PDA

View Full Version : Koi ot foruma vi nervi?



lady_bird
01-15-2005, 18:40
Vuv vseki forum ima hora,koito vi lazqt po nervite?Koi sa te i za6to?Kakvo mislite za tqh i kakvo v haraktera im vi drazni?

SanDRo
01-15-2005, 18:44
Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ... :evil:

lady_bird
01-15-2005, 18:46
Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ... :evil:Za vsi4ko vinagi si ima pri4ina,stiga da poiska6 da q razbwre6... :wink:

amy lee
01-15-2005, 18:50
nervat me tupite gosti s tupi temi i mneniq :x

miloto_girl_4e
01-15-2005, 19:05
Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ... :evil:

az sam ot tazi organizaciq,ama ne vijdam da se vjivqvam s ne6to :roll:
nito ne6to kazvam,nito ne6ta prava.. pls kaji az s kakvi sam te podraznila :roll:
ina4e az mnogo mraza licemerite i horata,koito non stop lujat bez pri4ina... ei takiva nai gi mrazq :evil: to4no opredeleni hora NE me draznat... prosto tuk sme se subrali ... de da znam.. abe nikoi ne mi lazi 4ak tolkoz po nervite,4e da go mraza :D

Twista
01-15-2005, 19:11
Мен засега никой не ме е изнервил яко. Преди имах конфликти с AMG-то, ама де да знам... Нямам лоши чувства към него. Пък и сега се завръщам от дългото си отсъствие и има време да опозная новите потребители.

01-15-2005, 19:34
Ne vremeto MUCKATA drazneshe qko sega i si ima zamestitelki - ne sa tolkova zle no gi ima

Dobrina
01-15-2005, 19:42
Vuv vseki forum ima hora,koito vi lazqt po nervite?Koi sa te i za6to?Kakvo mislite za tqh i kakvo v haraktera im vi drazni?
Хмм май аз ще започна да назовавам конкретно никове
И май първата си ти, lady_bird... за нула време напуска хиляда теми и то без особено дълбок смисъл... не се обиждай, но не мисля че форума има нужда от още флудърчета :)
Другата е eliiiii_sexsito - прекалено много флуди това момиче
amy lee също, но нея засега не мога да я разбера напълно - уж има някои доста смислени мнения, но постоянно ми се струва че тя само си търси към кого да се присламчи за да бъде на "силна позиция" - доколкото това е възможно във форума
Сетих се и за honey_reflection - пак флудърче, а и с нейното "од" направо ме разбива... пише се "ОТ" бе момиче, не се ли научи... Не че аз съм много грамотна, но поне такива елементарни неща ги знам
И BABY_SEXY_GIRL ме дразни, понякога има хубави мнения, но като цяло тя е от този тип момичета, които не ми харесват :roll:
Това е май засега :)
Предполагам че и аз дразня много хора, защото винаги се правя на голяма и разбираща, но мисля че си имам основание
Моля никой да не се обижда, не целя да засегна никой

Dance_princess
01-15-2005, 19:54
Хмм май аз ще започна да назовавам конкретно никове
И май първата си ти, lady_bird... за нула време напуска хиляда теми и то без особено дълбок смисъл... не се обиждай, но не мисля че форума има нужда от още флудърчета :)
Другата е eliiiii_sexsito - прекалено много флуди това момиче
amy lee също, но нея засега не мога да я разбера напълно - уж има някои доста смислени мнения, но постоянно ми се струва че тя само си търси към кого да се присламчи за да бъде на "силна позиция" - доколкото това е възможно във форума
Сетих се и за honey_reflection - пак флудърче, а и с нейното "од" направо ме разбива... пише се "ОТ" бе момиче, не се ли научи... Не че аз съм много грамотна, но поне такива елементарни неща ги знам
И BABY_SEXY_GIRL ме дразни, понякога има хубави мнения, но като цяло тя е от този тип момичета, които не ми харесват :roll:
Това е май засега :)
Предполагам че и аз дразня много хора, защото винаги се правя на голяма и разбираща, но мисля че си имам основание
Моля никой да не се обижда, не целя да засегна никой

Браво- мислех си, че както обикновено никой няма да си признае кого на харесва. Шапка ти свалям :wink: Радвам се, че отстояваш мнението си :)
Определено съм съгласна за eliiiii_sexsito - струва ми се повърхностна и има нещо в нея, което не ми е приятно :roll: Преди ме дразнеше и MUCKATA, но тя вече не влиза. Не мога да понасям и хора, които само се мазнят, не казват нищо смислено, а просто се съгласяват с всички останали :evil: Дано да няма обидени

01-15-2005, 19:54
Men pak BABY_SEXY_GIRL mn ma kefi - ne znam kakvo i Murderdolla ima protiv neq i tam oshte koi....verno prai sa ponqkoga no kefi - zasluji kakvatao poziciq iskashe v predishniq forum i az q uvajavam! moje bi novite `mizerni` usercheta ne mogat da q otcenqt kakto tiq koito bqha tuka v nachaloto na foruma i na saita kogato oshte nqmashe reklami i userite bqha 50-100 ....dobro vreme beshe....

aBnOrMaL_BaBy
01-15-2005, 20:01
Честно казано не обръщам особено внимание на юзерчетата в форума,гледам да изказвам мнението си без да засягам никой,но понякога и това се случва.
Не мога в момента да се сетя за всеки,които ме дразни,но още като прочетох въпроса се сетих за двама и реших да напиша тях.Това са LiNkiN4eTo и Raina(eliiii sexito или както там се пише).И като се замисля стигам до извода,че ме дразни това,че пускат хиледи безсмислени отговори с цел повишаване на броя на мненията.Това страшно ме дразни и изнервя.Понякога искам да ги напсувам и да ги наредя много здраво,но се сдържам,защото форума не е място за обиди.Таа..общо взето ме дразнят всякакви такива флуудерчета..моля ви хора,научете се да пишете на място,на време и това,което трябва,защото ви гарантирам ще изнервяте всички! :wink:

aBeP4eTo
01-15-2005, 20:05
Мене ник0й п0 специалн0 не ме дразни !
Има една incheto преди мн0 ме дразнеше щ0т0 гледаше другите кв0 са писали и тя преразказваше същ0т0 и ми беше мн0 смешна !
аммм кв0 не харесвате на BABY_SEXY_GIRL ? М0мичет0 си е супер т0чн0 !
Мене ме дразнят х0рата к0ит0 не м0гат да защитават мненията си и в един м0мент зап0чват сами да си пр0тив0речат ! Има ги и такива.... :P

