PDA

View Full Version : Cannibal Corpse, Deicide i t.n.



`cannibal`girl
01-22-2005, 12:20
ae sq ima li fenowe na death i black i po specialno na Cannibal Corpse i Deicide? :P
http://www.winterrecordings.de/catalog/images/cannibalcorpse-gore.jpg
heheh molq horata sys slabi syrca da napusnat temata:)))))

DiEsEl_GiRl4eTo
01-22-2005, 23:01
Има ми. Как да няма =) РулираАаАаАаАаААААааАаАТт тТтТтТТТТтттттТттт =)))))
За канибАлчитата говоря по-спеициално =)

Cradle_Fan
01-26-2005, 21:10
За съжаление тук наистина май няма фенове на тези добри групи...и честно казано доста се разочаровах, че само един човек е отговорил. `cannibal`girl....кофти работа :(

`cannibal`girl
01-27-2005, 10:45
znam naistina e kofti... :( :evil:

Momchence
01-27-2005, 11:21
Grrrr Cannibal Corpse prosto tro6at djamci :) mnogo qka muzika MNOGO :twisted:

Satanas_daughter
01-27-2005, 12:57
mdaaaa gotini sa!ama ne sa tochno v moia stil :roll:

The-WishmasteR
02-15-2005, 20:15
6to ne kazahte be az pod dyrvo i kamyk v tyrsq v tyk ste bili horata deto slya6 svqstna myzika .Mn qsno 4e sly6am Cannibal Corpse,Death,Cradle of filth,Children of Bodom,Iced Earth,mn ama mn MARDUK iiiiii PANTERA kyde bez tqh vse pak????:)i ne6to po leko : Iron Maiden ,Nightwish,Rammstein
Metal rulsssZ

The-WishmasteR
02-15-2005, 20:18
Smqtah da psykam tema za Nightwish no mislq 4e tazi 6te svyr6i rabota...:)ili vyzrazqvate?

xStrengthx
02-15-2005, 22:11
Хей момчета и момичета, ако смятате че Кенибъл са яка група, значи нищо не сте слушалиии...Най-яките grind/gore metal банди според мене са DISGORGE, BRUTAL TRUTH, MORTICIAN, DEICIDE, EXHUMED, CATTLE DECAPITATION и стария CARCASS, за новия Carcass да не говорим колко е велик! По-олд скуул death metal - най великите в жанра - MORBID ANGEL + основоположниците на стила - DEATH! Тъй че тия Cannibal Corpse, Six Feet Under и тн тва за мене са просто позьори, нищо че са в тоя стил, просто кенибъл не могат да стъпят на малкия пръст на гореизброените банди! А за блек само и единствено олд скуул - DARKTHRONE, IMMORTAL, MAYHEM, BURZUM, BATHORY, DARK FUNERAL, CELTIC FROST!

Cradle_Fan
02-16-2005, 09:49
Що бе, пич, според мене Cannibal Corpse са си много технични и имат добри рифове, а иначе за Morbid Angel съм 100% съгласна :twisted:

Niilo
02-16-2005, 10:10
Аз си падам повече по мелодета - групи като Hypocrisy, Dark Tranquillity, Klomfpot, Insomnium и прочее.

Иначе, има някои песни на Cannibal, които определено много ме кефят. Като Necropedophile, примерно ;)

The-WishmasteR
02-16-2005, 11:44
ni6to ne sme slu6ali??Q vyri se grymni be !Pantera sa the best!!!!
A kyde zabravq6 Marduk?Cannibal corpse bili pozuri da be!

