PDA

View Full Version : Въпрос отностно Секс



изнемогвам:(
01-16-2005, 09:08
С приятелката ми сме заедно вече 2 месеца и нещо и усещам че нещата отиват към края за съжаление колкото и да правя всичко възможно да спася връзката ни и един по-възрастен приятел ми подшушна че това е заради секса - заради това че не сме правили и аз първо си мислех че не е така но всеки ден се убеждавам че е точно заради това все пак и тя е човек и тя има потребности....така аз съм на 17 а тя след няколко месеца ги прави но и на нея и на мен ще ми е за пръв път та се досещате че ми е притеснено и съм доста объркан...какъв презерватив да избера как да действам може ли някъде да ми даде Линк към това как се слага презерватив защото на пръв вид може да изглежда адски елементарно ама ако объркаш нещо може да си дойда някой хубав ден в нас и да кажа "маме изненада :cry: " та тя като е детсвена съм чувал че трябва първо с пръстче и това до кога докато и махна детсвената ципа ли? а това с пръстите задължително ли е или може и директно с "инструмента" и какво като се изпразня първия път да сваля презватива и ако искам още секс да сложа втория и да продължавам с любовните изпълнения...а че имам намеци за СЕКС да имам и редовно си я хващам за дупето за циците и така...

Е просто си нямате на идея колко ще съм ви благодарен ако ме вземете на сериозно и ми помогнете...моля ви защото иначе тази връзка свърша а аз умирам за нея :cry:

NaSty GiRl
01-16-2005, 09:33
e vij sega, ako ne ti se pravi seks a iska6 da go napravi6 samo za da spasi6 vruzkata vi, tova ne si struva shtoo bez jelanie i na dvamata nqma da vi haresa..a otnosno prezervativite DUREX sa nai dobrite i vuv vsqko paket4e vutre si ima instrukcii za postavqne. i da sled izprazvane trqbva da se zameni prezervativa s drug.a shom e destvena moje6 napravo sus 'instrumenta' no vnimatelno i nejno za da ne q boli :roll: Good Luck!

пак аз
01-16-2005, 09:38
Еми напротив прави ми се при това немалко а и на нея и все ми прави някакви намеци ... та аз иначе съм активен във самозадоволяването та подържам сексуалния интерес към живота...добре а ако се изпразня прекалено рано какво? свалям презерватива слагам новия и продължавам :?:

а иначе дурекса колко пари е все пак

_Jessy_
01-16-2005, 11:59
Durex sa 2.90 - 3.00 lv - zavisi ot kade gi kupuva6. A za 1-viq pyt, tyi kato kazva6, 4e neznae6 kak se postavq prezervativ ti prepory4vam Durex Elite - lilava e kutiikata, te sa za po-lesno postavqne. Prepory4vam ti vse pak 1-vo u vas da probva6 da si sloji6 prezervativ, za da nqma izdynki :) Uspeh !

^efas^^
01-16-2005, 13:03
Като си слагаш презерватива тряа да си го фанал за резервоарчето горе слагаш го на главичката и почваш да го разгъваш докато не ти покрие патката и гледаш вътре да няма мноо въздух че може да се скъса :lol:

nar
01-16-2005, 13:50
tam gore,vav razdel "problemi" pishe " kak da otvorq devstvenica",osven tova ima i drugi polezni statii.moqt ti savet-ne barzai!vsmisal 4e po-dobre da se sviknete malko predi da q otvori6.ne na parvata sre6ta.zanimavajte sas peting,napravi q kunilingus,neka ti pravi svirki.trqbva da ima doverie vav seksa mezhdu vas.a posle mozhe da stane duma i za 'otvarqneto".prosto ne e mnogo dobre,kogato ti otvarq devstvenik(ot li4en opit znam),po-skoro ne i haresva i mozhe da ti napusne vednaga sled tova.a ako se zanimavate sas razli4ni sex igri prez po-dalgo vreme 6te privarzhe kam teb.pone taka mislq.vaob6te ne razbiram,za6to trq da se samozadovolqva6 samo s masturbaciq,kogato ima momi4e do teb,dali to e paralizirano?uspeh! :lol:

Connecting to...
01-16-2005, 14:35
Стига да не е от много гнусливите, дето ги е страх да ти пипнат члена... камо ли да правят други действия с него

12-26-2006, 13:07
Измий си члена