PDA

View Full Version : Tema razkaqnie! Misli i ocenki na Momchence



Momchence
01-25-2005, 16:24
Sled kato se izgavrih s BABY_SEXY_GIRL avatara mi be6e premahnat :) ne se oplakvam admina si e svyr6il rabotata i az da bqh i az 6tqh da go mahna :) Imam samo edna molba kam adminite....neka mi vyrnat pravoto na avatar stanaloto stanalo moje az da sam vinovniq i kriviq za taq rabota no eto sega se MOLQ na admina da mi vyrne pravoto na avatar.
Mnogo mi e 4udno kak i na drugi hora koito zloupotrebqvat s avatari po vsi4ki kriteri....razmeri...cenzura....ne sa premahnati a moq koito be6e leka gavra s neupisuemo krasivata BABY_SEXY_GIRL be6e premahnat za svetkavi4noto vreme ot edin den stranno! :) ok nqma pove4e da ako ne mi vyrnat avatara to pone ne gubq ni6to s tazi tema :)

ceco
01-25-2005, 19:46
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !

Traffic
01-25-2005, 20:45
верно не злоупотребявай. личи си, че цецо е пич. аз вече ти написах в една друга тема какво бих направил аз, ако бях на местото на цецо.... :roll:

Momchence
01-26-2005, 09:06
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !Da sa blagosovenni i vnucite ti! Dano ne vyzrazqva6 ako i az si sloja snimka za avatar kakto NQKOI drugi useri :)

Murderdoll
01-26-2005, 11:50
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !Da sa blagosovenni i vnucite ti! Dano ne vyzrazqva6 ako i az si sloja snimka za avatar kakto NQKOI drugi useri :)
аз не възразявам мно си готин Димо:Р

amy lee
01-26-2005, 21:42
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !Da sa blagosovenni i vnucite ti! Dano ne vyzrazqva6 ako i az si sloja snimka za avatar kakto NQKOI drugi useri :)
аз не възразявам мно си готин Димо:Рi az ne vuzrazqvam :P :twisted:

SanDRo
01-27-2005, 18:53
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !
E, ceco, ne mislish li, che ne e redno taka... Ima hora s 2 metrovi avatari, koito im stoqt s meseci i nikoi nishto ne kazva, ama samo nqkoi da se izgavri neshto s "NEOPISUEMO KRASIVATA"(hahaha) BABY_SEXY_GIRL i vednaga mu mahat avatara + tova ne mu davat da si slaga takuv poveche? DObre che ste mu go vurnali, shtoto naistina shteshe da e prekaleno inache...

Momchence
01-27-2005, 18:56
oki, priemam izvinento, imash veche pravo na avatar.
ne zloboutrebiavai obache s moita dobrina !
E, ceco, ne mislish li, che ne e redno taka... Ima hora s 2 metrovi avatari, koito im stoqt s meseci i nikoi nishto ne kazva, ama samo nqkoi da se izgavri neshto s "NEOPISUEMO KRASIVATA"(hahaha) BABY_SEXY_GIRL i vednaga mu mahat avatara + tova ne mu davat da si slaga takuv poveche? DObre che ste mu go vurnali, shtoto naistina shteshe da e prekaleno inache...Mafia ot sekade ma kaji im go :P

nar
01-28-2005, 00:17
znae6,mom4ence iskam da ti kazha,4e mnogo mi kefi6.postoqno sam vav foruma i ne znam za6to ne zabelqzah tazi istoriq.mnogo sam zaintrigovana sega...a sega6niqt avatar ti mnogo mi haresva sa6to!

DeaTHroW-ReC_F
01-30-2005, 09:14
/ме пък не вижда прилика в аватарите...(хяхяхя)..
виждате я ..само защото искате такава..
бсг е момиче..той е момче....басиии приликата верно..и аз няма нищо против да му стои снимка..мен мн ме радва от секъде...
а доколкото огромните аватари..и тва е вярно..се пак..