LiNkiN4eTo
01-15-2005, 20:06
SuPeR MnoGo Me DraZni Eliiiii_sexsito
:arrow: purvo za6toto nick-a i e mn tvare6t , ne znam s kolko "i" se pi6e .... i tva "sexsito" e napisano napulno idiotski :!: :!: :evil:
:arrow: vtoro za6toto e sravnitelno nova tuk i zapo4na da se kara s dosta ot po - star6ite forumci :!: :!: :evil:
:arrow: treto za6toto pusna cql kup super tupi temi , koito dostignaha tiraj ot 5-10-15 mneniq nai - mnogo i ve4e sa istoriq :!: :!: :evil:
taa mai e samo tq . . . imah i drugi konflikti s nqkoi potrebiteli ama . . . ve4e ne nqq takia prostotii :!:

Alli
01-15-2005, 20:15
men emoje bi ^Green Lady^,nqkak si ne izlu4va osoben 4ar a i stozi avatar nqkaksi mnogo zlove6ta

01-15-2005, 20:27
men emoje bi ^Green Lady^,nqkak si ne izlu4va osoben 4ar a i stozi avatar nqkaksi mnogo zlove6ta

da ve da i az v 1vata sedmica kogat go sloji toq avatar sanuvah koshmari - sega zaspivam s prespivatelni shtoto obraza na tova....sashtestvo na avatara ma presledva - razvih paranoq i shirofreniq pokrai toq avatar

01-15-2005, 20:42
Sq se setih che ne sa kefih na ^AvRiL^LaViGnE^ shtoto ne razbirah kak moje nqkoi da haresva neshto tolkova shirokorazprostraneno KOMERSIALNO i FALSHIVO (t.e. avrilkata) no sq vapros na lichen izbor e - i ^AvRiL^LaViGnE^ q uvajavam kato chovek i user

amy lee
01-15-2005, 20:53
i az su6to zabravih da kaja 4e ne me radvat osobeno eliiiiiiiiii sexsito i LiNkiN4eTo

LiNkiN4eTo
01-15-2005, 21:08
amy lee spokoino vzaimno e :wink:

Utopia
01-15-2005, 21:12
adee.. ko stana sq ..
kato grupa dushevno bolni li pochnahme sq .. ;] spodelq me si koi kvo go drazni ..
seki si ima lichen problem ..kato iska da go rezreshi, ako iska da go tai v sebe si . ;]

amy lee
01-15-2005, 21:19
amy lee spokoino vzaimno e :wink: o,spokoina sum.ne se i sumnqvam 4e e vzaimno :wink:

SweeT^Puppy
01-15-2005, 21:22
Май като се замисля само тая Eliiiiiiiiiii_Sexsito многоооооооооооо ме нерви...
По принцип не обичам да се заяждам обаче тва момиче за няма и месец е направила повече мнения отколкото аз за близо 2 години. От които повечето с по 1 изречение. Не дава никога (почти) хубаво мнение, понякога се държи адски тъпо, се едно е невменяема. Също така съм останала с впечатление, че е много надута ...

air_J
01-15-2005, 21:25
mi na mene sa mi anti Aia Cocki elito sexito ili tam kvato e oniq s avatarite na Cradle of Filth (ednata mai beshe dyshterq na satanata a drugiq ili drugata ne znam to4niq pol ne sym si napravil truda da zapomnq kak se pishe) shte gledam da ne izpusna nqkoi tva e mnogo dobra tema i beshe kraino vreme da se napravi kym toq moment za tiq se seshtam no obeshtavam ako se setq za nqkoi drug vednaga da go vkliu4a :twisted:

B_i_G
01-15-2005, 21:27
az ne 6ta da se karam s nikoi....

01-15-2005, 21:43
Satanas_daughter,Murderdoll

aBeP4eTo
01-15-2005, 21:50
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !

01-15-2005, 22:15
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Bu-xa-xa xa-xa-xa-xa My-xa-xa-xa ela mi go kaji ma mnogo si tapa !

aBeP4eTo
01-15-2005, 22:18
aneD]
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Bu-xa-xa xa-xa-xa-xa My-xa-xa-xa ela mi go kaji ma mnogo si tapa !

Бих ти 0твърнала на пр0ст0тията ак0 бях т0лк0ва тъпа ! :lol:
Ще те 0ставя да си в0диш м0н0л0г !

amy lee
01-15-2005, 22:21
aneD]
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Bu-xa-xa xa-xa-xa-xa My-xa-xa-xa ela mi go kaji ma mnogo si tapa !viki,ne si prav!ne moje da iska6 vsi4ki da ti se kefat.da ti priznaq tva deto nari4a6 vseki,koito kazva 4e ne te haresva,tup,e suvsem detinsko.vse edno sega az da kaja na Dobrina 4e e mnogo tupa samo za6toto kaza 4e ne me haresva osobeno.i vmesto da nari4a6 nqkoi tup za tva 4e ne te haresva,vzemi i pomisli za6to tq misli taka.i kato razbere6 da napravi6 ne6to po vuprosa

vasi_z
01-15-2005, 22:22
nervat me tupite gosti s tupi temi i mneniq :x
I men!!! :evil: A i tezi koito se zapisvat pi6at po ot 1 do 20 mneniq i zaebvat foruma(samo go pulnqt s ednakvi i tupi temi)

aBeP4eTo
01-15-2005, 22:23
aneD]
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Bu-xa-xa xa-xa-xa-xa My-xa-xa-xa ela mi go kaji ma mnogo si tapa !viki,ne si prav!ne moje da iska6 vsi4ki da ti se kefat.da ti priznaq tva deto nari4a6 vseki,koito kazva 4e ne te haresva,tup,e suvsem detinsko.vse edno sega az da kaja na Dobrina 4e e mnogo tupa samo za6toto kaza 4e ne me haresva osobeno.i vmesto da nari4a6 nqkoi tup za tva 4e ne te haresva,vzemi i pomisli za6to tq misli taka.i kato razbere6 da napravi6 ne6to po vuprosa

Да права си ! И аз тва се 0питвах да 0бясня...
Държание на 20 г0дишен...

01-15-2005, 22:36
aneD]
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Bu-xa-xa xa-xa-xa-xa My-xa-xa-xa ela mi go kaji ma mnogo si tapa !viki,ne si prav!ne moje da iska6 vsi4ki da ti se kefat.da ti priznaq tva deto nari4a6 vseki,koito kazva 4e ne te haresva,tup,e suvsem detinsko.vse edno sega az da kaja na Dobrina 4e e mnogo tupa samo za6toto kaza 4e ne me haresva osobeno.i vmesto da nari4a6 nqkoi tup za tva 4e ne te haresva,vzemi i pomisli za6to tq misli taka.i kato razbere6 da napravi6 ne6to po vuprosa

Да права си ! И аз тва се 0питвах да 0бясня...
Държание на 20 г0дишен...
samo az li go pravq toq forum na 4at de ?! to ima v forum 342789326823 lameri az kakvo da kazvam :roll: nqma kakvo da mislq ve4e.... nqma za smital za kakvo da vlizam de! ai.. Krai :!:

leona
01-15-2005, 23:53
:!: Eliii_sexsito :!:
nqma da se iznenadam ako sega pusne i neinoto mnenie v koeto ni e izbroila si4kite do edin koito q napisahme,tipi4no v stil Eliii_sexsito :lol:

