допада
"Нямаме нищо против нея, само против начина, по който стана модератор" - е това е много глупаво... какво ви пречи това, че е модератор?? То за модераторите няма ограничена бройка, тя не е заела ничие място
Наистина не очаквах ЧАК такава простотия....

blue_flower
01-14-2005, 20:58
Razkajete, za6toto po novite ne sa v 4as ne6to s tazi istoriq.

^efas^^
01-14-2005, 21:31
Та това ли било опа Организация Против Айа само защото тя станала модератор хахаах и кво значение има по какъв начин е станала модератор нали е успяла вие са като неможете и се късате от яд. ХАХАХА лично аз неща никъв модератор да стаам щот тва е толко бачкане че... Пък и няма мене кой да ме сложи за модератор :lol:

Murderdoll
01-14-2005, 21:35
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..

techCandy
01-14-2005, 21:42
a na4ina po koito stana moderator....
of ama na4i i vie ste edni, nqmam dumi prosto :roll:
mene li4no mnool slabo me interesuva kak e stanala moderator i o6te po slabo koi e moderator, kym Aia nqmam ni6to li4no i personalno
ideqta e 4e ne malko visq v toq site i zabelqzvam nqkoi ne6ta
edno ot tiq ne6ta e 4e tq kato moderator ne si vyr6i osobeno syvestno rabotata, ujasno mrazq takiva intrigi i o6te ot samoto na4alo trqq6e da se kaje kvo e opa....kakto i da e
ne mi haresva prosto tova 4e kato cqlo samo prosto az f e deistva6t moderator
mnool typo se polu4i be ei hora....

Utopia
01-14-2005, 21:52
az pyk mislq che veche stana malko banalno s tova OPA ili ОПА e ne znam .. ama prosto se izduhahte za nqkvi si tri dumi

zElEnA^mAsLiNkA
01-15-2005, 08:26
Haha misteriqta se razkri :}

Frankee^^
01-15-2005, 10:45
Е това вече е тъпо....
Не заради това, че очаквах да е нещо смислено, ами защото е изключително глупаво да се организирате "против Ая"
Как е възможно толкова да завиждате на това, че тя е станала модератор, а вие не? Поне аз така си го обяснявам
На мен тя нищо лошо не ми е направила, даже много ми допада
"Нямаме нищо против нея, само против начина, по който стана модератор" - е това е много глупаво... какво ви пречи това, че е модератор?? То за модераторите няма ограничена бройка, тя не е заела ничие място
Наистина не очаквах ЧАК такава простотия....

Napulno si prava!!!Super glupost!

Du6ka
01-15-2005, 11:13
lele nikoga ne bih predpolojila,4e misterioznoto OPA zna4i to4no tova...a bihte li razkazali na4ina ,po koito e stanala moderator?kakvo to4no se e slu4ilo,4e ima tolkova user-i ,koito ne odobrqvat post-a ,koito zaema???? :?: :?: :?: :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-15-2005, 11:19
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем
s vraski bez vrazki-stana lo e
ee pak li 6te kriete-кво да ви кажа ся ние си знаем :?

Eliiiiiiiiii sexsito
01-15-2005, 11:21
daam,no vapreki tova si spomniam tozi tegak i gaden moment,kogato tia stana moderator
be6e :shock: za vsi4ki,no neznam,i az parvona4alno ne go udobriavah...

^efas^^
01-15-2005, 11:24
Вие сте непоправими ве братче кво ви пречи като е станала модератор ебати завистта копеле ако беше стнал модератор някой друг за него щяхте да пишете същите простотии. Като не сте станали вие модератори виновен ви е тоя който е стнал така ли???. С връзки без връзки станала е модератор вие не сте кво толко няма да свърши света толко като не сте модератори ебати... :evil: :evil: :evil: :evil:

aBnOrMaL_BaBy
01-15-2005, 13:21
Вие сте непоправими ве братче кво ви пречи като е станала модератор ебати завистта копеле ако беше стнал модератор някой друг за него щяхте да пишете същите простотии. Като не сте станали вие модератори виновен ви е тоя който е стнал така ли???. С връзки без връзки станала е модератор вие не сте кво толко няма да свърши света толко като не сте модератори ебати... :evil: :evil: :evil: :evil:

Проблема не е в това,че тя е модератор и не е толкова начина по който е станала.Просто ти не разбра както трябва затова не си прави грешни заключения и не изкарвай хората завистливи.Въпроса е в това,че модератори са хора,които изобщо не си вършат работата.Както каза fire_of_satan ,единствения активен модератор е prosto az f.Никой не умира от желание да бъде модератор,дори точно обратното - мисля че повечето не биха искали.Но помислете малко - всички се оплакват ,че темите се повтаряли и т.н.Еми ако всички модератори бяха действащи нямаше да е така.Никой не иска форума да западне и точно затова тази тема би трябвало повече да се обсъжда,докато се стигне до крайно решение.Пускани са теми за нови модератори,но никой не им обръща внимание.А би трябвало дори да са маркирани като ВАЖНИ теми..

А относно това как Айя е станала модераторка - има ли значение?Мисля че не би трябвало да се обръща внимание на такива подробности.Според мен важните са последствията,а не останалото ..

Това е моето мнение.Нищо лично кън никой. :wink:

^efas^^
01-15-2005, 13:36
Еми като модераторите не си вършат работата що е организация против Ая а не против модераторите които не си вършат работата???? :evil:

amy lee
01-15-2005, 14:56
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..to4no tova imam predvid i az.i da vi kaja-poslednoto koeto iskame e da sme moderatori.ta nali ako re6im da prerovim celiq forum i da triem bezsmislenite temi tva ozna4ava da ostane 2/3 ot foruma :roll: navsi4koto otgore vse nqkoi 6te e protiv tova koeto pravim i ni67to 4udno da se stigne do podpis OPSD(organizasiq protiv satanas_daughter)ili OPAL(organizaciq protiv amy lee).i kakto kaza aBnOrMaL_BaBy,Aia ne si vur6i rtabotata.ta tq na sedmica q vleze vednuj q ne!nqma li da e po dobre moderator da stane nqkoi koito e tuk vseki den i koito znae kakvo iska ot saita?naprimer ^AvRiL^LaViGnE^???ae sega kajete 4e i zavijdame i 4e nie iskame da sme moderatori

Dobrina
01-15-2005, 15:13
i kakto kaza aBnOrMaL_BaBy,Aia ne si vur6i rtabotata.ta tq na sedmica q vleze vednuj q ne!nqma li da e po dobre moderator da stane nqkoi koito e tuk vseki den i koito znae kakvo iska ot saita?naprimer ^AvRiL^LaViGnE^???ae sega kajete 4e i zavijdame i 4e nie iskame da sme moderatori
amy lee, казах го веднъж и пак ще се повторя: не мисля че Ая като модератор заема нечие място. Места за модератори има колкото си искате, трябва само администраторите да датат на някой модераторски права. Какво ви пречи това, че Ая има тези права? Не си върши работата - хубаво, но какво от това? Тук не е като на работа: ако не си вършиш работата те махат и слагат друг. Тук може да има хиляда модератора, няма значение кой си върши работата и кой не.
Много бих се зарадвала и ^AvRiL^LaViGnE^ например да получи модераторски права - точно момиче е, и предполагам ще върши добра работа.
amy lee, мисля че започваш да си противоречиш: ти имаш нещо против Ая като модератор, а не против начина, по който е станала модератор ;)

amy lee
01-15-2005, 15:23
kazah 4e nqmam protiv neq personalno-imam predvid 4e kato 4ovek q haresvam.mnogo 4esto sum suglasna s neq.napravo se 4udq za6to sus Satanas_daughter pusnahme temata.znaeh si 4e 6te se stigne do konflikti
i za da ne se porajdat izli6ni konflikti predlagam temata da se iztrie ili zaklu4i :roll:

aBeP4eTo
01-15-2005, 16:16
Еее стига бе х0ра :(
Егати интригите чак ф0рмация Анти Аиа сте напраили...
Малк0 детск0 ми се струва... :?
А я си представете тя кат0 пр0чете т0ва как ще се п0чувства?
Ми и м0ет0 гадже ак0 беше м0д. м0жеше и аз да съм :lol:
Попринцип е н0рмалн0 нещ0 ! Незнам :P

air_J
01-15-2005, 16:45
mi az mislih 4e OPA zna4i Oshte Pove4e Alkohol ili pone taka me bqha izlygali :twisted: no sega kato znam 4e e protiv Aia mi e oshte po golqm kef shtoto tq vinagi mi e bila anti syshto kakto i gadjeto i za nikogo predpolagam ne e taina 4e nikoga ne sym gi haresval i mi e kef 4e i organizaciq ima protiv tqh super ste :twisted:

