PDA

View Full Version : Promqna[vatreshna]



The girl with rainbow eys
01-21-2005, 17:58
Promenqli li ste se nqkoga zaradi nqkoi?
I zaradi sebe si?
A pone opitvali li ste go?I zashto ne uspqxte?

adult
01-21-2005, 18:05
Всяка промяна е хубава,стига да е към по-добро. Ако човек осъзнава кои са лошите му черти,трябва да намери воля и желание да ги "поправи".Всеки сам за себе си няма лоши черти.Но ако се сравни с другите,тогава открива доброто и лошото в себе си. Аз промених някои черти от характера ми заради приятеля си-когато двама души са заедно,особено ако са твърде различни,трябва да намерят начин да се нагодят един към друг,което става именно с промени в характера.Аз например се научих да не избухвам лесно и безпричинно,научих се да не викам :oops: (не много де) когато съм ядосана...И на други неща се научих,ама тези са май най-важните ми постижения...

Zara^
01-21-2005, 18:52
Promenqla sum si haraktera mnogo puti. I tova e normalno, za6toto v tazi vuzrast izgrajda6 harakter i se opitva6 da nameri6 nai dobriq na4in po koito da se durji6. I si mislq 4e vse pove4e se osuvur6enstvam, kato se sravnq s tova kakva sum bila predi 2 godini naprimer. Oba4e ne se promenqm zaradi nqkogo, a zaradi samaat sebe si. Ako re6a 4e ne haresvam nqkoq 4erta v sebe si pravq vsi4ko vuzmojno da q promenq

one_touch
01-21-2005, 19:21
Mi az mislq 4e sum se promenila s godinite.no toi vseki se promenq malko ili mnogo kato porasne.po specialna promqna ne znam priqtelite mi ot detstvoto samo moje da kajat.moga da kaja 4e bqh po 6tasliv 4ovek.

Sunny_stz
01-21-2005, 19:21
Ami mnogo e hubavo 4ovek da vijda lo6oto v sebe si!!!Ili kogato drugite mu kajat ne6to lo6o 4e ima v nego i toi da go promeni,a ne da se obijda!!Az li4no sum se subirala s nai-dobrite mi priqtelki i vsi4ki sme obsujdali edna po edna koq kakvo ne haresva v drugata ,deistva super!!!!Ama 4estno bez skrivane vsi4ko si kazahme!!!A za promqnata 4ovek se promenq bez da iska ,no vajnoto e da se promeni kum polojitelna posoka!!!Ako iska da se promeni moje ,no zavisi ako ima volq 6te se promeni :wink:

TheMenace
01-21-2005, 19:25
Ami na vseki se slu4va da se promeni zaradi nqkoi, nai 4esto tova e zaradi na6ite roditeli, no mojem da bydem sigurni 4e togava se promenqme kym po-dobro!!!
Ina4e mi se e slu4valo da se promenq kym lo6o zaradi edno momi4e, no sled kato razbrah kakva e i v kakvo se opitva da me napravi ... premahnah tezi promeni :P

BABY_SEXY_GIRL
01-21-2005, 20:19
Mi ne sam se promenqla zaradi nqkogo zna4itelno...Ina4e zaradi cebe si, za po-dobro bade6te i za men samata :wink: Vinagi precenqm pravilno ne6tata, dori kato pravq ne6to koeto ne ocenqvam go osaznavam i se staraq da spra...Primerno da sam licemerna...Osaznah go i zabravih :lol: Ina4e ob6to vzeto mnoo ne6ta sam promenqla i se staraq da stana 4oveka, koito iskam da sam :)

honey_reflection
01-21-2005, 20:42
ne....!

DeaTHroW-ReC_F
01-22-2005, 07:20
дръстичко..и по мое желание не!....
никуга май..не е толко лесно се промениш......а и характера не ми е чак толко зле май....малко съм чувствителна ма няа нищо лошо в тва...не мисля скоро се променям вътрешно..но външно..малко да

zElEnA^mAsLiNkA
01-22-2005, 07:26
Ami da pr0menqla sam se ! I sq pr0dyljavam da se pr0menqm ,n0 zaradi samata sebe si!