PDA

View Full Version : POMOGNETE!!!



lala
01-17-2005, 16:41
Znachi edin priqtel si regna forum predi godinka..i me napravi admin poneje v momenta toi vyobshte ne vliza i domeina na foruma e dream.board.dk3.com primerno az iskam primerno da e sexzone.board.dk3.com..vleznah vyv na sistemi obshta konfiguraziq...domein i pak nestafa obqsnete mi kato za glupaci!!

Utopia
01-17-2005, 16:43
moje i da e iztekla registraciqta

lala
01-17-2005, 16:46
Kakvo iskash da kajesh???nqma li nqkakyv nachin da mi pomognesh?

01-17-2005, 16:47
Kakvo iskash da kajesh???nqma li nqkakyv nachin da mi pomognesh?

Щом форума е регистриран веднъж вече не можеш да промениш името. Регваш нов форум и тва е ..

01-17-2005, 16:50
Kakvo iskash da kajesh???nqma li nqkakyv nachin da mi pomognesh?

Щом форума е регистриран веднъж вече не можеш да промениш името. Регваш нов форум и тва е ..Gadno ami nqkoi ot vas moje li da mi regne forum :(?

01-17-2005, 16:52
Kakvo iskash da kajesh???nqma li nqkakyv nachin da mi pomognesh?

Щом форума е регистриран веднъж вече не можеш да промениш името. Регваш нов форум и тва е ..Gadno ami nqkoi ot vas moje li da mi regne forum :(?

Можем .. но съм сигурен, че и ти можеш сам/а да си го регистрираш .. не е трудно стига да намериш подходящ, който да се дава безплатно ... :wink:

lala
01-17-2005, 16:55
pich az ako mojeh do sega shtqh da go napravq...:( naistina ako moje da mi pomognesh she sym ti mn blagodaren da mi napravish

01-17-2005, 16:59
pich az ako mojeh do sega shtqh da go napravq...:( naistina ako moje da mi pomognesh she sym ti mn blagodaren da mi napravish

За кога ти трябва ?

P.S Извинявам се на модерНаторите, че тая тема заприлича на чат, но няма как ... :wink:

lala
01-17-2005, 21:19
pich az ako mojeh do sega shtqh da go napravq...:( naistina ako moje da mi pomognesh she sym ti mn blagodaren da mi napravish

За кога ти трябва ?

P.S Извинявам се на модерНаторите, че тая тема заприлича на чат, но няма как ... :wink:ami ako iskash mi pishi na scary_movie@abv.bg i tam shte se razberem!!!Mnogo iskam da mi pomognesh!!

Utopia
01-17-2005, 21:22
board.dk3.com predpolagam tova e regnatiq domain
moje da mu slojish kvoto iskash za ime pred nego ;]

ne znam na kyf princip e saita si t.n
kato kazvam iztekla registraciqta, kvo imam predvit
domain-ite se registrirat za period ot vreme
1g, 2g, 3g, 4g, 5g e maksimuma
ako priqtelq ti go e regnal predi godina .. kakto kazvash .. i ako go e regnal za period ot edna godina .. to znachi registraciqta e iztekla. trqbva da si platish za oshte edna godina. ili kolkoto tam iskash.

a pri setvaneto na domaina nqma koi znai kva filosofiq
eba.zdravo.rusite.kaki.na.board.dk3.com i do nego bi trqvalo da e mqstoto kydeto da vpieshesh IPto na koeto shte otgovarq toq domain :)