PDA

View Full Version : R&B



black_girl_____
01-22-2005, 17:24
Kakво всъщност значът инициалите?

Ами DMX?

techCandy
01-22-2005, 17:35
R&B e ritym & blus
a DMX mai e sykra6tenie ot trite bukvi na imeto ama ne sym mnool sigurna

so mazy!
01-22-2005, 18:02
R&B= rythm and blues

B_i_G
01-22-2005, 18:08
dmx e dark man X

DeaTHroW-ReC_F
01-22-2005, 20:17
мда мда..вече ги казаха..
RnB -rhythm and bluss....и
DMX=dark man x...
oбаче...то ако съдим по значението на РнБ не можем да наричаме мишо тъпака и компания...рнб рекърдс..те немат никъв тъп стил:Д

mis_marry_jane_13
07-31-2005, 14:50
ritym & blus

Napu6en-Buhal
08-01-2005, 18:36
мда мда..вече ги казаха..
RnB -rhythm and bluss....и
DMX=dark man x...
oбаче...то ако съдим по значението на РнБ не можем да наричаме мишо тъпака и компания...рнб рекърдс..те немат никъв тъп стил:Д
aMI... MishO i kOQ koMapNIq pO tochNo ? vqRno e KILaTa i LOshiTE pRimeRNo Ne PRaVQt R&B aMA sLUshAlA Li sI BenGizZle, TRoY, aNGEL... ?

chupacabra:)
08-01-2005, 18:40
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:

Napu6en-Buhal
08-01-2005, 19:02
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE

chupacabra:)
08-01-2005, 19:26
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE
ми просто р'н'б - тата са ми много смешни, това е :lol: :lol:

08-01-2005, 19:43
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE

Остай разбирачите да говорят пък ний ши ги глеаме и ши са учим.:)
Истинското име на DMX e Earl Simons.Според мене тфа Dark Man X е мноу тъпо ама...кой па ме пита мене:wink:

Lil` Bow Wow
08-01-2005, 19:45
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE

Остай разбирачите да говорят пък ний ши ги глеаме и ши са учим.:)
Истинското име на DMX e Earl Simons.Според мене тфа Dark Man X е мноу тъпо ама...кой па ме пита мене:wink:

Тоя гост бях аз ма па забрайх се ръгна ф профила си.

Napu6en-Buhal
08-01-2005, 20:13
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE
ми просто р'н'б - тата са ми много смешни, това е :lol: :lol:
nqkOI dA TE e PItaL kFo tI e sMEsHNo :shock: i nA mEn sA MI sMNEshNi nqKFi RaZBirachI LiLIpuTI s PupKI pO LIcetO AMa dA Ti sE sMeq ?

Swinkenhoffer
08-01-2005, 20:15
ами, аз не знам кои са тези с пъпките, кърпите и пижамите на татко, но айде да запазим добрия тон :roll: :lol:

chupacabra:)
08-01-2005, 20:22
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE
ми просто р'н'б - тата са ми много смешни, това е :lol: :lol:
nqkOI dA TE e PItaL kFo tI e sMEsHNo :shock: i nA mEn sA MI sMNEshNi nqKFi RaZBirachI LiLIpuTI s PupKI pO LIcetO AMa dA Ti sE sMeq ?


dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE

ъъ не сама се питах ... :lol: :lol: :lol:
за кфи лилипути с пъпки говориш?! от личен опит ли, и аз не знам.....

bebe`16
08-01-2005, 21:25
май темата вече е друга :roll:

LiNkiN4eTo
08-01-2005, 21:37
ХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХаХ аХаХаХаХаХаХаХаХа :twisted:
dA TE pItAM zA KFo sE sMEeSH nE moJESH dA MI KaJESh AMa aI.. RaDvaI sE
ми просто р'н'б - тата са ми много смешни, това е :lol: :lol:

смешни са ти щото не разбираш и грам от това , което правят ...

chupacabra:)
08-02-2005, 06:52
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 08:04
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D
aMI katO e vuPros nA VkUS vzEmi MLukNI maLKO a ?

chupacabra:)
08-02-2005, 08:39
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D
aMI katO e vuPros nA VkUS vzEmi MLukNI maLKO a ?
dokolkoto znam vseki vuv foruma si izrazqva sobstvenoto mnenie, popravi me ako gre6a...
:wink:

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 08:44
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D
aMI katO e vuPros nA VkUS vzEmi MLukNI maLKO a ?
dokolkoto znam vseki vuv foruma si izrazqva sobstvenoto mnenie, popravi me ako gre6a...
:wink:
Da dE ama VupRosA BeshE kAKvO OZnacHAva R&B, a nE sMesHNi LI sA Vi R&B tAka cHE izRazQvaI MNenIEtO sI NqkudE dRUgaDe Ok ?

chupacabra:)
08-02-2005, 08:47
az dokolkoto vidqh, 923242 4oveka sa otgovorili kakvo zna4i r`n`b i 6te e adski tupo da go napi6a 923243 puti, a?
zatova si kazah mnenieto po temata. :lol:
i ne, ne e ok.. to4no puk ti edva li 6te mi kazva6 kude i kakvo da pi6a :D be happy.
p.s. sorry ako sum te obidila li4no :lol:

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 09:00
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D

[i]1во темата е за RnB и DMX , a не за БГ рапа :!:
2ро човека питаше за значението на инициалите , а не зна мнението ни за стила :!:

chupacabra:)
08-02-2005, 09:24
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D

[i]1во темата е за RnB и DMX , a не за БГ рапа :!:
2ро човека питаше за значението на инициалите , а не зна мнението ни за стила :!:
тфа вече го чух, прочети ми мнението над твоето :wink:

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 10:22
az dokolkoto vidqh, 923242 4oveka sa otgovorili kakvo zna4i r`n`b i 6te e adski tupo da go napi6a 923243 puti, a?
zatova si kazah mnenieto po temata. :lol:
i ne, ne e ok.. to4no puk ti edva li 6te mi kazva6 kude i kakvo da pi6a :D be happy.
p.s. sorry ako sum te obidila li4no :lol:
aMi sLEd katO 923243 ChoVEkA sA gO kazLi moJEshE dA zaPAzISh tUpoTO mNInIE za sEbE sI naLI ? NQmA dA TI kazvAm kFO dA PIsHESH sHtoTO naLI ZNaeSH... sAMO GLuPAKa i uMReLIq nE PRomEnqT MNeNIEtO sI taKA cHE... sLAbO Me iNTeREsUvaT TvoITE KRivI INTeREsI, PRostO sE DRaZNq koGaTO nqkOI sE MUchI dA dEmOnsTRiRA iNTELEkT i sE uSIRa

chupacabra:)
08-02-2005, 11:14
az dokolkoto vidqh, 923242 4oveka sa otgovorili kakvo zna4i r`n`b i 6te e adski tupo da go napi6a 923243 puti, a?
zatova si kazah mnenieto po temata. :lol:
i ne, ne e ok.. to4no puk ti edva li 6te mi kazva6 kude i kakvo da pi6a :D be happy.
p.s. sorry ako sum te obidila li4no :lol:
aMi sLEd katO 923243 ChoVEkA sA gO kazLi moJEshE dA zaPAzISh tUpoTO mNInIE za sEbE sI naLI ? NQmA dA TI kazvAm kFO dA PIsHESH sHtoTO naLI ZNaeSH... sAMO GLuPAKa i uMReLIq nE PRomEnqT MNeNIEtO sI taKA cHE... sLAbO Me iNTeREsUvaT TvoITE KRivI INTeREsI, PRostO sE DRaZNq koGaTO nqkOI sE MUchI dA dEmOnsTRiRA iNTELEkT i sE uSIRa
ахахаха, тоя па нещо халюцинираш..
и да ме плюеш, и да не плюеш РнБ-тата пак си ме дразят.. :wink:

п.с. бих казала че само тъпоумния комплексар променя мнението си, само и само да угоди на някой си..

п.п.с. спирам да пиша че обърнахме темата в чат (пак)

LiNkiN4eTo
08-02-2005, 11:16
оо разбирам повярвай ми ...
в 6ти клас много ме кефеше р'н'б макар и сега да ме е срам да си призная :wink:
българския рап от рода на шамаренко си е направо смешен :wink:
въпрос на вкус :D

[i]1во темата е за RnB и DMX , a не за БГ рапа :!:
2ро човека питаше за значението на инициалите , а не зна мнението ни за стила :!:
тфа вече го чух, прочети ми мнението над твоето :wink:

прочетох го отдавна но ти го повтарям щото май не си го разбрала ...

