PDA

View Full Version : Dolly



DeSsi
01-24-2005, 14:11
Kato malka gledah edin film za edna gadna kukla koqto kara horata da ubivat.Ama nqkfa mnoo gadna kukla.Seshtate li se?Obache s vremeto sym zabravila zaglavieto na filma beshe neshto .. doll ili ... dolly
Ako zagrqvate za koi film stava duma MOLQ VI kajete mi imeto mu
Adski mnogo iskam da go gledam pak

Murderdoll
01-24-2005, 14:21
мда отчасти от тоя филм идва ника му
Murderdolly :))))))))
не съм го гледала ако го намериш ми кажи
къде е да го сваля казва се или Dolly Doll
или нещо такова..подобно...Doll Dolly...
е такова беше

amy lee
01-24-2005, 14:27
ei,in4e,mersi.i az sega se setih za toq film ama mu bqh zabravila zaglavieto :oops:

DeSsi
01-24-2005, 14:44
Sq se setih che imashe dva filma s takiva kukli.Ediniq beshe s edna jenska kukla a drugiq s mnogo kukli.Otkrih ediniq film - Bride of Chucky
Drugiq oshte go izdirvam ako se setite pishete :))))))))))))

miloto_girl_4e
01-24-2005, 15:25
da,gledala sam go tozi film.. kazva6e se "Kuklata Doli" ili ne6to ot tozi sort..
gledala sam go,kato bqh super malka.. na 6-7 godinki,ama togava ne razbirah mnogo,mnogo i ne me be6e strah .. ama filma ne be6e zle :P

DeSsi
01-26-2005, 14:32
Sega ako nqkoi mi kaje ot kyde da si drypna filma shte e mnogo hubavo.Shte sym mnogo blagodarna ;)

Satanas_daughter
01-26-2005, 15:27
aaa tva filmche e mnou iako ako ne se gresha imashe edna scenka kak na edin rukata mi mina pod raboteshta shevna mashina...za toia film li stava na vupros? i vse pak dva dolly ili doll mi zvuchi mnogo poznato ama za tochno ime ne se seshtam

LiNkiN4eTo
01-26-2005, 21:50
aaauuu mn brutalen fiml :?

Allicia
01-27-2005, 12:12
Sq se setih che imashe dva filma s takiva kukli.Ediniq beshe s edna jenska kukla a drugiq s mnogo kukli.Otkrih ediniq film - Bride of Chucky
Drugiq oshte go izdirvam ako se setite pishete :))))))))))))
И деата съм ги гледала, супер яки филмчета са...и ме накараха да намразя куклите си. Жалкото е , че не помня името на нито един от тях!:(

DeSsi
01-27-2005, 14:39
aaa tva filmche e mnou iako ako ne se gresha imashe edna scenka kak na edin rukata mi mina pod raboteshta shevna mashina...za toia film li stava na vupros? i vse pak dva dolly ili doll mi zvuchi mnogo poznato ama za tochno ime ne se seshtam

Tova beshe edna ot nai-gadnite sceni ;))) Ama tova e druiq film a ne toi koito az dadoh kato zaglavie ;)