PDA

View Full Version : Kurvi li sa jenite spored vas ? (vupros kum mujete)



KuraMiQnko
01-24-2005, 13:06
Interesno mi e da vidq vie "bratq po orujie" na kakvo mnenie ste ? :lol:
za mene SA ! :lol: :twisted: :D :D :D

sex`y_f
01-24-2005, 13:26
a we pi4..aide mersi mnogo :D xxaxa ... spored men pyk .. ne vsi4ki sa kurvi4ki , smisyl...ima gi - bez tqh nemoje , no ima i qki macki :D xix...noo pyk nie sme edni ot nai krasivite na Sveta :D aide ot mene , :lol:

Baccara
01-24-2005, 13:35
Интересна тема. Чувaл съм, че вътрешно всяка жена малко или много е курва. Лошото е, че започвам да го вярвам.

head_shot_bs
01-24-2005, 19:27
na4i kyrvi sa tiq det go pravqt za pari...ina4e ako ena jena haresva sex-a sledva li ot tva 4e e kyrva a?????mn tupo mislene.togava nii "bratq po orujie" kakvo sme a?

SANDRETO
01-24-2005, 19:30
``VSICHKI JENI SA KURVI,NO NQKOI OT TQH SA KUCHKI``

DEMEK V EDIN SVQT NA KURVI CQLO CHUDO E DA SI KUCHKA,I VERNO PREDPOCHITAM DA SUM KUCHKA PRED OBSHTOPRIETOTO KURVA! 8) :twisted:

Nekasa4a
01-24-2005, 19:40
Abe si4ki jeni sa kurvi bez maika mi :!: Ama ne zabravqite i 4e tq e jena :!:



Napolion Bonapard :!:

shtraker
01-24-2005, 21:54
praviloto e che : vsichki jeni sa kurvi ! kuchki se tam ..
sqko pravilo si ima izklucheniq .... praite si izvodi
edna priqtelka znaeteli kvo mi vika .. "povqrvai mi nqma nishto stoinostno v edna jena" ... vikam na sis dea vsichki jeni ste kuchki ! tq suvsem spokoino mi potvurjdava "Da" ammmm spiram do tuk ... aee

m_25
01-25-2005, 09:54
OOO ABSOLUTNO SUM SAGLASEN !
VSI4KI JENI SA KURVIIIII !!!!!!!
NA 25 GODINI SUM I V TVA NE6TO SUM SE UBEDIL MNOGOKRATNO !

I MOLQ JENITE DA NE GLASUT V TAQ ANKETA !
do momenta glasovete sa
DA - 8 glasa
NE - 7 glasa
=> 7 jeni sa glasuvali tuka :x

Traffic
01-25-2005, 10:02
само някои са.

Мотаба
01-25-2005, 13:06
xahhxahx che to ima...jeni iiiiii....ii..jeni!?
kak moje sichko da slagate pod obsh znamenatel i izobshto kak tulkuvate "kurva"? qaa stiga
po-malko sa

edin 40vek
01-25-2005, 13:56
na4i kyrvi sa tiq det go pravqt za pari...ina4e ako ena jena haresva sex-a sledva li ot tva 4e e kyrva a?????mn tupo mislene.togava nii "bratq po orujie" kakvo sme a? mi to ne e zadaljitelno da zimash pari za da si kurva

min4o
01-25-2005, 18:15
mi are i az da si kaja mnenieto
ACAB=all cops are busters =vsi4ki 4engeta sa kopeleta
AGAB=all girls are bitches=vsi4ki momi4eta sa kurvi
po princip neznam dali tai se pi6e taikato kato sam si gi izmislil ne sam gi pisal

AMG-to
01-25-2005, 18:21
kurviiiiiii

01-25-2005, 19:40
"1.Една жена е курва в сексуалния смисъл ако е осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

2.Една жена е курва в несексуалния смисъл ако тя се съпреживява вътрешно като курва в сексуалния смисъл или прави тъй наречените "курвенски номера" (определението е с жаргонен произход).

3. Една жена е общо курва ако е или курва в сексуалния или курва в несексуалния смисъл.

(Теорема на Наполеон - Филип): Всички жени са курви!

Доказателство (на Филип):
Знаем, че всяка нормална жена рано или късно съзрява за полов контакт.
=> всяка жена е годна за бъде курва в сексуалният смисъл.
В несексуалният смисъл е очевидно, че всяка жена е годна да бъде курва.

Да допуснем, че съществуват жени, които не са курви, т.е. никога не са правили секс с мъже или не са курви несексуално.
Нека жената "Х" не е курва. По чисто логически изчисления е лесно да се убедим, че тя спада в някоя от следните категории:

(1) Тя е визуално отблъскваща или има физически недъзи. В такъв случай тя не е курва в сексуалният смисъл понеже мъжете отбягват контакт от нея
=> тя следва да има комплекси на сексуална тематика
=> тя вътрешно желае да е курва
=> тя е курва в несексуалният смисъл.
=> тя е курва

(2) Тя няма сексуални контакти с мъже или води целенасочено живот без сексуални връзки (например лесбийка, феминистка)
=> Тя очевидно e лишила поне един мъж от сексуална връзка
=> това е курвенски номер спрямо мъжете
=> тя е курва в несексуалният смисъл
=> тя е курва

Убедихме се, че жената "Х" не правеща секс с мъже е курва. Сега нека разгледаме жените, които правят секс с мъже. Те са най-общо две категории:

(3) Правила секс с повече от двама мъже в живота си
=> по дефиниция тя е курва в сексуалния смисъл
=> тя е курва

(4) Правила секс само с един мъж
=> има два варианта:

(4а) Тя го е напуснала веднага или след кратко време
=> тя просто го е използвала
=> тя е курва

(4б) Тя е обвързана задълго с него =>

(4б - 1) тя или го ревнува
=> го лишава от сексуална свобода - спада към курвенските номера
=> тя е курва

(4б - 2) тя не го ревнува
=> показва, че не се интересува какво става с партьора й
=> тя е курва

от (1)(2)(3)(4) => получихме противоречие и не е възможно да съществува жена, която не е курва
=> всички жени са курви!

С това теоремата е доказана.


Забележка №1: Оригиналната формулировка на Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми" само по себе си съдържа противоречие, тъй като тя е жена (това противоречие е поправено от Наполеон с добавката "да не забравяме, че и тя е жена", но в настоящото изложение е по-уместно да перифразираме твърдението в по-чист вид).


