PDA

View Full Version : ОХ.....



torti4kata_ irma
01-23-2005, 10:18
ОХ ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ ВИ КАК ДА СИ СЛОЖА АВАТАР НЕЗНАМ :x

Devilkin
01-23-2005, 10:24
Отиваш в Профил :arrow: Контролен панел за Аватари :arrow: Вижте галерията :arrow: избираш аватар :arrow: изберете аватар
ако пък си си харесал картинка от някъде другаде в празното поленце (Динамичен Аватар) пишеш URL-то на картинката (дясно копче Properties) :arrow: изпрати

torti4kata_ irma
01-23-2005, 10:40
МЕРСИ НАПРАВИХ ГО И ВЕ4Е ИМАМ МНОГО МЕРСИ И СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО ТЕМАТА СЕ ПОФТАРЯ :mrgreen:

Utopia
01-23-2005, 14:46
МЕРСИ НАПРАВИХ ГО И ВЕ4Е ИМАМ МНОГО МЕРСИ И СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО ТЕМАТА СЕ ПОФТАРЯ :mrgreen:

mne .. prosto shte q slojim kym spisyka sys poreden nomer 471

techCandy
01-23-2005, 19:19
МЕРСИ НАПРАВИХ ГО И ВЕ4Е ИМАМ МНОГО МЕРСИ И СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО ТЕМАТА СЕ ПОФТАРЯ :mrgreen:

mne .. prosto shte q slojim kym spisyka sys poreden nomer 471
haha :lol: :lol: :lol:
nqma krai, do toq izvod stignah
nqma smisyl ve4e dori da protesitiram

Momchence
01-25-2005, 10:06
breh maa mu stara teq avatari.....qvno sa mnogo slojni

Traffic
01-25-2005, 10:56
breh maa mu stara teq avatari.....qvno sa mnogo slojni :lol: да. то форумите не са за ламери. :roll: :lol: :P

amy lee
01-25-2005, 12:52
breh maa mu stara teq avatari.....qvno sa mnogo slojni :lol: да. то форумите не са за ламери. :roll: :lol: :Peeeeee,rado!mi sega momi4eto ne e znaelo kak da si sloji avatar.ko i se zaqjda6 :? :lol:
btw temata naistina se povtarq :wink:

Traffic
01-25-2005, 20:52
breh maa mu stara teq avatari.....qvno sa mnogo slojni :lol: да. то форумите не са за ламери. :roll: :lol: :Peeeeee,rado!mi sega momi4eto ne e znaelo kak da si sloji avatar.ko i se zaqjda6 :? :lol:
btw temata naistina se povtarq :wink:ми не се заяждам. просто хора, които вчера са видяли комп за 1-ви път, са ми смешни като тръгнат да влизат по интернета. викам първо да се научат най-главното - как се вкл. и изкл. компа, после форумите. :roll: :roll:

amy lee
01-27-2005, 17:57
breh maa mu stara teq avatari.....qvno sa mnogo slojni :lol: да. то форумите не са за ламери. :roll: :lol: :Peeeeee,rado!mi sega momi4eto ne e znaelo kak da si sloji avatar.ko i se zaqjda6 :? :lol:
btw temata naistina se povtarq :wink:ми не се заяждам. просто хора, които вчера са видяли комп за 1-ви път, са ми смешни като тръгнат да влизат по интернета. викам първо да се научат най-главното - как се вкл. и изкл. компа, после форумите. :roll: :roll:be ti ne q misli neq-sigurno znae kak se vklu4va i izklu4va :lol: