PDA

View Full Version : за интелектуалното падение на хората, породено от завист



Traffic
01-25-2005, 07:22
... или нещо друго. със съжаление напоследък забелязвам, че все повече хора изпростяват много. било по телевизията, било някъде другаде. и лошото е, че хората с много нисък интелект пробиват навсякъде, даже чалгари http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/yuk.gif стават. хуу, прости са и явно се гордеят с това, но защо трябва да ни го навират в очите, като че ли не забелязваме. и днес виждам още един тотално изпростял и глупав човек, който се мисли за много оригинален, но с това, което е направил само ни показва колко е ограничен. този човек е достоен за съжаление от наша страна. ето го и неговото "произведение на ниско интелектуалното изкуство" или с други думи - цигания:
http://shakeit.4at.info/pictures/mushkatoto8.jpg

LiNkiN4eTo
01-25-2005, 08:00
koi e okepazil snimkata taka :?: tva e super tupo :!:

Traffic
01-25-2005, 08:29
koi e okepazil snimkata taka :?: tva e super tupo :!: Момченце, кой друг. :roll: само той може да измисли таква простотия.

Momchence
01-25-2005, 08:34
Xaxaxakjhdfkjshdfkljs tfa e samo na4aloto!!! Kolkoto do snimakata .... kakto na vas ne vie priatno da gledate moq avatar taka i na men ne mi e priatno az da gledam neiniq ;) A i tretoto nai-vajno e 4e ne mi puka koi kakvo 6e kaje :) Traffic batka....kfoto i da mi kaje6 ni6to nqma da postigne6 ... nai malkoto 6e se palq na nqkfi intelektualni obidi .... tfa kat go napraih si imah edni na um 4e 6e ima i hora koito nqma da se kefat :) no povqrvaite mi ima takiva koito se ..... dneska 6e sloja ne6to drugo eventualno xaxaxajasghdkgsafgshdf :P .....a da za imeto na temata "porodeno ot zavist"? demek az i zavijdam ... za kakvo da i zavijdam...moje bi 4e tq e krasiva a az ne? :lol: :lol: Sakyn....imalo po krasiva ot men auuuu (pi6ti kato jena) krai 6te se samoubiq!!! Ne moje taka!!

Momchence
01-25-2005, 08:43
Vpro4em sega trqbva da sam ubiden zasegnat i da razmislqm dali ne sym postypil typo.......sorry ama ne e taka :lol: :lol:

elghjf
01-25-2005, 08:52
xaxaxxa 4ove4e bravo s teq mostaci kato 4eli e po xubava ina4e bez tqx 6te6e da mu s4upi monito ra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Traffic
01-25-2005, 09:54
Vpro4em sega trqbva da sam ubiden zasegnat i da razmislqm dali ne sym postypil typo.......sorry ama ne e taka :lol: :lol: ми ти не можеш да си обиден, защото не можеш да разбереш смисъла на написаното най-горе. има една поговорка, че човек, който мисли, че е тъп, всъщност не е тъп, но се съмнявам, че ще го схванеш. :twisted: :twisted: :twisted:

BABY_SEXY_GIRL
01-25-2005, 11:00
Rado, za6to se zanimava6 sas hora na hilqdi puti po-nisko nivo ot teb? Ostavi go da si pravi kakvoto 6te, na men e originala, na koito si li4i 4e nqmam kosmi :lol: :lol: :lol: puk na nego kato mu se zanimava, ko 6te i cqlata da me narisuva :D Ne mi se zanimava sas ograni4eni hora, samo sajalqvam 4e sa tolkova zle :roll:

SisTeR`oN`MaXa
01-25-2005, 13:40
Rado, za6to se zanimava6 sas hora na hilqdi puti po-nisko nivo ot teb? Ostavi go da si pravi kakvoto 6te, na men e originala, na koito si li4i 4e nqmam kosmi :lol: :lol: :lol: puk na nego kato mu se zanimava, ko 6te i cqlata da me narisuva :D Ne mi se zanimava sas ograni4eni hora, samo sajalqvam 4e sa tolkova zle :roll:

aMm napalno sam saglasna s teb BABY_SAXY_GIRL kakto i s TRffic no naistina nqma smisal da se zanimava s takiva hora koito stoqt dosta po nisko ot vas... 6tom se zanimava s toakiva prostotiii zna4i si nqma druga rabota ili 4isto i prosto gleda kak da se zaqde s teb iiiii ti zavijda no kvoto i da pravi originala naistina si stoi na teb taka 4e kvoto i da pravi nemoje da skire realnoto s nqkva tapa i ograni4ena laja.. Az li4no se vazmo6tavam ot takiva "individi" :evil:

Murderdoll
01-25-2005, 13:59
хихихи Димо обаче като гледам напрао
се е сцепил от яд и завист :lol:
снимката беше яка с мустаците бе кво даже
бих казала че с тях беше по естетично...

amy lee
01-25-2005, 14:07
ok priznavam si,4e kato q vidqh mi stana sme6no :lol: :lol: :lol: seriozno-hileh se 1 4as.
i tva deto Murderdoll go kaza za dimo-taka si e :lol:
sega znam 4e si4ki 6te mi se nahvurlite i 6te me opluete,ama ne moga da kriq istinata puk

Momchence
01-25-2005, 15:17
Moga samo da dobava 4e avatara mi be6e lubezno premahnat + bonus poneje se obadih do 10 min :P mi mahnaha i poleto za slagana na avatari :) demek sega 6e si sedq bez avatar osven ako ne naprava svirka na nqkoi admin :P no poneje tfa nqma kak da stane 6te se primolq na nqkoi pone da mi vyrne pravoto na avatar....smqtam temata za priklu4ena :P :P

LunaTriCk
01-25-2005, 17:19
ще дойде някой ден в който ще порастнете...

SanDRo
01-25-2005, 17:38
Haha, i az mnogo se smqh, kato vidqh snimkata... A sq mi stana oshte po-smeshno, kato BSG napisa "To se vijda na snimkata, che nqmam kosmi" hahahahaha......Intelektualno nivo, are we, seriozno li ?! Ami BSG ti mnogo li si intelektualna, kato mi se pravish na vajna i ne mi otgovarqsh na suobshteniqta? Kaji mi Ne mi pishi poveche begai ot tuka i tva e?!Puk tupoto ti gadje, mu kaji da ne se zveri mnogo shtoto shte go eba analno i vaginalno i oralno, shte go eba v otvoreniq chaaatur ?!!@#87!@( SHtql da idva da me BIE :?! ELA WEEEEEEEEEEEEEEEe, ELATE POVECHE BEEEEEEEEEEEEEEWEWEEEEEEEEEEE !@!&^ Are, a Traffic ti ne moa da razbera, kvo i haresvash na BSG ?! Ima toooooolkova visoko samochuvstvie, che ako si go zavre v P*t*ata shte i izleze prez nosa i shte obikoli zemqta 2pati ...... Ama ne mi se zanimaaaavaaaaa , uf kvo ne mi se zanimava, kato napisah cql roman veche, ama ..... I az daje shtqh da pravq kolaj v chera i si svalih edna pishka ot neta i nqkoq druga snimka na BSG, ama sq me murzi, puk i nqma paint v zalata, a za photoshop da ne govorim...... Are stiga ste sporili za gluposti?! Momchence prosto e pokazal istinata, shtoto BSG ima mustaci, ama gi e iztrila s PHOTOSHOP i toi prosto gie slojil na mqsto>!

adult
01-25-2005, 17:52
Вижте,няма нужда да се развалят отношения във форума заради едно такова дребно нещо-решил е някой да се пошегува-какво толкова,не го приемайте лично.Това което ме издрани мен лично,беше модераторския произвол-как така се махат аватари-принципно говоря,не в случая-а простащини,които разни гости влизат и пускат-това е пресен случай-никой модератор не се сеща да изтрие :?: Това не го разбирам.Не разбирам също така защо не се трият нелепо огромните подписи и аватари-ще кажете "защото не обиждат никого,не са на личностна основа..." Да,но са против правилата-нужно ли е да се разваля фейса на форума? И като си отворя страницата да ми се деформира :?: Ако някой си беше направил бъзик с моя аватар например,нямаше да се повдигне подобна тема.Сами си направете изводите.

suzanna
01-25-2005, 18:46
Вижте,няма нужда да се развалят отношения във форума заради едно такова дребно нещо-решил е някой да се пошегува-какво толкова,не го приемайте лично.Това което ме издрани мен лично,беше модераторския произвол-как така се махат аватари-принципно говоря,не в случая-а простащини,които разни гости влизат и пускат-това е пресен случай-никой модератор не се сеща да изтрие :?: Това не го разбирам.Не разбирам също така защо не се трият нелепо огромните подписи и аватари-ще кажете "защото не обиждат никого,не са на личностна основа..." Да,но са против правилата-нужно ли е да се разваля фейса на форума? И като си отворя страницата да ми се деформира :?: Ако някой си беше направил бъзик с моя аватар например,нямаше да се повдигне подобна тема.Сами си направете изводите.

kotenceto razmazva..golqm e sladur :D

LiNkiN4eTo
01-25-2005, 18:58
Momchence za koe po to4no zavijda6 :?:

zElEnA^mAsLiNkA
01-25-2005, 18:59
Awe ai stiga ste se karali za glup0sti! Sme6n0 e ama naistina hi4 ne e priqtn0! Ama vse pak t0i e izp0lzval 0riginalnata snimka! Momchence ak0 iska6 da se pravi6 na karikat0rist ne izp0lzvai snimka! Napyln0 syglasna sym s BSG ! S teb sym mila :P

amy lee
01-25-2005, 19:04
Momchence za koe po to4no zavijda6 :?: eh...izkaza se i ti. :roll: vsi4ko koeto kaza be6e s-a-r-k-a-z-u-m

honey_reflection
01-25-2005, 19:11
koi e okepazil snimkata taka :?: tva e super tupo :!:

verno e... super tupo e da se pravi taka :!: :!:

Traffic
01-25-2005, 19:39
мом(и)ченце, заслужил си си да ти махнат аватара. щото ако не си чел правилата за форума, личните обиди се наказват. имаш късмет, че не съм аз админ, щото направо щях да те банна по айпи, по име и по мейл. още при регистрацията го има в правилата, че личните обиди са недопустими, но тъй като ти явно не можеш да четеш си ги пропуснал. :roll:

aBeP4eTo
01-25-2005, 21:19
Не знаемам никаква п0зиция ! Сп0ред мен т0ва е детск0 и баналн0 ! За х0рата к0ит0 не харесват Рен аватара беше г0лям0 п0смешище ! Ама чак пък т0лк0з всеки м0же да не харесва няк0й, да не г0 п0нася, н0 да п0казваш п0зицията си п0 т0зи начин е 0т тъп0 п0 тъп0 ! В случая не тя изглеждаше смешна, а създадетеля ! Аз нямам нищ0 пр0тив към ник0й ама не създавайте излишни интриги п0ст0янн0 ! Къф з0р имате т0лк0з с туи м0миче не м0га да разбера ! Тя се харесва има к0й да я харесва така, че смятам, че не се е тр0гнала нит0 0т аватара нит0 0т затапките ! Така, че \/ РЕСПЕКТ х0рааааа !
п0раснете малк0 ! Туи са супер лапешки неща !
и Радк0 мисля, че м0мченце няма защ0 да завижда на Ренка тя е м0мче т0й е м0мче и 2-мата си имат и п0л0жителните и 0трицателните качества !
\/ :!:

Грахче
01-26-2005, 08:15
Вижте,няма нужда да се развалят отношения във форума заради едно такова дребно нещо-решил е някой да се пошегува-какво толкова,не го приемайте лично.Това което ме издрани мен лично,беше модераторския произвол-как така се махат аватари-принципно говоря,не в случая-а простащини,които разни гости влизат и пускат-това е пресен случай-никой модератор не се сеща да изтрие :?: Това не го разбирам.Не разбирам също така защо не се трият нелепо огромните подписи и аватари-ще кажете "защото не обиждат никого,не са на личностна основа..." Да,но са против правилата-нужно ли е да се разваля фейса на форума? И като си отворя страницата да ми се деформира :?: Ако някой си беше направил бъзик с моя аватар например,нямаше да се повдигне подобна тема.Сами си направете изводите.

дребно нещо? да се пошегува ли? модераторски произвол? принципно - да ; но тук говорим за конкретния случай - твърдо не. даже това, че му позволиха отново да си слага аватари си е благодат.

От просто бъзик с аватар до гавра лично с потребителя и с личността му - море до море разлика.

Momchence
01-26-2005, 08:31
Ne se kraite zaradi mene be hora :P tfa si e mejdu mene adminite BSG-to i myjorlqcite i :) probrema e re6en :) nqma problemi ve4e :) :P aide Peace i uspokoite strastite :) az sam si imal edno na um 4e mnogo hora 6e reagirat negativno i e normalno .... ako nqkoi me be6e karikaturiral mene nqma6e da vyzrazq a da se hila (ako e sme6no de) iskam temata da se zaklu4i ili pone ne se kraite pls :) :P

Nekasa4a
01-26-2005, 08:44
koi e okepazil snimkata taka :?: tva e super tupo :!: Момченце, кой друг. :roll: само той може да измисли таква простотия.



E pi4a si prai ebavka ko mu e men pak me kefi :D

fostenkata:)
01-26-2005, 08:54
Oleeee Dimo mn me nakefi s toq avatar ako znaesh kak sam se smqla tuka pred pc-to hahahaa:P :lol: :lol: :lol: :lol: awe vii pak hora kfo go oprekvate momcheto mi ima si vyobrajenie mn qko go e naprail jalku che mu go iztriha mn me radvashe toq avatar i napalno go PODKREPQM :wink:

LiNkiN4eTo
01-26-2005, 20:17
Momchence dosta dobra interpretaciq :lol: bree kvi dumi znam :D 8)

BABY_SEXY_GIRL
01-26-2005, 20:22
Momchence dosta dobra interpretaciq :lol: bree kvi dumi znam :D 8)

Opredeleno! Li4i si 4e se e postaral, trqa da mu stisna ruka :lol: Ex kakvi fenove imam samo xixixixixiixixixixixixixixi :D

amy lee
01-26-2005, 20:25
Momchence dosta dobra interpretaciq :lol: bree kvi dumi znam :D 8) bree,naistina kakvi dumi znae6 :lol: 6eguvam se
eh...dobre de priznavam 4e v slu4aq sum suglasna s teb