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 14:44
az dokolkoto vidqh, 923242 4oveka sa otgovorili kakvo zna4i r`n`b i 6te e adski tupo da go napi6a 923243 puti, a?
zatova si kazah mnenieto po temata. :lol:
i ne, ne e ok.. to4no puk ti edva li 6te mi kazva6 kude i kakvo da pi6a :D be happy.
p.s. sorry ako sum te obidila li4no :lol:
aMi sLEd katO 923243 ChoVEkA sA gO kazLi moJEshE dA zaPAzISh tUpoTO mNInIE za sEbE sI naLI ? NQmA dA TI kazvAm kFO dA PIsHESH sHtoTO naLI ZNaeSH... sAMO GLuPAKa i uMReLIq nE PRomEnqT MNeNIEtO sI taKA cHE... sLAbO Me iNTeREsUvaT TvoITE KRivI INTeREsI, PRostO sE DRaZNq koGaTO nqkOI sE MUchI dA dEmOnsTRiRA iNTELEkT i sE uSIRa
ахахаха, тоя па нещо халюцинираш..
и да ме плюеш, и да не плюеш РнБ-тата пак си ме дразят.. :wink:

п.с. бих казала че само тъпоумния комплексар променя мнението си, само и само да угоди на някой си..

п.п.с. спирам да пиша че обърнахме темата в чат (пак)
1. kAzAH Ti VecHE : NiKOI Ne gO INTeREsUVA kFo TE DraZNi i KFo TI haREsVA
2. qKo sE usRA obacHE usEsHTaSH Li... chAK tUKa zAMIriSa :?

Swinkenhoffer
08-02-2005, 15:38
uSIRa
usRA

:lol:

извенете, но как няма да са смешни? при положение, че в 99 % от текстовете се пее само за глупости. могат само да си показват ролексите, яките мадами, парите и колите. о, да! това е много интересно и интелектуално. за някакви смотани гангстери с ограничен умствен багаж.
Усран ... хихихи :lol:

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 15:47
uSIRa
usRA

:lol:

извенете, но как няма да са смешни? при положение, че в 99 % от текстовете се пее само за глупости. могат само да си показват ролексите, яките мадами, парите и колите. о, да! това е много интересно и интелектуално. за някакви смотани гангстери с ограничен умствен багаж.
Усран ... хихихи :lol:
Bi Mu MEcHA vIE sLEpI Li sTE Fe ?!?!?!?! :shock: TEmAtA nqmA NishtO oBshTO s RoLExItE, MadMiTe i R&B-tATa nO kakTO i dA eeeEee.. nEkA dA iMA nqkOI koItO dAs E Pravi nA uMEn. q1 MI KaJI KELeSH SLushaL Li sI
LOshiTE - kAKTO PReDi
koBAkA - NE vSichKO E PaRi
kobAkA - NE mE TurSi
6A & aNTiBiOtiKa - Ti IskaSH dA BudEsH s mEn
beNJaMiNI - BqhME dECa
GaMEniTE FeaT. CrIstY - zAsHTo
i osHTE MnoGo MnOgOoO taKIVa PEsNi... KudE v tQH sE pEE zA qKI mAdAMi, RoLExI i KoLi ?
e VEcHE NE izDurjAm i sHTE kAjA : dA vI eBA pUTkAtA maINa PupChiVI DRebNI kOPeLEnCa :evil: VuRvI sI KuPI pUrVo NeshtO zA aKNetO posLE sEdNI sI naPIshI dOMasHNoTO i LqGAi dA SpiSh.. nE mI sE pravI nA gOLQm raZBiraSH sHtotO TaKIVa RAzBIraChi kaTO tEb vEcHE gI ImA pOD pUT i nAD pUT. sLUshAl `FEnkI FEnKI` i `moI` i aRE sEGA dAI dA pRikaZvAME zA R&B-tAta... Da gO duhaSH BratO sHTotO IZobShtO Ne zNAEsH nA koI SvqT sI... nQMA gaNGsTEri nQMA GuzARI nqmA NishTO taKOVa... PRostO ImA HOrA KOITO sE zAbaVLqVAT AMa qvNO nA oGRaNIcHEniTE kOPeLEncA katO TEb TVa nE moJE dA iM StaNE qsNO... jaLKO sAMO za tEbe dRisLO GRozEn

Swinkenhoffer
08-02-2005, 15:55
:lol:
сладурче.
затапи ме много брутално. ще помисля над това, което каза, защото то е пълно с мисъл и мъдрУст типична за един пипон ... опа, рапър.

chupacabra:)
08-02-2005, 16:22
uSIRa
usRA

:lol:

извенете, но как няма да са смешни? при положение, че в 99 % от текстовете се пее само за глупости. могат само да си показват ролексите, яките мадами, парите и колите. о, да! това е много интересно и интелектуално. за някакви смотани гангстери с ограничен умствен багаж.
Усран ... хихихи :lol:
Bi Mu MEcHA vIE sLEpI Li sTE Fe ?!?!?!?! :shock: TEmAtA nqmA NishtO oBshTO s RoLExItE, MadMiTe i R&B-tATa nO kakTO i dA eeeEee.. nEkA dA iMA nqkOI koItO dAs E Pravi nA uMEn. q1 MI KaJI KELeSH SLushaL Li sI
LOshiTE - kAKTO PReDi
koBAkA - NE vSichKO E PaRi
kobAkA - NE mE TurSi
6A & aNTiBiOtiKa - Ti IskaSH dA BudEsH s mEn
beNJaMiNI - BqhME dECa
GaMEniTE FeaT. CrIstY - zAsHTo
i osHTE MnoGo MnOgOoO taKIVa PEsNi... KudE v tQH sE pEE zA qKI mAdAMi, RoLExI i KoLi ?
e VEcHE NE izDurjAm i sHTE kAjA : dA vI e** pUTkAtA maINa PupChiVI DRebNI kOPeLEnCa :evil: VuRvI sI KuPI pUrVo NeshtO zA aKNetO posLE sEdNI sI naPIshI dOMasHNoTO i LqGAi dA SpiSh.. nE mI sE pravI nA gOLQm raZBiraSH sHtotO TaKIVa RAzBIraChi kaTO tEb vEcHE gI ImA pOD pUT i nAD pUT. sLUshAl `FEnkI FEnKI` i `moI` i aRE sEGA dAI dA pRikaZvAME zA R&B-tAta... Da gO duhaSH BratO sHTotO IZobShtO Ne zNAEsH nA koI SvqT sI... nQMA gaNGsTEri nQMA GuzARI nqmA NishTO taKOVa... PRostO ImA HOrA KOITO sE zAbaVLqVAT AMa qvNO nA oGRaNIcHEniTE kOPeLEncA katO TEb TVa nE moJE dA iM StaNE qsNO... jaLKO sAMO za tEbe dRisLO GRozEn

.. бааа комплекси БРАТООООО :lol:
ти явно не възприемаш мнение по-различно от тфойто...
:lol: жалко, жалко..

п.с. тфа за акнето вече става изтъркано, ай пусни някой друг лаф да се посмеем от сърце

Napu6en-Buhal
08-02-2005, 18:19
uSIRa
usRA

:lol:

извенете, но как няма да са смешни? при положение, че в 99 % от текстовете се пее само за глупости. могат само да си показват ролексите, яките мадами, парите и колите. о, да! това е много интересно и интелектуално. за някакви смотани гангстери с ограничен умствен багаж.
Усран ... хихихи :lol:
Bi Mu MEcHA vIE sLEpI Li sTE Fe ?!?!?!?! :shock: TEmAtA nqmA NishtO oBshTO s RoLExItE, MadMiTe i R&B-tATa nO kakTO i dA eeeEee.. nEkA dA iMA nqkOI koItO dAs E Pravi nA uMEn. q1 MI KaJI KELeSH SLushaL Li sI
LOshiTE - kAKTO PReDi
koBAkA - NE vSichKO E PaRi
kobAkA - NE mE TurSi
6A & aNTiBiOtiKa - Ti IskaSH dA BudEsH s mEn
beNJaMiNI - BqhME dECa
GaMEniTE FeaT. CrIstY - zAsHTo
i osHTE MnoGo MnOgOoO taKIVa PEsNi... KudE v tQH sE pEE zA qKI mAdAMi, RoLExI i KoLi ?
e VEcHE NE izDurjAm i sHTE kAjA : dA vI e** pUTkAtA maINa PupChiVI DRebNI kOPeLEnCa :evil: VuRvI sI KuPI pUrVo NeshtO zA aKNetO posLE sEdNI sI naPIshI dOMasHNoTO i LqGAi dA SpiSh.. nE mI sE pravI nA gOLQm raZBiraSH sHtotO TaKIVa RAzBIraChi kaTO tEb vEcHE gI ImA pOD pUT i nAD pUT. sLUshAl `FEnkI FEnKI` i `moI` i aRE sEGA dAI dA pRikaZvAME zA R&B-tAta... Da gO duhaSH BratO sHTotO IZobShtO Ne zNAEsH nA koI SvqT sI... nQMA gaNGsTEri nQMA GuzARI nqmA NishTO taKOVa... PRostO ImA HOrA KOITO sE zAbaVLqVAT AMa qvNO nA oGRaNIcHEniTE kOPeLEncA katO TEb TVa nE moJE dA iM StaNE qsNO... jaLKO sAMO za tEbe dRisLO GRozEn

.. бааа комплекси БРАТООООО :lol:
ти явно не възприемаш мнение по-различно от тфойто...
:lol: жалко, жалко..

п.с. тфа за акнето вече става изтъркано, ай пусни някой друг лаф да се посмеем от сърце

mNogO pO izTuRkaNO e dA sE PraviSH nA uMEn aMA kAKTo I dA e... pRiemAM MNienIE pO raZLichNO oT mOEtO sTIGa dA e naIStInA MNenIE i dA MOJesH dA gO ZasHtiTISh. Ti sI ZnaeSH edNo : R&B-tATA sA sMEshNi i TVa e.. akO tE pItaM shtO NE moJEsH dA MI dAdeSH SmisLEn oTgovoR tAka cHE tOva ne e MNenIE a PORedNoTo BezMISLenO MnenIe... i MEjdU DruGoTO Ne znAM zA kFi koMPLeksI GoVoriSh, tUKa TVa gO NaRIChaME oMRaZa KUm gLUpacITE, nE koMPLekSi

_bad_girl_
08-02-2005, 19:08
ritym & blus za dmx nz:|

Black Girl
08-07-2005, 11:51
R&B=RITYM I BLUES

chupacabra:)
08-07-2005, 12:05
mNogO pO izTuRkaNO e dA sE PraviSH nA uMEn aMA kAKTo I dA e... pRiemAM MNienIE pO raZLichNO oT mOEtO sTIGa dA e naIStInA MNenIE i dA MOJesH dA gO ZasHtiTISh. Ti sI ZnaeSH edNo : R&B-tATA sA sMEshNi i TVa e.. akO tE pItaM shtO NE moJEsH dA MI dAdeSH SmisLEn oTgovoR tAka cHE tOva ne e MNenIE a PORedNoTo BezMISLenO MnenIe... i MEjdU DruGoTO Ne znAM zA kFi koMPLeksI GoVoriSh, tUKa TVa gO NaRIChaME oMRaZa KUm gLUpacITE, nE koMPLekSi
ми окей, не е нужно да се наптрапваш непрекъснато. защо са ми смешни?! защо един виц е смешнен?!?!
той просто си е .... смешен :lol: :lol:
видях едно твое мнение 'сички които не се кефят на рнб да го духат' или нещо подобно беше..
а сега пак ми кажи че възприемаш мнение, различно от твоето. е затфа си ми смешен точно ТИ.
мн е тъпо да заявиш, че всеки който не слуша музиката, която ти харесваш, е задръстен, сещаш ли се? въпрос на вкус - казало кучето и си олизало гъза /много хубава приказка!/ не може всички да се носим по пижами по улиците и да викам 'йо, брато' и т.н. тъпотии. всеки с мнението си. уважавай чуждия вкус, така както и останалите уважават твоя, дори и да не го харесват

Napu6en-Buhal
08-07-2005, 14:51
hAhahahAha znAeSH Li shTO kAzAH sIchKi KOitO sA PRotIV R&B dA gO dUhAt ? sHtoTO vSichKI sA taKIvA katO TEbE.... R&B sA MI sMeshNI... zAshTo ?... Mi dE dA znAM sMeshNI sA Mi. kAZAH Ti VecHE : PriEmAM MnenIE pO RaZLichNO oT moEtO sTiGa da e MnenIE kOetO moJeSH dA zASHtiTiSh. a TvOetO oPRedELenO ne e MNeNIe i OPredELenO Tva nqkOI dA Ti e sMEshEn nE e vKUs. POMisLI pUrVo zAShtO sA Ti sMeshNi, zAshTO NE GI haResvASh i tOGAva eLA pAk da sE PraviSh nA uMNa. a DOkatO sA TI sMeshNI zAShToTO sA TI sMEshNI ProstO zaMuLcHi

stasi_girl
08-09-2005, 00:13
ritym & blus

otgovora e qsen! :wink:

feaR_m
08-12-2005, 13:41
:twisted: DMX - Дълъг Мощен Хуй :twisted:

chupacabra:)
08-12-2005, 14:49
hAhahahAha znAeSH Li shTO kAzAH sIchKi KOitO sA PRotIV R&B dA gO dUhAt ? sHtoTO vSichKI sA taKIvA katO TEbE.... R&B sA MI sMeshNI... zAshTo ?... Mi dE dA znAM sMeshNI sA Mi. kAZAH Ti VecHE : PriEmAM MnenIE pO RaZLichNO oT moEtO sTiGa da e MnenIE kOetO moJeSH dA zASHtiTiSh. a TvOetO oPRedELenO ne e MNeNIe i OPredELenO Tva nqkOI dA Ti e sMEshEn nE e vKUs. POMisLI pUrVo zAShtO sA Ti sMeshNi, zAshTO NE GI haResvASh i tOGAva eLA pAk da sE PraviSh nA uMNa. a DOkatO sA TI sMeshNI zAShToTO sA TI sMEshNI ProstO zaMuLcHi
ахх, 2 часа гадах кво си писал с тия гъзарски буквички.
нямам нищо против музиката. особено не-българската.
сега ще ти кажа защо сами смешни - клипчетата на шамара например леееееко се доближават чалга клиповете...
някъв ми пич седи и се клати пред камерата, в гъзарските си дрешки и по възможност до някоя лъскава количка пълна с мнооооооого мадами и парадира с многото си парички.
още по-смешни са ми кат се навлекат в тия чуваляци и почфат да ходят едно важно-важно със самочувствие до небето и да си мислят, че сички гледат тях.. йе-йе.. смешен ми е маниера им... естестфено че не всички са така, даже аз имам някои приятели G-та и са си мноо печени момчета. но по-голямата част са некви яко заспали.
ае кефи съ

Napu6en-Buhal
08-13-2005, 09:56
YEaH... 3 dEnA Go MisLI i NishtO Ne izMisLI. DobLIjaVaLI sA sE dO ChaLga CliPOVetE a... Mi PO taQ LOgiKa i ChInGy - RiGHt ThURr TRqBvA da sE dOBLiJAvA dO ChaLGAta :roll: i dE dA BEshE sAmo ChiNgY s TaKiVa KLiPOVe... ImA LI sMIsuL dA TI izBroqVaM osHTE 731648972134932 USA KLiPa v KOiTO HvuRChaT KiNTi i NqKFi MacKI KLaTqT CiCi ? TvA zA sAMoChUstVieTO oT kudE GO izMIsLI i TI Ne zNAeSh... VqrNO E cHE ImA taKIva aMA TvA zaViSi oT saMIq cHoVEk, NE oT TvA dALI sLUsHa R&B naLI ? a KoLKoTO dO sHiroKiTE dREhI... nqmA kVo dA KOMenTiraME. Tva VEcHE e sUpEr sELsKo MNenIE ChesNO, vsE edNO kaTO vIdiSH TumNI OChiLA dA KaJESh cHE sA poVReDeNI zAShTotO sA BoqdISvaNi... :roll: tUpA raBoTa KVo dA TI kAja... aKO NE BesHE JaLKo sHTesHE dA e sMEshNo