Murderdoll
01-16-2005, 00:00
естествено BABY_SEXY_GIRL
[B]aneD понякога ме дразни щото се държи тъпо
Traffic, Linkin4eto i Eli sexsito

Utopia
01-16-2005, 00:38
hihi .. az sym happy che nikoi nikoi ne e protiv men :P

BlinDBoY
01-16-2005, 01:23
hihi .. az sym happy che nikoi nikoi ne e protiv men :PАз също много се радвам!!Мен никой не ме дразни всичките ми правите добро впечатление до сега...!!!
Надявам се да не съм ви подразнил някога(аз съм от скоро тук)с някакво действие или изказване!!!
П.П много мразя...теми от този род защото винаги се зараждат някакви конфликти между някой ама вече темата е пусната и няма връщане на зад!!! :wink:

Utopia
01-16-2005, 01:27
BlinD^BoY, mai samo dvamata s teb ne sme nominirani ..
mojem da prodyljim borbata za 200 000 mneniq spokoino :)

BlinDBoY
01-16-2005, 01:32
BlinD^BoY, mai samo dvamata s teb ne sme nominirani ..
mojem da prodyljim borbata za 200 000 mneniq spokoino :)Може и да стане някога пък от къде да знаеш!!! :oops:

^efas^^
01-16-2005, 08:18
И мене ме няма хахаах :P Ми честно казано аз нямам против никой ама като гледам Eliiiiii_sexito колко мноо гласове има и аз ще я номинирам :lol:

BaT_GirL
01-16-2005, 09:15
Защо всички нападате Еliiii_sexito?Казвате нея навсякъде защото е пуснала няколко не смислени теми!И BABY_SEXY_GIRL също.Хора замислете се малко ако тръгнем по тоя начин да се нападаме ще има война дори във форума!Тая тема е адски тъпа!!!И аз имам дразнители но не смятам да казвам пред всички кои са вас повечето не са ви писали тука и не знаете какво е да ти кажат "ти си тъп не ми харесваш" извинявайте ама тая тема е супер обидна за тея дето са написани вътре!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
01-16-2005, 09:56
Вярно, че темата е доста обидна, за тези, които дразнят. Обаче според мен единствения начин човек да види грешките си и да ги поправи е някой да му ги посочи. Иначе ще си остане същия дразнител. Мен ме ядосва ели сексито...дразнят ме тея огромни подписи с Райна(щото го мразя туй същество). Дразни ме и че всяко мнение, което пуска не съм видяла досега да е помогнало на някой. Изръси нещинко си там и айде едно мнение повече. Дразни ме също, че обичаше много да пуска мненийца за ББ...Няма да я обиждам ощя, обаче нека малко се позамисли, щото много хора са я посочили. Има и други users, които ме дразнят, ама то вече е на моменти, не като цяло. Може би само [B]aneD повечко, щото и неговите мнения са винаги от типа хахахах или мухахахах а може би :pPPpP...не виждам особено голям смисъл.

Eliiiiiiiiii sexsito
01-16-2005, 10:04
Май като се замисля само тая Eliiiiiiiiiii_Sexsito многоооооооооооо ме нерви...
По принцип не обичам да се заяждам обаче тва момиче за няма и месец е направила повече мнения отколкото аз за близо 2 години. От които повечето с по 1 изречение. Не дава никога (почти) хубаво мнение, понякога се държи адски тъпо, се едно е невменяема. Също така съм останала с впечатление, че е много надута ...
az da sam nadyta.oo izgl.4e izob6to ne me poznava6 :roll: :shock:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-16-2005, 10:07
Вярно, че темата е доста обидна, за тези, които дразнят. Обаче според мен единствения начин човек да види грешките си и да ги поправи е някой да му ги посочи. Иначе ще си остане същия дразнител. Мен ме ядосва ели сексито...дразнят ме тея огромни подписи с Райна(щото го мразя туй същество). Дразни ме и че всяко мнение, което пуска не съм видяла досега да е помогнало на някой. Изръси нещинко си там и айде едно мнение повече. Дразни ме също, че обичаше много да пуска мненийца за ББ...Няма да я обиждам ощя, обаче нека малко се позамисли, щото много хора са я посочили. Има и други users, които ме дразнят, ама то вече е на моменти, не като цяло. Може би само [B]aneD повечко, щото и неговите мнения са винаги от типа хахахах или мухахахах а може би :pPPpP...не виждам особено голям смисъл.
ami i na men mnogo podpisi ne mi haresvat,no ne sam tragnala da obviniavam horata

tedo_davis
01-16-2005, 11:56
Вярно, че темата е доста обидна, за тези, които дразнят. Обаче според мен единствения начин човек да види грешките си и да ги поправи е някой да му ги посочи. Иначе ще си остане същия дразнител. Мен ме ядосва ели сексито...дразнят ме тея огромни подписи с Райна(щото го мразя туй същество). Дразни ме и че всяко мнение, което пуска не съм видяла досега да е помогнало на някой. Изръси нещинко си там и айде едно мнение повече. Дразни ме също, че обичаше много да пуска мненийца за ББ...Няма да я обиждам ощя, обаче нека малко се позамисли, щото много хора са я посочили. Има и други users, които ме дразнят, ама то вече е на моменти, не като цяло. Може би само [B]aneD повечко, щото и неговите мнения са винаги от типа хахахах или мухахахах а може би :pPPpP...не виждам особено голям смисъл.
ami i na men mnogo podpisi ne mi haresvat,no ne sam tragnala da obviniavam horata

Uff ti nai mnogo me draznish ... neznam za6to ... Raina ... Abre tva si e izlagaciq momi4e !!! Taq deto i se poklanqsh ili tam neznam si kvo ... deto te kefi ... kva e taq ? Samo Silikon i PleiBek !
neznam kvo te kefi ... ama ti ne me kefish ;} Sorry ako mi se obidish ... ama nito profila ti struva ... nito avatarite ...!