The-WishmasteR
02-16-2005, 12:19
Abe hora da vi pitam kakvo mislite za Nightwish?Tva e mn qka grypa!!!

xStrengthx
02-16-2005, 20:03
Що бе, пич, според мене Cannibal Corpse са си много технични и имат добри рифове, а иначе за Morbid Angel съм 100% съгласна :twisted:
Луда ли си??? Кенибъл технични??? Един мой приятел е китарист и заедно с него прегледахме рифовете на Кенибъл и кво излезе? Всички са идентични, даже и еднакви могат да се нарекат. Истинските техници са старите албуми на великите Children Of Bodom - ей тва е сложна и технична музика. Да не говорим за хардкор бандите - Converge, The Dillinger Escape Plan, Daughters, Into The Moat, The Red Chord, Shai Hulud, The Number Twelve Looks Like You и тн. Ето това са технични банди!

Cradle_Fan
02-16-2005, 21:00
Що бе, пич, според мене Cannibal Corpse са си много технични и имат добри рифове, а иначе за Morbid Angel съм 100% съгласна :twisted:
Луда ли си??? Кенибъл технични??? Един мой приятел е китарист и заедно с него прегледахме рифовете на Кенибъл и кво излезе? Всички са идентични, даже и еднакви могат да се нарекат. Истинските техници са старите албуми на великите Children Of Bodom - ей тва е сложна и технична музика. Да не говорим за хардкор бандите - Converge, The Dillinger Escape Plan, Daughters, Into The Moat, The Red Chord, Shai Hulud, The Number Twelve Looks Like You и тн. Ето това са технични банди!
Има разлика между техничен и еднообразен...никъде не съм казала, че са разнообразни. Както и да е...ясно е, че просто ти се заяжда с мен...

Niilo
02-16-2005, 21:01
Бодом са не просто техничари, те са неокласици!

Други много технични групи са Sinergy (отново великия Алекси Лайхо), Death (почти класика в жанра, а и големи пичове), Sonata Arctica (нима има място за спор? ебати клавирите..), Heavenly (млади, но вече адски добри), Masterplan (нима някой се е съмнявал в тези музиканти някога?!) и още много, ама много групи. Дет-а не е технична музика. Тя е яка. Пичове, образовайте се малко :)

Cradle_Fan
02-16-2005, 21:04
Бодом са не просто техничари, те са неокласици!

Други много технични групи са Sinergy (отново великия Алекси Лайхо), Death (почти класика в жанра, а и големи пичове), Sonata Arctica (нима има място за спор? ебати клавирите..), Heavenly (млади, но вече адски добри), Masterplan (нима някой се е съмнявал в тези музиканти някога?!) и още много, ама много групи. Дет-а не е технична музика. Тя е яка. Пичове, образовайте се малко :)
И мелодичният ли дет метъл не е техничен според теб?

Niilo
02-16-2005, 21:08
Зависи от гледната точка. Някои хора определят Norther да кажем за мелодет - те вече са технични. Но Norther имат много малко мелодет елементи.

Но в повечето случаи не можем да говориме за някаква особена техника. Тя не броди по стилове като дет-а, търси я в progressive-а примерно.

Cradle_Fan
02-16-2005, 21:12
Зависи от гледната точка. Някои хора определят Norther да кажем за мелодет - те вече са технични. Но Norther имат много малко мелодет елементи.

Но в повечето случаи не можем да говориме за някаква особена техника. Тя не броди по стилове като дет-а, търси я в progressive-а примерно.
Е, да за progressive-а съм напълно съгласна. Групи като Dream Theater определено показват какво е техничност, но говорейки за мелодичния дет метъл визирах една от любимите ми групи - Hypocrisy :wink:

Niilo
02-16-2005, 21:15
Hypocrisy ми харесват и на мен. Но съвсем не са технични ;)

Впрочем "Apocalypse" е една от най-любимите ми песни на религиозна тематика.

