PDA

View Full Version : "Individualni ili kolektivni sa pravata na malcinstvata



R&B`fenka
01-23-2005, 16:46
Otkade da namerq otgovor?

bigfish
01-23-2005, 21:56
от учебника по свят и личност за 12 клас и личния си опит :)

LunaTriCk
01-23-2005, 22:12
мен, ако питаш хич не им трябват на тях права...и без туй са неграмотни....за ко им са :?:

Cyberdyne_101
01-24-2005, 16:36
Малцинствата да го д*хат :evil: :evil: То ако се замислим какво излиза :arrow: малцинствата са с повече права, а дискриминираните сме ние... :evil:

carl_fx
01-24-2005, 16:45
SMYRT ZA VSI4KI CIGANI TURCI I EVREI. Ma*ka vi 6*bana kirliva!!! Ne trqbva da imat prava, ne trqbva da jiveqt, ne trqbva da ima izob6to hora koito da miri6at na pot i mrystoiq (cigani) Kvi romi ste vie be - mangali. 95% ste negramotni i rovite v kofite za bokluk! Vseki bylgarin 6te si dade ravnosmetka - pomo6tite na romite ot bylgarskiq djob, zdravni osigurovki - ot bylgarskiq djob, hrana ot 4erven kryst - ot bylgarskiq djob, toka im - poznaite ot kyde, vodata - ne e ot kladenec spoko (pak e ot nas).Da prodyljavam li? Daite lagerite i 2 karte4ni gnezda v vsqka ciganska mahala

P.S. Rosi ne se syrdi znam 4e si turkinq i ne qde6 svinsko :D Ma nali ti samata si svinq e prase debelo :D

Traffic
01-24-2005, 16:51
малцинствата (ако говорим за бай мангау) нямат никакви права.... :twisted: :twisted: :twisted:

Momchence
01-24-2005, 16:59
Ama i vie ste edni mozyci ..... pazi boje nqkoi da ne stane nqkoi vis6 zavbyde6te....seki 4ovek zaslujava polaga6toto mu uvajenie prava zadaljeniq respekt i ravenstvo!! Kakvo zna4enie ima kyf si kak izglejda6 ako si spazva6 pravata i zadyljeniqta...ka4eli samo ciganite kradyt ... kolko bylgari kradyt....sy6toto e i s bezrabotnite...kolko bylgari gi myrzi da si mrysnat gyza....malcinstvoto si e malcinstvo i ne moje ei taka da gi zatrie6 v masovi gorbove...vse pak sme bylgaria a ne nqkoq aziatska ili afrinaksa darjava...takiva li iskate da ni znaqt ... velikite bylgari....

bigfish
01-24-2005, 20:11
Momchence, прав си :) смешно ми е като видя как някои хора мразят мангалите толкова много, ще кажеш че са им направили нещо лично на тях. и на мен не са ми приятни, ама просто ги игнорирам и толкова. много мразя това да се поставят хората под един знаменател, щото в крайна сметка има и цигани, които работят с по-голямо желание от който и да е българин, има цигани, които учат много повече. гадното е че средата около тях, направена през много години и мизерията водят до това, което са в момента... както и да е. темата беше за друго

LunaTriCk
01-24-2005, 21:34
На мен са ми направили, на мои познати са направили, на много хора са направили нещо. Имам си прави да ги мразя и да им пожелавам сладки моменти в концлагера. А и за тези "добри" цигани, за които говорите са 0,5% от всичките.

Momchence
01-25-2005, 09:41
На мен са ми направили, на мои познати са направили, на много хора са направили нещо. Имам си прави да ги мразя и да им пожелавам сладки моменти в концлагера. А и за тези "добри" цигани, за които говорите са 0,5% от всичките.Ka4eli tfoite veliki sanarodnici bylgarite ne sa ti praili mrysno .. aide aide..... ne6tata sa sy6tite no v razli4no otno6enie....moje ciganite da sa pove4e Ok am e typo typo typo typo typo da se slaga si4ko pod edin znamenatel i e typo typo typo da se kazva "Ciganite na sapun" vse pak sme v evropa geografski i sme 21-vi vek ne sme afrika prez 60-te ili po vremeto na Hitler....i 6e e typo drugite da si kazvat za bulgariq "stranata koqto iska da si vakara ciganite v konc lageri" tfa li e imeto koeto iskate da imame v civilizovanite dyrjavi?? :?

B_i_G
01-25-2005, 10:09
offfff individualni razbira se....

Traffic
01-25-2005, 11:01
Ama i vie ste edni mozyci ..... pazi boje nqkoi da ne stane nqkoi vis6 zavbyde6te....seki 4ovek zaslujava polaga6toto mu uvajenie prava zadaljeniq respekt i ravenstvo!! Kakvo zna4enie ima kyf si kak izglejda6 ako si spazva6 pravata i zadyljeniqta...ka4eli samo ciganite kradyt ... kolko bylgari kradyt....sy6toto e i s bezrabotnite...kolko bylgari gi myrzi da si mrysnat gyza....malcinstvoto si e malcinstvo i ne moje ei taka da gi zatrie6 v masovi gorbove...vse pak sme bylgaria a ne nqkoq aziatska ili afrinaksa darjava...takiva li iskate da ni znaqt ... velikite bylgari....да де, ама до ся не съм прочел българин да е заколил българин за 2 лева. а преди врем пресата гръмна заради оня мангал, дето заколил едно момиче за 2 лева. ей за тва мразя мангалите и ако можех щях да ги изпозаколя сичките до крак :!: :evil: :evil: :x :x

Cyberdyne_101
01-25-2005, 13:56
Momchence ти на Луната ли живееш бе :?: :roll: Сачовете и турците се плодят като зайци и постепенно ние българите се превръщаме в малциснство....Ми виж Кърджали :arrow: кмет турчин, полицаи турци...турци, турци и пак турци....Иди до Сливен, ела тука в Бургас (Меден Рудник, Комлука) или в София кв. Филиповци като си толкова толерантен към малцинствата :arrow: ако не си тругнеш само по чорапи или ако въобще си тръгнеш жив евала ти казвам...
И по-добре да ни знаят като "великите" българи отколкото като изчезналите българи.... 8)

Циганите на сапун, турците вън :!: :evil:

air_J
01-25-2005, 17:38
na Kyrdjali kmeta se kazva Hasan AZIS koeto e 100% fact a makar da priznavam 4e ima i svestni hora ot malcinstvata (li4no poznavam takiva i dori bih kazal 4e se imam s tqh i gi priemam kato bulgari dori i gi imam za ravni) nikoga oba4e ne bih se priravnil s nqkoi getar i ne bih kazal 4e toi ima ravni prava s mene ili i raven po koito i da e pokazatel s mene shtoto prosto ne e taka :twisted:

Momchence
01-25-2005, 18:21
Momchence ти на Луната ли живееш бе :?: :roll: Сачовете и турците се плодят като зайци и постепенно ние българите се превръщаме в малциснство....Ми виж Кърджали :arrow: кмет турчин, полицаи турци...турци, турци и пак турци....Иди до Сливен, ела тука в Бургас (Меден Рудник, Комлука) или в София кв. Филиповци като си толкова толерантен към малцинствата :arrow: ако не си тругнеш само по чорапи или ако въобще си тръгнеш жив евала ти казвам...
И по-добре да ни знаят като "великите" българи отколкото като изчезналите българи.... 8)

Циганите на сапун, турците вън :!: :evil:Prav si batka ne moga da ti otreka ... no trqq se razre6i problema po civlizovan na4in ... ako si4ki trygnat da kolqt drugite....edva li 6e stane ne6to osven grajdanska voina :) i 6e stane kat v Kosovo .... trqq da ima na4in ... kastraciq primerno :P :P te tyrcite sa po4nati..trqq da gi dovyr6at samo :P

Cyberdyne_101
01-27-2005, 14:18
Momchence ти на Луната ли живееш бе :?: :roll: Сачовете и турците се плодят като зайци и постепенно ние българите се превръщаме в малциснство....Ми виж Кърджали :arrow: кмет турчин, полицаи турци...турци, турци и пак турци....Иди до Сливен, ела тука в Бургас (Меден Рудник, Комлука) или в София кв. Филиповци като си толкова толерантен към малцинствата :arrow: ако не си тругнеш само по чорапи или ако въобще си тръгнеш жив евала ти казвам...
И по-добре да ни знаят като "великите" българи отколкото като изчезналите българи.... 8)

Циганите на сапун, турците вън :!: :evil:Prav si batka ne moga da ti otreka ... no trqq se razre6i problema po civlizovan na4in ... ako si4ki trygnat da kolqt drugite....edva li 6e stane ne6to osven grajdanska voina :) i 6e stane kat v Kosovo .... trqq da ima na4in ... kastraciq primerno :P :P te tyrcite sa po4nati..trqq da gi dovyr6at samo :P

И така става :P Мой човек си :D

zElEnA^mAsLiNkA
01-27-2005, 14:23
Mi v u4ebnika za 12 klas ...