SanDRo
01-15-2005, 17:58
Nishto novo, az t'va go razbrah oshte kato nqkoi kaza, che OPA e Organizaciq Protiv A..... I purvo se setih za neiniq nick , a puk kato beshe taq maniq za moderatorite i vsichki mnogo se zveriha ... Kakto i da e, ama ne mislite li, che prekaleno mnogo se vjivqvate v toq forum, ?!?!?

01-15-2005, 18:02
Хахаха! Абе деца! Правилно-много се вживявате в някакъв си форум! Даже сте си пуснали тема за "обсуждане на userite" , в която се хвалите взаимно хаха!
ИЗВОД: Жалки сте! :roll:

amy lee
01-15-2005, 18:04
prosto si obi4ame foruma tova e.ina4e izob6to nqma6e da ni puka ima li nqma li moderatori,vur6tat li si rabotata...

GalYol
01-15-2005, 18:10
Е то нищо лошо да се вживявате във форума, но не разбирам защо правите тая безсмислена организация.
Когато не ви харесва работата на модераторите вместо само да приказвате предложете кои други да станат модератори.
С ОПА не постигате нищо друго освен да обиждате Ая.
За да промените положението недейте да плямпате глупости, а вземете направете нещо.

SanDRo
01-15-2005, 18:12
Ami da ti kaja, skoro bqh gledal lista s moderatorite, ne znam dali sega e taka, no togava edinstvenite moderator(i), koito bqh vijdal da pishat ili opravqt neshto vidimo ot nas beshe Coki, a imashe dosta moderatori, koito ne bqh vijdal..... Taka che ne ivjdam kakvo vi prechi "edna Aia" ... Sega poglednah pak i edinstveniq, koito ne sum vijdal e Ignis, ama predi imashe dosta, izgledja sa praveni promeni...

amy lee
01-15-2005, 18:16
Ami da ti kaja, skoro bqh gledal lista s moderatorite, ne znam dali sega e taka, no togava edinstvenite moderator(i), koito bqh vijdal da pishat ili opravqt neshto vidimo ot nas beshe Coki, a imashe dosta moderatori, koito ne bqh vijdal..... Taka che ne ivjdam kakvo vi prechi "edna Aia" ... Sega poglednah pak i edinstveniq, koito ne sum vijdal e Ignis, ama predi imashe dosta, izgledja sa praveni promeni...opredeleno se promeni.mnogo useri koito bqha moderatori ve4e ne vlizat.ne znam za6to.i 4esno kazano za LunnaSvetlina vinagi 6te sujalqvam 4e ni napusna :cry:

lady_bird
01-15-2005, 18:32
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..Napulno sum saglasna!Jalko,4e dori i tuk ne mojem da se oturvem ot "vruskar4etata".Nervq se,kogato stava taka!Dosadno e da izbirat nqkoi ne zaradi talantite,a zaradi vruskite mu!

SanDRo
01-15-2005, 18:40
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..Napulno sum saglasna!Jalko,4e dori i tuk ne mojem da se oturvem ot "vruskar4etata".Nervq se,kogato stava taka!Dosadno e da izbirat nqkoi ne zaradi talantite,a zaradi vruskite mu!
AAAA naistina se osrahte veche ?! Kvi talanti we ?! Baaaaaaasi, veche pochvam da si mislq, che i vecher kato spite sanuvate kak djitkate mneniq v www.teenproblem.net/forum ..........

01-15-2005, 18:47
Вижте сега отначало тая организация ми се струваше забавна, сега погледнато отстрани излгежда смешно и детинско...
aBnOrMaL_BaBy ги каза причините, заради които не се харесва Ая ... На мен честно казано ми беше направо обидно, когато я направиха модератор, защотото едва ли не ние сме тука от 2 години и никой не забелязва какво правим, а пък тя дойде от никъдето, представи ни се за гадже на Цоки и стана модератор без никой да я познава... Нищо лично ... не я познавам като човек и не мога да кажа каква е ... Както и нямам нищо против нея, просто констатирам факта, че не си върши работата. Не влиза често във форума, а глупавите теми и мнения се натрупват. А ^npocTo^a3^f^ не мисля, че може да се справя сама... Както и да е тва е за ОПА ...