Cradle_Fan
02-16-2005, 21:20
Hypocrisy ми харесват и на мен. Но съвсем не са технични ;)

Впрочем "Apocalypse" е една от най-любимите ми песни на религиозна тематика.
Абе, целият The Fourth Dimension е велик. Поздравявам всички фенове на тази група с Until the End (от албума 'Hypocrisy') :wink:

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-17-2005, 22:28
Майко вие идеоти ли сте, бе?!!?!?!!?!?! КВО МИ РАЗПРАВЯТ ЗА ТЕХНИЧНИ ТЕЗ ГРУПИ, БЕ?!!!?! Мали тез шги изсвиря с вързани пръсти и затворени очи!!! КЕНИБЪЛ КОРПС ТЕХНИЧНИ!!!!! СЕ ЕДНО ДА МИ КАЖЕШ, ЧЕ ЛИНКИН ПАРК СА ВИРТУОЗИ!!!?!?!? СИЧКО БЛЕК, ДЙЕТ МЕТЪЛ Е ЕЛЕМЕНТАРНО... Иначе Бодом не са лесни. А АКО ИСКАТЕ НЕЩО ИСТИНСКИ ТРУДНО НАУЧЕТЕ ТАБЛАТУРИ НА САТРАЯНИ!!!! И СЛЕД ТОВА МИ РАЗПРАВЯЙТЕ КОЙ ТЕХНИЧНИ КОЙ НЕ. ЛЕЛЕЛЕ СКОРО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ ”МИЛА МОЯ МАМО” Е ВЪРХА НА ТЕХНИЧНОСТТА!!!! АЙДЕ. НАПУСКАМ.

Cradle_Fan
02-18-2005, 09:57
Майко вие идеоти ли сте, бе?!!?!?!!?!?! КВО МИ РАЗПРАВЯТ ЗА ТЕХНИЧНИ ТЕЗ ГРУПИ, БЕ?!!!?! Мали тез шги изсвиря с вързани пръсти и затворени очи!!! КЕНИБЪЛ КОРПС ТЕХНИЧНИ!!!!! СЕ ЕДНО ДА МИ КАЖЕШ, ЧЕ ЛИНКИН ПАРК СА ВИРТУОЗИ!!!?!?!? СИЧКО БЛЕК, ДЙЕТ МЕТЪЛ Е ЕЛЕМЕНТАРНО... Иначе Бодом не са лесни. А АКО ИСКАТЕ НЕЩО ИСТИНСКИ ТРУДНО НАУЧЕТЕ ТАБЛАТУРИ НА САТРАЯНИ!!!! И СЛЕД ТОВА МИ РАЗПРАВЯЙТЕ КОЙ ТЕХНИЧНИ КОЙ НЕ. ЛЕЛЕЛЕ СКОРО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ ”МИЛА МОЯ МАМО” Е ВЪРХА НА ТЕХНИЧНОСТТА!!!! АЙДЕ. НАПУСКАМ.
Айде като си такъв умник ми кажи откъде възникват блек метъла и дет метъла? Блек метълът произлиза от Speed/Thrash Metal , а дета (мелодичният или не) възникват от Thrash-а. А какво според теб означава траш - ще ти кажа - начупен и разкършен. Освен това, като си такъв спец, защо не помислиш малко дали групи като In Flames и Dark Tranquility са ти толкова прости за изсвирване и освен това, Кенибъл са много по - технични от някои свои колеги в този жанр, чиито китари са супер замазани. А за блека мога да ти кажа - има хора, които закачат струната по 3-4 пъти в секунда. Виртуозното и техничното се различават. Едно е Джо Сатриани да ти изсвири едно виртуозно и засукано соло, а съвсем друго е Чък Шулдинар(R.I.P) да ти изсвири бърз и техничен риф. Айде сега ме оплювай и псувай...ти си разбирач от всично и за тебе всичко и всички са зле, все гледаш да си измериш пишката с някой. Кажи ми сега....не си ли комплексар? Аз повече няма да влизам в тази тема и да си късам нервите с разни самодоказващи се компексари...а сега пиши каквото ти душа ще!
П.С. Най - накрая всезнаещият Гост реши да се логне!

The-WishmasteR
02-18-2005, 13:10
Cradle_fan, ako misli6 4e horata 6te sprat da oplyvat nqkoi bandi ili metala kato stil mn se lujej nqma smisyl da izliza6!ostani pls!!!!Trqbva da ti kaja 4e ako trygne6 da spori6 s vseki koito gre6i ili misli6 4e gre6i nqma da ti ostane vreme za drygite taka 4e prosto ignorirai "prostacite" i karai da vyrvi!

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-18-2005, 16:12
Майко вие идеоти ли сте, бе?!!?!?!!?!?! КВО МИ РАЗПРАВЯТ ЗА ТЕХНИЧНИ ТЕЗ ГРУПИ, БЕ?!!!?! Мали тез шги изсвиря с вързани пръсти и затворени очи!!! КЕНИБЪЛ КОРПС ТЕХНИЧНИ!!!!! СЕ ЕДНО ДА МИ КАЖЕШ, ЧЕ ЛИНКИН ПАРК СА ВИРТУОЗИ!!!?!?!? СИЧКО БЛЕК, ДЙЕТ МЕТЪЛ Е ЕЛЕМЕНТАРНО... Иначе Бодом не са лесни. А АКО ИСКАТЕ НЕЩО ИСТИНСКИ ТРУДНО НАУЧЕТЕ ТАБЛАТУРИ НА САТРАЯНИ!!!! И СЛЕД ТОВА МИ РАЗПРАВЯЙТЕ КОЙ ТЕХНИЧНИ КОЙ НЕ. ЛЕЛЕЛЕ СКОРО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ ”МИЛА МОЯ МАМО” Е ВЪРХА НА ТЕХНИЧНОСТТА!!!! АЙДЕ. НАПУСКАМ.
Айде като си такъв умник ми кажи откъде възникват блек метъла и дет метъла? Блек метълът произлиза от Speed/Thrash Metal , а дета (мелодичният или не) възникват от Thrash-а. А какво според теб означава траш - ще ти кажа - начупен и разкършен. Освен това, като си такъв спец, защо не помислиш малко дали групи като In Flames и Dark Tranquility са ти толкова прости за изсвирване и освен това, Кенибъл са много по - технични от някои свои колеги в този жанр, чиито китари са супер замазани. А за блека мога да ти кажа - има хора, които закачат струната по 3-4 пъти в секунда. Виртуозното и техничното се различават. Едно е Джо Сатриани да ти изсвири едно виртуозно и засукано соло, а съвсем друго е Чък Шулдинар(R.I.P) да ти изсвири бърз и техничен риф. Айде сега ме оплювай и псувай...ти си разбирач от всично и за тебе всичко и всички са зле, все гледаш да си измериш пишката с някой. Кажи ми сега....не си ли комплексар? Аз повече няма да влизам в тази тема и да си късам нервите с разни самодоказващи се компексари...а сега пиши каквото ти душа ще!
П.С. Най - накрая всезнаещият Гост реши да се логне!


Първо на първо. Шит не знам за кви митични Гости става думи. Я съм я и никога не съм писал кат Гост. Ясно?!!?!? О Кенибъл могът и да са по техничени от някои друго, но едно е ясно... КАТО ЦЯЛО НЕ СА ИЗОБЩО ТЕХНИЧНИ. Инфлеймс не са толкова лесни. НО ПО ДЯВОЛИТЕ КОЙ ГОВОРИ ЗА ТЯХ?!
Второ мойто момче. Откога ми свириш на китара та да знаеш за какво става на въпрос, а!? Отделил съм хиляди часове за тая дейност, така че моля ти се не ме учи. А за това, че има хора дет закачат струната по 3-4 пъти в секунда... АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ АХА. Еми младеж съжалявам, че трябва да ти го кажа, но това важи само за свирене с пръсти. С перце е елементарно да направиш 4 удара в секунда. 8 удара вече е по-трудно, но пак не е невъзможно. Технично е да направиш 4 удара и на всеки да сложиш по даден мелизъм. Ясно??? А за това дали съм комплексар. АХАХАХА. КОЙТО СЛУША СДУХВАЩА МУЗИКА ТОЙ Е КОМПЛЕКСАР. А КАКВО Е КОМПЛЕКСА? ДА ТИ ПУКА КАКВО ХОРАТА МИСЛЯТ ЗА ТЕБ. ЕМИ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ТАКА. ОСВЕН КОГАТО ТРЯБВА ДА Е ТАКА. ТАКА ЧЕ.... АРЕ РЕСТ ИН ПИЙС.

02-18-2005, 16:20
Майко вие идеоти ли сте, бе?!!?!?!!?!?! КВО МИ РАЗПРАВЯТ ЗА ТЕХНИЧНИ ТЕЗ ГРУПИ, БЕ?!!!?! Мали тез шги изсвиря с вързани пръсти и затворени очи!!! КЕНИБЪЛ КОРПС ТЕХНИЧНИ!!!!! СЕ ЕДНО ДА МИ КАЖЕШ, ЧЕ ЛИНКИН ПАРК СА ВИРТУОЗИ!!!?!?!? СИЧКО БЛЕК, ДЙЕТ МЕТЪЛ Е ЕЛЕМЕНТАРНО... Иначе Бодом не са лесни. А АКО ИСКАТЕ НЕЩО ИСТИНСКИ ТРУДНО НАУЧЕТЕ ТАБЛАТУРИ НА САТРАЯНИ!!!! И СЛЕД ТОВА МИ РАЗПРАВЯЙТЕ КОЙ ТЕХНИЧНИ КОЙ НЕ. ЛЕЛЕЛЕ СКОРО ЩЕ МИ КАЖЕТЕ, ЧЕ ”МИЛА МОЯ МАМО” Е ВЪРХА НА ТЕХНИЧНОСТТА!!!! АЙДЕ. НАПУСКАМ.
Айде като си такъв умник ми кажи откъде възникват блек метъла и дет метъла? Блек метълът произлиза от Speed/Thrash Metal , а дета (мелодичният или не) възникват от Thrash-а. А какво според теб означава траш - ще ти кажа - начупен и разкършен. Освен това, като си такъв спец, защо не помислиш малко дали групи като In Flames и Dark Tranquility са ти толкова прости за изсвирване и освен това, Кенибъл са много по - технични от някои свои колеги в този жанр, чиито китари са супер замазани. А за блека мога да ти кажа - има хора, които закачат струната по 3-4 пъти в секунда. Виртуозното и техничното се различават. Едно е Джо Сатриани да ти изсвири едно виртуозно и засукано соло, а съвсем друго е Чък Шулдинар(R.I.P) да ти изсвири бърз и техничен риф. Айде сега ме оплювай и псувай...ти си разбирач от всично и за тебе всичко и всички са зле, все гледаш да си измериш пишката с някой. Кажи ми сега....не си ли комплексар? Аз повече няма да влизам в тази тема и да си късам нервите с разни самодоказващи се компексари...а сега пиши каквото ти душа ще!
П.С. Най - накрая всезнаещият Гост реши да се логне!


