PDA

View Full Version : strah me e



nelito
01-24-2005, 02:45
Iskam edin suvet ot vas:) Zna4i s priatela mi iskame da go napravim. Az sum na hap4eta i shte izpolzvame condom i niama da ima opasnost za zabremeniavane no poneje mi e za purvi put mnogo me e strah da ne se spuka. Strah me e za mnogoto bolesti tui kato toi e bil s mnogo predi men. Kakvo moga da napravia za da sum 100% sigurna 4e vsi4ko shte e ok. Gadno li shte e ako go pitam da si napravi test?? Mislih si 4e tova moje da mu zvu4i kato "ti ne mi vqrvash" no dori i da sum sigurna v nego toi samiat moje da ne znae. neznam mnogo me e strah, kakvo moga da napravia?

adult
01-24-2005, 05:01
Защо си на хапчета при условие че още си девствена?
В никакъв случай не му казвай да си прави каквито и да било тестове-първо,тъпо е,второ-той няма да се навие,щото все пак той за 100 неща може да трябва да се тества,ако тръгне да се занимава...абе ненормално си звучи да го карш такова нещо да прави.Ако толкова не си сигурна в него,.просто не го прави :!: Изплзвай хубави презервативи-Durex,Lifestyle-купи ги от аптека и погледни срока на годност.За да е 100 % сигурно,нека той не свършва в теб-да го изкара точно преди да свърши.Така ще си сигурна че и да е прецакан презерватива,в теб няма да е попаднало нищо.Друго с което можеш да се съобразиш,е да изчислиш кои са безопасните ти дни.Виж колко дни е цикъла ти-ако е 28,то дните 11-12-13-14-15 са фертилни-лесно можеш да забременееш.най-безопасни са дните преди да ти дойде.недей да се вманиачаваш,все пак белите не стават толкова лесно :D По-опасно е заразяването с болести,но като използваш презерватив,няма страшно.Все пак дори ако му правиш свирка,ако е болен-пак можеш да се заразиш...Но...айде сега де-той да не е някакъв...засега друго не се сещам да напиша,ако има нещо-питай пак :wink:

nelito
01-24-2005, 05:07
Ne az ne se pritesniavam za zabremeniavaneto, to4no za tova vzimam hap4etata... I tova koeto napisa 4e ako ne mu viarvam da ne go pravia ne e to4no taka, toi moje da ne znae. A i ne e losho da si imam edno na um.

adult
01-24-2005, 05:14
Как така да не знае :?: Че може да е болен ли?
Едно наум е ясно че всеки трябва да си има.Но ако вземеш да се впускаш в подробности на кой какво му е-все едно ти да тръгнеш да си правиш изследвания за спин,сифилис,трихомоназа,х амидия-3 вида,генитален херпес,токсоплазмоза...За повечето от тези неща няма симптоми,така че съгласи се,че ако човек мисли какво може да си лепне,то тогава дай си седим с катинарчета на гащичките и да идем в манастир 8) А и има полово предавани болести,които могат да се прихванат и при....влизане в басейн,мръзна хавлия,животни...Въпроса е да знаеш с кого си лягаш,разбираш ли? Ако толкова подозирам човека до мен,бих го накарала да се изследва само ако сме заедно от повече време-най-малкото за единия секс той може да си намери 100 други момичета...Не се притеснявай излишно,сигурна съм че всичко ще е наред.наслаждавай се и това е :P

NaSty GiRl
01-24-2005, 07:10
emi ti si napraila si4ko kvoto se iska ot teb..smisul takuv 4e shom si i na hap4eta i shom e s prezrvativ..a ako te e strah da ne se skusa si kupete na Durex Extra Safe te nikoga ne se kusat :wink: i ne se pritesnqvai chak tolkova tova prosto e 1 sex :wink:

ivelin9021
03-23-2007, 11:47
mn se panira6 tfae prosto sex ;)

03-23-2007, 11:57
Nqma nishto losho v tova da go nakarash da si napravi test.Vse pak tova e tvoeto zdrava i ne si zaslujava riska.Mojesh savsem spokoino da mu obqsnish che si mnogo pritesnitelna i bi jelala da se izsledva za vseki sluchai i che i ti bi napravila sushtoto ako toi pojelae i taka.

Гупи
03-23-2007, 12:24
едва ли има нещо сериозно, дет да ти лепне... особено тез страшните болести, дет са ги изредили по-горе. а и това е идеята на презерватива - предпазва. и се не къса толкоз лесно, спокс

хора, кат пращате някой на изследвания, мислете малко...знаете ли какви космически суми са?! и това за единия път с презерватив, хапчета и нинам какво си?!

alkobalko
03-23-2007, 18:39
Темата е стара!