PDA

View Full Version : Фондация Анти-Games



aBeP4eTo
01-15-2005, 15:27
Х0ра м0ля ви стига с тези игри :!:
Влизам си аз в любим0т0 ф0румче и какв0 виждам
"Кажете нещ0 за ч0век преди вас"
0ставам тр0гната разбира се...
Не м0га да разбера за какв0 са тези теми? Пишат п0 10 ч0века мазнят се един на друг се п0 нещ0 хубав0 си казват ...
Х0п след 2 месеца п0 1000 мнения и кусур... И кат0 се има на впредви, че вече имаше такива теми бяха ИЗТРИТИИИ и пак... няма и месец и пак игра ... ! И т0 не някви интересни игри ами игри с цел трупане на мнения, зарибявки или чат-r00m ! Ми инсталирайте си п0 един чат и си чаткайте ! Правете разлика м/у ф0рум и чат... !
Мир ! :wink:

amy lee
01-15-2005, 15:43
vupreki 4e i az ot vreme na vreme postvam v onaq igra...4esno kazano tva za mazneneto spored men si prava :roll: ako si kazvaha istinata sum suglasna da ima takava tema.no sum sigurna 4e pone edno 80% lujat :?

GeRyTo
01-15-2005, 15:47
Лелееееееее и аз колко ги мразя тея форумни игри...просто думите не ми стигат да ви опиша :evil: :evil: :evil: ...абсолютно се присъединявам към аВеР4еТо...

techCandy
01-15-2005, 15:50
na4i tolkova mi omryzna ot fooderi 4e ne znam ve4e
ama na4i...gleda6 nqkyv/ nqkva ot edin mesec registriran i ve4e mega fen s 1000 mneniq, a tiq mneniq ne sa nikvi mneniq ami ne6to ot roda na: da syglasna/ syglasen s tebe i citat i vsevyzmojni drugi ot po edna dve dumi, osven tova gelda6 edna tema 3 stranici i si misli6- breiii tuka qko sa pisali horata, sigurno e ne6to interesno, otvarq6 i gleda6 3ma useri na kryst si pravqt 4at, izpolzvaite li4ni be! of.....glupavi i nagli- vzirovoopasna kombinaciq :evil:

DiEsEl_GiRl4eTo
01-15-2005, 15:57
Мда е оная тема "Кажете нещо за този преди вас" или каквато там беше...ми хубуу де, нали си има тема за обсъждане на useri? За кво я пускате? Няма смисъл. Или пък какво слушате вмомента...тва са единствените две игрички, които скоро са ми се мярвали. То вярно, че и аз съм от тес с многото мнения за малко време...аа поне не пускам и не флудя в такива игрички...

miloto_girl_4e
01-15-2005, 18:00
of,i az se drazna na tesi igri :shock:
to4no po tazi pri4ina ne vlizam v tezi igri,6toto prosto ne
mi se pi6at mneniq,koito nqmat smisal,a sa samo maznene :evil:

DeaTHroW-ReC_F
01-15-2005, 20:06
2 месеца друг път;) 2 седмици :lol:
мноу са тъпи мраза ги....аз не им и обръщам внимание..ма форума верно ше се поизчисти ако се махнат ..и ше е по яко..присъединяам се

Dance_princess
01-27-2005, 16:41
Няма смисъл толкова да се ядосвате- не ги гледайте и въобще не им обръщайте внимание. Аз правя така и си ми е много добре. За мненията наистина е така, но какво значение има броят им. Нали вие сте си изградили някаква представа за дадения човек и знаете колко от коментарите му са стойностни и си заслужават. И дори ако някой има 1000 мнения, направени в различните игри, направил ли ви е впечатление, забелязали ли сте го с нещо ? Тогава с какво ви пречат ?

Тъпо е, но пък на някои хора им харесват, забавляват се и им е приятно да пишат в тях.