Първо на първо. Шит не знам за кви митични Гости става думи. Я съм я и никога не съм писал кат Гост. Ясно?!!?!? О Кенибъл могът и да са по техничени от някои друго, но едно е ясно... КАТО ЦЯЛО НЕ СА ИЗОБЩО ТЕХНИЧНИ. Инфлеймс не са толкова лесни. НО ПО ДЯВОЛИТЕ КОЙ ГОВОРИ ЗА ТЯХ?!
Второ мойто момче. Откога ми свириш на китара та да знаеш за какво става на въпрос, а!? Отделил съм хиляди часове за тая дейност, така че моля ти се не ме учи. А за това, че има хора дет закачат струната по 3-4 пъти в секунда... АХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ АХА. Еми младеж съжалявам, че трябва да ти го кажа, но това важи само за свирене с пръсти. С перце е елементарно да направиш 4 удара в секунда. 8 удара вече е по-трудно, но пак не е невъзможно. Технично е да направиш 4 удара и на всеки да сложиш по даден мелизъм. Ясно??? А за това дали съм комплексар. АХАХАХА. КОЙТО СЛУША СДУХВАЩА МУЗИКА ТОЙ Е КОМПЛЕКСАР. А КАКВО Е КОМПЛЕКСА? ДА ТИ ПУКА КАКВО ХОРАТА МИСЛЯТ ЗА ТЕБ. ЕМИ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ Е ТАКА. ОСВЕН КОГАТО ТРЯБВА ДА Е ТАКА. ТАКА ЧЕ.... АРЕ РЕСТ ИН ПИЙС.
Bruno, здрасти, ШИТ знам те тебе, само да ти кажа, тя те мисли за мен, туй е момиче да знаеш, не е младеж. БТВ АЗ СЪМ ВСЕЗНАЕЩИЯ ГОСТ и такъв ще си остана. BRUNO е мой приятел и ние двамата сме единствените които разбират от нещо в тоя форум!

`cannibal`girl
02-18-2005, 17:39
basii nemoje li da ima edna tema v koqto da ne se karame.. i bez tova
fenovete na istinskata muzika ne sa mnogo,no i malkoto ostanali
trqbva da sporqt!?! nikoi nqma pravo da kazva 4e e edinstveniq koito rrazbira ot ne6to v toq forum, 6toto neznae kolko hora ima det razbirat mnogo pove4e ot nego ili ot koito i da bilo! are stiga sme sporili za gluposti :evil: :evil: :evil:

Niilo
02-18-2005, 19:34
Спор винаги ще има и това е нормално.

Впрочем който се впечатлява от 4 тона в секунда е лайк. Малмстийн вади над 20/секунда, с перце разбира се.

А госта и бруно не бъдете толкова крайни в изказванията си. Аз също съм свирил на китара немалко, така че не не всички тук са малоумници.

The-WishmasteR
02-23-2005, 19:16
Da otidete da se grymnete!Cannibal`girl e prava!Ne stiga 4e edni 60 procenta ot bylgarite slu6at protivniqt pop folk trygnali da mi sporqt!Trqq ti kaja 4e krystnika mi sy6to e kitarist i hodi na koncert v germania s grypata si!I kvo??Da se e obadil v toq forum da kaje 4e razbira nai mn ili ne6to ot sorta?kat ne vi haresvat grypite traite te si i tolkoz.To ako se izrysqt vsi4ki 4algari da psyvat to 6te se zadrysti temata!

02-23-2005, 22:41
Към Cannibal Corpse бих добавил Grotesque и Dormant Bodies Bursting от Gore Obsessed, последната от които е добра за будилник. Имам пристрастия и към целия албум Gallery of Suicide, текстовете са на ниво както винаги, Headless е забавна.

03-08-2005, 15:56
haide be, metalisti,zashto taka zamluknahte?taia godina predstoiat dosta koncerti..niakoi ot vas shte hodi li?

Niilo
03-08-2005, 16:33
100% ще се замъкна на BS, на Rotting Christ не ми се ходи до София заради тях, въпреки че си заслужават. Дано още струващи си групи дойдат покрай Арена Музика т.г.

03-08-2005, 18:52
Agnostic Front!!!

Niilo
03-08-2005, 20:00
Отново не си заслужават според мен :) Просто не слушам такава музика...

Cradle_Fan
03-08-2005, 22:44
Ами смятах да ходя на Rotting Christ (голяма моя слабост)...но така се получи, че няма да мога и УМИРАМ от яд :cry:

~MiSs KaUlItZ~
08-30-2008, 21:48
Nile са добри, доста

Black Tears
08-31-2008, 09:12
За мене и двете групи са добри ( Cannibal Corpse и Deicide ) :)
Не съм им голяма фенка,но определено радват :)