^efas^^
01-16-2005, 12:05
А твоя подпис мноо струва копеле. Аврилата " въобще ама въобще не " пее на плейбек малко са певиците които имат глас като нейния. Тя въобще не е позйорка супер оригинална е просто няма втора като нея а ве кво говориме ве тя е " най-яката " певица за всички времена. :twisted:

LiNkiN4eTo
01-16-2005, 12:21
naistina ne pee na pleibek , vinagi kato hvana nqkoe neino live izpulnenie si pee na jivo :!: :!: :!:

one_touch
01-16-2005, 12:27
radvam se 4e nikoi ne e pisal i men,no moje da se promeni kato vi kaja kolko super tupa e taq tema.tq sqka6 e napravena s edni4kata cel potrebitelite mu da se izpokarat i mai uspqhte-bravo

^efas^^
01-16-2005, 12:27
А от къде знаеш че чалгаджийките пеят на плей бел сичките. Мразя чалга ама моа ти кажа че някои имат страхотен глас само че го използват по неподходящ глас

tedo_davis
01-16-2005, 12:35
А от къде знаеш че чалгаджийките пеят на плей бел сичките. Мразя чалга ама моа ти кажа че някои имат страхотен глас само че го използват по неподходящ глас

Moje ne vsi4ki .. no po novi4kiite -- 100% sa na plei bek ! 6to li ? Emi na skoro mi kazaha za nqkav koncert na Mariq ... Izlezla "Razpqla se" ama BEZ MIKROFON V RYCE ! E kajete mi kak shte pee i shte q 4uva cqlata zala / arena ili kvoto e tam... bez nikvi usilvateli mikrofoni i t.n. haha ;) E tva ne e li Plei BEk ?
A i da vi kaja ... Plei Bek-a se deli na 2 4asti ... ima Plei Bek za Muzika ( ako nqma orkestur koito da im sviri ... puskat nqkoe Demo zapis4e ) ili Plei Bek za Glas ... ( muzika Have ... Ama glas - zapisan ) emi 4algata si e PODVIJEN PLEI BEK kvo da vi kaja ;}

Utopia
01-16-2005, 12:49
някои имат страхотен глас само че го използват по неподходящ глас

ti chuvash li sa kvo izrechenie kaza tuko shto ?!

air_J
01-16-2005, 13:11
koteta ne smenqite temata sys druga temata e koi vi drazni a ne koi pee na playback right niggers ? kym spisyka na draznitelite shte dobavq i [B]aned ne zaradi drugo ami edinstveno i samo zaradi tova 4e kydeto moje spomenava kolko obi4a baby sexy girl az pooshtrqvam horata da se obi4at kato se obi4at da se vzemat mladite no smqtam 4e ne e nujno vyv vseki vtori post i vsqka vtora tema userite da bydat tovareni s edna i syshta informaciq ako otstrani tozi problem nqma da mi e anti
P.S.> i toq tado_davis mi e anti sq tykmo se setih :twisted:

KieS
01-16-2005, 13:21
Мене в тоя форум никой не ме дразни.! :lol: :P

GeRyTo
01-16-2005, 13:27
Ама и вие сте едни..бахти кво нападате момичето за тва че имала Райна за аватар и подпис...ми като има юзъри дето са наредили по милион картинки на линкин парк примерно които не ме кефят да съм тръгнала да ги мразя или обиждам..или там измислените му металки със огромни сатанински картинки или еди кво си....да ги обиждам за тва че аз не понасям метъла....айде ся нямате право да я обиждате заради стила музика който харесва... :evil:

^efas^^
01-16-2005, 13:47
някои имат страхотен глас само че го използват по неподходящ глас

ti chuvash li sa kvo izrechenie kaza tuko shto ?!
Не се чувам щото не го казах а го написах и си е точно така

HiP-HoP-MaX
01-16-2005, 14:03
hahahhahahaa amm aBeP4eTo opredeleno ko ne te kefi puk teb [B]aneD za tova che si prekazva qko i puska lafa vuv foruma za tova li ne te kefi mnogo si e prav puk toi moga da ti kajq i az da sum i az sha pisha taka kato nego toi da nqma da odisva na lapishkiq akul na nqkoi ot foruma btw za tova nedei da prekazvash puk 4e ne ti haresva toi i 4e te drazni 6toto prekazvash gluposti tova neznache 4e ti kat ne mish da prekazvash kat nas qko trqbva da te draznim :lol: :lol: lqlq i btw seki ima pravo da si prekazva kakto si iska ako ti ne6to ne moish kat nas da puskash lafa e tova ve4e e tvoi problem sry 4e ta prekazvam ama tova e istinata e :))) :wink: aBeP4eTo pomisli malko za6to [B]aneD gi pishi teq mneniq 6toto ako pomislish kato horata sha razberesh ko to4no prestvalqva toq forum :)))

VolNiq
01-16-2005, 14:11
aBeP4eTo hahhaha taq super drazni e ko iskash ti si4ki da pishat kato teb ee nqma da stane be 4ovek bati foruma seki pishi prostotii i az trqbva da im otgovorq na tqh eee izvinqvai ama nqkoi hora sa pravi naprimer kato [B]aneD ti ti mai ne6to si go mrazish za drugo i za tova taka prekazvash etoi si e maniqta taka che ne prekazvai kat ne moish ti qsno ai 8)
:arrow: aBeP4eTo DRAZNI

Momchence
01-16-2005, 14:17
Ама и вие сте едни..бахти кво нападате момичето за тва че имала Райна за аватар и подпис...ми като има юзъри дето са наредили по милион картинки на линкин парк примерно които не ме кефят да съм тръгнала да ги мразя или обиждам..или там измислените му металки със огромни сатанински картинки или еди кво си....да ги обиждам за тва че аз не понасям метъла....айде ся нямате право да я обиждате заради стила музика който харесва... :evil:Ne q za6titavai samo za da si razli4na ot drugite...vijdat 4e si4ki q napadat i ti v rolqta na deva mariq...aide molq ti se mani typiq nick mani Raina mani si4ko ne i li vijda6 pile6kiq mozyk....pokaji mi edno istinsko neino mnenie pove4e ot 3 reda......si4kite i mneniq sa "da i az taka mislq" "bravo bravo" "xaxaxaxaxa" "ne e taka" i drugi.....ne q za6titavqi samo zaradi da byde6 razli4na nqmam ni6to protiv teb oba4e ako se zamisli4e i zagleda6 dobre 4e vidi6 za6to si4ki taka govorqt....Raina e flooderka i ne moje6 da mi kaje6 4e ne e!! (Ne ti se karam no naistina malko me izdrazni sorry ako sam te obidil ne6to)
Kolkoto po temata...ot kade da po4na Eliii sexito (raina) kakto ve4e se dosetihte.....tfa momi4e e mnogo zastrelqno!!
[B]aneD sy6to me drazni.....
tedo_davis .... ne 4e e lo6 ili zlonameren ama me drazni...
ima6e edin Dope_BoY mai....
...koi koi o6te....BABY_SEXY_GIRL.....abe ne e lo6o momi4eto ama....malko si pada mazna...podmazva4ka....stuva mi se 4e se redi za moderatorka :)

DeaTHroW-ReC_F
01-16-2005, 14:22
taka..pyrvo blagodarq se,4e za sega nikoi ne mee mrazi..
kato se zamislq..i az ne sym sposobna da mrazq nqkoi 4ovek,hepten kogato ne go poznavam li4no..
naistina haraktera govori mnogo..no za da izpyknesh pred drugite naprimer v edin forum...ti mojesh da se pravish na drug 4ovek..
i pak se izvinqam 4e pisha na latinica ma mi se pree*a flex type-a

SisTeR`oN`MaXa
01-16-2005, 14:26
amMm i az sam na mnenie 4e aBeP4eTo drazni s neinite komentari osobenno kato govori po adresa na [B]aneD 4e q bil draznel ili pak tam drugite deto govorqt za nego spored men toi si kazva tgova koeto misli pak i puska lafa koeto e super ta nali to4no za tova e napraven foruma...

GeRyTo
01-16-2005, 14:31
Ама и вие сте едни..бахти кво нападате момичето за тва че имала Райна за аватар и подпис...ми като има юзъри дето са наредили по милион картинки на линкин парк примерно които не ме кефят да съм тръгнала да ги мразя или обиждам..или там измислените му металки със огромни сатанински картинки или еди кво си....да ги обиждам за тва че аз не понасям метъла....айде ся нямате право да я обиждате заради стила музика който харесва... :evil:Ne q za6titavai samo za da si razli4na ot drugite...vijdat 4e si4ki q napadat i ti v rolqta na deva mariq...aide molq ti se mani typiq nick mani Raina mani si4ko ne i li vijda6 pile6kiq mozyk....pokaji mi edno istinsko neino mnenie pove4e ot 3 reda......si4kite i mneniq sa "da i az taka mislq" "bravo bravo" "xaxaxaxaxa" "ne e taka" i drugi.....ne q za6titavqi samo zaradi da byde6 razli4na nqmam ni6to protiv teb oba4e ako se zamisli4e i zagleda6 dobre 4e vidi6 za6to si4ki taka govorqt....Raina e flooderka i ne moje6 da mi kaje6 4e ne e!! (Ne ti se karam no naistina malko me izdrazni sorry ako sam te obidil ne6to)



Уфф ако си беше някой път направил труда да прочетеш повече от две три мои мнения щеше мн дубре да знаеш че не съм тръгнала да я защитавам за да съм различна от другите...аз съм си такава каквато съм...освен това не видях някъде да съм написала че не флъди с постовете си...напротив пак ми прочети горното мнение...пише че не е справедливо да я нападат затова че има Райна в подписа пък еди кой си не го кефела Райна...както и да е имаш право на собствено мнение в крайна сметка аз само изразих моята позиция.. :?

Utopia
01-16-2005, 15:21
някои имат страхотен глас само че го използват по неподходящ глас

ti chuvash li sa kvo izrechenie kaza tuko shto ?!
Не се чувам щото не го казах а го написах и си е точно така

ne e nujno da se pravish na intiligenten :)
prosto bydi sebe si i mi obqsni kvo iskashe da kajesh ;]

[siCk]eXorcist
01-16-2005, 15:28
Аз съм нов и все още никой не ме дразни

BlinDBoY
01-16-2005, 15:30
Не това вече беше до краен предел!!Аз ви казах ,че всички ще се изпокарат абе хора..аре стига вече и моля някой да изтрие тази тема!И повече не пускайте теми от този род защото виждате какво става все ще има някой обиден и така!!Не е приятно то и аз като мразя метъла не съм тръгнал да обиждам когото и да било смешно е просто!!!

tedo_davis
01-16-2005, 15:31
koteta ne smenqite temata sys druga temata e koi vi drazni a ne koi pee na playback right niggers ? kym spisyka na draznitelite shte dobavq i [B]aned ne zaradi drugo ami edinstveno i samo zaradi tova 4e kydeto moje spomenava kolko obi4a baby sexy girl az pooshtrqvam horata da se obi4at kato se obi4at da se vzemat mladite no smqtam 4e ne e nujno vyv vseki vtori post i vsqka vtora tema userite da bydat tovareni s edna i syshta informaciq ako otstrani tozi problem nqma da mi e anti
P.S.> i toq tado_davis mi e anti sq tykmo se setih :twisted:

4oveko neznam s kvo te draznq ... ama pone idi na ortoped ili pi6i po vnimatelno we! ne sam TADO a TEDO !!!! razberi go ... pone si opravi gre6kata!!!

amy lee
01-16-2005, 15:37
q verno temata da se iztrie!sq ako 6e se karame pomejdu si...seki si ima mnenie

SanDRo
01-16-2005, 15:54
леле значи признавам си...
[B]aneD :arrow: Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата :? Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
Hahahahah, ama toq travestit na 20+ li e ?! Yohohoho, basi ! A otnosno koi me drazni, naposledak me drazni [B]aneD, zashtoto prekaleno mnogo q hvali tazi BSG, a ne vijdam na kakva "pochva" ?! I plus t'va toq go misle hza 16-17g. , a toi pruch na 20 i kolko i mi pishe po puberski forumi hahahahahahahaha.........

Eliiiiiiiiii sexsito
01-16-2005, 16:16
Вярно, че темата е доста обидна, за тези, които дразнят. Обаче според мен единствения начин човек да види грешките си и да ги поправи е някой да му ги посочи. Иначе ще си остане същия дразнител. Мен ме ядосва ели сексито...дразнят ме тея огромни подписи с Райна(щото го мразя туй същество). Дразни ме и че всяко мнение, което пуска не съм видяла досега да е помогнало на някой. Изръси нещинко си там и айде едно мнение повече. Дразни ме също, че обичаше много да пуска мненийца за ББ...Няма да я обиждам ощя, обаче нека малко се позамисли, щото много хора са я посочили. Има и други users, които ме дразнят, ама то вече е на моменти, не като цяло. Може би само [B]aneD повечко, щото и неговите мнения са винаги от типа хахахах или мухахахах а може би :pPPpP...не виждам особено голям смисъл.
ami i na men mnogo podpisi ne mi haresvat,no ne sam tragnala da obviniavam horata

Uff ti nai mnogo me draznish ... neznam za6to ... Raina ... Abre tva si e izlagaciq momi4e !!! Taq deto i se poklanqsh ili tam neznam si kvo ... deto te kefi ... kva e taq ? Samo Silikon i PleiBek !
neznam kvo te kefi ... ama ti ne me kefish ;} Sorry ako mi se obidish ... ama nito profila ti struva ... nito avatarite ...!
ami ako iskam moge da si sloga i azis.ne mi puka,ako ne ti haresva koi e kazal 4e i tvoia avatar e hubav :evil:

amy lee
01-16-2005, 16:21
Вярно, че темата е доста обидна, за тези, които дразнят. Обаче според мен единствения начин човек да види грешките си и да ги поправи е някой да му ги посочи. Иначе ще си остане същия дразнител. Мен ме ядосва ели сексито...дразнят ме тея огромни подписи с Райна(щото го мразя туй същество). Дразни ме и че всяко мнение, което пуска не съм видяла досега да е помогнало на някой. Изръси нещинко си там и айде едно мнение повече. Дразни ме също, че обичаше много да пуска мненийца за ББ...Няма да я обиждам ощя, обаче нека малко се позамисли, щото много хора са я посочили. Има и други users, които ме дразнят, ама то вече е на моменти, не като цяло. Може би само [B]aneD повечко, щото и неговите мнения са винаги от типа хахахах или мухахахах а може би :pPPpP...не виждам особено голям смисъл.
ami i na men mnogo podpisi ne mi haresvat,no ne sam tragnala da obviniavam horata

Uff ti nai mnogo me draznish ... neznam za6to ... Raina ... Abre tva si e izlagaciq momi4e !!! Taq deto i se poklanqsh ili tam neznam si kvo ... deto te kefi ... kva e taq ? Samo Silikon i PleiBek !
neznam kvo te kefi ... ama ti ne me kefish ;} Sorry ako mi se obidish ... ama nito profila ti struva ... nito avatarite ...!
ami ako iskam moge da si sloga i azis.ne mi puka,ako ne ti haresva koi e kazal 4e i tvoia avatar e hubav :evil:offfff.......ae sa 6e se draznim na nqkoi zaradi avatara i podpisa mu :evil: i az ne haresvam raina ama tva ne zna4i 4e me drazni6 imenno zaradi tova.pri4inata e druga :roll:

AMG-to
01-16-2005, 16:40
Мене в тоя форум никой не ме дразни

{}Slanchiceto{}
01-16-2005, 16:45
Айде стига толкова със скандалите.Не трябва да се сърдим за това че някой не ни харесва,ами да се попитам защо е така и да се опитаме да се променим.И това с подписите и аватарите е глупава работа.Всички харресваме различно неща и не трябва да се караме за такива глупости.Не се дръще като малки деца.

SanDRo
01-16-2005, 17:03
Айде стига толкова със скандалите.Не трябва да се сърдим за това че някой не ни харесва,ами да се попитам защо е така и да се опитаме да се променим.И това с подписите и аватарите е глупава работа.Всички харресваме различно неща и не трябва да се караме за такива глупости.Не се дръще като малки деца.
E, tva ne e vqrno ? I k'vo, az ako ne haresvam, che si brunetka ti shte stanesh blondinka ? Ili, ako ne haresvam, che obichash ciganchetata, a az sym skin shte stanesh skinarka ? Vseki si ima svoi sobstven unikalen harakter, vunshen vid, predpochitaniq, cennosti i t.n. (osven razni poziori, licemeri i t.n.), taka che e normalno nqkoi hora prosto da ne si dopadat i da ne se haresvat, ama tova ne znache, che chovek trqbva da se promenq... E vij sega, ako se kupesh edin put v godinata i drugite ne te haresvat, tova moje da go promenish, zashtoto e dosta vajno za zdraveto ti :D ...

01-16-2005, 17:08
Еми съжелаявам че пиша по тая тема,обаче вие прекалявате!Ту пускате теми да се мазните на потребителите,ту да се карате и да казвате кой ви дразни и кой не.И какъв е смисълът?Всеки си е такъв какъвто е,не е тук за да се харесва на някой.И каво ще постигнете като кажете тоя ме дразни,само това и той да ви намрази.Да бъдем честни а?На кой му пука.Секи с мнението си!Такива теми като тая считам за тъпи.Само излишно напрежение,караници и обиди!

amy lee
01-16-2005, 17:09
Айде стига толкова със скандалите.Не трябва да се сърдим за това че някой не ни харесва,ами да се попитам защо е така и да се опитаме да се променим.И това с подписите и аватарите е глупава работа.Всички харресваме различно неща и не трябва да се караме за такива глупости.Не се дръще като малки деца.
E, tva ne e vqrno ? I k'vo, az ako ne haresvam, che si brunetka ti shte stanesh blondinka ? Ili, ako ne haresvam, che obichash ciganchetata, a az sym skin shte stanesh skinarka ? Vseki si ima svoi sobstven unikalen harakter, vunshen vid, predpochitaniq, cennosti i t.n. (osven razni poziori, licemeri i t.n.), taka che e normalno nqkoi hora prosto da ne si dopadat i da ne se haresvat, ama tova ne znache, che chovek trqbva da se promenq... E vij sega, ako se kupesh edin put v godinata i drugite ne te haresvat, tova moje da go promenish, zashtoto e dosta vajno za zdraveto ti :D ...tq spored men ne govore6e to4no za tova no kakto i da e :?

SanDRo
01-16-2005, 17:11
Da, tq govori za "harakter", ama ne vijdam zashto nqkoi trqbva da se promenq zaradi NEQ, ili za koito i da e bilo drug... Estestveno nqkoi hora se promenqt, zashtoto sa SLABI!!! Budete silni, Budete sebe si :) !

aBnOrMaL_BaBy
01-16-2005, 17:21
lady_bird , искам да ти кажа да не се учудваш ако след тази тема всички те намразят :wink:
Аз изказах мнението си кой ме дразни,или поне който ми е създал лошо впечатление.С риск да ми излезе име на флуудер,ще напиша мнение по темата.
Първо,^^efas^^ , Аврил не пее на плейбек,ако имаш желание си изтегли от нета някой нейн концерт и ще го разбереш.Не изтъквай факти за който си нямаш представа как са в действителност,и още повече че не са вярни.
Относно тези,които са казали че ги дразни определен юзер заради аватара и подписа.Аз не мисля че са постъпили грешно.Все пак всеки си има отделни черти на характера и качества.Ако примерно GeRyTo не я дразнят тези подробности,може да има други хора,които обръщат най-голямо внимание на това и само заради тези снимки/картинки да започват да изпитват антипатия към даден потребител.Това е моето мнения по този въпрос. :P
Другото което е ,не трябва да изкарвате темата виновна за карането между потребителите.Според мен тя не трябва да се заключва.Тя да не е жива,че да ги е накарала да спорят.Нека всички сами да се усетят,че се държат точно като малки деца.Как може да започнеш да се караш с някой защото ти сбъркал една буква от ника ?! Или пък МОМЧЕ да нарича момиче ТЪПО, защото не го харесва.Еми извинявайте много,ама това са по-зле от лапешки работи.Ще се усетите вие ама късно .. :roll:

^efas^^
01-16-2005, 17:38
А ве Аврилата е супер тъпа П-У-Т-К-А да си Е-Б-Е М-А-Й-К-А-Т-А

air_J
01-16-2005, 17:47
koteta ne smenqite temata sys druga temata e koi vi drazni a ne koi pee na playback right niggers ? kym spisyka na draznitelite shte dobavq i [B]aned ne zaradi drugo ami edinstveno i samo zaradi tova 4e kydeto moje spomenava kolko obi4a baby sexy girl az pooshtrqvam horata da se obi4at kato se obi4at da se vzemat mladite no smqtam 4e ne e nujno vyv vseki vtori post i vsqka vtora tema userite da bydat tovareni s edna i syshta informaciq ako otstrani tozi problem nqma da mi e anti
P.S.> i toq tado_davis mi e anti sq tykmo se setih :twisted:

4oveko neznam s kvo te draznq ... ama pone idi na ortoped ili pi6i po vnimatelno we! ne sam TADO a TEDO !!!! razberi go ... pone si opravi gre6kata!!!
ave brato napisyl sym te TADO vmesto TEDO shtoto qvno ne sym se staral da ti zapomnq nicka i zatva sym te sbyrkal no ako dyrjish shte se popravq - nepriqten mi e TEDO_DAVIS (s malki bukvi) :twisted:
P.S.> po temata ne za Avril i takiva razni :twisted:

lady_bird
01-16-2005, 17:55
amy lee spokoino vzaimno e :wink: Kato se zamislq tebe mnogo malko hora te ponasqt,6toto si zaqdliva,drebnava i...ami lee e super pe4ena!Imam kusmeta da q poznavam,da q vijdam vseki den i da mi bude nai-dobra priqtelka!Tq e strahotno momi4e!Malko sa priqtelkite kato neq-tolkova svestni!Ti si golqma patka da ti kaja...Mai ti si 4oveka v tozi sait,koito me nervi nai-mnogo. :roll:

amy lee
01-16-2005, 17:57
amy lee spokoino vzaimno e :wink: Kato se zamislq tebe mnogo malko hora te ponasqt,6toto si zaqdliva,drebnava i...ami lee e super pe4ena!Imam kusmeta da q poznavam,da q vijdam vseki den i da mi bude nai-dobra priqtelka!Tq e strahotno momi4e!Malko sa priqtelkite kato neq-tolkova svestni!Ti si golqma patka da ti kaja...Mai ti si 4oveka v tozi sait,koito me nervi nai-mnogo. :roll: zaebi q!kvo ti puka-daje sum polaskana 4e e vzaimno :lol:

SanDRo
01-16-2005, 17:59
Mene puk LiNkiN4eTo` me kefi i Amy Lee, are nqkoi da zakluchi taq tema, che vsichki se izpokaraha :) ...

BaHuHka``
01-16-2005, 19:23
aBeP4eTo me drazni qkata se pravi aaa [B]aneD pone si puska lafa v foruma i kazva tva koeto misli super qko pi6e i me kefi ot sqkade tova koeto kazva,a aBeP4eTo e ujass mn abe mn me drazni no seki s haraktera si spored mene nqkoi zavijdat na [B]aneD 4e pi6e i puska takiva lafove ama ne me interesyva nai mn me drazni aBeP4eTo tva e :!: :twisted: :P

amy lee
01-16-2005, 19:25
Mene puk LiNkiN4eTo` me kefi i Amy Lee, are nqkoi da zakluchi taq tema, che vsichki se izpokaraha :) ...am...kakvo za mene :shock: btw i az kazvam da se zaklu4i ama koi me slu6a

01-16-2005, 19:35
АААААААААААААААУП :) аз па никой не дразня....ма не тряя да се обаждам че след 5 мин полвината форум ша ма псува....
+ тия теми ме кефят - как хората се карат щото някои казал че аватара им е тъп и някви такива малки незначителни неща.....

aBnOrMaL_BaBy
01-16-2005, 19:38
Аз пък не искам да заключват темата,и не ми се вярва че ще я заключат.Да сте мислили преди да я пускате.Ваш си проблем.На мене пък ми е кеф да гледам отстрани как другите се карат,защото,макар че не се осъзнават,са адски смешни и ми повдигат настроението отвсякъде :P

Eliiiiiiiiii sexsito
01-16-2005, 19:42
a pak na men ne mi ekef da gledam horata okolo mene kak se karat.predpo4itam temata da se zaklu4i za da sprat obidite i psuvnite megdu vsi4ki :roll: :?

amy lee
01-16-2005, 19:46
Аз пък не искам да заключват темата,и не ми се вярва че ще я заключат.Да сте мислили преди да я пускате.Ваш си проблем.На мене пък ми е кеф да гледам отстрани как другите се карат,защото,макар че не се осъзнават,са адски смешни и ми повдигат настроението отвсякъде :Psi4ko si ima dve strani-polojitelnata e seira :lol:

united_colors
01-16-2005, 19:56
Eliiiiii_sexito, opredeleno!
Moje ina4e da e to4no momi4e, no vuv foruma drazni i ne iskam da ia poznavam i opoznavam.Prosto mnogo tupi postove ima, mnogo floody,
mnogo temi puska za ni6to......
Drug niama koito da me drazni tolkova... :lol:

01-16-2005, 19:59
Според настроението. Когато съм нервен ме дразнят всички почти без изключение :wink:

BlinDBoY
01-16-2005, 21:40
Хайде достатъчно обиди се изляха по адреса на някой от потребителите..!!!
Аз викам да престанете всички...каква е ползата от караници не мога да разбера, неможем ли всички ние да сме едно BIG FAMILY?? :roll:

BABY_SEXY_GIRL
01-16-2005, 22:21
Защо всички нападате Еliiii_sexito?Казвате нея навсякъде защото е пуснала няколко не смислени теми!И BABY_SEXY_GIRL също.Хора замислете се малко ако тръгнем по тоя начин да се нападаме ще има война дори във форума!Тая тема е адски тъпа!!!И аз имам дразнители но не смятам да казвам пред всички кои са вас повечето не са ви писали тука и не знаете какво е да ти кажат "ти си тъп не ми харесваш" извинявайте ама тая тема е супер обидна за тея дето са написани вътре!!!

Na absolutno sa6toto menie sam! Dokato razglejdah temata se moleh da se spra na nqkakvo takova mnenie, za6toto mi napravi vpa4atlenie kolko ozlobeni sa horata :x Stiga s tiq temi "koi me kefi" "koi ne me kefi", kato nqkoi vi kefi ili ne mu go pi6ete na ls, basi za kakvo go razprostranqvate iz celiq forum, nepiqtno e kakvo za zasegnatiq 4ovek, kakto i za okolite, razvalq se spokoistvieto!!!

NaSty GiRl
01-16-2005, 22:21
Men VSiChkI Mnoo Me KEfiTE EI :P hxuahxa i da znam podpisa mi e golqm i mnoo me drazni ama shoto pi6e NASTY .. Peace All :D

BABY_SEXY_GIRL
01-16-2005, 22:23
BABY_SEXY_GIRL.....abe ne e lo6o momi4eto ama....malko si pada mazna...podmazva4ka....stuva mi se 4e se redi za moderatorka :)


Spokoino! Predlagali sa mi hora ot foruma da se klasiram za moderator i az sam otkazvala da u4astvam :wink: Ne iskam i da 4uvam :? Nedei mnoo da znae6 :) :wink:

monka
01-17-2005, 11:46
tc tc tc......naistina temata skara mnogo hora. i ne moga da razbera za6to vse o6te ne e zakliu4ena :evil: ! typa rabota. lady_bird typa ideq da pusne6 takava tema!

