PDA

View Full Version : gledanki



black_heart
01-23-2005, 19:29
abe hora da znaete nqkakvi gledanki ili o6te po dobre-saitove s takiva????
4e v 4asovete e sku4no ii trqa da ubiim vremeto s ne6to.....



[img]http://fun.dir.bg/pic.php?id=1325[/list]

Bloody_Tear
01-23-2005, 19:56
Гадаене на зарове

За този вид предсказване на бъдещето е необходимо само едно зарче.

Задава се на ум въпрос или се намисля едно желание.

Зарчето се твърля 4 пъти и в зависимост от резултата /четно или нечетно число от всяко хвърляне/ се прави предсказанието.



Резултати в зависимост от получената комбинация на четни и нечетни числа:



1.четно; четно; четно; четно
Мисълта ви е изморена или въпросът не е добре формулиран. Хвърлете само още един път зарчето за тоя ден.



2.четно; четно; четно; нечетно
Ако имате лоши дни, не драматизирайте нещата. Не говорете на другите хора за своите проблеми. Мислете позитивно и действайте по същия начин. В бъдеще ще имате успех.



3.четно; четно; нечетно; четно
Не взимайте решения в този момент. Дистанцирайте се от проблемите си. Не насилвайте нещата и не използвайте силови действия.



4.четно; нечетно; четно; четно
В този момент трябва да изразите това, което произтича от вас и вашите усилия и емоции. Живейте интензивно и действайте за решаване на настъпващата ситуация.



5.нечетно; четно; четно; четно
Много добро предсказание! Успех! Радост! Прекрасно самочувствие ще имате. Ако вашите мисли са конструктивни, те ще ви доведат до желаната цел.



6.четно; четно; нечетно; нечетно
Прекрасно предсказание! Сполука и успехи! Чудесни постижения ви очакват! Избрали сте най-хубавата фигура.



7.нечетно; нечетно; четно; четно
Да! Имате успехи, но мислете внимателно как действате, да не би вашия полет да приключи като този на Икар. Действайте, но се придържайте към реалността.



8.четно; нечетно; четно; нечетно
На път сте да постигнете успехи в областта на финансите. Ще получите аванси.



9.нечетно; четно; нечетно; четно
Резултатът е по-скоро неблагоприятен. Ситуацията ще ви се измъкне от контрол. Помислете и почакайте преди да започнете да действате.



10.четно; нечетно; нечетно; четно
Съюз и обединение. Замяна. Бъдете готови за различни начини на действие. До целта можете да стигнете по различни пътища. Ще срещнете положително настоен към вас човек.



11.нечетно; четно; четно; нечетно
Това е противоречие. Ще се почувствате обвързани с множество проблеми. Ще имате неприятности от служебно естество. Ако имате достатъчно смелост и кураж, действайте.



12.четно; нечетно; нечетно; нечетно
Много добро предсказание. Започва промяна. Ако се заемете с нещо, независимо от областта, ще завърши с успех.



13.нечетно; четно; нечетно; нечетно
Ситуацията около вас ще се развие благополучно. Бъдете готови за действие. Вашите обаяние и чар ще бъдат вашите козове. Действайте бавно и внимателно.



14.нечетно; нечетно; четно; нечетно
Внимание, идва моментът за действие, реагиране или бягство! Не бъдете пасивни, а направете нещо!



15.нечетно; нечетно; нечетно; четно
Не! Предсказанието не е добро! Упадък! Раздяла! Клевета, злословие, интриги!

Бъдете концентрирани, за да не допускате грешки! Действайте с предварително обмислен план!



16.нечетно; нечетно; нечетно; нечетно
Ситуацията ще се преобрази и развие в най-скоро време. Ще погледнете на нещата по съвсем нов начин. Ще откриете други начини на живот.
Сори само това ми идва в момента.Ако се сетя за други ще ти кажа.А BTW това е вярно на мене всичко ми предсказва :)

GreenLadyM
01-23-2005, 20:21
http://www.triada.bg/

spidey
01-24-2005, 10:37
check this out
www.lovetest.com :D [/url]

hahavteen
01-30-2005, 17:40
Mi az znam 2.
Zna4i risyva6 edin kvadrat i v nego pi6e6 na kakva vuzrast iska6 da se ojeni6(primerno25).Posle pi6e6 otgore purvite bykvi ot imenata na mom4eta koito haresva6,ot ednata strana 1,2,3(tva e za decata koito 6te ima6),ot drygata strana maki na koli koito ti haresvat,i ot doly 3 strani v koito bi iskala da jivee6. Sled tva po4va6 ot purvoto ime na mom4e i broi6 do 25.Tva koto si ocelila go zadraskva6(da re4em zadraskva6 2 i tva zna4i 4e niama da ima6 2 deca) i taka dokato ne ostane ot vsi4ko po edno(edna marka kola,edno ime na mom4e,edna strana i edna cifra).Tva zna4i 4e teia ne6ta 6te ti se sly4at.Primerno 6te se ojeni6 na 25 za Kalin,6te jivee6 v Germania,6te ima6 Mercedes i 3 deca. Nadiavam se da si razbrala.

Za vtorata gledanka ti triabvat edna tvoia verijka i krist4e ili halka(ako niam6 tvoi triabva da si gi naturka6 v diasnata ruka).Sled tva moli6 niakoi da ti gleda koeto stava po slednia na4in: Nanizva se halkata/krust4eto na verijkata i se durji nepodvijno nad diasnata ruka na 4oveka na koito se gleda. Zapo4ne li da se klati napred nazad zna4i 6te ima6 mom4e,a ako se vurrti v krug-momi4e.Halkata se spira i pak se ostavia da visi nepodvijno dokato zapo4ne da se klati pak.Ako ni6to ne se sly4i zna4i 6te ima6 samo edno dete. Na men vinagi mi izliza 4e 6te imam mom4ence! Nezavisimo koi,koga i s kakvi predmeti mi gleda! :roll:

`JinJer`
01-30-2005, 20:39
People are you craizy? V 4asovete ne se gledat gledanki a se gleda kak da iznervish daskala do kraen predel i toi da si fane 4antata i da napusne rabota zaradi teb:) da gadno zvu4i ama ko ti puka ( da si priznaq nikoga ne sum go pravila ama ne mi se i nalaga nikoga ne sum zaspivala v 4as shtoto znam kak da si praq shouto) tai 4e praite si veseloto ne se znaimavaite s bezsmislici:) :wink: