PDA

View Full Version : Za iStinite Ot jiVOta!



bad_baby_girl
01-24-2005, 16:09
Dalgo se 4udeh kade da q pusna taq temi4ka,no........kakto i da

V4era izlqzoh na kafe s edin moi adski dobar priqtel ,toi e po-golqm ot men,i nz kak oba4e stana vapros za zavistta ,licemerieto i "dobrite"priqteli....i toi mi kaza ne6to nakraq ,koeto o6te ne sam go zabravila i nqkaksi dosta sam se 4udela varhu tova ,koeto toi mi kaza!Ta zna4i toi mi kaza:"Po- dobre da te psuvat,da govorqt lo6i ne6ta,makar i neverni za teb ,otkolkoto da ne govorqt vaob6te ...!Za6toto tova zna4i 4e si nad tqh,ti si ne6to ,a ne ni6to...! :wink: "

moje da sam go izkrivila malko,no gore-dolu mi kaza ne6to takoa!E hora 4akam i va6to mnenie :!: :!: :!: Za6toto li4no az ne bqh se zamislqla varhu tova :!:

SweeT^Puppy
01-24-2005, 16:20
Мислих доста... ако трябва да бъда честна не съм много съгласна с това..
Вярвам, на никой не му е приятно да го псуват, още по-малко без основание, а само щото някой му завижда и т.н. Всеки си има право на мнение, не може всички да те харесват, но определено не смятам, че да те псуват е по-добре от това изобщо да не говорят за теб. Важното е приятелите ти и хората, които уважаваш да те харесват, другите, които имат неутрално мнение за теб са без значение... :roll:

SisTeR`oN`MaXa
01-24-2005, 16:21
amI da moje i da e prav ot edna strana , za6toto tezi koito govorqt za teb lo6i ne6ta i osobenno kogato te sa neverni opredelenoo ti zavijdat malko ili mnogo i za tova pravqt taka , a pak i nali znae6 "Po dobre na horata v ustata otkolkoto na horata v krakata" :!: :twisted: No ot druga strana si e gadno da 4uva6 neverni ne6ta po tvoi adres... I az Li4no Nemoga To4no da Precenq Vse o6te :roll:

terkata
01-24-2005, 16:29
po-dobre e da te obsujdat makar i s lo6o,no TI qvno vse pak si napravil nqkakvo vpe4atlenie i tova e mn po-dobre ot kolkoto da ne si napravil nikakvo vpe4atlenie...na men tova mi go kaza maika mi edin put kogato edin dqdo obsujda6e dunkite mi sme6na istoriq no nau4ih 4e e dobre ako govorqt za teb nezavsimo kakvo e tova mislq az :wink:

air_J
01-24-2005, 16:30
tova 4e ti govorqt zad gyrba i te psuvat ne si li se zamislqla 4e moje da zna4i i 4e te e.b.avat a ne 4e ti zavijdat ? :twisted:

LunaTriCk
01-24-2005, 16:44
По-добре да си нещо за някой, отколкото нищо за никой.

pinK_Baby
01-24-2005, 17:29
az li4no ne sym syglasna s tova....ne vqrvam na nqkoi da mu e hubavo kato 4uva lo6i ne6ta za sebe si...a i za6to trqbva vsi4ki da te zabelqzvat...nima ti gi zabelqzva6....tezi koito si struva te ocenqvat i te poznavat drugite si jiveqt jivota, kakto i ti svoq jivot...za men e po-vajno da sym zna4ima za nqkoi otkolkoto vsi4ki da govorqt za men...no na nikoi da ne mu puka istinski :roll:

eNigMaTic^
01-24-2005, 18:25
По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката... :roll:
Мисля че това, което приятеля ти е казал е много вярно...

manq4kata{P}
01-24-2005, 18:52
az li4no ne sym syglasna s tova....ne vqrvam na nqkoi da mu e hubavo kato 4uva lo6i ne6ta za sebe si...a i za6to trqbva vsi4ki da te zabelqzvat...nima ti gi zabelqzva6....tezi koito si struva te ocenqvat i te poznavat drugite si jiveqt jivota, kakto i ti svoq jivot...za men e po-vajno da sym zna4ima za nqkoi otkolkoto vsi4ki da govorqt za men...no na nikoi da ne mu puka istinski :roll:

az sam na tvoito mnenie.spored men bi trqbvalo da ti puka za mnenieto na hora,na koito ti samiqt darji6,a pak na tezi ,koito ne te haresvat prosto ne im obra6ta6 vnimanie-jivee6 svoq jivot,a pak te -tehniq. :wink: :)

Iliqn4eto
01-24-2005, 18:53
az pak sam napalno saglasna s tazi misal,i sam q slu6ala drug pat i mnogo hora sme razsajdavali nad neq i sme stigali do izvoda 4e naistina si e taka,6tom te psuvat te ti zavijdat za ne6to,nezavisimo za kakvo i zapo4vat da se psuvat da ti pravqt mrasno,daje dokolkoto pomnq ima6e podobna pogovorka;)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-24-2005, 18:53
I az mislq, che e prav. Zahtoto v dneshno vreme vseki zavijda na nqkogo. Zatova i go opluiva i govori loshi neshta za nego. A pyk licemernite hora sa oshte poveche:idva, kazva ti neshto milo, obryshta se i zad gyrba ti prikazva gadorii. Mnogo po-hubavo si e veren priqtel, na koito da vqrvash. Obache ako trqbva da izbiram m/u hora, koito mi zavijdat zaradi tova, koeto sym i hora, na koito hich ama hich ne im puka za men, bih izbala pyrvoto.

suzanna
01-24-2005, 19:14
az li4no ne sym syglasna s tova....ne vqrvam na nqkoi da mu e hubavo kato 4uva lo6i ne6ta za sebe si...a i za6to trqbva vsi4ki da te zabelqzvat...nima ti gi zabelqzva6....tezi koito si struva te ocenqvat i te poznavat drugite si jiveqt jivota, kakto i ti svoq jivot...za men e po-vajno da sym zna4ima za nqkoi otkolkoto vsi4ki da govorqt za men...no na nikoi da ne mu puka istinski :roll:

az sam na tvoito mnenie.spored men bi trqbvalo da ti puka za mnenieto na hora,na koito ti samiqt darji6,a pak na tezi ,koito ne te haresvat prosto ne im obra6ta6 vnimanie-jivee6 svoq jivot,a pak te -tehniq. :wink: :)

da i az mislq taka :!: spored men v toq jivot ima malko istinski neshta i edno ot tqh e tova koeto se otnasq do horata koito sa znachimi za teb kakto i ti za tqh..drugoto sa nqkvi smeshni izntrigi koito mrazq :? no puk tezi prikazki vinagi shte gi ima :roll: prosto ne trqbva da im se obrushta vnimanie i tolkova.inache az specialno nikak ne se naduvam kato chuq che nqkoi govori za mene - kakvoto i da e - i hubavo, i losho

miloto_girl_4e
01-24-2005, 19:16
da vi kaja 4estno,az li4no predpo4itam horata da NE me obsujdat,da imat neutralno mnenie za mene,6toto za mene vajnoto e moite friends i horata na koito durja da me uvajavat,a ne da sam non-stop v ustata na nqkoi nepriqteli i to da 4uvam za sebe si samo gadni ne6ta.. po dobre da ne me spomenavat,otkolkoto da rusqt samo gluposti za mene.. :roll:

bigfish
01-24-2005, 19:41
Аз пък съм съгласен точно така е. Няма никакво значение какво другите мислят за теб, а само това какво ти за себе си. Винаги има някой на който не му харесва нещо. Хората сме такива. завистливи сме и то всички. И със сигурност и вие сте опл'вали сладко сладко някой, който ви е антипатичен. Затова наистина не бива да ви пука дали някой говори за вас...

SanDRo
01-25-2005, 17:42
Dalgo se 4udeh kade da q pusna taq temi4ka,no........kakto i da

V4era izlqzoh na kafe s edin moi adski dobar priqtel ,toi e po-golqm ot men,i nz kak oba4e stana vapros za zavistta ,licemerieto i "dobrite"priqteli....i toi mi kaza ne6to nakraq ,koeto o6te ne sam go zabravila i nqkaksi dosta sam se 4udela varhu tova ,koeto toi mi kaza!Ta zna4i toi mi kaza:"Po- dobre da te psuvat,da govorqt lo6i ne6ta,makar i neverni za teb ,otkolkoto da ne govorqt vaob6te ...!Za6toto tova zna4i 4e si nad tqh,ti si ne6to ,a ne ni6to...! :wink: "

moje da sam go izkrivila malko,no gore-dolu mi kaza ne6to takoa!E hora 4akam i va6to mnenie :!: :!: :!: Za6toto li4no az ne bqh se zamislqla varhu tova :!:
Nqma da cheta drugite mneniq, samo shte ti dam moq otgovor. Imah edna gospoja po bulgarski v 7mi klas,koqto kazvashe "Az mrazq sivite mishki, losho e da si siva mishka, vsichki edni i sushti... Trqbva da budesh ili bqla ili cherna mishka" Neshto ot toq sort beshe, ama misulta mi e, che nai-loshoto neshto e horata da sa bezrazlichni kum teb, nai-dobre e da te obichat ili da te mrazqt, zashtoto, dori i da te mrazqt, tova znachi, che ti zavijdat v povecheto sluchai...

bad_baby_girl
01-26-2005, 16:57
Nqma da cheta drugite mneniq, samo shte ti dam moq otgovor. Imah edna gospoja po bulgarski v 7mi klas,koqto kazvashe "Az mrazq sivite mishki, losho e da si siva mishka, vsichki edni i sushti... Trqbva da budesh ili bqla ili cherna mishka" Neshto ot toq sort beshe, ama misulta mi e, che nai-loshoto neshto e horata da sa bezrazlichni kum teb, nai-dobre e da te obichat ili da te mrazqt, zashtoto, dori i da te mrazqt, tova znachi, che ti zavijdat v povecheto sluchai...[/quote]




E SanDro tuka si mnogo prav :!:

zElEnA^mAsLiNkA
01-27-2005, 14:23
Awe tfa 4e g0v0rqt zad gyrba ti d0 nqkfa stepen 0zna4ava 4e sa te zabelqzali 4e sy6testvuva6 naistina ili ne6t0 0t t0q s0rt! Pyk p0nqk0ga naistina ne e mn0g0 priqtn0 da stafa taka 6t0t0 h0ratate namrazvat!

По-добре на хората в устата, отколкото на хората в краката...
tfa e mn0g0 vqrn0 TaStY^GiRl :}}

geri tod
02-08-2005, 10:00
naistina mislq 4e tvoqt priatel mnogo prav za6oto naistina na nikoi mu ne e priatno da mu govorqt zad garba i vsi4ko ostanolo, no po- dobre da te obsajda nqkoi za dobro ili za lo6o...tova zna4i 4e si nqkoi i 4e horata te poznavat, i 4e ne si edin ot porednite minuva4i!