PDA

View Full Version : Спермата ми е жълтеникава



Георги
01-20-2005, 00:37
Здравеите търсих в форума но не можах да открия нищо и за това рещих да попитам. Начи набор 86 съм (ако има някакво значение) и преди 2-3 години си мислех че е нормално спермата ми да е жълтеникава и си викам то ще се оправи като порасна. Смятам че достатъчно поразнах за да не ми е вече жълта ама не.

Ако някои знае от какво може да е това опасно ли е или де да знам абе изобщо нормално ли е спермата да е жълтеникава (да не казвам жълта).

Претисних се да не е някакъв проблем защото който и да попитам ми казва че неговата е бяла и въобще не биела на жълто ама то кой ли ще си каже.

Благодаря ви предварително.

adult
01-20-2005, 00:40
Не би трябвало да е жълта :roll: Нормалният цвят е бял. Може би трябва да се консултираш с лекар.Уролог.

C-I-A-R-A
01-20-2005, 14:42
Otivai na lekar!Koi chakash?? :? :?:

Георги
01-20-2005, 21:14
e pone malko jalteniklava ne moje li da e bre

Coki
01-20-2005, 22:41
e pone malko jalteniklava ne moje li da e bre
Напълно е нормално, в случай че е малко жълтеникава...
в противен случай, би било добре да се консултираш с уролог.

Георги
01-22-2005, 01:28
Е да ама как да разбера до колко малко е жълтеникава. В смисъл такъв виждаш я жълта ама то разликата м/у жълто и бяло е малка пак и то има оттенъци на прозрачност и така абе "сперма".

Георги
01-22-2005, 01:34
Съжалявам че пиша още една тема ама не съм регистриран и не мога да едитвам. Забравих да жи споделя че само когато е на хартия е жълта, когато е на тяло не съм и обърнал внимание (а не искам да пробвам на моето тяло), но когато е в вода е бяла и то много бяла. Абе странна работа е тва пук не ми се ходи на уролог все пак щом съм рещил първо да попитам тук значи урологът е последният ми вариянт на деиствие.

Много благодаря на мнението на Coci той единствено ме укоражи и се надявам повече сапознати хора да споделят мнението си за да знам трябва ли да се притесниавам или да се радвам на живота.

Knigf
01-31-2005, 00:07
a v bobec kak e?

01-31-2005, 22:55
Ми бледнее както и в на майкати устата то на такъв жълт фон.........

dataworm
10-25-2005, 21:51
Ne,ne e problem vse pak vseki 4ovek ima razli4en tip
sperma.Cveta za6to te pritesnqva?Nali si pulnocenen vse pak!Tova 4e e leko jultenikava ne zna4i izob6to 4e ima primesi ot urina ako tova ti e hrumvalo! :wink: