PDA

View Full Version : za sexy tqlo :)



01-23-2005, 17:47
takammm zna4i az sam 168 i v momenta sym kym 53 kg am mnoo iskam da otslabna ... awe da stana kym 49 kg ili 50 i se 4uda kak da go napraa tva ama iskam da e postepenno a ne s nqkva dieta za edna sedmica ....awe tva mi e vajno za lqtoto
plius tva imam i 2ri vapros ... 4ela sam 4e kat ska4a6 na vuje i super mnoo ti se stqgat bedrata i dupeto ama az iskam moite bedra da sa nekvi slabi i stegnati i se pritesnqvam 4e ako po4na da go praa tva 6e mi stanat muskulesti koeto opredeleno ne go iskam are molq vi pi6ete ako znaete ne6tooo plzzzz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01-23-2005, 17:58
По 1ви въпрос има мн теми за 2рия - ще ти станат мускулести краката само ако скачаш по 5 часа на ден секи ден за 6-7 месеца.... скачай мойто момиче лошо няма :D

MiRaCuLiXbb
01-23-2005, 18:24
Да не мислиш, че е толкова лесно да направиш мускулести крака. :lol: Кажи ми как, че аз досега не съм успял много много. Ако искаш диета напиши ЛС. Скачането на въже ще ти е от полза, но трябва да знаеш кога и по колко да скачаш...

01-23-2005, 19:08
Да не мислиш, че е толкова лесно да направиш мускулести крака. :lol: Кажи ми как, че аз досега не съм успял много много. Ако искаш диета напиши ЛС. Скачането на въже ще ти е от полза, но трябва да знаеш кога и по колко да скачаш...
Също е много важно да си направиш някаква не строга, но много ефективна диета !

suzanna
01-23-2005, 19:31
vij spored men si si super za taq visochina i ne znam no ako iskash da zaprilichash na skelet moje da probvash dieti...lichno az sum mn protiv zashtoto masovo praktikuvanite dieti mogat da budat tolkova vredni che ne e istina napravo...a za skachaneto na vuje e vqrno che super mn stqga dupe i kraka - klqkaneto sushto :wink:

MiRaCuLiXbb
01-23-2005, 19:49
Абе вие знаете ли какво значи диета?? :evil: Не, не значи ГЛАД! Колко път съм го казвал, диета означава ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ! Ако не ядеш сладко, първа стъпка в диетата. Ако не ядеш животински мазнини, хоп втората стъпка. След още доста стъпки вече ще знаеш как да се храниш правилно, а това ще те предпазва от болести. Още нещо, никога не казвай: добре си на тия килограми преди да сте видели поне снимка! Не можеш да знаеш дали е слаба или пълна само от килограмите, защото има много фактори, които влияят на моментното тегло. Тук искам да кажа и още нещо, НИКОГА не прилагайте "диети", които обещават 5-10-15кг за много малко време. Може и да ги свалите, но правете разлика между свалени подкожни мазнини и мускулна маса. Защото може да свалите 5кг и да изглеждате по-дебела и по-зле. Преставам да пиша по тази тема. Вече казах, ако иска диета от мен да ми напише ЛС. Ако не успех.

Eclipse_bb
01-25-2005, 13:44
Аз пък е мога да те разбера защо си хабиш енергията и повтаряш по 30 пъти едни и същи неща... :cry:

Confusion
01-25-2005, 18:11
да им вкара малко акъл в тиквите :)

Djursi
01-25-2005, 18:46
1-во писах по една тема по надоло ама не помня как й беше заглавието.
2-ро сега ще ти кажа упражнения .. аз ги правя и има ефект :)
I Значи разтваряш си краката колкото се може повечко като пръстите ти сочат навън. Гълташ корема и стягаш дупето. Започваш така да приклякаш докато усетиш едно упъване(болка). Първо почваш по 25 и постепенно увеличаваш сериите до 50. Първо 2х25 ... после 2х50(като всикнеш) То тва за вътрешната част на бедрата :)
II Скачаш с въже, само че без въженце. Така 5 мин си подскачай. Това може да го правиш за разтоварване и когато няма какво да правиш :О)
III Колело ... Нали се сещаш какво имам впредвид :) Лягаш на земята по гръб и започваш все едно караш колело :) И това е за разтоварване и е по леко :) То е и за дупето :)

honey_reflection
01-25-2005, 18:53
emi da qesh redovno... po malko no po chesto
a sled 18.00 nishto da ne se qde.!
np. 7.00 - malka zakuska
10.00 - nqkakuv plod
12.00 - maluk obqd
15.00 - plod
17.30 - chai i neshto malko za qdene
bez sladki de....
i zapishise na tanci.. ili puk na fitness!
uspeh

korn___
02-05-2005, 17:46
abe neznam za6to si4ki momi4eta iskat da otslabnat vie ste poludeli ne6to ?kakto kazva ribata ot klasa mi "egati as kat q navedoh i tq za malko 6te6e da se s4upi na 2" ?hahahaha :twisted: nqma smisal za6to si4ki durjat tolkova na telata si egati i horata ste ?vie za du6ite si ne mislite li be ?as do sega ni6to ne sum treniral i sum dobre digam momi4e 75 kila s 2 race ni6to 4e sum 55 kila a vie tuka se vaikata za gluposti ?samo det za 2 sedmici si oveli4ih predmi6nivata s 3 sm s edno staro rismko oprajnenie det nikoi ne go znae det kat se trenira po dulgo ti stava tolkova silna predmi6nicata 4e kat se rakuva6 s nqkoi ako iska6 moje da mu s4upi6 rakata sus lekota:twisted: ina4e ni6to drugo a vie se vaikata za gluposti....q se zamislite aok imate s kakvo ?

korn___
02-05-2005, 17:55
a i drugoto as da ti kaja ima napraveno prou4vane 4e na si4ki mom4eta pove4e im se haresvat leko pulnite jeni! kolkoto i da ne vi se verva jeni taka e edno si e da shane6 malki stegnato dupe i leko otpusnato pak malko dupe po hubavo e taka4e nqma za kakvo da se pritesnqvane egati si4ki se drusat s teq anabolo si4ki poludeha daje i moite priqteli da gi eb* i v glupacite no ni6to de sami smetnete men me haresa momi4e det e 75 kila i e s 10 sm po visoka ot men tq e 75 kila i 184 visoka as sum 174 i 55 kila i hij 4e ne i puka6e kat me natisna sus si4ka sila na edna peika ta napravo mi stopi du6ata i sega samo kat pregurna malko momi4e mi e nqkak si strano sviknah da budq gu6vam ot golqmo momi4e det kat me gu6ne napravo da me ispapka na edin duh tui 4e sami si pravete izbvodite ?ima li smisal samo da hodite na fitnesi i gluposti i da piete sekvi narkotici za tqloto i da si skapvate organizma s teq anaboli ?

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-06-2005, 12:37
Здрасти. Номера в слабението е якото тренировки за бицепс. Другото не е важно. Аз не играя канадска. Напускам.

vaca
05-08-2007, 20:40
HAHAH SHTE TI KAJA MN DOBRO SREDSTVO DA SEXY TQLO SEX VSEKI DEN PO 3 PATI SUTRIN OBED I VE4ER EFEKTA E GARANTIRAN

Sisley^BaBy
05-08-2007, 20:57
HAHAH SHTE TI KAJA MN DOBRO SREDSTVO DA SEXY TQLO SEX VSEKI DEN PO 3 PATI SUTRIN OBED I VE4ER EFEKTA E GARANTIRAN
Oпределено :wink:

Presley
05-08-2007, 21:17
Абе вие знаете ли какво значи диета?? :evil: Не, не значи ГЛАД! Колко път съм го казвал, диета означава ПРАВИЛНО ХРАНЕНЕ! Ако не ядеш сладко, първа стъпка в диетата. Ако не ядеш животински мазнини, хоп втората стъпка. След още доста стъпки вече ще знаеш как да се храниш правилно, а това ще те предпазва от болести. Още нещо, никога не казвай: добре си на тия килограми преди да сте видели поне снимка! Не можеш да знаеш дали е слаба или пълна само от килограмите, защото има много фактори, които влияят на моментното тегло. Тук искам да кажа и още нещо, НИКОГА не прилагайте "диети", които обещават 5-10-15кг за много малко време. Може и да ги свалите, но правете разлика между свалени подкожни мазнини и мускулна маса. Защото може да свалите 5кг и да изглеждате по-дебела и по-зле. Преставам да пиша по тази тема. Вече казах, ако иска диета от мен да ми напише ЛС. Ако не успех.
Поэдравления эа ммнението !Супер иэчерпвателно и компетентно...няма какво да се добави! =D>

`Death`Whore``
05-08-2007, 21:23
emi da qesh redovno... po malko no po chesto
a sled 18.00 nishto da ne se qde.!
np. 7.00 - malka zakuska
10.00 - nqkakuv plod
12.00 - maluk obqd
15.00 - plod
17.30 - chai i neshto malko za qdene
bez sladki de....
i zapishise na tanci.. ili puk na fitness!
uspeh
И как ще има сили за танци, ако реално яде по веднъж на ден?

lil4eto
05-10-2007, 05:03
az moga da ti kaja 4e shtom si 168 perfektnite sa 53kg ti si tolko nali????!!!! ne si izmisqm tvoiat telesen indeks e18.8 keto e nai-privlekatelno za majete!! az sashto sam 168 no sega sam 58 kg i iskam da stana 53(kato teb),dori predi bqh 60 vapreki 4e ne izglejdam debela i po4ti nikoi ne zabelqza razlikta zashtoto az bqh 57,sled tova stanah 50 a sega pak svalqm ot 60 nadolu i za teia promeni az sam si vinovna de) .nqma zn...ne stava duma za men sega...iskah da ti kaja 4e az ses tremq kam tezi kg i te savetvam da gi zapazish