Аз модератор не искам да ставам ...

Peace...

DeaTHroW-ReC_F
01-15-2005, 20:57
Вижте сега отначало тая организация ми се струваше забавна, сега погледнато отстрани излгежда смешно и детинско...
aBnOrMaL_BaBy ги каза причините, заради които не се харесва Ая ... На мен честно казано ми беше направо обидно, когато я направиха модератор, защотото едва ли не ние сме тука от 2 години и никой не забелязва какво правим, а пък тя дойде от никъдето, представи ни се за гадже на Цоки и стана модератор без никой да я познава... Нищо лично ... не я познавам като човек и не мога да кажа каква е ... Както и нямам нищо против нея, просто констатирам факта, че не си върши работата. Не влиза често във форума, а глупавите теми и мнения се натрупват. А ^npocTo^a3^f^ не мисля, че може да се справя сама... Както и да е тва е за ОПА ...

Аз модератор не искам да ставам ...

Peace...
да да...абсолютно съм съгласна..ше ме извиняате..(не говора за себе си) ма има хора с много по стойностни мнения от Ая в форума и са от хиляда години преди нея..... и просто така си седят мега фенове...
а тя с нищо не ми е напраила впечатление..даже от както е модератор..отделно че има най мноу 10-20 мнения..ми то даже не са по някоя тема да помага..ми само да трие... :roll:

01-15-2005, 21:15
Нищо лично но баси и детските задници са го измислили тва ОПА. Ако не детски задници тогава напити/надрусани зависливи щзерчета които искат власт която ниога няма да получат. Аре де ако вие бяхте Цецо и ако трябваше да избирате модератор и имахте избор м/у .... Цецо да речем и гажето ви - НЕ МИ КАВАЙТЕ ЧЕ ЩЕ ЩТЯЛИ ДА ИЗБЕРЕТЕ КОЙТО Е ПО- ПОДХОДЯЩ

air_J
01-15-2005, 21:21
samo da otbeleja 4e rabotite na moderatori i admini ne e tolkova da se poqvqvat v saita i da davat komentari kolkoto da sledqt da ne nqma avatari i podpisi koito da sa ogromni da nqma typi temi i tem podobni to4no zatova Aia i cocki sa mi anti i sega she go napisha i v temata "koi vi drazni ot foruma" :twisted:

amy lee
01-15-2005, 21:24
Нищо лично но баси и детските задници са го измислили тва ОПА. Ако не детски задници тогава напити/надрусани зависливи щзерчета които искат власт която ниога няма да получат. Аре де ако вие бяхте Цецо и ако трябваше да избирате модератор и имахте избор м/у .... Цецо да речем и гажето ви - НЕ МИ КАВАЙТЕ ЧЕ ЩЕ ЩТЯЛИ ДА ИЗБЕРЕТЕ КОЙТО Е ПО- ПОДХОДЯЩami da ti kaja 4esno...ako bqh az opredeleno 6tqh da izbera po podhodq6tiqt.ako gajeto mi ne si razbira ot rabotata nikoga ne bih go napravila moderator

DiEsEl_GiRl4eTo
01-16-2005, 09:33
DeaTHroW-ReC_F и aBnOrMaL_BaBy казах каквото имах да казвам и аз. Това, че е направена точно към Ая...Има се предвид, че всички други са заслужили по някакъв начин да станат модератори, а тя...В момента във форума модератори администатори...всичко е някакво супер мизерно. СЪнували сме форума? ЕМи не...то като влезеш и ти става едно противно. Навсякъде гледаш wallpapers в подписите, еднакви теми. Кажете ми, че това не ви дразни и че гали окото. Тва е цялата работа. Дайте по-добре изберете някой, който да си върши работата, както трябва.

tedo_davis
01-16-2005, 11:58
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..Napulno sum saglasna!Jalko,4e dori i tuk ne mojem da se oturvem ot "vruskar4etata".Nervq se,kogato stava taka!Dosadno e da izbirat nqkoi ne zaradi talantite,a zaradi vruskite mu!

