PDA

View Full Version : pls pomognete mi!prosto ne znam kakvo da pravq!:(obi4am q,no



imeto_nqma_zna4enie:(
01-20-2005, 13:49
zna4i az sam na 14 i imam mno seriozni 4uvstva kam edno momi4e na 17!tq se darji mnoo dobre s men oba4e mai samo kato priqtel!imame i mnoo ob6ti ne6ta po mejdu si,ednakvi interesi,po-visoka e ot men s 2-3 sm:((a i 3 godini ne sam nikak malko:((osnovniq problem e tam 4e ne znam kak to4no da q spe4elq i mnoo bih se radval nqkoi ako si ostavi mnenieto ili dade nqkoi savet!predvaritelno 10x na vsi4ki

mIsSyA
01-20-2005, 14:01
amii :D spored men trqbva da pogovorite s neq pyrfo .. za gedjeta i takiva neshta i taka postepeno da se opoznavate .. nai nakraq she se opoznaete i mislq che she se polychi neshty m/y vas .. a ako pyk vijdash che neshtata ne vyrvqt spored men .. i priznai che q haresvash :D uspeh .. :D

CRaZy_IKT
01-20-2005, 14:23
amii :D spored men trqbva da pogovorite s neq pyrfo .. za gedjeta i takiva neshta i taka postepeno da se opoznavate .. nai nakraq she se opoznaete i mislq che she se polychi neshty m/y vas .. a ako pyk vijdash che neshtata ne vyrvqt spored men .. i priznai che q haresvash :D uspeh .. :D
prava e

Lubov_f
01-20-2005, 16:48
tva 4e e po-visoka i po-golqma ot teb,nqma nikakvo zna4enie!
razsmivai q,badi do neq v trudnite i momenti,nakarai q da razbere 4e moje da raz4ita na teb za vsi4ko,spe4eli doverieto i,posle ve4e e lesno!!!

KISSKA_
01-20-2005, 17:12
tva 4e e po-visoka i po-golqma ot teb,nqma nikakvo zna4enie!
razsmivai q,badi do neq v trudnite i momenti,nakarai q da razbere 4e moje da raz4ita na teb za vsi4ko,spe4eli doverieto i,posle ve4e e lesno!!!
Ne mislq,4e nqma nikakvo zna4enie tova,4e e po-golqma s 3 godini..E,ne kazvam,4e ne moje ni6to da se polu4i,no...nz.Spored men momi4e na 17 ne bi tragnalo s mom4e na 14 :roll: e nz kak stoqt to4no ne6tata m/u vas,ama...tai mislq.1vo,4e momi4tata se razvivat po-barzo ot mom4etata,tova e fakt,i spored men ti 6te izglejda6 po-malak ot neq(nz kak izglejda6,de :P ) i 2ro..mislq,4e tq 6te te ima prosto za friend
No pak povtarqm-ne kazvam,4e ni6to ne moje da se polu4i m/u vas,za6toto nz kak stoqt ne6tata

Lubov_f
01-20-2005, 17:38
vqrno e 4e momi4etata si tarsqt po-golemi mom4eta,no tva ne ozna4ava 4e ni6to ne moje da se polu4i!

Тъжен Бард
01-20-2005, 22:33
Момичетата си търсят по-голямо момче, защото са лигли. Точка.

Имаш шансове и не слушай момичетата, които ти опяват, че НЯМАШ шанс. Приятелката ми е с 1 година по-голяма от мен и мога да ти кажа, че това няма, никакво, никакво, никакво, никакво значение !!!

Важното е дали те обича или не. Това е важното. Тя не може да избере в кого да се влюби - дали ще е в по-малък или в по-голям - има ли значение ? Не.
Кажи й го право в очите - тя ще те разбере. Просто си излей душата. Няма нищо срамно, нищо лошо, нищо неправилно. Забрави, че си по-малък и знай, че пред теб тя е просто човек с повече опит.

Не е задължително да си голям за да си зрял. Повече са малките хора, кото са достигнали зрялост, от големите, които са стигнали този етап. Факт.

А аз съм на четиринадесет.

Тъжен Бард
01-20-2005, 22:33
Момичетата си търсят по-голямо момче, защото са лигли. Точка.

Имаш шансове и не слушай момичетата, които ти опяват, че НЯМАШ шанс. Приятелката ми е с 1 година по-голяма от мен и мога да ти кажа, че това няма, никакво, никакво, никакво, никакво значение !!!

Важното е дали те обича или не. Това е важното. Тя не може да избере в кого да се влюби - дали ще е в по-малък или в по-голям - има ли значение ? Не.
Кажи й го право в очите - тя ще те разбере. Просто си излей душата. Няма нищо срамно, нищо лошо, нищо неправилно. Забрави, че си по-малък и знай, че пред теб тя е просто човек с повече опит.

Не е задължително да си голям за да си зрял. Повече са малките хора, кото са достигнали зрялост, от големите, които са стигнали този етап. Факт.

А аз съм на четиринадесет.

eScaPisT
01-21-2005, 10:24
aбе принципноп възрастта няаа значение , ама точно в дадения случай според мен има.. Ако беше да кафем ти на 20 , тя на 23-24 нямаше да се забелязва разликата.. ама сега... незнам.. малко невъзможно ми се струва да тръгнеш с нея , поради простата причина , че момичетата си търсят по-големи момчета поради ред причини , който са ясни на всички и няма смисъл да пиша...
Незнам не искам да се разочароваш , ама мисля , че няма смисъл да се надяваш само....

lyubi
01-21-2005, 15:55
spored met trqbva da deistvash zashtoto posle shte te e iad che ne si probval a e mojelo neshto da stane pomejdu vi i ne e verno che momichetata haresvat samo pogolemi az haresvam edno momche v fmomenta s 2 godini e pomalak ot men
kakto nqkoi spomenaha pogore zavisi ot tova dali te haresva ako te haresva spored men bi trugnala s teb uspeh ti pojelvam :wink:

Тъжен Бард
01-21-2005, 17:23
Момичетата си търсят по-голямо момче, защото са лигли. Точка.

Имаш шансове и не слушай момичетата, които ти опяват, че НЯМАШ шанс. Приятелката ми е с 1 година по-голяма от мен и мога да ти кажа, че това няма, никакво, никакво, никакво, никакво значение !!!

Важното е дали те обича или не. Това е важното. Тя не може да избере в кого да се влюби - дали ще е в по-малък или в по-голям - има ли значение ? Не.
Кажи й го право в очите - тя ще те разбере. Просто си излей душата. Няма нищо срамно, нищо лошо, нищо неправилно. Забрави, че си по-малък и знай, че пред теб тя е просто човек с повече опит.

Не е задължително да си голям за да си зрял. Повече са малките хора, кото са достигнали зрялост, от големите, които са стигнали този етап. Факт.

А аз съм на четиринадесет.
Мисля, че това е мнението, което търси човека. Да го прочета и да разбере правилния път. Момичето под мен не напиша нищо друго освен "догадки". Колко са ясни причините, поради, които едно момиче си търси по-голямо момче !!? На мен не са ми ясни. Обясни.

honey_reflection
01-21-2005, 17:44
pogovori s neq 1.

lady_miss
01-21-2005, 19:11
tva 4e e po-visoka i po-golqma ot teb,nqma nikakvo zna4enie!
razsmivai q,badi do neq v trudnite i momenti,nakarai q da razbere 4e moje da raz4ita na teb za vsi4ko,spe4eli doverieto i,posle ve4e e lesno!!!
Ne mislq,4e nqma nikakvo zna4enie tova,4e e po-golqma s 3 godini..E,ne kazvam,4e ne moje ni6to da se polu4i,no...nz.Spored men momi4e na 17 ne bi tragnalo s mom4e na 14 :roll: e nz kak stoqt to4no ne6tata m/u vas,ama...tai mislq.1vo,4e momi4tata se razvivat po-barzo ot mom4etata,tova e fakt,i spored men ti 6te izglejda6 po-malak ot neq(nz kak izglejda6,de :P ) i 2ro..mislq,4e tq 6te te ima prosto za friend
No pak povtarqm-ne kazvam,4e ni6to ne moje da se polu4i m/u vas,za6toto nz kak stoqt ne6tata

ycMuBkaTa
01-21-2005, 20:14
виж приятел аз съм на 17 и да ти кажа не бих погледнала сериозно на някой на 14 но 3 месеца чатех с едно момче с което се разбирахме просто перфектно но не знам защо бях пропуснала да го попитам на колко години е и когтао разбрах че е на 14 повярвай бях разочарована и какато си се разбирахме аз напълно изстинах към него и въпреки че той искаше да продължим взаимоотношенията аз отказах така че сега сме страхотни приятели но именно заради годините не се случи нищо повече

Absconding
01-21-2005, 20:28
[quote=Тъжен Бард]Момичетата си търсят по-голямо момче, защото са лигли. Точка.

ligli ne e to4nata duma spored men.

Тъжен Бард
01-22-2005, 01:03
виж приятел аз съм на 17 и да ти кажа не бих погледнала сериозно на някой на 14 но 3 месеца чатех с едно момче с което се разбирахме просто перфектно но не знам защо бях пропуснала да го попитам на колко години е и когтао разбрах че е на 14 повярвай бях разочарована и какато си се разбирахме аз напълно изстинах към него и въпреки че той искаше да продължим взаимоотношенията аз отказах така че сега сме страхотни приятели но именно заради годините не се случи нищо повечеНе си постъпила правилно.
Още едно доказателство, че момичетата гледат само възрастта. Бил е страхотен нали ? Разбирали сте се ? Дори си го харесала. И какво ? Накрая го оставаш само защото е по-малък от теб и има по-малка пишка /предполагам/ от някое момче с 3-4 години по-голямо от теб. Ясноооооо..

Абскондинг, все още ли си мислиш, че момичетата не са лигли ? Точно такива са и горният случай го показва в цялата си "красота", съжалявам за което.

Absconding
01-22-2005, 18:58
Абскондинг, все още ли си мислиш, че момичетата не са лигли ? Точно такива са и горният случай го показва в цялата си "красота", съжалявам за което.

prosto ligli ne mi se struva6e podhodia6ta duma.. a ina4e "vsiako pravilo si ima izkliu4enia" .. ne vsi4ki momi4eta sa ligli nadiavam se si naiasno s tova.

04-29-2007, 14:05
lubovtae mno qko O:)

jony
04-29-2007, 14:56
По принцип разликата от 3 години не е нищо в повечето случай.
Ама между 14 и 17 тя е ОГРОМНА! Ама многоооого огромна.
Пич нямаш шанс, засега според мен. Изчакай..тва ти е единственият шанс, ако си много влюбен, ако не винаги е добре да имаш какичка за приятелка ;)

04-29-2007, 16:32
zna4i az sam na 14 i imam mno seriozni 4uvstva kam edno momi4e na 17!tq se darji mnoo dobre s men oba4e mai samo kato priqtel!imame i mnoo ob6ti ne6ta po mejdu si,ednakvi interesi,po-visoka e ot men s 2-3 sm:((a i 3 godini ne sam nikak malko:((osnovniq problem e tam 4e ne znam kak to4no da q spe4elq i mnoo bih se radval nqkoi ako si ostavi mnenieto ili dade nqkoi savet!predvaritelno 10x na vsi4ki
Mi pich az syshto sam momche, she ti dam 1 savet - vinagi si hvashtai po malka ot teb shtoto na taq vyzrast momichetata vinagi iskat po-zreli myje.
Az sam na 15 i sam hodil s 2 godini po-malka ot men, s naborka i s 3 godini po golqma ot men. Shte ti kaja che s taq deto e s 3 godini po golqma ot men sam i barkal s prastite da q zadovolqvam a na taq s 2te po malka q pobarkvah ot sex nemojeshe da me udarji ! :-({|=

04-29-2007, 16:41
Ей, осъзнай се! Изчакай да станеш поне на 17-18 (ПОНЕ), за да ходиш с какички. Все пак ти си момче, а тя момиче...това с трите години разлика не би било проблем, ако бяхте по-големи, но на този етап е по-добре да си намериш гадже на твоята възраст или по-малка.

Witch NOT Bitch
04-29-2007, 16:44
Ей, осъзнай се! Изчакай да станеш поне на 17-18 (ПОНЕ), за да ходиш с какички. Все пак ти си момче, а тя момиче...това с трите години разлика не би било проблем, ако бяхте по-големи, но на този етап е по-добре да си намериш гадже на твоята възраст или по-малка.
Така е!

04-29-2007, 17:11
zna4i az sam na 14 i imam mno seriozni 4uvstva kam edno momi4e na 17!tq se darji mnoo dobre s men oba4e mai samo kato priqtel!imame i mnoo ob6ti ne6ta po mejdu si,ednakvi interesi,po-visoka e ot men s 2-3 sm:((a i 3 godini ne sam nikak malko:((osnovniq problem e tam 4e ne znam kak to4no da q spe4elq i mnoo bih se radval nqkoi ako si ostavi mnenieto ili dade nqkoi savet!predvaritelno 10x na vsi4ki
Mi pich az syshto sam momche, she ti dam 1 savet - vinagi si hvashtai po malka ot teb shtoto na taq vyzrast momichetata vinagi iskat po-zreli myje.
Az sam na 15 i sam hodil s 2 godini po-malka ot men, s naborka i s 3 godini po golqma ot men. Shte ti kaja che s taq deto e s 3 godini po golqma ot men sam i barkal s prastite da q zadovolqvam a na taq s 2te po malka q pobarkvah ot sex nemojeshe da me udarji ! :-({|=

Игра си, игра си ...
Доста лъжлива игра, ама все пак игра ...