PDA

View Full Version : Предразсъдъци...



SweeT^Puppy
01-22-2005, 13:08
Незнам дали сте забелязали обаче аз вече наистина се убедих, че българите имат ужасни предразсъдъци. Ако едно момиче спи с едно момче само за една нощ, без да ходят, то тя е к*рва, а той е герой... Хората са много скептично настроени спрямо гейовете и лезбийките. Вчера един приятел нарече една приятелка к*рва, защото е спала с негър. Тва ми се струва супер тъпо! И още много много такива примери.... просто съм много разочарована, мисля, че не са прави да смятат така... :roll: Кажете какво мислите...

Bloody_Tear
01-22-2005, 14:14
Ами да ти кажа прва си.Но не само за българите ми че то целия свят ги прави тия мърсотий.Мислят се за велики защото имат нормална сексуалност или защото са бели като смъртник...незнам откъде са се взели тези комплекси и грешни мнения,но хората не са прави като съдят по този начин.Никой не се опитва да се постави на тяхно място.Но неможеш да ги накараш да мислят обратното всеки си има свойте предразсъдъци и минава доста време докато ги изкорени от характера си.
P.S Егати сладкия аватар!!!:))))))))

little_black_dress
01-22-2005, 14:59
Да,така е.Българите просто са "изтъкани" от предразсъдъци.
Предразсъдъци относно сексуалната ориентация на човек,
относно финансовото му състояние,относно начина му на живот,
относно вижданията му.Относно всичко. :?

miloto_girl_4e
01-22-2005, 16:59
da,prava si !
bulgarite sa si takiva.. naistina imat ujasno mnogo predrasudaci otnosto vsi4ko :roll:
oba4e kato gi gledam,nqma da se promenqt,pone ne v skoro vreme....
i az imam nqkoi predrasudaci za sujalenie... :oops: no se opitvam da gledam realno na ne6tata...

air_J
01-22-2005, 17:30
az smqtam 4e ako e spala s negyr e trqbvalo da byde obidena s dosta po tejki dumi ot ku.rva osven ako ne go e napravila za da uniji negyra kogato odobrqvam podobni aktove no se symnqvam da go e napravila za tova no v kraina smetka pyk neina si rabota kato smqta 4e tova iska ot jivota si i tova iska da e neiniq jivot i da q obsyjdame i da ne q obsyjdame tova e polojenieto s gayovete i lesbotata e taka lesbiiki moje pedali ne tova e polojenieto nqmame liberalno mislene (vkliu4itelno i az ne sym ot nai liberalnite) i tova ne shte se promeni skoro dobro ili losho koteta tova e polojenieto :twisted:

techCandy
01-22-2005, 17:51
ami da, na tova az mu vikam selski mantalitet
za kakyv dqvol ti e da se byrka6 v jivota na drugite, neka spi s koito si ina tva e edinstveno neina i na drugiq 4ovek rabota....na4i tolkova e selsko i typo 4e prosto nqqm dumi
"gei" v BG e obidna duma....na4i tolkova e prosto i ograni4en toq narod, 4ak mi se draifa, kvo te interesuva koi s koi se faka i koi po kvi si pada
e za tva e selqniq, 6oto si pudat zurlite navsqkyde i lepqt etiketi bez da mogat da razberat kolko ujasno jalki sa :roll:

air_J
01-22-2005, 18:31
v dobavka za da ne me pomislite za nqkoi izrod shte kaja 4e i cigani i turci i negri i koqto i da e rasa ima svestni hora (dori poznavam takiva) i v kraina smetka mai mai naistina reshenieto si e neino da si pravi kvoto iska tei e reshila tei e napravila :twisted:

e4o
01-22-2005, 19:48
Ave kvo ti puka, tva koito si go misli da si go misli :lol: ,
no tva ne zna4i 4e naistina e taka- ima vsqkvi hora, vsqkvi ideali.................... :roll:

DeaTHroW-ReC_F
01-22-2005, 20:07
Тц Тц ..поне тва иаме..
не виждам проблем баси.....койт квот си иска тва ше си мисли..и хубаво е че го казват ;Р в тва няа лошо..кат си мисли че е кур*а ку*ва ше е ....проблем няа....секи има различни виждания за различните неща...баси..само тва ни е останало..

Jamalska
01-22-2005, 20:13
hmm...da i az imam nqkoi predrasydyci...naprimer kym ciganite...
a tiq dni bqh mnogo u4udena ot maika mi...ne6o i kazah da ne izklu4wa komputyra w 11 4asa we4erta 4e 4akam edin fr da wleze w icq a tq mi kaza 4e kato wliza w 11 4asa ne moje da mi e priqtel...posle ne6to mi wika za heka i muzikata mi...4e kato idwali ot negri ne bili podhodq6ti...basi

BABY_SEXY_GIRL
01-22-2005, 21:54
Bulgarina e ograni4en 4ovek...Puk i pokolenieto e takova...I horata sa komplexirani, stava edno masovo izbivane na komplexi...Az li4no ne sam takava :lol:

Upzering
01-22-2005, 22:40
Bulgarina e ograni4en 4ovek...Puk i pokolenieto e takova...I horata sa komplexirani, stava edno masovo izbivane na komplexi...Az li4no ne sam takava :lol:
Щом майка България ражда таквиз моми.......Не, не....няма да коментирам.
А виждам че всички момичета викат предрасъдъци това-онва, НО ако вие примерно видите едно момче с очила ще се отвратите все едно е чумав, пак ако недай си боже е с брекети нили там каквито бяха, направо с камъни за назидание щяхте да го убиете(то само и с подигравки се постига сащия ефект). Е това ако не са предрасъдъци !
Бай дъ уей Baby_sexy_girl това че си показваш снимката(ако е твоя де) е добър ход да печелиш ..фенове :D

honey_reflection
01-22-2005, 23:02
napulno si prava :!: :!: :!:

Upzering
01-22-2005, 23:10
Имаш впредвид прав :lol:

LunaTriCk
01-23-2005, 13:22
Не трябва да се обръща толкова голямо внимание на чуждото мнение.
Негово си мнение, негов проблем. А за гейовете, искам всички да изчезнат от лицето на земята. Срещу законите на природата не трябва да се рита :!:

nar
01-27-2005, 02:12
zabravili za cigani!vidqh va6te cigani i moga da razbera za6to gi mrazite.no pri nas,v rusiq ne e taka.na6ite cigani peqt,tanzuvat,gataqt na raka i kradat,razbira se :D ina4e izglezhdat razli4no ot va6ite,takiva 6areni.pri nas ima ciganski teatar,se kazva "romen",mnogo dobar.po-princip v rusiq vsegda e imalo mnogo romanti4no otno6enie kam cigani.za nas e golqm kompliment,ako ti kazhat,naprimer 4e ima6"ciganski o4i",takiva kadifeni,zna4i.edna moqta priqtelka ot daskaloto mnogo se gordeela 4e ima malko ciganska krav.tq e mnogo krasiva,mezhdu drugoto..a za balgarite ne sam ubedena 4e struva da gi pravi6 takiva komplimenti. . . :lol:

Jamalska
01-27-2005, 09:17
Щом майка България ражда таквиз моми.......Не, не....няма да коментирам.
А виждам че всички момичета викат предрасъдъци това-онва, НО ако вие примерно видите едно момче с очила ще се отвратите все едно е чумав, пак ако недай си боже е с брекети нили там каквито бяха, направо с камъни за назидание щяхте да го убиете(то само и с подигравки се постига сащия ефект). Е това ако не са предрасъдъци !
Бай дъ уей Baby_sexy_girl това че си показваш снимката(ако е твоя де) е добър ход да печелиш ..фенове :D
Hmmm ne e wqrno...wsi4ko si zawisi ot mom4eto...Ima stra6no mnogo mom4eta s o4ila koito sa super sladki..hmm Eminem nosi:)
A edno ot nai-krasiwite mom4eta w moeto daskalo nosi breketi..towa ne pre4i na wsi4ki momi4eta da wyzdi6at po nego...

Momchence
01-27-2005, 10:53
Ами да ти кажа прва си.Но не само за българите ми че то целия свят ги прави тия мърсотий.Мислят се за велики защото имат нормална сексуалност или защото са бели като смъртник...незнам откъде са се взели тези комплекси и грешни мнения,но хората не са прави като съдят по този начин.Никой не се опитва да се постави на тяхно място.Но неможеш да ги накараш да мислят обратното всеки си има свойте предразсъдъци и минава доста време докато ги изкорени от характера си.
P.S Егати сладкия аватар!!!:))))))))Celiq svqt TARATANCI to ti li4i kolko si bil po sveta....!!
Teq izpalneniq stavat 6toto ima mnogo typi hora v Buglaria......tfa e do mantaliteta i da vi kaja spored men nqma da se promeni skoro .... tfa typiq bulgarin e mnogo uporitno ne6to....kefa se 4e ima i mnogo otvoreni kam sveta hora...umni de4i6ta deto razbirat 4e da si razli4en ne zna4i 4e si lo6 ili kurva! Prosto ima golemi tapaci spored teb kakyv 4ovek moje da kaje na momi4e koeto e spalo s negyr kurva....spored men samo edin ujasno typ zavisliv i unikalno ugrani4en 4ovek...moga da napravq sravnenie s tuka Holandia...drugade ne sam bil v evropa ama tuka se kleca kuco kioravo sakato....ima sekfi hora ot sekfi strani sas sekfi mantaliteti i sexualni naklonnosti prosto e kat nekyf mejdunaroden seminar po nadklecvane.... :P :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
01-27-2005, 14:46
Awe za "kurvite" i "Ger0ite" nqma kf0 da prikazvam! Kurva e ne da prespi6 sam0 s edin a s mn0g0 na br0i ! Tfa e p0nqtiet0 g0re-d0lu ... sp0red Mene ....
Za Gei0vete i Lizbiikite znam edna ist0riq....
Na4i... predi mn g0dini imal0 nqkfi dv0ini h0ra ... smisyl edin za drug zalepeni 2ma 40veka ... 0ba4e tiq h0ra razsyrdili sv0q b0g i t0i gi razdelil s celta da si tyrsqt drugar4etata i gi pryznal p0 celiq svqt ... 0ba4e ne si4ki bili razn0p0l0vi .. imal0 i takiva det0 bili 0t edin p0l i tfa sa tyi nare4enite ... "Gei0ve" i "Lizbiiki" Taq ist0riika sym q zap0mnila 6t0t0 mn0g0 me nakefi i p0radi taq pri4ina tqh gi smqtam za ravni na sebe si :}