Verno si e ... taq Alli mnogo me nervi ... ne 4e q poznavam tolkova .... no shtom e vryzkarka .... SUX!!!!!

^efas^^
01-16-2005, 12:02
Не е Alli а е Aia.

01-17-2005, 19:18
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..Napulno sum saglasna!Jalko,4e dori i tuk ne mojem da se oturvem ot "vruskar4etata".Nervq se,kogato stava taka!Dosadno e da izbirat nqkoi ne zaradi talantite,a zaradi vruskite mu!

Verno si e ... taq Alli mnogo me nervi ... ne 4e q poznavam tolkova .... no shtom e vryzkarka .... SUX!!!!!

I kvo zavijdash i che ima vraski li? nali znaish - KOI KAK SE UREDI!

amy lee
01-17-2005, 19:36
ае...кефете се ся че знаете вече :wink:
против сме заради начина по който тя стана
модератор-за кой ли път ни се показва че
в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
кво да ви кажа ся ние си знаем ..Napulno sum saglasna!Jalko,4e dori i tuk ne mojem da se oturvem ot "vruskar4etata".Nervq se,kogato stava taka!Dosadno e da izbirat nqkoi ne zaradi talantite,a zaradi vruskite mu!

Verno si e ... taq Alli mnogo me nervi ... ne 4e q poznavam tolkova .... no shtom e vryzkarka .... SUX!!!!!aia,ne alli :wink:

miloto_girl_4e
01-17-2005, 20:18
mi kakvo da vi kaja..
organizaciqta e sre6tu Aiaa,e ne naprimer sre6tu prosto^az^f po prostata pri4ina,4e prosto^az^f si var6i prosto PERFEKTNO rabotata na moderator,ama gorkata NE moje sama da se spravi s tolkoz rabota.. abe
to eba si vseki den se puskat 100 ednakvi temi.. momi4eto NE moje da visi po cql den vuv foruma..
a puk Aia vliza ot dujd na pladne.. i Coki trqbva da gleda interesa na foruma i da ne pravqt Aia moderator samo za6toto mu e gadje,za6toto nas ne ni ebe na kogo e gadje,za nas e vajno foruma da NE se zardustva ot ednakFi temi ...
ae peace:!:

GreenLadyM
01-17-2005, 22:09
ei hora,znam 4e sum edna ot dosta novite. i ne vi zna otnosheniqta....ama tova e super gadno!!!!!Kak mojete da pravite organizaciq protiv nqkoi!Ako neshto ne vi haresva v nego prosto mu go kajete...ama 4ak da pravite organizaciq...+ tova e glupavo i detsko!Momi4eto bilo s vruzki...golqma rabota takiva gi ima na vsqkude...dai da pravim organizacii protiv vsi4ki...ne znam spored men ne ste pravi....

lalqla
01-20-2005, 21:06
леле...не съм влизала от няколко месеца във форума и съм адски разочарована. И от този който е направил Аия модератор и от тези направили ОПА>....
Добре си реших да се махна от тук...простотиите и глупостите във форума не са спрели.Адски разочарована съм.

amy lee
01-20-2005, 21:47
spokoino,to taka i taka ot OPA ne izleze absolutno ni6to.4esno kazano ot edna strana naistina e decko.

ps:jalko.taq tema ne e nito iztrita,nito zaklu4ena :?

BaT_GirL
01-20-2005, 22:26
Е това вече е тъпо....
Не заради това, че очаквах да е нещо смислено, ами защото е изключително глупаво да се организирате "против Ая"
Как е възможно толкова да завиждате на това, че тя е станала модератор, а вие не? Поне аз така си го обяснявам
На мен тя нищо лошо не ми е направила, даже много ми допада
"Нямаме нищо против нея, само против начина, по който стана модератор" - е това е много глупаво... какво ви пречи това, че е модератор?? То за модераторите няма ограничена бройка, тя не е заела ничие място
Наистина не очаквах ЧАК такава простотия....

Napulno si prava!!!Super glupost!
Определено наистина е тапо пък и какво толкова ви е направила Ая?