SweeT^Puppy
01-17-2005, 12:06
BABY_SEXY_GIRL.....abe ne e lo6o momi4eto ama....malko si pada mazna...podmazva4ka....stuva mi se 4e se redi za moderatorka :)


Spokoino! Predlagali sa mi hora ot foruma da se klasiram za moderator i az sam otkazvala da u4astvam :wink: Ne iskam i da 4uvam :? Nedei mnoo da znae6 :) :wink:

BTW честити 2 години във форума :wink:

C-I-A-R-A
01-17-2005, 13:07
Molia vi se zakluchete taia tema!!!!! :x :x :x :x :cry:

air_J
01-17-2005, 14:22
ave q stiga typizmi ve skarala bila mnogo hora mi nali tva beshe celta (toest ne beshe tva ama kato kajesh koi te drazni i ima hora s pove4e samo4uvstvie koito ne tyrpqt kritika i e normalno da dovede do skarvane) az se radvam 4e i takava tema ima shtoto sled vsi4kite temi koi vi kefi (sreshtu koito malko hora protestirame) beshe redno i da se pusne tema koi ne vi kefi i tova e fact temata q ima moderatorite ne q zakliu4vat (spored mene) zashtoto ako go napravqt shte se predpolaga 4e sa pro4eli temata i sa videli 4e baq hora ve4e glasno kazvat 4e moderatorite gi draznqt a osven tova temata e kotiruema i po neq postoqnno se pishe
P.S.> i vse pak spokoino spored mene do max 1 sedmica temata ako ne se zakliu4i shte se iz4erpi :twisted:

Immortal_girl
01-17-2005, 15:48
Vsi4ki ste super pe4eni i nikoi ne me drazni!(vse o6te :twisted: )

Momchence
01-17-2005, 17:21
a pak na men ne mi ekef da gledam horata okolo mene kak se karat.predpo4itam temata da se zaklu4i za da sprat obidite i psuvnite megdu vsi4ki :roll: :?Xaxaxaxa iska6 da zaklu4at temata za da spryt da te spomenavat v spisaka s nai drane6ti hora .... :lol: :lol: sme6na si!!

Momchence
01-17-2005, 17:23
BABY_SEXY_GIRL.....abe ne e lo6o momi4eto ama....malko si pada mazna...podmazva4ka....stuva mi se 4e se redi za moderatorka :)


Spokoino! Predlagali sa mi hora ot foruma da se klasiram za moderator i az sam otkazvala da u4astvam :wink: Ne iskam i da 4uvam :? Nedei mnoo da znae6 :) :wink: 6to li ne6to ne ti vqrvam :lol: :lol:

SanDRo
01-17-2005, 17:29
Nqmash sarceeeeeeeeee, a kamyk v gyrdite, ne vqrvash v nishto ti, no zashtooooooooooooooooooooooooooooooo

01-17-2005, 18:12
BABY_SEXY_GIRL.....abe ne e lo6o momi4eto ama....malko si pada mazna...podmazva4ka....stuva mi se 4e se redi za moderatorka :)


Spokoino! Predlagali sa mi hora ot foruma da se klasiram za moderator i az sam otkazvala da u4astvam :wink: Ne iskam i da 4uvam :? Nedei mnoo da znae6 :) :wink: 6to li ne6to ne ti vqrvam :lol: :lol:

prekrasno i vqrvam che e imala predlojeniq da stane mod, se pak e mn stara potrebitelka za koeto mn q uvajavam. lele az oste jiveq s sponea za ZADRUJNIQ, NE MNOGO IZVESTEN, CHIST I POMAGASH STAR FORUM KOITO IMA MALKO OBSHTO SAS SEGASHNIQ

ridin'spinnaz
01-17-2005, 20:12
nikoi

BaT_GirL
01-17-2005, 20:48
Защо всички нападате Еliiii_sexito?Казвате нея навсякъде защото е пуснала няколко не смислени теми!И BABY_SEXY_GIRL също.Хора замислете се малко ако тръгнем по тоя начин да се нападаме ще има война дори във форума!Тая тема е адски тъпа!!!И аз имам дразнители но не смятам да казвам пред всички кои са вас повечето не са ви писали тука и не знаете какво е да ти кажат "ти си тъп не ми харесваш" извинявайте ама тая тема е супер обидна за тея дето са написани вътре!!!

Na absolutno sa6toto menie sam! Dokato razglejdah temata se moleh da se spra na nqkakvo takova mnenie, za6toto mi napravi vpa4atlenie kolko ozlobeni sa horata :x Stiga s tiq temi "koi me kefi" "koi ne me kefi", kato nqkoi vi kefi ili ne mu go pi6ete na ls, basi za kakvo go razprostranqvate iz celiq forum, nepiqtno e kakvo za zasegnatiq 4ovek, kakto i za okolite, razvalq se spokoistvieto!!!
Аз го казах и пак го казвам нормално е човек да има дразнители та това си е съвсем в кръвта на някого но ако примерно BABY_SEXI_GIRL ме дразнеше с нещо шях да и го кажа на ЛС в смисъл виж така и така малко са ти тъпи мнениата избягваи да пишеш тъпотии или просто няма да и обръщам внимание!Eliiiii_sexito също на лс ми каза че аватара ми я кефел еми т'ва си е за лс да си го кажеш на човека не на целия форум в момента не осъзнавате как тези които сте приятели си влияете.Единия каже тая ме нерви и другия защото му е приятел и той веднага не усещате как нападате хората за дреболий!

dope_boy
01-17-2005, 21:17
nikoi prav si

Malko^Momiche
08-22-2005, 17:56
хЯхЯхЯхЯхяхяхяхяхяхяхяхях я хора много се смях, сериозно. Не че обичам да гледам сеири и как хората се карат, но наистина ми беше доста смешно докато четох всичките постове...

По темата... наистина не мисля, че точно тук е мястото да казваме кой ни дразни. Има такива, който не са ми симпатични, нищо лично, но няма да кажа кои са... :roll:

korn___
08-22-2005, 19:06
ми кво да кажа ... не обичам никои в тоя форум понеже са много малко борците за свобода !!! а е казано ... господ обича смелите !не мразя някои не обичам никои не презирам никои не ме интересува никои към сички съм настроен положително огледах цялата тема и видях че никои не ме е споменал ... но съм сигорен че ще ме споменат но ми е през хобота :twisted:

а и междо другото ... недеи да се плюете ... саберете се и се збиите !само децата се плюят !

08-22-2005, 20:59
Най ме дразни Оямата дееба туй лице е мноо гадно копеленце само пише без да мисли дееебаа. :lol: