PDA

View Full Version : Свършека на Интернета



LunaTriCk
01-17-2005, 10:00
Предричат свършека на Интернет през 2006 година.

Професорът от Техническия университет в Хелзинки Ханну Кари, счита, че през 2006 година Интернет ще престане да съществува поради прекомерното разпространение на компютърни вируси и спам. До този извод той стигнал, след обстоен анализ на тенденциите в световната мрежа.

"Съществуват много лоши хора, които нарочно създават хаос", заявява професорът, "а с все по-бързото развитие на технологиите, лошите хора стават все повече на брой и все по-находчиви в дейността си.", допълва той. В резултат на това, обемът на спама ще прескочи критичната граница и потребителите окончателно ще изгубят търпение. Освен това пропуските в безопасността в глобален мащаб са много сериозни и на практика достатъчно добър хакер може да вземе под контрол стотици компютри и да ги използва за сериозни атаки срещу различни потребители или учреждения.

Все пак Интернет може да бъде спасен. Според Ханну Кари това може да стане само чрез сериозни превантивни мерки - подобряване на инфраструктурата, осигуряване на по-висока безопасност на програмното обезпечение и най-вече усъвършенстване на потребителската идентификация.

Така, че спама се разраства това е вярно ама чак пък да спре. Айде бе :!: Вирусите стават по опасни да, ама и антивирусните да не ги забравяме.
интернетът ще умре, когато пенисът ми стане 40см :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-17-2005, 10:08
aa toia e ebati tapaka.kak taka 6te predri4a takova gadno ne6to
az bez neta sam za nikade :roll: :cry:

Baccara
01-17-2005, 10:12
Глупости...

zElEnA^mAsLiNkA
01-17-2005, 11:18
c`est inpossible ( tfa e nevyzm0jn0! )

miloto_girl_4e
01-17-2005, 13:08
hahhaa,abe 6te spre.. gluposti :!: LunaTrick e prav,moje da ima gadni virus4eta,ama ima i DOBRI antivursni programki,taka4e spoko TEENS nqma da umre Interneta :P

C-I-A-R-A
01-17-2005, 13:09
Ne mi se viarva da e istina,no vse pak,ako e taka ujassssssssssss. :cry:

e4o
01-17-2005, 14:00
za sega nqma takava opasnost :lol: :wink:

amy lee
01-17-2005, 14:37
lele lele lele...kakvi gluposti moje da rodi 4ove6kiq mozuk :lol:

little_black_dress
01-17-2005, 14:46
Хм нещо не ми се вярва интернета да умре.
Наистина има много вируси,но има и много добри антивирусни програми. :)

^efas^^
01-17-2005, 14:50
Предричат свършека на Интернет през 2006 година.

Професорът от Техническия университет в Хелзинки Ханну Кари, счита, че през 2006 година Интернет ще престане да съществува поради прекомерното разпространение на компютърни вируси и спам. До този извод той стигнал, след обстоен анализ на тенденциите в световната мрежа.

"Съществуват много лоши хора, които нарочно създават хаос", заявява професорът, "а с все по-бързото развитие на технологиите, лошите хора стават все повече на брой и все по-находчиви в дейността си.", допълва той. В резултат на това, обемът на спама ще прескочи критичната граница и потребителите окончателно ще изгубят търпение. Освен това пропуските в безопасността в глобален мащаб са много сериозни и на практика достатъчно добър хакер може да вземе под контрол стотици компютри и да ги използва за сериозни атаки срещу различни потребители или учреждения.

Все пак Интернет може да бъде спасен. Според Ханну Кари това може да стане само чрез сериозни превантивни мерки - подобряване на инфраструктурата, осигуряване на по-висока безопасност на програмното обезпечение и най-вече усъвършенстване на потребителската идентификация.

Така, че спама се разраства това е вярно ама чак пък да спре. Айде бе :!: Вирусите стават по опасни да, ама и антивирусните да не ги забравяме.
интернетът ще умре, когато пенисът ми стане 40см :wink:
Ще ти кажа че няма система която да неможе да бъде разбита. Тези които се занимават с хакване и вируси въобще не се спират пред никви антиирусни никви файълоли. Съученикът ми е начинаещ такъв и мога да ти кажа че влиза спокойно в обикновен компютър дори и да има файър лол а пък антивирусните не му пречат щото той дава линк на някой от чата с който го заразява само за да му види IP-то и паролите на компа и след това влиза точно за 1 мин вижда дали в компа има нещо което му трябва ако няма най често преебава харда на жертвата и излиза и докато антивирусната засече вируса и оня се сети кво да напраи той вече му е ебал мамата. Всички защитни програми са мислени от хората които ги разбиват. Чернобила се пуска всяка година по едно и също време и аз този ден ти е включен компа нищо неможе да те спаси никви антивирусни нищо човек просто губиш всичко което имаш на харда всичко. Така че няма спасение. Приятелят ми от всички хора които познава само в моя комп неможе да влезе щото аз имам рутер за точно такива като него обаче това е спасение само ако е някой начинаещ като него хората които серйозно се занимават с това няма даже да тряа да си напрягат мозъка за да ми влязат в компа. Просто неможеш да им избягаш :twisted:

amy lee
01-17-2005, 15:03
Предричат свършека на Интернет през 2006 година.

Професорът от Техническия университет в Хелзинки Ханну Кари, счита, че през 2006 година Интернет ще престане да съществува поради прекомерното разпространение на компютърни вируси и спам. До този извод той стигнал, след обстоен анализ на тенденциите в световната мрежа.

"Съществуват много лоши хора, които нарочно създават хаос", заявява професорът, "а с все по-бързото развитие на технологиите, лошите хора стават все повече на брой и все по-находчиви в дейността си.", допълва той. В резултат на това, обемът на спама ще прескочи критичната граница и потребителите окончателно ще изгубят търпение. Освен това пропуските в безопасността в глобален мащаб са много сериозни и на практика достатъчно добър хакер може да вземе под контрол стотици компютри и да ги използва за сериозни атаки срещу различни потребители или учреждения.

Все пак Интернет може да бъде спасен. Според Ханну Кари това може да стане само чрез сериозни превантивни мерки - подобряване на инфраструктурата, осигуряване на по-висока безопасност на програмното обезпечение и най-вече усъвършенстване на потребителската идентификация.

Така, че спама се разраства това е вярно ама чак пък да спре. Айде бе :!: Вирусите стават по опасни да, ама и антивирусните да не ги забравяме.
интернетът ще умре, когато пенисът ми стане 40см :wink:
Ще ти кажа че няма система която да неможе да бъде разбита. Тези които се занимават с хакване и вируси въобще не се спират пред никви антиирусни никви файълоли. Съученикът ми е начинаещ такъв и мога да ти кажа че влиза спокойно в обикновен компютър дори и да има файър лол а пък антивирусните не му пречат щото той дава линк на някой от чата с който го заразява само за да му види IP-то и паролите на компа и след това влиза точно за 1 мин вижда дали в компа има нещо което му трябва ако няма най често преебава харда на жертвата и излиза и докато антивирусната засече вируса и оня се сети кво да напраи той вече му е ебал мамата. Всички защитни програми са мислени от хората които ги разбиват. Чернобила се пуска всяка година по едно и също време и аз този ден ти е включен компа нищо неможе да те спаси никви антивирусни нищо човек просто губиш всичко което имаш на харда всичко. Така че няма спасение. Приятелят ми от всички хора които познава само в моя комп неможе да влезе щото аз имам рутер за точно такива като него обаче това е спасение само ако е някой начинаещ като него хората които серйозно се занимават с това няма даже да тряа да си напрягат мозъка за да ми влязат в компа. Просто неможеш да им избягаш :twisted:na mene mnogo puti sa se opitvali da mi haknat kompa.ama samo s opitite si ostavat :twisted: dobri za6titi-tva mu e maikata.daje sme si pravili eksperimenti da se opitvat da go haknat(togava cqlata informaciq e prehvurlena kum nqkoi mail)-ne stava :twisted: :twisted: :twisted: taka 4e ne si misli 4e priqtelqt ti e super genii :twisted:

^efas^^
01-17-2005, 15:24
1 Не съм казал че приятелят ми е супер гений
2 Тия дето са се опитвали да те хакнат са били некви супер ламета щото срещу това защита няма сигурно са били некви супер шмешници и с коя програма по точно се опитаха да ти пробият компа :?:

amy lee
01-17-2005, 15:41
1 Не съм казал че приятелят ми е супер гений
2 Тия дето са се опитвали да те хакнат са били некви супер ламета щото срещу това защита няма сигурно са били некви супер шмешници и с коя програма по точно се опитаха да ти пробият компа :?:opredeleno ne sa sme6nici 6toto ot godini hakvat bez problem kompove.to ideqta da probvat da haknat kompa be6e na maika mi 6toto iska6e da vidi kak raboti programata :lol: i az super mnogo se napla6ih da ne zemat verno da uspeqt
a nz s koq programa sa probvali 6toto az ot takiva rauti hi4 ne razbiram...a i ne se interesuvam.taka de,nqmam namerenie da stavam haker,nali :lol:

^efas^^
01-17-2005, 15:49
Майка ти сигурно е качила Zone Alarm тая програма и приятеля ми неможе да я разбие обаче има хора които без проблем ще преминат през нея :lol:

amy lee
01-17-2005, 15:53
Майка ти сигурно е качила Zone Alarm тая програма и приятеля ми неможе да я разбие обаче има хора които без проблем ще преминат през нея :lol:moje i da si prav...nz... :roll: kakto i da e...ne se li otklonihme ot temata

Immortal_girl
01-17-2005, 15:55
Dolna laja! :evil:

tedo_davis
01-17-2005, 16:03
Yoo 2006 godina nqma da ima internet ... sledovatelno hora... neka se nagovorim do Nova godina v toq sait ... shtoto shte ima ... " Pak shte se sreshnem sled 10 godini"

^efas^^
01-17-2005, 16:13
Майка ти сигурно е качила Zone Alarm тая програма и приятеля ми неможе да я разбие обаче има хора които без проблем ще преминат през нея :lol:moje i da si prav...nz... :roll: kakto i da e...ne se li otklonihme ot temata
Еми де да знам може и да сме се отклонили

Utopia
01-17-2005, 16:44
svyrshen na internet-a nqma da ima
ami tochno kato v istoriqta v koqto bog syzdal eva ot adam .. neshto takova shte se sluchi i s internet ..
ima mn seriozen proekt za izgrajdane na vtora internet mreja koqto da e nqma nishto obshto s tazi :}

amy lee
01-17-2005, 16:49
svyrshen na internet-a nqma da ima
ami tochno kato v istoriqta v koqto bog syzdal eva ot adam .. neshto takova shte se sluchi i s internet ..
ima mn seriozen proekt za izgrajdane na vtora internet mreja koqto da e nqma nishto obshto s tazi :}nova net mreja?! :shock: v kakuv smisul "nqma ni6to ob6to s tazi"? :shock:

^efas^^
01-17-2005, 16:51
Utopia ако имаш впредвид нова мрежа от рода на www то вече има друга такава има сайтове които почват не с www ама аз нз с кво почват един приятел ги знае

DiEsEl_GiRl4eTo
01-17-2005, 16:53
Ако кажа само не го вярвам достатъчно ли ще бъде?

Utopia
01-17-2005, 17:03
imam predvit otdelna net mreja koqto nqma da byde svyrzana po nikakyv nachin s tazi koqto polzvame sega
syzdava se icqlo za biznes nujdi, predpolaga se che tam shte se poseshtava samo ot hora koito imat nujda ot net-a za da si praqt sdelkite i nqmat nujda ot hackeri koito da im provalqt planovete.

a za tazi net mreja .. ima druga koncepciq. da se slojat drugi IPta
ne s 4 chisla kakto sa sega a sys 6 poneje ima nedostig na IPta

B_i_G
01-17-2005, 17:20
takova ne6to nare4eno svur6eka na interneta prosto nqma da se slu4i v skoro vreme..... ili prosto 6te bude zamenen ot ne6to drugo koeto e malko veroqtno....
poradi fakta 4e mnogo hora pe4elqt pari ot tova....i ako tova ei taka ot ni6toto se slu4i 6e nastane o6te po golqm haus.....
abe prosto nqma da se slu4i....Lunatrick za kvo q pusna taq tupa tema kato znae6 4e toq tapak ot nqkav institut ne6o se pravi na interesen

^efas^^
01-17-2005, 17:55
imam predvit otdelna net mreja koqto nqma da byde svyrzana po nikakyv nachin s tazi koqto polzvame sega
syzdava se icqlo za biznes nujdi, predpolaga se che tam shte se poseshtava samo ot hora koito imat nujda ot net-a za da si praqt sdelkite i nqmat nujda ot hackeri koito da im provalqt planovete.

a za tazi net mreja .. ima druga koncepciq. da se slojat drugi IPta
ne s 4 chisla kakto sa sega a sys 6 poneje ima nedostig na IPta
А кой ще забрани на хакерите да ползват тая мрежа??? :lol:

amy lee
01-17-2005, 18:14
imam predvit otdelna net mreja koqto nqma da byde svyrzana po nikakyv nachin s tazi koqto polzvame sega
syzdava se icqlo za biznes nujdi, predpolaga se che tam shte se poseshtava samo ot hora koito imat nujda ot net-a za da si praqt sdelkite i nqmat nujda ot hackeri koito da im provalqt planovete.

a za tazi net mreja .. ima druga koncepciq. da se slojat drugi IPta
ne s 4 chisla kakto sa sega a sys 6 poneje ima nedostig na IPta
А кой ще забрани на хакерите да ползват тая мрежа??? :lol:svruh za6titi za koito hakerite edva li 6te znaqt kak da se spravqt za6toto spored mene 6te sa novi.a sled kato sa novi nqma da znaqt kak da gi preodoleqt.i moje bi neprekusnato 6te podnovqvat za6titite i taka i da sa se nau4ili kak da preodolqvat starata za6tita nqma da znaqt za novata :wink: taka mislq az de

01-17-2005, 18:49
Ne sichki koito hakvat sa takiva bezgrabnachni izrudcheta ima svqsni koito vlizat v PCto tarsat dali ima neshto tqhno, neshto koeto im trqbva, ili neshto koeto e interesno - zimat go no NE TRIQT nieshto....lo6o ima li - da razgledash na nqkoi PCto bez da triesh?

suzanna
01-17-2005, 18:49
yoo...ne si davame neta;)bez nego ne mogaa :evil:

SanDRo
01-17-2005, 18:58
Stiga ste razmishlqvali, kato ne razbirate nishto... Ne che az razbiram chak tolkova mnogo, no sum se interesuval ot takiva neshta... I otnosno t'va za nova mreja, koqto nqmalo da ima nishto obshto i t.n. nqmam predstava za takova nneshto, no vsichko suzdadeno ot edin chovek, moje da bude razrusheno ili pone razbito ot drug... Taka che, dokato ima nov software i novi raboti za hackvane shte ima i hackeri, koito da gi hackvat...

^efas^^
01-17-2005, 19:01
imam predvit otdelna net mreja koqto nqma da byde svyrzana po nikakyv nachin s tazi koqto polzvame sega
syzdava se icqlo za biznes nujdi, predpolaga se che tam shte se poseshtava samo ot hora koito imat nujda ot net-a za da si praqt sdelkite i nqmat nujda ot hackeri koito da im provalqt planovete.

a za tazi net mreja .. ima druga koncepciq. da se slojat drugi IPta
ne s 4 chisla kakto sa sega a sys 6 poneje ima nedostig na IPta
А кой ще забрани на хакерите да ползват тая мрежа??? :lol:svruh za6titi za koito hakerite edva li 6te znaqt kak da se spravqt za6toto spored mene 6te sa novi.a sled kato sa novi nqma da znaqt kak da gi preodoleqt.i moje bi neprekusnato 6te podnovqvat za6titite i taka i da sa se nau4ili kak da preodolqvat starata za6tita nqma da znaqt za novata :wink: taka mislq az de
Един хакер може да се представи за обикновен човек който иска да си праи бизнеса в тоя сървар да го кажем и го пускат и той почва да им бърка в гъзовете на сички :lol: как ще го спрат да не ползва сървара

^efas^^
01-17-2005, 19:03
Ne sichki koito hakvat sa takiva bezgrabnachni izrudcheta ima svqsni koito vlizat v PCto tarsat dali ima neshto tqhno, neshto koeto im trqbva, ili neshto koeto e interesno - zimat go no NE TRIQT nieshto....lo6o ima li - da razgledash na nqkoi PCto bez da triesh?
Хората които правят това нещо са толко малко че сигурно може да се преброят на пръстите на двете ръце повечето хакери преебават всичко дори и да намрят нещо което им трябва защото това им доставя удоволствие те за това са хакери а не кракери :lol:

Utopia
01-17-2005, 19:58
mislish typo!
shti dam primer
otivash da iskash kredit ot bankata
ama oniq pichove pyrvo shte te prouchat kvo shto .. shte iskat garanti, shte pitat shefovete ti(ako imash takiva) i chak togava s shte ti dadat otgovor.

mislish li che glupaci go praqt toq proekt i nqma da izmislqt kak da se zashitatvat ot eventualni typi probivi

Utopia
01-17-2005, 20:00
Ne sichki koito hakvat sa takiva bezgrabnachni izrudcheta ima svqsni koito vlizat v PCto tarsat dali ima neshto tqhno, neshto koeto im trqbva, ili neshto koeto e interesno - zimat go no NE TRIQT nieshto....lo6o ima li - da razgledash na nqkoi PCto bez da triesh?
Хората които правят това нещо са толко малко че сигурно може да се преброят на пръстите на двете ръце повечето хакери преебават всичко дори и да намрят нещо което им трябва защото това им доставя удоволствие те за това са хакери а не кракери :lol:

i kvo im e tolkova hubavoto na hakerite ..
unishtojenieto im nosi tochno 2min slava i 20godini izgnanie
mnogo po lesno e da razrushish ..
otkolkoto da syzdadesh. samo che kato syzdadesh neshto .. imeto ti se pomni godini nared, dori se pishat legendi

^efas^^
01-17-2005, 20:04
Хакерите създават въпроса е че създават неща полезни за тях а не за околните :lol: . И това дето го каза че ще те проучат как точно ще стане хакерите нямат шеф никой не знае че са хакери освен приятелите им сигурно и как точно ще ги проучат че да разберат дали са хакери то няма в досиетата им да пише хакер щото тия дето им го пише са в затвора :lol:

Utopia
01-17-2005, 20:26
govorish li nqkvi planove za predstavqne s chujdo ime
dobre..
predstavqsh se ti s chujdo ime, nqkva kompaniq, bulstat, danycnen nomer, telefoni, slujiteli, predpostavka za neobhodomosta ot tazi vryzka, .. t.n. nabor ot dokumenti chiqto dostovernost tepyrva shte byde podtvyrdena!
i tova e edin ot nai prostite nachini na prouchvaneto

glazunov
01-17-2005, 21:09
Golqma rabota...shte si chatim po gsm-ite.... :lol:

BABY_SEXY_GIRL
01-19-2005, 22:35
T`va ne go vqrvam :lol: 8) :?

01-19-2005, 22:44
Глупости

Грахче
01-20-2005, 12:00
http://free.hit.bg/ladyofthelake/emoticons/lol.gif

едва ли хакерите ще разрушат единственото нещо, в което са добри. Те живеят в интернет, и свършека му ще е равно на тяхното самоубийство.

освен това ,^efas^^, изкара всички компютърни специалисти пълните глупаци. Ще имаш да взимаш :) Хората си разбират от работата, но ти си мислиш, че всичко е много просто и елементарно, просто защото не си се сблъскал с него. Това не ти е някой филм, където главните герой с едно щракване на пръстите налучкват, отгатват и сриват системи и пароли.

Бтв... Приятелите ти щом една Зоун Аларм не могат да разбият - нищо не могат :)

Utopia
01-20-2005, 15:52
mi obqsnimu be grahche .. che hackvaneto ne izglejda kakto go pokaza ha po televiziqta (filmyt Hacker's 95ta godina) nqkvi zimaneta brousvat v sistemata se edno che igraqt na descent. ebati lyjata!