PDA

View Full Version : eVaNeScEnCe:D



mIsSyA
01-20-2005, 16:10
Sorka ako temata se povtarq obache ako ima fenove na evanescence i imat jelanie da mi pishat she se radvam mn mn :D poneje gi haresvammm acki acki mn ! :D

Fallen_angel
01-20-2005, 17:47
И аз много им се кефя :D И се пише адски, а не ацки!

monka
01-20-2005, 17:49
evanescence spored men sa mnogo hubava grupa. imat jestoki pesni i vokalistkata e golqma sladurana :) . Bring me to life,My immortal i Hello sa neveroqtni pesni! respekt

suzanna
01-20-2005, 17:57
super sa!edna ot liubimite mi grupi..osobeno po starite im pesnichki v koito nqma gram komersialnost sa jestoki :wink: give unto me, missing, fields of innocence, hello..adski parchenca :D

eNigMaTic^
01-20-2005, 18:30
Ауууууууууууууууууууууууу еи я мойта темичка. Таа ЕvanescencЕ :P
I Fuckin` luv them :P Те са най най най великите.Обожавам ги.Също като ЛП те ми вдъхват някаква вътрешна сила някакво желание за живот.Просто в техните песни аз откривам себе си.Винаги когато имам нужда някой да ме изслуша, да ми дае съвет ВИНАГИ си пускам evanescence :D В момента ги слушам и се зареждам.... Толкова много мъка има в песните им.Толкова са силни текстовете... Нямам думи :( Само и единствено чрез evanescence аз мога най-добре да си изразя чувствата си.Обичам ги дори повече то ЛП 8) В момента очите ми са насълзени.Слушам give unto me.Незнам за вас, но за мен evanescence са живота, смъртта, болката, любовта, загубената душа и тези, които ми дават вътрешна сила... Винаги, когато искам да умра те ми връщат вярата, винаги,когато се разочаровам те ме утешават.В каквато и ситуация да изпадна те ми помагат.Когато на даскало никой не ме забелязва точно evanescence & ЛП ми доказват, че някой ме разбира, че не съм сама :cry:
ЕvanescencЕ - Благодаря ви затова,което сте :!: РЕСПЕКТ :!: Продължавайте все така да ми помагате :!:

amy lee
01-20-2005, 18:53
nqma da pi6a cql roman kato TaStY^GiRl,ami napravo mi vij nicka.

Sunny_stz
01-20-2005, 20:12
Aaaaa super mnogo me kefqt daje i sega si gi slusham,naistina tqhnata muzika e relaxira6ta super e!!

mIsSyA
01-21-2005, 08:03
Nali mn sa gotini i mene obshty vzeto me kefqt taka kakto kefyt TaStY^GiRl i as sym na syshtoto mnenie che sq nqk'fa relax myzika.Blagodarenie na edin zapisan disk na Evanescence prevyzmognah edna ''adski'' :) trydna razdqla ot koqto ne mojeh da se syvzema dosta vreme :) obache chyq li Bring Me To Life ili Whisper ili py Taking Over Me napravU otkacham .. abe s edna dyma prosto nqma koi da gi bie strahotni sa dano da prodyljavat v syshtiq dyh obichammm vii eiiii .. :wink:

DeaTHroW-ReC_F
01-21-2005, 08:34
мен не ме кефят...просто нз..нищо не ми харесва тяхно

mIsSyA
01-21-2005, 08:46
DeaTHroW-ReC_F i shto ne te kefyt? I po-tochno koe ne te kefi f tqh ?

amy lee
01-21-2005, 15:06
DeaTHroW-ReC_F i shto ne te kefyt? I po-tochno koe ne te kefi f tqh ?hehehe,ne mogat si4ki da im se kefat kato nas :wink: :wink: :wink:

little_black_dress
01-21-2005, 15:24
Ами аз също много ги харесвам.Наистина песните им са много хубави и си личи,че в тях са вложени много чувства и емоции.
Тяхната музика е искрена и откровена.Много,много ги обичам.Любимата ми тяхна песен е Bring me to life.Просто ми вдъхва живот,прави ме по-силна и уверена.
Обожавам ги! :)

DeaTHroW-ReC_F
01-21-2005, 16:37
DeaTHroW-ReC_F i shto ne te kefyt? I po-tochno koe ne te kefi f tqh ?
ми принципно..ейми лии е права(момичето от форума..не тая от групата:Р) че неможе сички да им се кефят..и явно ти си предположила като си дала такива...отговори в анкетката..
ами....така...погледнато обективно../ме слуша рап...тей де..обаче ..слушам и метъл..доколкото знам и евънесенс и ЛП се водят метал..ма мен изобщо не ми мязат на тва...щото..дори да са метъл(знам че двете групи нямат нищо общо!-просто го казвам)не ме кефят..аз се кефя на...по различни неща..пък и са...ше ме извиняате..КОМЕРС...за пари праят музика не за кеф...туй ма нерви

Black_Diamond
01-21-2005, 17:14
Преди ми харесваха, но след като чух Nightwish....Ооооо.... Не знам дали сте слушали нещо тяхно, но след като чух една тяхна песен Evanescense ми избледняха. Напоследък дори доста ме дразнят. Понеже ми записаха Fallen, но не ми написаха имената на песните...Е, съвсем честно ви казвам, НЕ ГИ РАЗЛИЧАВАМ! Имам чувството, че е една и съща песен, което е само леко променена. Но всеки с предпочитанията си,де. :wink:

Sunny_stz
01-21-2005, 19:03
DeaTHroW-ReC_F za6to misli6 4e LP i Evanescence pravqt muzika samo zaradi pari???Vuob6te ne sum suglasna ,za6toto ot pesnite im se vijda kakvi 4uvstva izrazqvat kakto i LP za6toto te peqt s mnogo hus i.........LP prosto se otpuskam mnoo mi e hubavo kato gi slusham i plus tova LP imat dosta metulski par4eta moje da ne si gi 4uvala naprimer With you,Crawling,Don't stay,Somewhere I belobg i drugi.Ako ne si iztegli li gi moje i da ti haresat :wink:

Black_Diamond
01-21-2005, 19:11
DeaTHroW-ReC_F za6to misli6 4e LP i Evanescence pravqt muzika samo zaradi pari???Vuob6te ne sum suglasna ,za6toto ot pesnite im se vijda kakvi 4uvstva izrazqvat kakto i LP za6toto te peqt s mnogo hus i.........LP prosto se otpuskam mnoo mi e hubavo kato gi slusham i plus tova LP imat dosta metulski par4eta moje da ne si gi 4uvala naprimer With you,Crawling,Don't stay,Somewhere I belobg i drugi.Ako ne si iztegli li gi moje i da ti haresat :wink:

Линкин Парк имат парчета, които стават за слушане, но не мисля, че могат да се нарекат метълски. Но това е тема за Евъесънс, а не за ЛП (лелей...как го написах само).

Sunny_stz
01-21-2005, 19:24
Ami metul tova e dosta 6irok stil...........v smisul ima razli4en metul po-tvurd,po-lek ,ako haresvate heavy metala.....................tova ne ozna4ava 4e LP ne peqt metul,to4no leko metal4e si e ,no imat i po-tvurdi pesni4ki za tqhniq stil:)))))A evanescence te ve4e sa po-drug stil po -uspokoqva6t,lek ,relaxira6t:)

fuuuuuuuuuck
01-22-2005, 14:29
eMiNeM i EvAnEsCEnCE rullz :!:

aBeP4eTo
01-22-2005, 18:43
Мене ме кефят ! Аз п0принцип съм такава, че първ0 трябва текста да ми хареса, а техните текст0ве ми д0падат ! Имат някакъф смисъл ! :wink:

amy lee
01-22-2005, 19:07
DeaTHroW-ReC_F za6to misli6 4e LP i Evanescence pravqt muzika samo zaradi pari???Vuob6te ne sum suglasna ,za6toto ot pesnite im se vijda kakvi 4uvstva izrazqvat kakto i LP za6toto te peqt s mnogo hus i.........LP prosto se otpuskam mnoo mi e hubavo kato gi slusham i plus tova LP imat dosta metulski par4eta moje da ne si gi 4uvala naprimer With you,Crawling,Don't stay,Somewhere I belobg i drugi.Ako ne si iztegli li gi moje i da ti haresat :wink:

Линкин Парк имат парчета, които стават за слушане, но не мисля, че могат да се нарекат метълски. Но това е тема за Евъесънс, а не за ЛП (лелей...как го написах само).eeeeeh...vie ne razbrahte li 4e linkin park ne spadat kum nito edna kategoriq kato stil :roll: pove4e klonqt kum neo metula ama...abe stila im e linkin park i tolkova.i vse pak naistina tova e tema za evanescence.suglasna sum sus vsi4ki koito napisaha 4e v pesnite na evanescence ima nqkakuv smisul(ne nqkakuv a ogromen smisul).tekstovete im sa mnogo izkreni i silni.i ne sum suglasna s DeaTHRoW-ReC_F 4e i dvete grupi(evanescence i lp) pravqt muzika samo zaradi parite.az ne mislq taka...da,ot edna strana e i zaradi parite,no nali vse pak taka si izkarvat hlqba.nqma izpulnitel koito da ne pee zxaradi parite.no dali ako be6e samo zaradi tova tekstovete im 6tqha da sa tolkova iskreni i silni?ne mislq

DeaTHroW-ReC_F
01-23-2005, 08:17
i ne sum suglasna s DeaTHRoW-ReC_F 4e i dvete grupi(evanescence i lp) pravqt muzika samo zaradi parite.az ne mislq taka...da,ot edna strana e i zaradi parite,no nali vse pak taka si izkarvat hlqba.nqma izpulnitel koito da ne pee zxaradi parite.no dali ako be6e samo zaradi tova tekstovete im 6tqha da sa tolkova iskreni i silni?ne mislq
ънда...тва е стила;Р там не пеят за пари..за тва не са известни..съмняам се че някой от тука знае даже една група дет се води такааа.......там дисковете се предават от ръка на ръка...в опредлен кръг приятели..и тва не се праи за пари..а пак са си изпълнители...
а тва че не за пари и са толкова искрени...няа нищо общо....просто се стараят..и тва е...[/b]

amy lee
01-23-2005, 13:10
i ne sum suglasna s DeaTHRoW-ReC_F 4e i dvete grupi(evanescence i lp) pravqt muzika samo zaradi parite.az ne mislq taka...da,ot edna strana e i zaradi parite,no nali vse pak taka si izkarvat hlqba.nqma izpulnitel koito da ne pee zxaradi parite.no dali ako be6e samo zaradi tova tekstovete im 6tqha da sa tolkova iskreni i silni?ne mislq
ънда...тва е стила;Р там не пеят за пари..за тва не са известни..съмняам се че някой от тука знае даже една група дет се води такааа.......там дисковете се предават от ръка на ръка...в опредлен кръг приятели..и тва не се праи за пари..а пак са си изпълнители...
а тва че не за пари и са толкова искрени...няа нищо общо....просто се стараят..и тва е...[/b]ок,ти си имаш твое мнение по въпроса,а аз мое.всеки с мнението си :wink:

geri tod
01-24-2005, 07:19
po otno6enie na evanescence te sa prosto nqmam dumi!MEGA QKI!Textovete im sa mnogo smisleni i qki!A za Amy Lee e mnogo qka sa6o!nightwish si gi biva,no EVANSCENCE P :D ST :D :D SA VARHA!:))))))))

geri tod
01-24-2005, 07:21
BTW koi ne pravi muzika za pari?!

DeaTHroW-ReC_F
01-25-2005, 07:27
BTW koi ne pravi muzika za pari?!
отбелязах по горе,прочети ми,мисля че последния пост,не бих искала да се повтарям:)

toTaLy_Me_F
01-25-2005, 13:06
и те не ми харесват.не знам защо,ама просто не ми допадат

eNigMaTic^
01-25-2005, 13:09
Ами естествено, че ЛП и Еванесънс не те кефят... Ти слушаш бритни(разбрах по аватара и подписа :idea: )........

amy lee
01-25-2005, 13:15
Ами естествено, че ЛП и Еванесънс не те кефят... Ти слушаш бритни(разбрах по аватара и подписа :idea: )........ i madona :lol:
napravo mi vze dumite ot ustata 8)

Ev1lG1rL_
02-26-2005, 16:54
Mi na men li4no tva mi e edna ot lubimite grupi4ki... :)

02-26-2005, 17:02
Малеее...Тея ебанесънс били големи звезди в България...Малее...Тука на богове ги напрайхте. Тъкмо когато реших че нео-метъла по света е мъртъв, някви тъпи 9 годишни лапенца ми разправят как лп и ебанесенс им давали желание за живот...Те с тея супер еднакви и депресантски песни аз направо ше се гръмна. Просто повече от 1 мин не мога да ги изтрая тъпите комерсиални лайна. ДА! ЕВЪНЕСЕНС И ЛП ПРАВЯТ МУЗИКА ЗА ПАРИ. ТАКА Е! И вие сте зле щото им се вързвате. Пускат ги по MTV. Toва е най-безбожната телевизия. Промива ви мозъците. Виждате че там всичко е перфектно. Ма не е така. Пуснете си нещо стойностно и си затворете устите, ами по-добре да ви изчакам да пораснете. Все пак като сте на по 11-12 години. Просто не виждам друга прична да им се кефите. Трябва да е от тва, че сте малки, а ако не сте, значи сте ИДИОТИ! ТОЧКА!

Sunny_stz
02-26-2005, 19:08
hahahahha gosta mnoo naperen!!!vij kvo 6ti kaja tuka nqma 9 godi6ni lapeta,a hora s mneniq.Vseki haresva razli4ni ne6ta!!!Edin Evanescence,drug L.P. treti nz kvo!!!Nqma6 pravo da obijda6 mneniqta ni!!Vse edno az da ti kaja ti si IDIOT 6toto ne hareasva6 evanescence i L.P ,kakto ti kazva6 za tezi,koito gi haresvat!!!!Po-dobre zamul4i i si slu6ai 6lagerite :wink:

02-26-2005, 19:13
Ами наречи ме ИДИОТ де! Аз знам че не съм, нали не слушам ЕБАНЕСЕНС!

Resident_Evil_f
03-02-2005, 19:26
Adski me kefqt tezi Evanescence!Glasut na Amy e napravo nezemen.Adski me kefi barabanista kak izglejda,ama ne mu pomnq imeto :wink:

Goin`Under
03-29-2005, 19:40
Кой каквото ще да казва, Evanescence са страхотни, а в песните им има много смисъл, за разлика от песните на много други групи.

korn___
04-02-2005, 07:48
ne sa lo6i no si e drugo klasikata ot neo metalla korn i ot haevy metalla metallica

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

SimpleGirl
04-15-2005, 06:55
Ми кефят ме. Какво значи "мега фен", "супер фен"... :shock:
Но има и по-добри от тях, но и аз се присъединявам към твърдящите, че Еванесънс за бъдещето на метъла. Рулират :D

04-15-2005, 17:39
Нито една малоумна група дето я пускат по MTV не е бъдещето на метъла. Ебанесенс са точно такава! NU-METAL-а на сапун!