Забележка №2: В доказателството е използвана логическата конструкция if-else която използва за условие чисти булеви изрази. Ясно е, че по този начин всички възможни варианти са изчерпани."

01-25-2005, 19:48
Pak ot mene moq nickname 6e e :Гост, ахахаха
Качествата на жените

1. Жените винаги знаят повече. Първо знаят повече от всеки мъж на света, а второ (но не и по значение) повече една от друга. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.
2. Жените винаги са прави. Не спорете с жена. Ако го направите най-много да загубите времето си.
3. Жените имат един основен метод за убеждаване. Те плачат.
4. Жените винаги имат какво още да кажат. Ако нямат - плачат. Но тъй като винаги имат - чудя се как се изхитряват да поплачат все пак.
5. Жените са немилостиви. Или поне по-малко от мъжете.
6. Жените са по-малко състрадателни.
7. Жените са небрежни.
8. Жените са самомнителни.
9. Жените са клюкарки
10. Жените са завистливи
11. Жените са глупачки.
12. Жените са скандалджийки.
13. Жените са некомбинативни.
14. Жените мърморят.
15. Жените не обичат други жени.
16. Жените отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги твърди мъж.
17. Жените намират кусури на всичко.
18. Жените пердашат децата си повече от мъжете.
19. Жените подкокоросват мъжете да вършат големи глупости.
20. Жените се кикотят.
21. Жените решат ресните на килима с гребен.
22. Жените се разхождат по бельо в къщи и миришат на кухня.
23. Жените се гнусят повече от машинно масло, отколкото от лайно.
24. Жените не виждат когато преминат от светло в тъмно помещение.
25. Жените са неотстъпчиви.
26. Жените предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?
27. Жените се съсредоточават трудно и за кратко.
28. Жените са големи мърли. Надникнете в по 5 женски и мъжки стаи в студентските общежития и ще се уверите сами.
29. Жените четат розови романчета.
30. Жените викат майка си да жвее при тях когато се омъжат.
31. Жените са отмъстителни.
32. Жените са продажни.
33. Жените допускат да перат миризливи чорапи, а после вият, че нямало справедливост и равенство.
34. Жените са лицемерни.
35. Жените са малодушни.
36. Жените са сприхави.
37. Жените са алогични.
38. Жените са безкомпромисни.
39. Жените са безпощадни.
40. Жените са цинични.
41. Жените са лукави.
42. Жените са неорганизирани.
43. Жените нямат чувство за ориентация.
44. Жените спекулират с факта, че мускулите им са по-слаби.
45. Жените са лесно манипулируеми.
46. Жените са манипулатори.
47. Жените са склонни да се убедят, че някой е лош, защото е грозен.
48. Жените не прощават.
49. Жените забравят важните неща, но си спомнят с години всякакви глупави дреболии.
50. Жените казват и показват, че те обичат след като си ги ударил.
51. Жените са безотговорни.
52. Жените пазят с години всякакви боклуци.
53. Жените изхвърлят неща, защото не разбират за какво могат да послужат.
54. Жените подражават на персонажите от сапунените сериали.
55. Жените капризничат.
56. Жените са фенки.
57. Жените се вманиачават във външния си вид.
58. Жените не могат да преценят обективно външния си вид.
59. Жените посрещат по външния вид и изпращат по външния вид.
60. Жените си преправят гласа като говорят.
61. Жените непрекъснато говорят.
62. Жените са моралистки на думи
63. Жените нямат идеи. Те имат хрумки.
64. Жените крещят.
65. Жените се лиготят.
66. Жените си показват задника и др., за да прелъстяват.
67. Жените лъжат.
68. Жените мрънкат.
69. Жените закъсняват за среща.
70. Жените се размотават.
71. Жените приемат за незначително всичко, което не им е лично интересно.
72. Жените първо действат, после мислят.
73. Жените се подвеждат лесно по опаковки.
74. Жените често купуват глупости и после винаги намират виновен за това.
75. Жените изобщо търсят виновен за всичко.
76. Жените спекулират със същността си на жени.
77. Жените правят балончета от дъвките си и ги лепят навсякъде.
78. Жените рядко имат ясна представа откъде е тръгнало нещо.
79. Жените са склонни да правят категорични изводи за абсолютно неясни неща.
80. Жените се фанатизират религиозно и всякак.
81. Жените (жената) смятат, че те конкретно са най-важното нещо на света.
82. Жените говорят безкрайно по телефона.
83. Жените извършват нещо със 100 движения вместо с 10, `защото така им по-харесва`.
84. Жените сплетничат.
85. Жените не могат да пазят тайна.
86. Жените често объркват `не мога` с `не зная`.
87. Жените се гордеят с това, че `не могат`.
88. Жените измерват любовта във финикийски знаци.
89. Жените са неверни.
90. Жените са прелъстителни.
91. Жените са склонни да отнемат мъжа на най-добрата си `приятелка` просто така - от завист и от амбиция, без да знаят какво ще правят с него по-нататък.
92. Жените често спорят за безсмислени неща.
93. Жените са неразумни.
94. Жените са страхливи
94. Жените се страхуват от жаба или червей, но пускат у дома всеки по-представителен екземпляр с букет и кутия шоколад в ръце.
95. Жените намират за виновен пътния знак, когато те са зад волана по време на пътно-транспортно произшествие.
96. Жените ревнуват децата си.
97. Жените погрешно си мислят, че като си сложат повечко червило това ще скрие дебелия им задник.
98. Жените изобщо обръщат прекомерно внимание на габаритите на задниците си.
99. Жените изискват да бъдат изслушвани, но те не изслушват.
100. Жените нелепо се захващат с хобито на мъжете си, за да са в тон. Някой да е чувал за мъж, който бродира гоблени, защото жена му е увлечена по това?
101. Жените не знаят какво искат, но непрекъснато внушават наоколо си някакво искане.
102. Жените ходят с неестествени и нечовешки обувки, за да са в крак с модата.
103. Жените си слагат изкуствени ужасни нокти, от което практически се държат като сакати, пак заради модата.
104. Жените често нарушават чуждото лично пространство, наричайки това нещо `близост`.
105. Жените се увличат по глупости, като дантелени покривчици, магии, гледачки, Леонардо ди Каприо, хапчета за отслабване, политика, мумио, ежедневни клизми и уринотерапия.
106. Жените ходят на пазар по пеньоар и с ролки на косите
107. Жените пищят.
108. Жените питат не за да научат нещо, а за те хванат натясно, че ти не знаеш. Ако им отговориш се ядосват.
109. Жените често казват `хоп` преди да са скочили.
110. Жените първо говорят, после мислят, или действат преди всичките тези неща.
111. Жените дават съвети как да се свърши някаква работа с която никога не са се захващали.
112. Жените винаги намират, че нещо им е неудобно. Дали ще е дреха, мястото в автобуса или влака, възглавницата...
113. Жените винаги имат какво още да кажат. Последната дума по право считат за своя.
114. Жените смятат мъжете за своя собственост.
115. Жените намират логика в най-нелогични неща, стига да са им удобни в момента.
116. Жените могат да твърдят две коренно противоположни неща едно след друго, в разстояние на 5 минути, като са абсолютно убедени в това, което казват.
117. Жените обичат да си завират носа навсякъде и да наливат масло в огъня на чужди спорове.
118. Жените често употребяват за довод `защото така`.
119. Жените са сръдливи.
120. Жените способни да вземат крайни решения за секунди когато става въпрос за жизненоважни неща, но се колебаят часове пред два топа близък по цвят плат, или когато трябва да купят парче сирене.
121. Жените... са прекрасни : )

01-25-2005, 19:52
и о6те от мен :lol:
ЕЗИКЪТ НА ЖЕНАТА:
Да = Не.
Не = Да.
Можеби = Не.
Ние трябва = Аз искам.
Съжалявам = Ще съжаляваш.
Трябва да поговорим = Искам да се оплача.
Разбира се, давай = Не искам да го правиш.
Прави каквото искаш = Ще си платиш за това по-късно.
Не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот такъв!
Слушаш ли ме? = Вече е твърде късно, мъртав си.
Трябва да се научиш да общуваш = Просто се съгласи с мен.
Бъди романтичен, изгаси лампата = Имам отпуснати бедра.
Ти си толкова ... мъжествен = Трябва да се обръснеш и освен това много се потиш.
Обичаш ли ме? = Ще поискам нещо скъпо.
Ти решаваш = Досега трябва да ти е ясно правилното решение.
Много си внимателен тази вечер = Винаги само за секс ли мислиш?
След минутка съм готова = Събуй си обувките и си намери хубав мач по телевизията.
Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което ти със сигурност няма да ти хареса.

и....
Запис на задължителни неща , които жените държат да набият в главата на любимия :

1. Нямаш право да спиш до по-късно от мен, точка

2. Когато се събудя, вече трябва да си приготвил кафе и закуска и да си тананикаш нещо ободряващо, дори да е фалшиво

3. Моля те поне веднъж да си поръчаш нещо различно, когато сме на ресторант . Кебапчета с бира е изумителна комбинация, но сега сме на ресторант

4. За хиляден път ти казвам : нормалното човешко същество се къпе поне два пъти на ден. Включително и в неделя, принципният му ден за къпане на съществото

5. Трябва ли наистина внимателно да си сгъваш панталоните тъкмо когато се събличаме трескаво? Недей, мама няма да ти се кара, ако се поизмачкат

6. Не, честно : смяташ ли, че наистина нямам нищо против да се напиваш като свиня?

7. Винаги откликвам, когато ми правиш точно така, но ще те притесня
ли много, ако те помоля да сменим позата - просто да видим какво ще стане? Много ти благодаря, дано не те притесних

8. Слушай ме, а не мисли какво да ми отговориш . И не се преструвай, че не разбираш за какво става дума, не си чак толкова тъп

9. Няма нужда да казваш "извинявай" хилядократно . Един път е достатъчен - стига да е искрено

10. Всеки път, когато знаеш, че не си прав и правиш оная жертвена физиономия, ми идва да ти фрасна един : разбира се, че цяла вечер се пулеше срещу оная овца

11. Той наистина ми е само приятел. Секс правя само с теб

12. "Стиснат" е обратното на "секси". Когато сме в компания и започнеш да изчисляваш до стотинка кой какво е ял и пил, ми иде да потъна вдън земя

13. Бог е създал тези скромни същества - чаршафите, за да се сменят отвреме на време. Дори в твоята квартира. И то не веднъж на два месеца

14. Запомни : секс е, когато и двамата свършват. Ако още веднъж ме оставиш така, ще си имаш проблеми, ей, момченце

15. Друг път ще си взимаш "довиждане" с тая само с ръкостискане, чу ли ме добре?

h1p-h0p
01-25-2005, 21:26
Mislq che trqashe da ima 0shte edin 0tg0vor v Anketata:

Povechet0 sa Kurvi, No Ima i Svqstni!!!

+ tva.. kakv0 znachi che sa kyrvi ? Nie kat0 se ebem s poeche jeni dane sme kurvari ? Sex k0peleta... na h0rata im se prai sex.. ispitvat jelanie i odovolstvie 0t tva i g0 pravqt.. sq Znam che da g0 pravish s Seki ne e d0bre.. tva veche e kurvensk0..ama... Naistina ima i svqsni m0micheTa!

IvanIvanov
06-25-2006, 21:38
и о6те от мен :lol:
ЕЗИКЪТ НА ЖЕНАТА:
Да = Не.
Не = Да.
Можеби = Не.
Ние трябва = Аз искам.
Съжалявам = Ще съжаляваш.
Трябва да поговорим = Искам да се оплача.
Разбира се, давай = Не искам да го правиш.
Прави каквото искаш = Ще си платиш за това по-късно.
Не съм разстроена = Разбира се, че съм разстроена, идиот такъв!
Слушаш ли ме? = Вече е твърде късно, мъртав си.
Трябва да се научиш да общуваш = Просто се съгласи с мен.
Бъди романтичен, изгаси лампата = Имам отпуснати бедра.
Ти си толкова ... мъжествен = Трябва да се обръснеш и освен това много се потиш.
Обичаш ли ме? = Ще поискам нещо скъпо.
Ти решаваш = Досега трябва да ти е ясно правилното решение.
Много си внимателен тази вечер = Винаги само за секс ли мислиш?
След минутка съм готова = Събуй си обувките и си намери хубав мач по телевизията.
Колко ме обичаш? = Днес направих нещо, което ти със сигурност няма да ти хареса.


Fuahahahaha, тука има много истини :lol:

Angel_Girl
06-25-2006, 22:09
Ne ne sa

^HyPoCRiSy^
06-25-2006, 22:10
Зависи от жената, но напоследък се наблюдава подобна тенденция...

L!m0nA
06-25-2006, 22:12
Пич не сички женки са курви [-X има и свестни!!!

honey91
06-25-2006, 22:29
Не слагайте всички жени/момичета под един знаменател :!: :!: :!:

Opeth
06-25-2006, 22:58
Ее айде само момчета да гласуват,момичета не гласувайте,ясно е кой отговор ще изберете,поне вижте мнението на момчетата за момичетата като цяло 8)

06-25-2006, 23:05
Interesno mi e da vidq vie "bratq po orujie" na kakvo mnenie ste ? :lol:
za mene SA ! :lol: :twisted: :D :D :D
като са курви жените що не вземеш да станеш п*д*р*с та да не се чукаш със курви

абе кви са тия простотии бре жените били курви и незнам си какво... имам чуството че незнаеш какво значи курва :?

alkobalko
06-26-2006, 05:23
Mnogo mi e interesno kak slagate vsichki momicheta/jeni pod edin obsht znamenatel. Vqrno e, che ima nqkoi, koito sa istinski k***i, no ima i izklucheniq. Drugoto, koeto e malko ili mnogo ne otiva na edno momche da nareche vsichki momicheta k***i. Lichno za men tova e nachin za izbivane na kompleksi. Ache ima nqkoi momicheta, koito sa si pulni ulichnici- ima, no ne vsichki sa takiva.

hamilcar
06-26-2006, 05:40
По-глупава тема не можа ли да измислиш ?

koalka
06-26-2006, 05:43
Аз също ще отговоря,въпреки че е въпрос към момчетата.Наистина много се навъдиха напоследък,но неможеш да кажеш,че това означава,че всички жени са курви.И не мисля,че е така.Да,някои са големи курви,познавам такива-за съжаление,защото са ми от класа,но просто не им обръщам внимание.

summer_04
06-26-2006, 06:29
tva izglejda kato nqkolko mom4eta ,koito sa se subrali da popluqt "malko" po jenite!e da oba4e jenite ne sa ednakvi-ne moje da kaje6 4astnoto vaji i v ob6tiq slu4ai!vsqka jena e razli4na!sega 4e ima kurvi,ku4ki i t.n ima,no ako puk zapo4nem temata mujete kvi svine sa ..........................!

06-26-2006, 06:36
Курви са разбира се е има и нормални де ,но и ние не падаме по долу ахахха.

Pi4a_Bateto
06-26-2006, 07:04
Жените са пълни курви!Няма жена която да не е правила секс поне с двама мъже...те стават за секс и за домакинсите работи иначе за останалото мъжете са насреща?
ВНИМАНИЕ!!!
Ако се приберете от работа и жена ви за пръв път от както сте се оженили (10 години да кажем) ви е сготвила нещо и е купила хубава ракия или шампанско да знаете че тука има нещо гнило-намерисва.Това означава че се е***а и е правила свирки на някой мъж демек е правила секс..изгонете я от къщата или е метнете пт терасата но в никакъв случай не си помисляйте вие да се самоубивате[/quote]

NeSTa_86
06-26-2006, 07:26
88% от жените са курви ! останалите 12% все още не са го осъзнали, че са такива

hollaback_girl
06-26-2006, 08:55
neam dumi....tva 4e vav va6to obkryjenie ima samo kurvi si e va6 problem,no po sveta ima pone 3miliarda jeni...ne moje si4kite da sa kurvi :P

06-26-2006, 09:10
v4edka mi e kurva :oops:

06-26-2006, 09:10
v4edka mi e k***a :oops:
nali qka kurva

Anonimko-
06-26-2006, 09:11
kurvetini sa si4kite

06-26-2006, 09:12
kurva

06-26-2006, 10:43
Drugiqt pat koato se puska nekva takava tema samo m ili samo f da otgovarqt s anketi otgovorite mai 6e e dobre da sa malko po drug na4in zadadeni primerno

1 Momche sum i mislq 4e jenite sa kurvi
2 Momche sum i ne mislq 4e jenite sa kurvi
3 momi4e sum i mislq 4e jenite sa kurvi
4 momi4e sum i ne mislq 4e jenite sa kurvi

togava 6te6e da se vidi istinata a imeno 4e jenite sa kurvi i e sme6no da glasuvate i vie v anketata f-4eta 6tot to e predelno qsno na vsi4ki istinata a na zabludenite skoro 6te im stane taka 4e se primirete s fakta i 6te vi e po lesno. Li4no az ne vijdam ni6to lo6o v tva da ste si kurvi vinagi ste bili vinagi 6te si badete ako ne osaznati kurvi to pone potencqlni koeto e su6toto.

ycMuBkama_M
06-26-2006, 10:54
Не слагайте всички жени/момичета под един знаменател :!: :!: :!:

точно.. има много курви но има и свястни момичета , за жалост свестните по-трудничко се откриват ;) но НЕ всички са курви.. повечето..

veselka_15
06-26-2006, 10:57
Ne vsi4ki jeni sa kurvi :!: Kakto na vas majete vi se pravi sex taka i na nas jenite ni se pravi sex :!: Nqma 4ovek na koito da ne mu se pravi sex :!: Na vas vaob6te qsno li vi e zna4enieto na dumata kurva 4e da slagate vsi4ki jeni pod ob6t znamenatel :smt013 :?: KURVA skapi moi ozna4ava jena koqto prodava tqloto si na razli4ni maje sre6tu zapla6tane :!: VSEKI 4OVEK IMA NUJDA OT UDOVOLSTVIQ V TOQ JIVOT !

anichkaaa
06-26-2006, 14:36
Kakto vie mom4etata ne iskate i mrazite da vi slagame pod ob6t znamenatel,taka i vie ne go pravete s nas :!: :evil: :!: :evil: :!: :evil:
Ne vsi4ki sme kurvi :!: :!: :!:

Black_Witch
06-26-2006, 14:46
Оф стига с тия простотии.Мъжа е по-голяма курва от жената казвам пък аз.Курви,че курви...ама пиете 2 и обичате най-много тях и сте готови да преебете дори момиче което не е такова заради чукане с няква курва нали така ? Кой е путката в случая?Вие сте просто добитък който иска просто да бодне шиша някъде.А евала на всички жени които наричате курви че ви изяждат изпиват и пръскат парите на воля.Жената мисли!Това я различава от животните!Мисли за себе си.вие сте балъци.като давате що да не вземем ,а ?
А тая дума "курва" може да я употреби само един ограничен човек.Нали обичате курвите веееееееееееее къв ви е проблема ?!?!?!? Всеки мъж предпочита няква уроспия гадна за една вечер(дет преди тва е минала 4-5) отколкото някво сериозно и приятно момиче.

artilerista_vlad
06-26-2006, 14:59
jenite sa nai-golqmoto proklqtie, no i nai-sladkiq dar.
jenite ne sa kurvi po rojdenie, te stavat takiva za6toto im omryzva da stradat ot pubertetskite proqvi na mom4eta koito gi naranqat i si tyrsqt izkupitelna jertva ne kydeto trqbva tova e tqhnata vina, 4e ne nakazvat tozo koito trqbva a tezi koito gi obi4at

06-26-2006, 15:02
Оф стига с тия простотии.Мъжа е по-голяма курва от жената казвам пък аз.Курви,че курви...ама пиете 2 и обичате най-много тях и сте готови да преебете дори момиче което не е такова заради чукане с няква курва нали така ? Кой е путката в случая?Вие сте просто добитък който иска просто да бодне шиша някъде.А евала на всички жени които наричате курви че ви изяждат изпиват и пръскат парите на воля.Жената мисли!Това я различава от животните!Мисли за себе си.вие сте балъци.като давате що да не вземем ,а ?
А тая дума "курва" може да я употреби само един ограничен човек.Нали обичате курвите веееееееееееее къв ви е проблема ?!?!?!? Всеки мъж предпочита няква уроспия гадна за една вечер(дет преди тва е минала 4-5) отколкото някво сериозно и приятно момиче.
:smt008 Взе ми думите от устата =D>

Black_Witch
06-26-2006, 15:03
jenite sa nai-golqmoto proklqtie, no i nai-sladkiq dar.
jenite ne sa kurvi po rojdenie, te stavat takiva za6toto im omryzva da stradat ot pubertetskite proqvi na mom4eta koito gi naranqat i si tyrsqt izkupitelna jertva ne kydeto trqbva tova e tqhnata vina, 4e ne nakazvat tozo koito trqbva a tezi koito gi obi4at

Евала пич си ти. =D> И аз мисля така до колкото съм наблюдавала моите познати които са такива.И за тва си мисля че първия е от голямо значение.не сте ли забелязвали че курви обикновено стават тия които са ги минали само за 1 вечер още първия им път?За щастие случих на човек [-o<

Аз съм!
06-26-2006, 15:16
neam dumi....tva 4e vav va6to obkryjenie ima samo kurvi si e va6 problem,no po sveta ima pone 3miliarda jeni...ne moje si4kite da sa kurvi :P

Мноо любопитно
Как само в тоз форум нема ни една курва бе??? Всичките представителки на нежния пол дет са се изказали по темата все повтарят "не слагайте всичко под общ знаменател" или "в твоето обкръжение може да са само такива........"
Бах мааму
Не се връзва тва дет го казвате щото тука има такива теми коя кви свирки праела с кого се изчукала колко голем видела КОЛКО била виждала Колко ГОЛЕМ опит имала и т.н.
Па сега минават с думичките не турайте всите под общ знаменател
ХА ХА ХА

veselka_15
06-26-2006, 17:59
neam dumi....tva 4e vav va6to obkryjenie ima samo kurvi si e va6 problem,no po sveta ima pone 3miliarda jeni...ne moje si4kite da sa kurvi :P

Мноо любопитно
Как само в тоз форум нема ни една курва бе??? Всичките представителки на нежния пол дет са се изказали по темата все повтарят "не слагайте всичко под общ знаменател" или "в твоето обкръжение може да са само такива........"
Бах мааму
Не се връзва тва дет го казвате щото тука има такива теми коя кви свирки праела с кого се изчукала колко голем видела КОЛКО била виждала Колко ГОЛЕМ опит имала и т.н.
Па сега минават с думичките не турайте всите под общ знаменател
ХА ХА ХА
AKO VAS MAJETE VI NQMA6E NIE NQMA6E DA BADEM KURVI !VIE NI PRAVITE KURVI KATO NI POILZVATE ZA EDNA VE4ER I POSLE "4AO BE6E MI PRIQTNO" ZA6TO SAMO NAS OBVINQVATE ??????????????????

06-26-2006, 18:06
Ako nas majete ni nqma6e nqma6e i vas da vi ima. A otnostno za6to ste kurvi ili kakvo vi pravi takiva ne e vaprsoa na temata. Vaprosa e kruvi li sa jenite i e kum mujkata 4ast stiga ste se samozalugvali akto otgovarqte vie ne iskate li da vidite istinata

06-26-2006, 21:06
Ave ebala sum vi 6ibanite temi!!! Kvo razbirate pod kurva - nqkuf ideot be6e pisal 4e te go pravili za pari- ave sladuk ti prai6 li razlika mejdu kurva i prostitutka!!! I mujete deto spqt s vsqka sre6tnata kvi sa ?? "pi4ove" xhahxhxha da vi eba v prostite! pisna mi ot kompleksarski, jenomrazski temi! Kato ste re6ili 4e "VSI4KI JENI BILI KURVI" aide hodete da se ebete po mujki ve !!! Pone nqma da ima nedovolni....

Sleeps well with others
06-26-2006, 21:11
По-тъпа тема не може да има...

А мъжете сигурно са повече от курви, за дето се занимават с тях...Убиецццц логикааа... Още..Още!!

AmeLia
06-26-2006, 22:18
kxaxaxaxaxaxaxx!!! :twisted: :twisted: :twisted: явно само 49% от гласувалите са мъже, щото останалите 51% са гласували за НЕ, НЕ СА кхахахаххх :twisted: :twisted: :twisted: всиччки жени са курви, а ако не могат да са им се иска !!! пфу!! защо галсувах, че не са.. ули, че съм тъпа !! :-#

mravkata_z
06-26-2006, 22:36
Li4no kam gosta s 121te hvalebstevni dumi4ki za jenite:
Kakto se kazva6e v edin vseiZvesten serial TI SI MAJKO 6UVINISTI4NO PRASE! :smt097

LiSiKa
06-26-2006, 23:39
Е хайде ,хайде много добре знаем 4е процента за "НЕ" е по голям защото моми4етата са гласували за него !!! Но хайде мом4ета вси4ки знаем ква е истината.. Вси4ки моми4ета са курви без майките и сестрите ни,но не забравяйте 4е и те са моми4ета .. и така.. не ми се сърдете моми4ета харесвам ви,оби4ам ви,ценя ви ,но това е просто в природата ви ..и ся вие ша ми кажете добре познатата на вси4ки ни реплика "Бля бля бля.. не слагайте вси4ки моми4ета под общ знаменател" .. под най-малко общо кратно ви слагам :-D или сте курви ..или още не сте го разбрали !! Но рано или късно вси4ко илиза на яве !!! ГОСПОДИ ПРОСТИ МИ !!!

Angel_Girl
06-26-2006, 23:41
Не слагайте всички жени/момичета под един знаменател :!: :!: :!: :smt023

Luciferian
06-27-2006, 02:34
По-малоумна анкета не съм виждал честно.

Charlotte_the_Harlot
06-27-2006, 03:21
Аз поне съм. ;) То си го пише.

Ekita
06-27-2006, 07:31
Седнали банда незадоволени тийнчета,отчаяно влюбени в някое момиче,което дори не знае за съществуването им,да си избиват комплексите....Боже,смешни сте,престанете.

Pi4aga_
06-27-2006, 08:48
Kurvichki sa mnogo qsno.Neprekysnato se chudqt s koi da se izpraskat,tova kazva bogatia mi opit. Mnogo chesto sreshtana fraza "az si imam gadje koeto mnogo obicham" i sled malko veche spim igati obichta az chesno.Kolkoto po milo se dyrji edin myj s tqh tolkova poveche si pozvolqvat da se praqt na kurvichki (te i sa si).Osobeno pyk ako gajeto im zamine nqkyde za mesec,togava 100% she si legnat s 2-3ma,a po otvorenite i s poveche.

sexy_macka
06-27-2006, 09:34
Maikou kakto veche kazaha vie ste "banda nezadovoleni hlapeta" .. NE fsichki jeni sa kurvi! A fsushnost zapitali li ste s epone 1 put zashto mislite che nie sme kurvi..Zashto ne tichame po fseki,kakto vie po fsqka...Zashtoto ne vinagi kogato kajete "ei mace,bonbon i t.n." nie vi skachame v legloto !!
Razbrahte li !?!?! E zatfa vie kasfate che me kurvi,a fsushnost tova dokazva,che ne sme !

BeBencEto
06-27-2006, 09:37
spored mene e mnogo zle da ni slagate vsi4kite pod obsht znamenatel...kurvi ne kurvi ne mojete da jiveete bez nas tva e istinata :lol: ...a i si ima normalni qki macki...plus tva pove4eto mom4eta kato vidqt nqkoq macka oble4ena dobre i maikoo taq kva e kurva...drugiqt variant kogato nari4ate momi4e kurva e kogato q haresvatwe haresvate ama tq ne vi se vruzva..i po4vate taq kva e kurva...e i az da ne slgam si4ki mom4eta pod obsht znamenatel ima si i normalni :lol:

06-27-2006, 13:12
Момчетата(най вече),ами помислете първо какво точно според вас означава курва.Тези които казват-момичетата са курви,знаете ли какво говорите-значи приятелката ви е курва,майка ви е курва и т.н.Значи ако трябваше майките ви да не са курви(каквито са според вас,явно)вие нямаше да сте родени.Това е при условие,че мислите.че всички са курви.Но ще кажете-курви са тея дето са непълнолетни се е*ат-еми съгласен съм ама не всички момичета се ебат постоянно и не всички мислят само за това.Ако питате мен това се дължи на средтата в която живеят и възпитанието и др. фактори.Не е нещо което някой да каже ей така-"Учените са направили откритие че средностатистическата жена или момиче е КУРВА.Няма логика просто.

ToRes4y
06-27-2006, 15:29
Зависи от жената

Black_Witch
06-27-2006, 17:04
neam dumi....tva 4e vav va6to obkryjenie ima samo kurvi si e va6 problem,no po sveta ima pone 3miliarda jeni...ne moje si4kite da sa kurvi :P

Мноо любопитно
Как само в тоз форум нема ни една курва бе??? Всичките представителки на нежния пол дет са се изказали по темата все повтарят "не слагайте всичко под общ знаменател" или "в твоето обкръжение може да са само такива........"
Бах мааму
Не се връзва тва дет го казвате щото тука има такива теми коя кви свирки праела с кого се изчукала колко голем видела КОЛКО била виждала Колко ГОЛЕМ опит имала и т.н.
Па сега минават с думичките не турайте всите под общ знаменател
ХА ХА ХА

Ако се ебе е курва,ако не се ебе е задръстена???
На тоя принцип ли си ?

Bisollini
06-27-2006, 17:10
Edin Muj Ne Si priznava kurvite .Ako sa za Nego Ne sa Kurvi No Kogato sa v 4ujdoto Leglo Sa Kurvi :smt064

Nadelina
06-27-2006, 18:23
Jenite sa kurvi.. i oshte kak!

06-27-2006, 18:34
neam dumi....tva 4e vav va6to obkryjenie ima samo kurvi si e va6 problem,no po sveta ima pone 3miliarda jeni...ne moje si4kite da sa kurvi :P

Мноо любопитно
Как само в тоз форум нема ни една курва бе??? Всичките представителки на нежния пол дет са се изказали по темата все повтарят "не слагайте всичко под общ знаменател" или "в твоето обкръжение може да са само такива........"
Бах мааму
Не се връзва тва дет го казвате щото тука има такива теми коя кви свирки праела с кого се изчукала колко голем видела КОЛКО била виждала Колко ГОЛЕМ опит имала и т.н.
Па сега минават с думичките не турайте всите под общ знаменател
ХА ХА ХА




Ако се ебе е курва,ако не се ебе е задръстена???
На тоя принцип ли си ?



Май вие сте на тоя принцип щом слагате всички жени под общия знаменател курви!А всижки ЖЕНИ са се ебали!Да подчертая Не говоря за 11-12-13-14 годишни пикли а за ЖЕНИ с главно Ж

Pi4aga_
06-27-2006, 18:44
Sega sega, gajeto mi 4e e kurva,kurva si e,absolutno vsqko momiche nabor 83,84,...etc e kurva. Maikite ni ne sa , t.k ne sa spali na po 17 s 5 momcheta.
Nqkoq se beshe izkazala,che za myjete kurva bila vsqka koqto ne si lqga ssys syotvetnoto mom4e...mi she i kaja samo,4e sym spal s koqto si poiskam (s gajeta i bez,jeneni i ne) i sled tova im kazah,4e sa kurvi i gi zarqzah,igati jenata e tui za malko se otdelila ot gajeto si (myja si) i gleda sa naebe.
4e i kazvate,myjete vi bili vinovni,vii kat ste leki i puskate na vseki po simpati4en...i sled tui "ooo az nesym kurva,az si piinah" igati jalkata kartinka...
P.S ve4e me e gnus da spa s jeni,to koi znai sigurno sled 22g, 20-30 choveka sa gi minali...
I da vi kaja det sa mislite za mnoo krasivi,4e nqq ni6to ob6to s istinata,momi4etata ot zapadna evropa se desetki pyti po gotini ot nai-gotinite bylgarki i sa na po 20g devstveni...praite si izvodite... takiva jeni NE SA kurvi...

sameone
06-27-2006, 19:08
Седнали банда незадоволени тийнчета,отчаяно влюбени в някое момиче,което дори не знае за съществуването им,да си избиват комплексите....Боже,смешни сте,престанете.

=D> napalno sam saglasna.Vsi4ki jeni sa kurvi...tova e vse edno da kaja vsi4ki maje da pederazi,ili vsi4ki maje sa praseta,vsi4ki maje sa ednakvi i t.n. tova sa absoliutno bezmisleni temi.Vii majete ne znaete ko iskate.Ako momi4eto ne vi pusne-baxti tapata zadrastenq4ka.Ako vi puska kurva,ako vi zareje kurva...Tozi spor spored men nqma re6enie...

:smt014

BAD_GIRL_
06-27-2006, 19:36
e kak da ne sa kurvi we vie tupi li ste si4ki jeni sa kurvi

empjori
06-27-2006, 19:38
За мен жената е най-прекрасния плод на света. Не може да казвате че жените са курви.... дори гаджето ми да се чука с друг пред мен, пак ще и простя щото съм такъв човек... :D

Football_
06-27-2006, 19:53
Всички са курви,това е истината.Затова умният мъж се държи с тях както подобава - омайва ги с лъжи,върви каквото трябва и ги изхвърля от живота си \:D/ .Как да си задълго с някоя която се е ебала с 20-30 човека и едва ли не във всяка компания имаш по един баджанак :smt005 .А на оня над мен...ако хвана някой да ебе мойта и двамата ще ги разчекна от бой,но като казвам бой имам предвид,че трудно биха си намерили някой да ги хареса в близките 1-2 месеца :smt005

06-27-2006, 20:38
mujete izvrateni bokluci li sa?
daaaaaaaaaaaaaa :smt006 :smt006

Football_
06-27-2006, 20:52
Но извратените боклуци ви купуват дрешки,дрънкулки и други глезотийки,а за благодарност се чукат зад гърбовете им с всеки срещнат.То верно сте просто едни курви и трябва да се отнасят с вас като с такива.99% от жените заслужават само едно - чук и чао :smt006 .

Reich_06
06-27-2006, 21:42
1.mislq 4e e pove4e ot qsno 4e ne vsi4ki jeni sa kurvi
2.tozi koito e pusnal temata,a i tezi koito go mislqt,sa absolutni tupaci!
3.ako vsi4ki jeni sa kurvi tova ozna4ava 4e vie hodite s kurva,ot koeto moje da sudim kakvi bezmozu4ni su6testva ste i otnovo dokazva 2-to tvurdenie!!!

mravkata_z
06-28-2006, 07:44
abe q mnogoznaikovcite tuka da vzemat da dadat definicqta za K URVA za tqh , za6toto qvno imame razli4ni predstavi za ne6tata otnosno taq tai lubima im dumi4ka! :smt076

RaDiTy
06-28-2006, 13:53
хаах ми има и курви мнооо ясно ...ама чак пък всички да са такива..мм неее http://img364.imageshack.us/img364/5117/newav4292sb8aj.jpg

Novkov
06-28-2006, 15:19
Все повече и повече курвясват жените, и аз съм се обедил, за съжаление. ](*,)

Като гледам резултатите от 94 гласа 52 са от жени и 42 от мъже :smt005

Mystikal
06-28-2006, 19:32
"Всички жени са курви с изключение на майка ми,но нека не забравяме че и тя е жена" Цезар (май беше)

pitbullbg
06-28-2006, 21:09
po tvoita logika i maikati e kurva.... tvyrdo ne...

06-28-2006, 21:31
Abe si4ki jeni sa kurvi bez maika mi :!: Ama ne zabravqite i 4e tq e jena :!:



Napolion Bonapard :!:
100% вярно!!! O:)

GGGGGGG
06-28-2006, 22:51
Abe si4ki jeni sa kurvi bez maika mi :!: Ama ne zabravqite i 4e tq e jena :!:



Napolion Bonapard :!:
100% вярно!!! O:)
Значи първо се извинявам на всичкото f :!:
Пичове т'ва "Всички жени,с изключение на майка ми и сестра ми са курви,но нека не забравяме,че и те са жени" го е казал Наполеон Бонапард.
Лично аз не съм толкова обеден в това и си мисля,че все пак има още свестни момичета на този свят,макар и да са на "изчезване"

Chiana
06-29-2006, 12:54
Болшенството са курви! Макар че и аз съм жена, и аз мисля така! Ама и мъжете не сте цвете за мирисане. Даже хич... =;

gold lioness
06-29-2006, 13:23
Samo trebwa da wi kaja 4e po taq logika myjete sa kurwari... :roll:

ragi
06-29-2006, 13:50
- Курви
Автор : Филип





(Деф) Една жена е курва в сексуалният смисъл ако е осъществила сексуален контакт с поне двама мъже.

(Деф) Една жена е курва в несексуалният смисъл ако тя се съпреживява вътрешно като курва в сексуалния смисъл или прави тъй наречените "курвенски номера" (определението е с жаргонен произход).

(Деф) Една жена е общо курва ако е или курва в сексуалният или курва в несексуалният смисъл.

(Th) (Теорема на Наполеон - Филип): Всички жени са курви!

Доказателство (на Филип):
Знаем, че всяка нормална жена рано или късно съзрява за полов контакт.
=> всяка жена е годна за бъде курва в сексуалният смисъл.
В несексуалният смисъл е очевидно, че всяка жена е годна да бъде курва.

Да допуснем, че съществуват жени, които не са курви, т.е. никога не са правили секс с мъже или не са курви несексуално.
Нека жената "Х" не е курва. По чисто логически изчисления е лесно да се убедим, че тя спада в някоя от следните категории:

(1) Тя е визуално отблъскваща или има физически недъзи. В такъв случай тя не е курва в сексуалният смисъл понеже мъжете отбягват контакт от нея
=> тя следва да има комплекси на сексуална тематика
=> тя вътрешно желае да е курва
=> тя е курва в несексуалният смисъл.
=> тя е курва

(2) Тя няма сексуални контакти с мъже или води целенасочено живот без сексуални връзки (например лесбийка, феминистка)
=> Тя очевидно e лишила поне един мъж от сексуална връзка
=> това е курвенски номер спрямо мъжете
=> тя е курва в несексуалният смисъл
=> тя е курва

Убедихме се, че жената "Х" не правеща секс с мъже е курва. Сега нека разгледаме жените, които правят секс с мъже. Те са най-общо две категории:

(3) Правила секс с повече от двама мъже в живота си
=> по дефиниция тя е курви в сексуалният смисъл
=> тя е курва

(4) Правила секс само с един мъж
=> има два варианта:

(4а) Тя го е напуснала веднага или след кратко време
=> тя просто го е използвала
=> тя е курва

(4б) Тя е обвързана задълго с него =>

(4а - 1) тя или го ревнува
=> го лишават от сексуална свобода - спада към курвенските номера
=> тя е курва

(4а - 2) тя не го ревнува
=> показва, че не интересува какво става с партьора й
=> тя е курва

от (1)(2)(3)(4) => получихме противоречие и не е възможно да съществува жена, която не е курва
=> всички жени са курви!

С това теоремата е доказана.


Забележка №1: Оригиналната формулировка на Наполеон "Всички жени са курви с изключение на майка ми" само по себе си съдържа противоречие, тъй като тя е жена (това противоречие е поправено от Наполеон с добавката "да не забравяме, че и тя е жена", но в настоящото изложение е по-уместно да перифразираме твърдението в по-чист вид).


Забележка №2: В доказателството е използвана логическата конструкция if-else която използва за условие чисти булеви изрази. Ясно, е че по този начин всички възможни варианти са изчерпани.

missito_
06-29-2006, 14:12
абе как може да говориш за жените в множествено число.божкеееееее лелел,ходи се скрий някаде.всеки човек е индивидуален.все едно да кажеш че всички мъже са глупаци и т.н

DarkSanctuary
06-29-2006, 18:49
Ахамз, всички до една, без изключение сме курви, не ставаме за нищо освен да духаме и да ни чукат отзад, интересуват ни само парите, ако нямате такива и случайно си имате приятелка да знаете, че има нещо гнило, и тя непременно е с вас, за да извлича някакъв друг вид облаги от вас, без дори да подозирате за това, защото сме изключително хитри, знаем как да ви замажем очите и да ви въртим както си поискаме! Така че моят съвет е - зарежете я докато е време! Освен това се заглеждаме само по-лъскави коли и огромни ланци, ако не притежавате такива много жалко за вас, шансът ви да сте с нас се равнява на нула!!! Никога не вярвайте на жена, която ви казва, че ви обича, несъмнено тя лъже и това е нейния начин да ви накара да захапете още повече въдицата и да ви се качи на главата, та и два метра отгоре!!! Ние сме безкруполни, лишени от всякакъв вид чувства и емоции, продажни курви!!! Заслужаваме само бой, ебане и сръбска музика!!!


Доволни ли сте?! Вече може да спите спокойно след признанието ми, а и аз да си легна с чиста съвест!

#-o

kin
06-29-2006, 22:51
абсолютно не можеш да кажеш "жените са курви" не можеш да слагаш всички под общ знаменател, те различни хора с различни характери.. колкото жени курви има толкова и мъже курви има... все едноче да кажеш "кучетата са тъпи и винаги пикат и серат каде не требва" ма тва е въпрос на възпитание... ако научиш кучето ти да си върши работата навънка, когато трябва да го прави ще драска по вратата и ще скимти за да излезе... не съм ли прав?

patoka_dafi
06-30-2006, 11:50
зависи от гледната точка на човека,ако прави секс за пари тогава се нарича курва а иначе мужете нелиса курвари а :smt019 :smt011

NeSTa_86
06-30-2006, 11:59
зависи от гледната точка на човека,ако прави секс за пари тогава се нарича курва а иначе мужете нелиса курвари а :smt019 :smt011:) НЕ СА БЕ ! ДА НЕ СЕ ЕБАТ ЗА ПАРИ!

patoka_dafi
06-30-2006, 13:22
ami mujkite kyrvi gi zabravixme edno jigolo v bulgaria

b3bs_
06-30-2006, 18:35
axaxaxxaax kfoto i da se gofori majete kazfat:jenite sa kurfi,a jenite otri4at i kfoto i da goforim,momi4eta,te pak 6te si darjat na tqxnoto bez da se zamislqt dori.istinata e,4e fseki e xfanal cakata na drugiq pol.majete razbraxa,4e s mili dumi4ki si4ko e po lesno,a jenite fijdat,4e mom4etata mislqt za sex i se opitfat da gi spe4elqt taka.jenite koito se ebat s mnogo maje sa kurvi,a majete-GAZARI

lindeman_
06-30-2006, 20:08
axaxaxxaax kfoto i da se gofori majete kazfat:jenite sa kurfi,a jenite otri4at i kfoto i da goforim,momi4eta,te pak 6te si darjat na tqxnoto bez da se zamislqt dori.istinata e,4e fseki e xfanal cakata na drugiq pol.majete razbraxa,4e s mili dumi4ki si4ko e po lesno,a jenite fijdat,4e mom4etata mislqt za sex i se opitfat da gi spe4elqt taka.jenite koito se ebat s mnogo maje sa kurvi,a majete-GAZARI


а знаеш ли каква е разликата между курвата и кучката ?

NeSTa_86
06-30-2006, 21:23
axaxaxxaax kfoto i da se gofori majete kazfat:jenite sa kurfi,a jenite otri4at i kfoto i da goforim,momi4eta,te pak 6te si darjat na tqxnoto bez da se zamislqt dori.istinata e,4e fseki e xfanal cakata na drugiq pol.majete razbraxa,4e s mili dumi4ki si4ko e po lesno,a jenite fijdat,4e mom4etata mislqt za sex i se opitfat da gi spe4elqt taka.jenite koito se ebat s mnogo maje sa kurvi,a majete-GAZARI


а знаеш ли каква е разликата между курвата и кучката ?а бе жените не са курви, те са курвички. Има разлика все пак!

b3bs_
06-30-2006, 22:53
lindeman_ xitar si petre :smt005

lindeman_
07-02-2006, 11:35
курвата пуска на всички, а кучката на всички освен теб !!! ;)) познавам няколко такива същества :mrgreen:

b3bs_
07-02-2006, 18:39
lindeman_ koi ti kaza 4e si ostroumen we momko?tctctctc slu4fa se i f nai dobrite semeistfa..