PDA

View Full Version : Нямам думи



^efas^^
01-16-2005, 14:41
Ебаси маата копелета значи аз отдавна съм на БТК и отначало си свалях със скоростта за която си плащах. След време се прееба дата.бг пиша аз в тъпия им форум защо свалям с 0.1 к те ми викат проблема не е внас питай доставчика аз си викам не съм умрял за датата няма да им се обаждам на ония от БТК. После се прееба аренабг.ком и там им пиша защо така ве те ми викат питай доставчика мене ми писна вече и им се обаждам на тия от БТК и им викам така и така точа бавно от еди кои си сайтове те ми викат това е проблем на сайта сайтове като тези си ограничават скоростта към различните доставчици и викат ако искам да им пратя tracert на сайтовете които ми праят проблем да видят кво могат да напраят пращам аз и чакам чакам чакам чакам и на следващия ден що годе се подобри скоростта но веднага щом се подобри и почнах да свалям почна да ми дава ерор през 5 сек сваля 5 сек ерор сваля 5 сек ерор изглежда проблема е и в сайта и в доставчика вече ми писна немога да намеря сайт от който да свалям нормално или свалям с малка скорост или ми дава ерори постоянно или и двете напрао ми писна от шибания нет мамка му :evil:

Momchence
01-16-2005, 14:43
Smeni si dostav4ika...ili pak se obadi i digni adski skanal....ili nai dobre pyrvo gi napsuvai i posle si smeni dostav4ika :) :shock:

^efas^^
01-16-2005, 14:51
Проблема е че в града има 3 доставчика БТК и още 2. Баща ми неще да се пускаме към единия щото една година ги мъчеше да прекарат нет те се обясняваха че нямало точка до нас и накрая се оказа че имало само че те не знаели иначе нета им го бива познатите ми теглят отвсякъде пък да не говорим че си имат и фтп сървар а пък на другия доставчик няма смисал щото са такива мизерници че по хубу да си седя на БТК

Utopia
01-16-2005, 15:14
eDonkey eMule - vsichko na kup

^efas^^
01-16-2005, 15:23
хахаха e-Donkey и e-Mule и Kazaa и DC++ на 100 човека веднъж да случа на такъв с хубав нет щот нали знаеш че там ако на тоя от който точиш нета му е преебан и твоя се преебава