PDA

View Full Version : Razlika v godinite! SEX- Problem



batkoto
01-16-2005, 10:19
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?

^efas^^
01-16-2005, 10:21
Еми пич оправи я ама внимателно нали знаеш първо езичета после с пръстче и т.н. гледай да и хареса да не я боли много бъди нежен а пък като тръгне да те съди изкарай го така че тя да те е изнасилила все едно :lol:

suzanna
01-16-2005, 11:34
Еми пич оправи я ама внимателно нали знаеш първо езичета после с пръстче и т.н. гледай да и хареса да не я боли много бъди нежен а пък като тръгне да те съди изкарай го така че тя да те е изнасилила все едно :lol:

daa imenno :wink: apuk i shtom chak tolkova go iska tova momiche da ne mislish che shte trugne posle da te obvinqva..nai mn neprekusnato da te durpa za oshte i oshte :lol:

_Jessy_
01-16-2005, 12:04
Offf... pi4, kvi sa teq filmi det si gi vkarva6 !!! Da trygne da te sydi... Ako vsqko momi4e, koeto e nepylnoletno i e spalo s pylnoleten zavede po edno delo znae6 li, 4e sydyt 6te6e da e zadrysten do vtoro pri6estvie !!! Q malko po-spokoino !!!

boriana
01-16-2005, 12:58
_Jessy_
е много прав!

worldclass
01-16-2005, 13:28
Toozi pyk shteli da go sudqt.Lud li si.Shom se obichate bodvaite se.Nema losho.

Rossy
01-16-2005, 15:32
axaxax she te sydat....ae vyrshete si rabotata :D pyk i kakvo kato ti si na 19 a tq na 14 ne e chak tolkova golqma razlikata...

SanDRo
01-16-2005, 15:41
Awe mama wi prosta pedofilska, hem ste gadni pedofili hem zakona ne znaete... Ako e na 14 godini, nqma da te sudqt shtom e po vzaimno suglasie.... AMA NQMA LI 18-19 godishni momicheta za vas we ?! Basi rabotata........

01-16-2005, 16:03
Awe mama wi prosta pedofilska, hem ste gadni pedofili hem zakona ne znaete... Ako e na 14 godini, nqma da te sudqt shtom e po vzaimno suglasie.... AMA NQMA LI 18-19 godishni momicheta za vas we ?! Basi rabotata........

MNOGO DOBRO MNENIE...na fona na slaboumiteto, koeto cari tuk ima i malko zdrav razum...pozdravi choveche..izkefi me maksimalno toq post ;-))))))))

NaSty GiRl
01-16-2005, 16:04
Emii tva e vqrno 4e moje da te sudqt ama shom tolkova iska ebi q;]

RDX
01-16-2005, 16:16
извинявам се за оффтопика на всички модериращи и администриращи този безполезен форум, но няма ли кой да направи нещо...подписът на тази насти гърл...просто ми бърка в мозъка...и без това съм на трафик и без това нетът ми е супер бавен , а и трябва да й търпя тъпотията...на нея не се сърдя...но е време някой със власт тука да коригира това...мерсо за вниманието ;-) иначе по темата Sandro e най-точен в изказването си ;-)

TheDevilTwin
01-16-2005, 19:17
Awe mama wi prosta pedofilska, hem ste gadni pedofili hem zakona ne znaete... Ako e na 14 godini, nqma da te sudqt shtom e po vzaimno suglasie.... AMA NQMA LI 18-19 godishni momicheta za vas we ?! Basi rabotata........

MNOGO DOBRO MNENIE...na fona na slaboumiteto, koeto cari tuk ima i malko zdrav razum...pozdravi choveche..izkefi me maksimalno toq post ;-))))))))

Ще кажа само - ЕВАЛА ! ! !

^efas^^
01-16-2005, 20:16
Ебаси педофилията вие сте супер тъпи ве имат 5 години разлика и педофилия значи баща ми е педофил като е зарибявал майк ми тка ли ебати глупаците сте ве. И ако тръгнат да се съдят как ще докаже той че е било по взаимно съгласие а а ве SanDRo мноо кухо парче си ти ве

miskin
01-16-2005, 20:21
Извинявам се, че се отклонявам от темата, но би ли ми обяснил с думи прости, какво си намерил в едно 14 годишно дете?
Ефас, за пореден път си се изказал неподготвен, ама много! Не става въпрос за разликата от 5 години, а за това, че момата е на 14! Ако тя беше на 25, а той на 30 никой нямаше да вдига гири! Comprende?

mmaxx
01-16-2005, 20:48
Айде да ви светна малко по въпроса за закона , че май не сте съвсем наясно.Ако момичето е под 16 години , независимо от това дали е било с нейно съгласие носите наказателна отговорност !
Друг е въпроса че като направите такъв кеф на девственица осмокласничка никога няма да тръгне да съди който и да е било. :wink: А и мислите ли че ще й е приятно да си признае за това пред разни адвокати , съдии и т.н. Според мен никога не би го направила :wink:

uGLy_boy
01-16-2005, 22:18
haha kakvo e nameril li -nqma da vi govorq dne6nite 14-15 godi6ni kak izglejdat! az samo se 4udq moje li da e tolko ........ ta da pita ! nqma kvo se 4udi6 6tom iska davai!

mmaxx
01-17-2005, 05:31
haha kakvo e nameril li -nqma da vi govorq dne6nite 14-15 godi6ni kak izglejdat!
Определено! Имаше миналата година една от мойто даскало , манекенка.Никога не бих й дал 14 години.Изглеждаше като 18-20 годишна :wink:

Baccara
01-17-2005, 08:54
Щом се искате, вземайте се...демек легнете си :)

KeiTh
01-17-2005, 18:18
Щом иска ... направете го ...

SanDRo
01-17-2005, 18:27
Ебаси педофилията вие сте супер тъпи ве имат 5 години разлика и педофилия значи баща ми е педофил като е зарибявал майк ми тка ли ебати глупаците сте ве. И ако тръгнат да се съдят как ще докаже той че е било по взаимно съгласие а а ве SanDRo мноо кухо парче си ти ве
Awe kaput ! Ima golqmo znachenie dali ediniq e na 20, a drugiq na 25 i dali edniiq e na 13 a drugiq na 18 ?! AZ, kato sum bil na 13 za pruv put sum se celuval s ezik, a te za sex mi govorqt.... masa prost ......

SanDRo
01-17-2005, 18:28
Айде да ви светна малко по въпроса за закона , че май не сте съвсем наясно.Ако момичето е под 16 години , независимо от това дали е било с нейно съгласие носите наказателна отговорност !
Друг е въпроса че като направите такъв кеф на девственица осмокласничка никога няма да тръгне да съди който и да е било. :wink: А и мислите ли че ще й е приятно да си признае за това пред разни адвокати , съдии и т.н. Според мен никога не би го направила :wink:
Ne e pod 16, a pod 14, kakto veche MISLQ, che kazah!>?!@!*#(&!@*(

Lubov_f
01-19-2005, 13:01
da be,6te te sadqt,nali i tq go isak???

Lubov_f
01-19-2005, 13:02
prosto badi vnimatelen kato vliza6 v neq 6toto qko 6te q boli!

Absconding
01-19-2005, 15:09
еми ако са на един акъл 6то пък да не са заедно.. секви хора има.. може мом4ето о6те да дърпа косите на моми4етата дето харесва.. кво като е на 19 тва не значи че е зрял.. кой знае.. ако е така то тогава тва не е педофилия за мен а си е направо идеално положение.. 14 годишна се хванала с 19 годишен на акъла на 14 годишен. връзва се.. а колкото до съденето.. да бъдем реалисти - лапето го вълнува Бритни и Спайс Гърлс, дори няма да се сети 4е може да го съди. пък и да се сети как си представяте че няква, с извинение, хлапачка дето още вика "мамо готова съм" като е в тоалетната, ще отиде при баща си и ще му каже "тате един батко на 19 ме бодна айде да го съдим"..

Големата Пушка
11-16-2006, 04:42
Пу дано те осъдят мама ти деба прокажена.

gangbang
11-16-2006, 05:02
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?

Никой нема да те съди бе пич. Па и разликата от 5 години не е голяма, даже си е съвсем в реда на нещата за разлика между мъж и жена.
Ако е под 14 има неква опасност да те осъдят, но има ли лична карта мацката, проблема ти е никакъв. То ако така се съдеха хората, требваше половината тийнейджъри да са по затворите. Я не се връзвай на такива идиотии. Щом и двамата го искате, правете го!

Chiana
11-16-2006, 07:26
Да бе, ебахти, личи си колко държиш на нея. Тя ако ти прочете поста, това момиче не само, че няма да спи с тебе, ами и ще те зареже. Ебаси, аз ако чуя приятеля ми да говори така за мене, все едно съм някой парцал, директно ще му бия шута. Таа като гледам тебе акъла ти е като на 14-годишен пикльо, така че идеално си пасвате. Еми да като ги гледам момчетата от моя клас повечето са ей такива дрисльовци като тебе и разсъждават по тоя начин. Никой няма да те съди, спокойно. Първо вземи се образовай малко, вземи се научи да уважаваш жените, а тогава ми говори за секс. Добре бе, мама му стара, аз ли съм с остарели разбирания, защото като бях 8 клас изобщо не разсъждавах по тоя начин. Малко целувки, малко гушкане и това беше всичко... Тез тръгнали да ми се ебат! Че и даже не се обичате, не ходите сериозно... Само от месец и нещо.. Вече любовта, доверието, подкрепата, първата целувка, първите истински чувства нямат значение... Сексът на 1-во място...
А колко до тебе... Вземи си хвани някое момиче поне на 15-16 годинки така... Ама те сигурно няма изобщо да тръгнат с тебе, съдейки по акъла ти. ](*,)

krem4et0
11-16-2006, 11:04
Аз секс с теб посмъртно не бих правила-ебаси отношението към девствеността на приятелката ти!

theworldleader
11-16-2006, 11:22
Кво правиш с 14 годишно момиче, бе ?

Chukasimo
11-16-2006, 14:58
Кво правиш с 14 годишно момиче, бе ?
word,свиньо :twisted:

sladoled
11-16-2006, 15:15
Хубави съвети, няма що :-({|= Не става въпрос как изглежда и какво иска тая пикла.Човек трябва да има акъл в главата си- това е едно дете, което не може да разбира последствията на действията си.Тя може да иска да кара самолет- да и се даде ли?Айде мислете повече!Това да не са дъвки и близалки :smt017

rosskata
11-16-2006, 15:17
:smt005 Някой да ми обясни смисъла да пишете по тема от преди 2 години... Пича е на 21, мацката на 16, може вече да имат две деца, а вие... ](*,) :smt005 :smt005

sladoled
11-16-2006, 15:18
Дискусията е по принцип, не толкова по конкретния случай

No_LiMiTe^f
11-16-2006, 16:53
Няма нищо лошо в тва!Според мен голяма част от момичетата се отварят с по-големи батковци(и аз също де)!И ако тя не иска да те съди няма да стане!Аиде успокой се и приятно чукане!

11-16-2006, 17:03
Големата Пушка това е умика дето пише в темата от преди 2 години хахахахахаххсхвйхфйеиф е утрте

n0mak
11-16-2006, 17:21
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?

crying already? O'RLY!

ask teh owl..


http://home.fuse.net/hlschafe/orly.gif

No|Problem
11-16-2006, 17:24
nqma nikakuv problem :D

sexy_tigar4e_MM
11-16-2006, 18:38
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?
sexa s maloletni,nezavisimo dali e po suglasie ili ne, e nakazuemo taka 4e ako ima6 doverie na priqtelkata ti 4e nqma da ti napravi mrusno ,davai ;) !!! USPEH a puk ako skoro previ 15 moje i da iz4akate ,vse pak e samo na 14..

sexy_tigar4e_MM
11-16-2006, 18:40
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?
awee kvo pi6em taq tema e ot 01.2005 :smt012

11-16-2006, 18:45
АБе вие сте мн. жалки бе..На 19 и да ходи с 14..Аз тва си го обеснявам просто.Вие не можете да си анмерите момичета на вашите години и затова търсите по-малки..

Svirka```
11-16-2006, 18:58
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?

Знаеш ли ти си извратен, купи си кисело мляко и започни да го разпечатваш, неней окурвовява децата...

sexy_tigar4e_MM
11-16-2006, 19:20
АБе вие сте мн. жалки бе..На 19 и да ходи с 14..Аз тва си го обеснявам просто.Вие не можете да си анмерите момичета на вашите години и затова търсите по-малки..
:smt012

11-16-2006, 19:28
Лично мнение.ЗА МЕН тея са ЖАЛКИ!!!

bulgarche
11-16-2006, 21:29
:smt005 Някой да ми обясни смисъла да пишете по тема от преди 2 години... Пича е на 21, мацката на 16, може вече да имат две деца, а вие... ](*,) :smt005 :smt005
Видях че е от Януари, ама не бях забелязал че е от 2005 :)
Ама хоратя смело дават "умни" мнения

^DaRk_LaDy^
11-16-2006, 21:48
Аз секс с теб посмъртно не бих правила-ебаси отношението към девствеността на приятелката ти!

И аз тъй .. щял да я разпечатва .. идиот!

11-16-2006, 22:30
Hora zdraveite ! Problema mi e sledniqt, az sum na 19 a gajeto mi e na 14 i e devstvena, hodime ot mesec i polovina i tq iskam da se ebeme i da q razpe4ata, oba4e me pritesnqva razlikata v godinite i ako zema ta q bodna posle moje da me sadat i kvi li ne prostotii. A tq super mnogo go iska tva ebane (i az estesveno mnogo e sladka :lol: ) i prosto neznam kvo da pravq...
daite suvet kvo da pravq... :?

Отваряй я по рано че може да се вкисне отдолу :mrgreen:

panterata
11-17-2006, 21:46
1во мисля че е супер тъпо момче на 19 години да се занимава с 14 год лапе 2ро мн и се праило секс даа даа тя още нз е*е ли и се или и се пикае.. пфуу и 3то ако толкова се "обичате и нз си кфо.." ми на*би я и толкова няма да те съди спокойно хахаха направо се изумявам понякога...

11-20-2006, 07:51
Имам сходен проблем тя е на 15,а аз съм на 16.Изкам да разбера мислите ли 4е тя е достьчно озряла за започване на сексуален живот.На мен ще ми е за 1 пьт както и на нея.

tequila
11-20-2006, 07:59
Имам сходен проблем тя е на 15,а аз съм на 16.Изкам да разбера мислите ли 4е тя е достьчно озряла за започване на сексуален живот.На мен ще ми е за 1 пьт както и на нея.
разликата ви е само 1 година... тъй че незнам какъв ти е проблема :wink:
а колкото до темата щом тя иска давай... \:D/

panterata
11-20-2006, 09:16
Имам сходен проблем тя е на 15,а аз съм на 16.Изкам да разбера мислите ли 4е тя е достьчно озряла за започване на сексуален живот.На мен ще ми е за 1 пьт както и на нея.
разликата ви е само 1 година... тъй че незнам какъв ти е проблема :wink:
а колкото до темата щом тя иска давай... \:D/ и аз така мисля :)

pampers
11-20-2006, 12:09
пффф бе 4ове4е...къф съд кфи леки работи бе...ти да не живее6 в САЩ да те сидят за такиаа работи се пак си в България и я ми кажи кое моми4е е имало смелостта да иде в съда и да каже 4е някой я е отворил след като тя го е искала? пфф...просто no coment.... ](*,)

kiroo
11-20-2006, 13:19
действай не му мисли

kiroo
11-20-2006, 13:20
действай и не му мисли

Agony
11-20-2006, 19:48
Не знам в мен ли е проблема ... но нещо ми се струва ненормално ... 19 годишен "батко" да прави секс с 14 годишна.... Защо бе човек нее си хванеш някоя на твоите години... и няма да имаш тези проблеми!

11-20-2006, 20:30
Не знам в мен ли е проблема ... но нещо ми се струва ненормално ... 19 годишен "батко" да прави секс с 14 годишна.... Защо бе човек нее си хванеш някоя на твоите години... и няма да имаш тези проблеми! нищо лично към 19 годишния,обаче някой хора търсят по-малки ,щото по-лесно,малките са по-наивни ...

kiroo
11-20-2006, 20:32
тия на по 14 15 са са мноо по отракани отколкото някои от "батковците" на 19.Въпрос на избор е

FiSoLiNka
11-20-2006, 22:40
1. тя е на 14 .... верно нямам думи накъде отива това общество.. айде още от 10 г. да се ебем бе .. 2.нема да те съди сто на сто ... иска да я праснеш,за да изглежда по-голяма... (доста хора ще се съгласят с мен )3.направете си кефа ... ама не се знае колко ще ви е яко.. при условие,че според мен на 14г. все още си си с мислене на дете ...Що да ти кажа освен давай.. твоя отговорност ;) :lol:

11-21-2006, 09:17
Ако може да изкараш някой лев.... давай, че скоро сме в европа и сичко ще стане скъпо. :lol:

11-21-2006, 09:18
Ако може да изкараш някой лев.... давай, че скоро сме в европа и сичко ще стане скъпо. :lol:
Аааааааааааааа Мачок, може и да те нарана ????
Преебал си ми профила бе !
Dust li ti e kazal /

Alira
11-22-2006, 08:37
Щом тя го иска мисля че няма проблем, просто бъди внимателен и нежен :) :) :) :)

streetforce
11-22-2006, 11:58
колегата по наказателния кодекс алалното и оралното проникване се водят за любовна игра и нищо не могат да ти направят от законна гледна точка ако момиче вагинално е дествено :mrgreen: