PDA

View Full Version : Nqkoga zamislqli li ste se ....



zElEnA^mAsLiNkA
01-20-2005, 15:48
Nqk0ga zamislqli li ste se kf0 6te se slu4i sled nqk0lk0 g0dini ?? Neznam za vas ama az tyi kat0 gledam ne6tata k0renn0 6te se pr0menqt ! Ak0 ste si mislili za tfa m0lq sp0delete :}}

SanDRo
01-20-2005, 16:46
Ami az pochti vseki den si mislq sqkvi tupi neshta... I ne sled nqkolko, ami sled milioni godini sum si mislil, kakto i kakvo shte stane utre ili sled sedmica...

air_J
01-20-2005, 16:49
Nqk0ga zamislqli li ste se kf0 6te se slu4i sled nqk0lk0 g0dini ?? Neznam za vas ama az tyi kat0 gledam ne6tata k0renn0 6te se pr0menqt ! Ak0 ste si mislili za tfa m0lq sp0delete :}}
ami dupe az kato si predstavqm kakvo shte e sled nqkolko godini i zle :evil: ama aide da ne razvivam politi4eskite si vyzgledi i teorii zashtoto ne na vseki shte byda interesen :twisted:

LiNkiN4eTo
01-20-2005, 16:50
kvo 6te se promeni :?:

miloto_girl_4e
01-20-2005, 17:13
mi da ti kaja.. ne mislq mnogo za bude6teto.. ot vreme na vreme,ama ne6tata,koito si mislq ne se slu4vat :P 6toto si mislq samo hubavi ne6ta,a predimno lo6ite ne6ta preobladavat :roll:

SweeT^Puppy
01-20-2005, 17:55
Избягвам да мисля, защото само се сдухвам! Започвам да си предствям как след 2 години и половина ще се разделя с приятелите си (ще завърша), може би и с приятеля ми (ако не сме се разделили до тогава) ако отидем да учим на различни неща. Общо взето мисля, че животът ми коренно ще се промени, то така е и в нормалния ред на нещата. И все пак наистина не искам да мисля, щото направо ми се реве :cry: :( :? :roll:

Alli
01-20-2005, 18:51
mi da ti kaja.. ne mislq mnogo za bude6teto.. ot vreme na vreme,ama ne6tata,koito si mislq ne se slu4vat :P 6toto si mislq samo hubavi ne6ta,a predimno lo6ite ne6ta preobladavat :roll:
ne zacepih za lo6i ili za hubavi ne6ta si misli6???????????

ami az se se6tam dosta 4esto za lo6i,dori kato po4na da me4taq izvednaj v suznanieto mi nai-nahalno nahluvat i lo6ite misli,no ina4e az vqevam vme4tite si i se nadqvam nqkoi den te da se sbudnat,a kakvo 6te stane sled 2-3 godini,moje bi ne6tata 6te sa korenno razli4ni,za6toto kato se zamislq,4e predi 2 godini,ne6tata nqmaha ni6to ob6to s nastoq6teto mi!

Sunny_stz
01-20-2005, 19:58
Vinagi trqbva da misli6 za utre!!AZ vinagi ei tui si mislq kakvo 6te se sluchi primerno sled sedmica,dve ili sled mesec,podrobnost:mislq si go taka kakto iskam az da se sluchi:}}}},no ne vinagi stava.No po-dobre da ne mislim za ne6tata v dale4noto bude6te,te 6te si dpodat sami!!! :wink:

Тед:)
01-21-2005, 05:44
Не разбирам защо трябва да се сдухвате като мислите за бъдещето..Може пък да ни чака нещо по-добро ;)

LunaTriCk
01-21-2005, 08:10
Ае какво сте се омислили за бъдещето. "само лоши неща си мисля, 3-та световна, Азис президент, Милчо Калайджиев министър на образованието...". ГУбите си времето в мислене. Живейш ден за ден и толкова :wink:

HeavenSent
01-21-2005, 15:26
ami mislq si...i vse hubavi ne6to izmislqm :lol: vajnoto e da si optimist pak drugoto samo 6te doide 8)

air_J
01-21-2005, 16:44
ama vie naistina li si mislite 4e moje da vi se slu4i neshto hubavo v bydeshte v blizko moje bi no v dale4no bydeshte nishto dobro ne 4aka Bulgaria :evil:

01-21-2005, 16:53
ama vie naistina li si mislite 4e moje da vi se slu4i neshto hubavo v bydeshte v blizko moje bi no v dale4no bydeshte nishto dobro ne 4aka Bulgaria :evil:
kraino 6te mi bade interesno da mi obqsni6 kvo 6te se slu4i s BG i da me svetne6 po teq vaprosi...i ako moje po nai prostiq na4in ...

Dharma
01-21-2005, 16:55
dam dosta 4esto si mislq za tova. :roll: no ne moje6 da go predvidi6, ne6tata prosto se slu4vat....

BaT_GirL
01-21-2005, 17:45
Мислила съм да но честно казано все си мисля различно

Sunny_stz
01-21-2005, 18:50
Ami ni6to nqma da stane kvo da stane!!Shte vlezem s evropeiskiq sauz i kvo????????

Black_Diamond
01-21-2005, 18:54
Представям си какво ще стане - дебилният ми випуск ще завърши, ще си купят 6 дипломи за висше образование и ще станат министри. Направо не ми се живее като се замисля... Добре че този процес не го владея много добре :)

Momchence
01-21-2005, 18:55
Pritesnqva me globalnoto zatoplqne ... nqkoi 6e se hilqt mnogo na tfa deto kazvam ama use6tate li kolko iz4an4eno stava vremeto :? skoro gledah predavane za lednicite v Grenlandia i Antraktida ... topyt se s nqkfa svetkavi4na skorost ...... ujas....seki si vika ..."aaa tfa prez moq jivot nqma da e problem" ama me e sttah da si pomislq kfo 6e e sled 40 godini ..... :?

TheMenace
01-21-2005, 18:58
Ami 4esto se zamislqm za byde6teto, no mojem li da bydem kakvo 6te se slu4i, makar 4e do golqma stepen nie moje da promenim byde6toto si ako iskame ... Ei sq naprimer ne si bqh pomislql 4e moga da sre6tna zElEnA^mAsLiNkA otnova, a eto dnes vlizam v teenproblem.net i kakvo da vidq .... Lora ... Sq da vidim dali 6te si spomni6 koi sym :D ?

adult
01-21-2005, 19:03
Pritesnqva me globalnoto zatoplqne ... nqkoi 6e se hilqt mnogo na tfa deto kazvam ama use6tate li kolko iz4an4eno stava vremeto :? skoro gledah predavane za lednicite v Grenlandia i Antraktida ... topyt se s nqkfa svetkavi4na skorost ...... ujas....seki si vika ..."aaa tfa prez moq jivot nqma da e problem" ama me e sttah da si pomislq kfo 6e e sled 40 godini ..... :?
Плашиш,бре :( :( :(

Momchence
01-21-2005, 19:24
Pritesnqva me globalnoto zatoplqne ... nqkoi 6e se hilqt mnogo na tfa deto kazvam ama use6tate li kolko iz4an4eno stava vremeto :? skoro gledah predavane za lednicite v Grenlandia i Antraktida ... topyt se s nqkfa svetkavi4na skorost ...... ujas....seki si vika ..."aaa tfa prez moq jivot nqma da e problem" ama me e sttah da si pomislq kfo 6e e sled 40 godini ..... :?
Плашиш,бре :( :( :(To4no tfa e 4e i az se pla6a :?

one_touch
01-21-2005, 19:39
strah me e da si mislq za bude6teto,mnogo me e strah.iskam ne6tata da si ostanat taka.4uvstvam se ne sigurna za tova koeto predstoi da mi se slu4i.ami ako ne uspee da mi se slu4i?!ne iskam da ostarqvam!ne iskam jivota da mi se izpluzne predi da sam mu se nasladila dostata4no.strah me e dali 6te ni ima sled nqkolko godini.mrazq te zaa tova 4e me nakara da si mislq za tova sega.super mnogo se depresirah i se dedpresiram za6toto sam ujasna 4ernogledka :(

zElEnA^mAsLiNkA
01-22-2005, 06:43
TheMenace s0rry ama ne m0ga da se setq kyf i 6t0 si :}}

TheMenace
01-22-2005, 10:24
Ami ako kaja 4e se zapoznahme v avtobus, 6a se seti6 li ... :)

air_J
01-22-2005, 11:44
ama vie naistina li si mislite 4e moje da vi se slu4i neshto hubavo v bydeshte v blizko moje bi no v dale4no bydeshte nishto dobro ne 4aka Bulgaria :evil:
kraino 6te mi bade interesno da mi obqsni6 kvo 6te se slu4i s BG i da me svetne6 po teq vaprosi...i ako moje po nai prostiq na4in ...
mi dokolkoto se moje oprosteno shte go kaja - antikonstitucionnata partiq DPS shte uveli4i poddryjnicite si i ve4e nqma da e dovolna ot koaliciite s razli4ni drugi partii i shte se otdeli ot tqh i shte se qvi na izborite otdelno s otdelen kandidat za prezident koito shte byde izbran ot po-mnogobroinoto malcinstveno naselenie (koeto sled 50 godini nqkyde dale4 nqma da e malcinstveno) shte byde izbran i kabinet ot DPS sledovatelno DPS izcqlo shte ni upravlqva shte bydem prisyedineni kym iujnata ni sysedka (vsi4ki znaete koq e tq) v rezultat na koeto turskiq ezik shte stane oficialen v stranata i shte imame pravo samo na 10 minuti novini na bulgarski vyv intervala ot 17 do 17 i 10 ako vyobshte ima ostanali v Bulgaria bulgari koito da gledat novinite tyi kato poradi otricatelniq estestven prirast na naselenieto i emigriraneto v strani ot zapadna evropa i america bulgarskata naciq ili shte se stopi osezaemo ili shte iz4ezne napylno
P.S.> a sled 100 godini kogato taka nare4enite romi stanat mnozinstvo i zapo4nat i te da se namesvat aktivno v politikata togava ve4e glava ne mi pobira kakvo q 4aka Bulgaria
P.S.2> ako me upravlqva nqkoi 4ovek s nebulgarski proizhod pri pyrva vyzmojnost emigriram! :evil:

01-22-2005, 14:12
male air_J pepel ti na ystata ....ti napravo me stresira6 taka kato govori6 be 4ovek ... :shock: :shock: :shock:

so mazy!
01-22-2005, 15:14
Pritesnqva me globalnoto zatoplqne ... nqkoi 6e se hilqt mnogo na tfa deto kazvam ama use6tate li kolko iz4an4eno stava vremeto :? skoro gledah predavane za lednicite v Grenlandia i Antraktida ... topyt se s nqkfa svetkavi4na skorost ...... ujas....seki si vika ..."aaa tfa prez moq jivot nqma da e problem" ama me e sttah da si pomislq kfo 6e e sled 40 godini ..... :?

i az sum si go mislila tva i men mnogo me plashi.. i mnogo mi e kofti che vsichki, koito imat vlast ili pari ili nai-veche uchastvat v petrolniq biznes se praviat che nqma nishto strashno i che vsichko e napulno normalno se stremqt da pecheliqt poveche i poveche i poveche ..!
mislia si i za tva, che v momenta navlizame v treta svetonva, ako veche ne sme vlezli.. ako ste chuli naskoro tupia Bush pochna da se zaqjda i s Iran, puk az nishto losho za tiah ne sum chuvala, v smisul, che te ne praviat kamikadzeta i vuobshte ne se burkat v svetovnite problemi, ama qvno USA shte imat golqma polza .. v irak beshe petrola, da vidim v iran kakvo shte bude =( mislq si i za mnogo drugi neshta, koito me natujavat.. primerno za tva nakude shte trugne bulgaria, ne mislq che ni chaka svetlo budeshte ili pone ne skoroshno, zashtoto s tozi nachin na mislene i na vuzpriemane na neshtata okolo nas nqksi ne vijdam dokude shte ia dokarame..

Не разбирам защо трябва да се сдухвате като мислите за бъдещето..Може пък да ни чака нещо по-добро ;) --> nadqvam se :roll:

so mazy!
01-22-2005, 15:24
male air_J pepel ti na ystata ....ti napravo me stresira6 taka kato govori6 be 4ovek ... :shock: :shock: :shock:
same here! air_J ponqkoga istinata boli :cry:

air_J
01-22-2005, 16:28
male air_J pepel ti na ystata ....ti napravo me stresira6 taka kato govori6 be 4ovek ... :shock: :shock: :shock:
same here! air_J ponqkoga istinata boli :cry:
tova e polojenieto koteta loshoto e 4e vie tuka si mislite kvo she stane s vas ama az si mislq kakvo shte stane obshto sys vsi4ki a ne samo s mene si (ne 4e i za sebe si ne mislq de) ta polojenieto e takova 4e ne 4ak tolkova blizkoto no v nikakyv slu4ai i dale4noto bydeshte nikak ama nikak ne e rozovo pravete smetka shtom ve4e ne mojesh da vzemesh vlasta ako ne si koaliciq sys DPS i vis4ki partii osven na Kostov iskat koaliciq s tqh i se skysvat da im se podmazvat shtoto tva sa si 10% i nagore sigurni glasove a za da vzemat vlasta horata sa gotovi na vsi4ko no shte doide vreme kogato DPS nqma da se zadovolqva samo da syshtestvuva protiv konstituciqta da se podarqva orden stara planina za osobeno golemi zaslugi na lidera im nqma da se zadovolqvat s 10 minuti novini na turski po nacionalnata televiziq ami shte poiskat mnogo pove4e - shte poiskat vlasta
P.S.> ako ima zaribeni moga da vi kaja edno naistina stoinostno politi4esko predavane koeto kazva istinata takava kakvato e i ne se podmazva nito na DPS nito na SDS nito na BSP i tova e predavaneto Ataka s Volen Siderov ama ne znam to4no koga go davat kogato go hvana oba4e vinagi go gledam s osobeno golqm interes toq 4ovek prosto ne znam otkyde no znae vsi4ki kirlivi rizi na upravlqvashtite tei 4e ako ima zaribeni da go gledat siguren sym 4e shte ima kakvo da nau4at ot edin istinski nacionalist pyk bilo to i s familiqta Siderov :wink: