PDA

View Full Version : oshte edna ot moite si temi



Satanas_daughter
01-26-2005, 12:52
oh horica narichaite me kvato iskate ako iskate flooder-ka ako iskate kakto mnogo hora kazvat prevzemka ili kvoto tam si izmislite no vse pak tva e miasto za hora koito imat dopitvania,na vas moje da vi se stori glupavo no za men e vajno prosto mi otgovorete s da ili ne...
smiatate li che predi samoubiistvo e dobre da se ostavi predsmurtno pismo????
MIRISI

Momchence
01-26-2005, 12:56
Smqtam 4e trqbva da :) v smisal ti se samoubiva6 zaradi ne6to i horata nqma kak da raberat za kakvo ako ne e prekaleno logi4no de ... hubavo e da napi6e6 iz4erpatelno za6to go pravi6 ... pone na horata zaradi koito go pravi6 da im e gadno i da si mislqt 4e te sa vinovni za tvoqta smyrt....

P.S. priatno samoubivane ako 6e se samoubiva6 :) da mi prati6 karti4ka ot ada :P

Satanas_daughter
01-26-2005, 13:03
Smqtam 4e trqbva da :) v smisal ti se samoubiva6 zaradi ne6to i horata nqma kak da raberat za kakvo ako ne e prekaleno logi4no de ... hubavo e da napi6e6 iz4erpatelno za6to go pravi6 ... pone na horata zaradi koito go pravi6 da im e gadno i da si mislqt 4e te sa vinovni za tvoqta smyrt....

P.S. priatno samoubivane ako 6e se samoubiva6 :) da mi prati6 karti4ka ot ada :P

e chak samoubiistvo ne smiatam da opitam s veni i da stresna mamince che otdavna ne sum ia podlagala na shokovi situacii

Murderdoll
01-26-2005, 13:57
абе ти внимавай да не се самоубиеш
верно щот като се видим после в ада
напрао ше те влача из целия ад честно
ти казвам :mrgreen: :mrgreen:
иначе ако искаш само да я постреснеш
остави някво писмо там:)

amy lee
01-26-2005, 14:07
иначе ако искаш само да я постреснеш
остави някво писмо там:)eh be na4iii,pak su suglasna s tebe :wink:
btw,dimo,profila ti e ubiistven :lol: znam 4e ne e po temata :lol:

e4o
01-26-2005, 14:43
iska6 otgovor s da i ne -as ti kazvam "DA" :roll: :wink:

so mazy!
01-26-2005, 15:17
da opredeleno trqbva da ostavish pismo!! (kakto kazaha i vsichki predi mene de.. lolz=), zashtoto posle vsichki se pitat zashtooo i si mislqt dali te sa vinovni ili ne i se tormozqt den i nosht!! naaai-veche roditelite, primerno az ako bqh roditel i deteto mi si samoubieshe napra shtqh da umra!!!! shoto tva znachi, che sum oburkala vsichko!! i che edva li ne sum prevurnala jivota na deteto si v neponosim ad.. ili puk ako ne sum prevurnala az v ad, shte si mislq kak ne sum zabelqzala, che ti mu e toolkova zle ta da sloji krai na jivota si!! ujas! kva temaaa napravo e plasheshto! nali nqma da se samoubivash, che ne mi stana qsno.. :roll:

p.s. momchencee kato ti vidqh avatara taka se uhilih!! mnogo me izkefi!! btw prilikata s bsg narochna li e??

zElEnA^mAsLiNkA
01-26-2005, 15:26
Ami mislq 4e da ... :}} Kysmet

Satanas_daughter
01-26-2005, 15:52
da opredeleno trqbva da ostavish pismo!! (kakto kazaha i vsichki predi mene de.. lolz=), zashtoto posle vsichki se pitat zashtooo i si mislqt dali te sa vinovni ili ne i se tormozqt den i nosht!! naaai-veche roditelite, primerno az ako bqh roditel i deteto mi si samoubieshe napra shtqh da umra!!!! shoto tva znachi, che sum oburkala vsichko!! i che edva li ne sum prevurnala jivota na deteto si v neponosim ad.. ili puk ako ne sum prevurnala az v ad, shte si mislq kak ne sum zabelqzala, che ti mu e toolkova zle ta da sloji krai na jivota si!! ujas! kva temaaa napravo e plasheshto! nali nqma da se samoubivash, che ne mi stana qsno.. :roll:

p.s. momchencee kato ti vidqh avatara taka se uhilih!! mnogo me izkefi!! btw prilikata s bsg narochna li e??
a ne moga da ti obeshtaia che niama da go napravia ama ti ne se striaskai te drugite ot foruma veche sa mi sviknali na tia izcepki .hihiihi tva kum momchence me nakefi:PPP

Steff
01-26-2005, 15:57
I az mislq che trqbva da se napishe pismo :) ama she e mnoo gadno i zlobno i she si pishe sichko bez nikvi nedomlyvki i t.n. xax predi kato si misleh da ska4am ot 13 etaj ( :?: :!: ) si misleh kakvo pismo she napisha, i kak vytre she pishe za vsichki, koito sa me naranili i tam zashto sym go napravila, za nashte shteshe da ima mnogo pisano... ave shturotii :)
ama pismoto e zadyljitelno :lol:

so mazy!
01-26-2005, 16:11
ahamm... znachi chesto se sluchva da si mislish za tva.. mnogo mi e stranno tva - kak she iskash da se samoubiesh toolkova rano? v misul predi da si napravil tolkova mnogo neshta, koito bi mogul da napravish.. ot druga strana tova e mnoooogo donur nachin da si otmustish!! haha obache puk ne e li po gotino da go napravish v svoe prisustvie (lolllz), za da im vidish fizionomiite i da se nakefish?? nqksi mnogo mi stava kofti, kogato neshtata ostanat taka bez otgovor.. slagash krai na vsichko i ne obqsnqvash !? ne go razbiram tva az sum po-dulgite obqsneniq i karanitzi lolz, ne moga da go zaddurja v sebe si i vse se opitvam da se izrazqvam chuvstvata i mislite si, kolkoto se moje poveche i taka.. puk imam edna slabost - mnogo mrazq, kogato izpusna neshto lollz a kato se samoubiq tolkova mn neshta shte izpusna..
oh az mai neshto prekalih.. sorry ako sum te uttegchila lollz ama veche go napisah, taka che po-dobre da ne go triq :roll: :lol:
p.s. puk i ako se samoubiesh koi shte vliza vuv foruma i shte puska takiva interesni temichki ?? lollz :wink: :lol:

Momchence
01-26-2005, 16:13
da opredeleno trqbva da ostavish pismo!! (kakto kazaha i vsichki predi mene de.. lolz=), zashtoto posle vsichki se pitat zashtooo i si mislqt dali te sa vinovni ili ne i se tormozqt den i nosht!! naaai-veche roditelite, primerno az ako bqh roditel i deteto mi si samoubieshe napra shtqh da umra!!!! shoto tva znachi, che sum oburkala vsichko!! i che edva li ne sum prevurnala jivota na deteto si v neponosim ad.. ili puk ako ne sum prevurnala az v ad, shte si mislq kak ne sum zabelqzala, che ti mu e toolkova zle ta da sloji krai na jivota si!! ujas! kva temaaa napravo e plasheshto! nali nqma da se samoubivash, che ne mi stana qsno.. :roll:

p.s. momchencee kato ti vidqh avatara taka se uhilih!! mnogo me izkefi!! btw prilikata s bsg narochna li e??Neeeee kak moja da si go pomisli6 prilikata e syvsem slu4aina ... :P

Satanas_daughter
01-26-2005, 16:16
ba interesni,mnogo niama shto az se chudih dali da ne izpolzvam ideiata na moia idol Dead (goliam black metalist) koito se samoubiva kato mlas sled kato si preriazva venite a sled tva se grumva s pushka ta se chudih dali dane ostavia kato negovoto pismo -Izviniavaite za vsichkata tazi kruv- ama si mislia che e mnogo brutalno za surceto na maminka mi ta za tva pitah kvo mislite vie

Steff
01-26-2005, 16:23
hahah toq maniak e izmislil bache proshtalno pismo... :) seriozno, ako se samoubiesh nqma da ti go prostq :) she doida da te izrovq i she ti vkaram edin bi4 (bahti zaplahata) :P

lalqla
01-26-2005, 16:28
off: Momchence луд си :lol: :lol: :lol:
ами..за предсмъртното писмо-да,трябва да оставиш иначе самоубийството ти е безмислено...

air_J
01-26-2005, 16:29
ba interesni,mnogo niama shto az se chudih dali da ne izpolzvam ideiata na moia idol Dead (goliam black metalist) koito se samoubiva kato mlas sled kato si preriazva venite a sled tva se grumva s pushka ta se chudih dali dane ostavia kato negovoto pismo -Izviniavaite za vsichkata tazi kruv- ama si mislia che e mnogo brutalno za surceto na maminka mi ta za tva pitah kvo mislite vie
mi az mislq 4e si mnogo glupava i prosta no tova sym ti go kazval mnogokratno i makar da te imam za izmet i parcal edin syvet ot men - trqbva da si mnogo glupav (ti opredeleno si) za da si rejesh venite za da stresnesh maika si prosto ne go pravi pomisli za gorkata jena koi znae kak bi se po4uvstvala (osven ako ne ti e na akyla de shtoto togava moje da i se stori i zabavno) :twisted:

so mazy!
01-26-2005, 16:30
Neeeee kak moja da si go pomisli6 prilikata e syvsem slu4aina ... :P [/color][/b]

haha! da we i az taka si pomislih, ama ti sigurno dori ne si zabelqzal, che ima prilika, nali?? :roll: :lol:

kum satanas_daughter - awe choveko q se pospri malko!! az i v depresiq, kato sum ne sum tolko chernogleda i samokritichna! ima tolko hubavi neshta, za koito si zaslujava..

p.s. as inache vse pak da kaja, che spored men nai-lesno e s hapcheta(ma ne nqkvi sluchaini mi nesho po-taka) ili napravo otrova , obache takava, ot koqto se umira bezbolezneno.. =)
aaa kvo se setih!! edna kniga!! tam go ima vsihko tva za samoubiistvoto!! gorsehto ti q preporuchvam!!!!!!!!! --> Вероника решава да умре - paolo kuelio (sorry ma ne namerih er maluk nakirilitza i se otkazah lol!)

Satanas_daughter
01-26-2005, 16:32
ba interesni,mnogo niama shto az se chudih dali da ne izpolzvam ideiata na moia idol Dead (goliam black metalist) koito se samoubiva kato mlas sled kato si preriazva venite a sled tva se grumva s pushka ta se chudih dali dane ostavia kato negovoto pismo -Izviniavaite za vsichkata tazi kruv- ama si mislia che e mnogo brutalno za surceto na maminka mi ta za tva pitah kvo mislite vie
mi az mislq 4e si mnogo glupava i prosta no tova sym ti go kazval mnogokratno i makar da te imam za izmet i parcal edin syvet ot men - trqbva da si mnogo glupav (ti opredeleno si) za da si rejesh venite za da stresnesh maika si prosto ne go pravi pomisli za gorkata jena koi znae kak bi se po4uvstvala (osven ako ne ti e na akyla de shtoto togava moje da i se stori i zabavno) :twisted:

a da znam za kakva me imash,moje i da sum takava neznam ne plashtam danuk obshtestveno mnenie,a i vseki lud s nomera -tva si e moia

air_J
01-26-2005, 16:48
ba interesni,mnogo niama shto az se chudih dali da ne izpolzvam ideiata na moia idol Dead (goliam black metalist) koito se samoubiva kato mlas sled kato si preriazva venite a sled tva se grumva s pushka ta se chudih dali dane ostavia kato negovoto pismo -Izviniavaite za vsichkata tazi kruv- ama si mislia che e mnogo brutalno za surceto na maminka mi ta za tva pitah kvo mislite vie
mi az mislq 4e si mnogo glupava i prosta no tova sym ti go kazval mnogokratno i makar da te imam za izmet i parcal edin syvet ot men - trqbva da si mnogo glupav (ti opredeleno si) za da si rejesh venite za da stresnesh maika si prosto ne go pravi pomisli za gorkata jena koi znae kak bi se po4uvstvala (osven ako ne ti e na akyla de shtoto togava moje da i se stori i zabavno) :twisted:

a da znam za kakva me imash,moje i da sum takava neznam ne plashtam danuk obshtestveno mnenie,a i vseki lud s nomera -tva si e moia
v tvoq slu4ai govorime za cqla programa no kakto i da e syveta mi e ne pri4inqvai tova na maika si a v kraina smetka ti moje da napravish kvoto si reshish :twisted:

BaT_GirL
01-26-2005, 17:42
за предпочитане е да няма да се самоубиваш?

glazunov
01-26-2005, 20:50
Зависи за кво ще се самоубиваш...
Ако всички те дразнят,не оставяй писмо...за да им е кофти,че не знаят що си се самоубила. 8)

monka
01-27-2005, 11:32
mislq,4e 6te e mnooogo typo ot tvoq starna,ako se samoubie6 :roll: kazvam ti go ot li4en opit.4ak sled kato go napravih razbrah,4e e adski typo! nai-lo6iat na4in da izbqga6 ot problemite si. a i naistina li iska6 da umre6 predi da si opitala toolkova mnogo ne6ta?!

MaD_CaT*
01-27-2005, 14:16
Ae,hora kvo si stava na vas?Momi4eto iska da se samoubie,a vie i davate syveti kak da go napravi...i dali da ostava pro6talno pismo....Da....taka e-vseki da pravi s jivota si kvoto iska...nali si e negov?!Ama,na vas nqma li da vi stane syvestno,ako Satanas_daughter vzeme,4e napravi nqkoq glupost?!
TAka....Satanas_daughter(i vsi4ki,na koito im e pisnalo ot jivota)....nz kakva e pri4inata da vzeme6 tova re6enie...da posegne6 nza jivota si,a i pri tova ne e moq rabota....no zamisli se dali ima smisyl da pravi6 ne6to tolkova seriozno i glupavo...za da si otmysti6...dokaje6...ili prosto da nameri6 re6enieto na nqkyv problem!?Sigurna sym,4e v "deprediqta",v koqto si izpadnala...misli6 za vsi`ko lo6o,za tva 4e jivotyt e bezsmislen,4e ne ti se jivee...4e ve4e si otteg4ena...V jivota na vseki edin ot nas...nastypvat takiva momenti,v koito se 4uvstvame othvyrleni,smqtame,4e nikoi ne se interesuva ot nas...4e prosto nqma smisyl ve4e da se jivee...tva sa edni takiva depresii,koito se preodolqvat...blagodarenie na priqtelite,i horata,koito te obi4at...A az sym sigurna,4e si zaobikolena ot takiva hora?!Molq te nedei da pravi6 gluposti,obmisli hubavo deistviqta si....Pogledni jivota ot hubavata mu strana...zamisli se za tova,koeto te kara da se usmihva6,za horata,koito obi4a6...i za bolkata,koqto 6te im pri4ini6,a ti ne celi6 tova nali!?Aide...i znai,4e tova koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni!!!!
PEACE EVERY ONE!!!
Be strong!Be free!Be cool!Be you!And think before you act!!!!

Satanas_daughter
01-27-2005, 14:24
Ae,hora kvo si stava na vas?Momi4eto iska da se samoubie,a vie i davate syveti kak da go napravi...i dali da ostava pro6talno pismo....Da....taka e-vseki da pravi s jivota si kvoto iska...nali si e negov?!Ama,na vas nqma li da vi stane syvestno,ako Satanas_daughter vzeme,4e napravi nqkoq glupost?!
TAka....Satanas_daughter(i vsi4ki,na koito im e pisnalo ot jivota)....nz kakva e pri4inata da vzeme6 tova re6enie...da posegne6 nza jivota si,a i pri tova ne e moq rabota....no zamisli se dali ima smisyl da pravi6 ne6to tolkova seriozno i glupavo...za da si otmysti6...dokaje6...ili prosto da nameri6 re6enieto na nqkyv problem!?Sigurna sym,4e v "deprediqta",v koqto si izpadnala...misli6 za vsi`ko lo6o,za tva 4e jivotyt e bezsmislen,4e ne ti se jivee...4e ve4e si otteg4ena...V jivota na vseki edin ot nas...nastypvat takiva momenti,v koito se 4uvstvame othvyrleni,smqtame,4e nikoi ne se interesuva ot nas...4e prosto nqma smisyl ve4e da se jivee...tva sa edni takiva depresii,koito se preodolqvat...blagodarenie na priqtelite,i horata,koito te obi4at...A az sym sigurna,4e si zaobikolena ot takiva hora?!Molq te nedei da pravi6 gluposti,obmisli hubavo deistviqta si....Pogledni jivota ot hubavata mu strana...zamisli se za tova,koeto te kara da se usmihva6,za horata,koito obi4a6...i za bolkata,koqto 6te im pri4ini6,a ti ne celi6 tova nali!?Aide...i znai,4e tova koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni!!!!
PEACE EVERY ONE!!!
Be strong!Be free!Be cool!Be you!And think before you act!!!!
he mnogo ti blagodaria za zagrijenosta,no az naistina ne moga da nameria neshto na koeto da se usmihna ne namiram nishto hubavo pokrai men samo materialno,mi ne sum takava,predpochitam da umra mnogo puti sum se zamisliala i obmisliala i sum stignala do dva zakluchenie che go iskam poveche ot vsichko i sum sigurna che kudeto i da ida sled kato umra shte e po hubavo ot segashnoto mi polojenie

MaD_CaT*
01-27-2005, 14:38
predpochitam da umra mnogo puti sum se zamisliala i obmisliala i sum stignala do dva zakluchenie che go iskam poveche ot vsichko i sum sigurna che kudeto i da ida sled kato umra shte e po hubavo ot segashnoto mi polojenie
Ne ne go iska6!!!I az sym sigurna v tova!?I otkyde moje6 da si sigurna,4e sled kato umre6 6te otide6 na po-hubavo mqsto...ta tova e glolqm grqh!!!Nz....kato 4e li s tezi postove i az iskam da ubedq sebe si v ne6to...za6toto naposledyk...i az izpadam v takiva edni depresii....no misli otnovo i otnovo....ima smisyl...vyv vsi4ko!!!6te napravi6 ogromna gre6ka,ako posegne6 na sebe si!!!!POvqrvai mi,mila....ne te poznavam,no seriozno po4vam da se pritesnqvam za tebe :cry: :roll: Govori s priqteli....i spri go toq Heavy meryl,6oto...qvno toi e pri4inata..za tezi lo6i i natrap4ivi misli v glavata ti!!!!Priemi moq priqtelski syvet...i 6te vidi6,4e taka e nai-dobre....no spri da misli6 za vsi4ko lo6o!!!

01-27-2005, 14:38
az mnoo pati sam mislila za samoubiistvo daje sam pravila i opiti xixixi :shock:

tedo_davis
01-27-2005, 14:44
абе ти внимавай да не се самоубиеш
верно щот като се видим после в ада
напрао ше те влача из целия ад честно
ти казвам :mrgreen: :mrgreen:
иначе ако искаш само да я постреснеш
остави някво писмо там:)

To4no Taka ...
Ei Sam ... AKo si posmqla da napravi6 ne6to takova .... Abre Nedei taka me pla6i.
Ti Znae6 li 4e ako napravi6 ne6to takova az totalno 6te se pobyrkam!
Prosto ako iskash da splashish mam4eto si ... ostavi nqkakvo pismo ... am ne pravi tazi gre6ka molq te!

Satanas_daughter
01-27-2005, 15:10
az mnoo pati sam mislila za samoubiistvo daje sam pravila i opiti xixixi :shock:
i az sum pravila edin opit...
vijte kvo horica nema smisum da me razobejdavate shtom sum si go reshila shte stane rano ili kusno.

amy lee
01-27-2005, 15:26
az mnoo pati sam mislila za samoubiistvo daje sam pravila i opiti xixixi :shock:
i az sum pravila edin opit...
vijte kvo horica nema smisum da me razobejdavate shtom sum si go reshila shte stane rano ili kusno.ne :cry:

Грахче
01-27-2005, 18:40
mi az mislq 4e si mnogo glupava i prosta no tova sym ti go kazval mnogokratno i makar da te imam za izmet i parcal edin syvet ot men - trqbva da si mnogo glupav (ti opredeleno si) za da si rejesh venite za da stresnesh maika si prosto ne go pravi pomisli za gorkata jena koi znae kak bi se po4uvstvala (osven ako ne ti e na akyla de shtoto togava moje da i se stori i zabavno) :twisted:

след като прочетох първата страница съвсем си бях стреснала, че всички съвсем са си загубили акъла, ама имало и разумни хорица бре :)

как можеш дори да си помислиш да причиниш това на човека, който най-много те обича - да носи вината за твоята смърт? ето затва момичета дето ги гони пубертета не трябва да слушат блек или дет метъл, защото им промива много здраво мозъка :) че и писмо ще й оставя...тц тц..наглост наглост ...

накрая ще стане играчка плачка, ама да видим...

DiEsEl_GiRl4eTo
01-27-2005, 19:22
И на мен ми се е случвало да се отчаям от всичко и всички и накрая все се намира нещо, което да те крепи. Колко ранички съм имала по ръцете, обаче да се нараня сериозно никога! Недей и ти да го правиш. Намери нещо, което да обикнеш и живей заради него, както казжаше един много добър приятел. А ако не, живей за да дразниш другите. Никакви писма, никакви такива. Прекалено много си те уважавам, че да ти давам мнение да остави ли писмо или не. Няма да ти се налага да го мислиш! Всичко ще бъде наред!

01-27-2005, 20:28
Не четох другите мнения и само ще кажа - яко ти беше майка и детето ти напишеше такова нещо и го направи - как ще се чустваш? Малкото ти момиченце направи такова нещо как ще се чустваш като знаеш че се отказва от живота на такава вазраст? от здравословна гледна точка - нямаш представа колко не вастановяващи се мозъчни нервни клетики ще и загинат заради ТВОЙТА ГЛУПОСТ!
+ проблемите се забавят но не се забравят от висшия разум - рано или касно пак ще доидат ако ще да е в друг живот!

01-27-2005, 21:55
am Satanas_daughter sorry moito momi4e ma misla 4e si adski kuha i sq 6ti kaja 6to....
na4i az imam mn priqteli satanisti ama ne takiva kato teb a istinski 6toto ti si satanistka samo vyv foruma qvno,osven tva ti gledah snimkite tam det si gi pratila v maila na saita i se smqh s glas xaaxaxxaxaxaxa
na4i moje bi ako ne bqh vidqla snimkite ti i ne bqh 4ela nekfi drugo tvoi izkazvaniq bih si pomislila 4e verno si nqkva vglabena satanistka i verno iska6 da se samoubiva6 i nz si o6te kvo oba4e de da znam sme6na si be momi4e 4ak mi e tupo xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa i na kva po - to4no se prai6 4e ne mi e mn qsno?!?!?! ta ti si prosto edna tupa puberka koqto neuspe6no se opitva da byde razli4na ot drugite i se misli za mn interesna a i tva e mn typo da se samoubie6 kakto nqkoi drug se e samoubil .. tolkova li si tupa 4e ne moje6 da si izmisli6 sama na4ina po koito da go napravi6 ? za6to trqbva da kopira6 ne4ie samoubiistvo nali uj se pravi6 na razli4na ??? aaxaxaxaxaxaxaxax

offf sme6ni hora bol

aide begai da si izmie6 zybkite predi lqgane

Momchence
01-28-2005, 10:26
mi az mislq 4e si mnogo glupava i prosta no tova sym ti go kazval mnogokratno i makar da te imam za izmet i parcal edin syvet ot men - trqbva da si mnogo glupav (ti opredeleno si) za da si rejesh venite za da stresnesh maika si prosto ne go pravi pomisli za gorkata jena koi znae kak bi se po4uvstvala (osven ako ne ti e na akyla de shtoto togava moje da i se stori i zabavno) :twisted:

след като прочетох първата страница съвсем си бях стреснала, че всички съвсем са си загубили акъла, ама имало и разумни хорица бре :)

как можеш дори да си помислиш да причиниш това на човека, който най-много те обича - да носи вината за твоята смърт? ето затва момичета дето ги гони пубертета не трябва да слушат блек или дет метъл, защото им промива много здраво мозъка :) че и писмо ще й оставя...тц тц..наглост наглост ...

накрая ще стане играчка плачка, ама да видим...tfa 4e Satanas_daughter drynka gluposti i 4e qko q pere hormona nie mnogo dobre go znaem :P

01-28-2005, 15:00
Mom4ence ne e hormona a prostotiqta

Satanas_daughter
01-28-2005, 15:14
Kittie, Momchence vijte kvo mainata vi!!! ne me poznavate za da kajete dali si izmisliam ili ne,az opitah da spodelia,a vie me obvinihte za sobstvenite mi chuvstva i misli...mu hubavo ...ama ne ste pravi!!!!

a do kolkoto to gostcheto vij kvo ima razlichni satanisti,a dvama satanisti s ednakvo mnenie niama,tva che ne sum kato tvoite priateli ne znachi che triabva da me obiniavash za tupa poziorka i kakvoto oshte tam beshe!!!

tedo_davis
01-28-2005, 16:15
am Satanas_daughter sorry moito momi4e ma misla 4e si adski kuha i sq 6ti kaja 6to....
na4i az imam mn priqteli satanisti ama ne takiva kato teb a istinski 6toto ti si satanistka samo vyv foruma qvno,osven tva ti gledah snimkite tam det si gi pratila v maila na saita i se smqh s glas xaaxaxxaxaxaxa
na4i moje bi ako ne bqh vidqla snimkite ti i ne bqh 4ela nekfi drugo tvoi izkazvaniq bih si pomislila 4e verno si nqkva vglabena satanistka i verno iska6 da se samoubiva6 i nz si o6te kvo oba4e de da znam sme6na si be momi4e 4ak mi e tupo xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa i na kva po - to4no se prai6 4e ne mi e mn qsno?!?!?! ta ti si prosto edna tupa puberka koqto neuspe6no se opitva da byde razli4na ot drugite i se misli za mn interesna a i tva e mn typo da se samoubie6 kakto nqkoi drug se e samoubil .. tolkova li si tupa 4e ne moje6 da si izmisli6 sama na4ina po koito da go napravi6 ? za6to trqbva da kopira6 ne4ie samoubiistvo nali uj se pravi6 na razli4na ??? aaxaxaxaxaxaxaxax

offf sme6ni hora bol

aide begai da si izmie6 zybkite predi lqgane

4oveko neznam koi si ot kade si i kakvo si ... no shte ti kaja 4e ima golqma razlika mejdu tvoite priqteli i Satanas_daughter.I da dobavq ... po leki4ko s obidite!

01-28-2005, 17:37
am Satanas_daughter sorry moito momi4e ma misla 4e si adski kuha i sq 6ti kaja 6to....
na4i az imam mn priqteli satanisti ama ne takiva kato teb a istinski 6toto ti si satanistka samo vyv foruma qvno,osven tva ti gledah snimkite tam det si gi pratila v maila na saita i se smqh s glas xaaxaxxaxaxaxa
na4i moje bi ako ne bqh vidqla snimkite ti i ne bqh 4ela nekfi drugo tvoi izkazvaniq bih si pomislila 4e verno si nqkva vglabena satanistka i verno iska6 da se samoubiva6 i nz si o6te kvo oba4e de da znam sme6na si be momi4e 4ak mi e tupo xaxaxaxaxaxaaxaxaxaxa i na kva po - to4no se prai6 4e ne mi e mn qsno?!?!?! ta ti si prosto edna tupa puberka koqto neuspe6no se opitva da byde razli4na ot drugite i se misli za mn interesna a i tva e mn typo da se samoubie6 kakto nqkoi drug se e samoubil .. tolkova li si tupa 4e ne moje6 da si izmisli6 sama na4ina po koito da go napravi6 ? za6to trqbva da kopira6 ne4ie samoubiistvo nali uj se pravi6 na razli4na ??? aaxaxaxaxaxaxaxax

offf sme6ni hora bol

aide begai da si izmie6 zybkite predi lqgane

4oveko neznam koi si ot kade si i kakvo si ... no shte ti kaja 4e ima golqma razlika mejdu tvoite priqteli i Satanas_daughter.I da dobavq ... po leki4ko s obidite!

tstst , ama az ne sum kazala 4e moite priqteli sa kato neq !
naistina ne q poznavam oba4e po tiq forumi malko ili mnogo moje6 da opoznae6 daden 4ovek osven tva kakto kazah-vidqh q i vizualno!
i spored men 4ovek koito e trygnal da se samoubiva-prosto go pravi a 6tom tolkova go obsujda6 tova s drugite tova zna4i 4e te e strah da se samoubie6 i 4e vsu6tnost prosto tova e na4inyt ti da privle4e6 vnimanie i opityt ti da byde6 razli4na!
i ne 4atnah kvo tolkova sym te obidila ma ae zdrave da e...
a i za tva 4e dvama satanisti na edno mnenie nqmalo- xxaxaaxxaxaxa aide da pitame dvama satanisti kvo mislqt za isus i da vidim kolko 6te sa im razli4ni mneniqta axaaxaxaxaxxaaxaxaxxaax
am 4akai da ti dam ako iska6 predlojenie za samoubiistvo (6toto qvno kat trugne6 da se trepe6 6a e podobno na drugo samoubiistvo) .....zna4i edin friend-satanist mi razpravq za nqkav negov priqtel det se samoubil predi 8 god po sledniq na4in: na4i pi4a e 4akal da doide palnolunie i tam ne pomna to4no i nqkva data spec 4akal ,tam nekvi sataninski istorii(az sum heavy i ni sa zanimaam sys Satan) i kat stanalo palnolunie i pyrvo oti6al v nqkvo grobi6te i tam hvanal 2 kotki i gi utrepal i se umazal s kryvta im i na ednata i e zel kojata nali i si q e slojil na glavata kato 6apka aaa da i mislq4e be6e vzel nqkva lopata i tq omazana v kryv i sled tova izlqzal na pytq i oba4e ot strani i kato doidela kola se pokazval ta da go vidqt oba4e toi 4akal kamioniskal da go smaje kamion i 4akal ne se znae kolko i se zadal kamion i toi zastanal to4no sre6tu nego i hop si4ko bilo perfektno izpulneno .... aa da 4oveka e ostavil pismo bilo mu v djoba i tam e opisal to4no kak 6te se samoubie i nakraq pi6elo "mamo,obi4am te , oba4e otivam tam kadeto mi e mqstoto" ili ne6to takova ne moga da kaja kvo to4no
ama kat se samoubie6 pi6i tuka da vida kvo e stanalo
xaxaxaxaxaxa
a spored men tva s venite e super tupo 6toto seki go pravi de da znam ima tolkova na4ini da se utrepe6 oba4e az ne spiram da si mislq 4e si prosto edna ot mnogoto poziorki ama jivi i zdravi vseki ima pravo da se izjivqva kat nqkav axaxaxxaaxxaxa
ae hodi sa trepi moje i na men da mi napi6e6 pismo xaaxxaxaxa

{}Slanchiceto{}
01-28-2005, 19:22
Оххх.....Какво самоубийство бе момиче.Ще се самоубиваш ли???Аз малко не схванах.Разбрах,че или искаш само да стреснеш майка си или искаш да се самоубиеш.
Но това за майка ти е супер тъпо.Ти трябва да си некав дебил,за да го направиш това.Егати!!Как ще тормозя по тоя начин човека който ми е дал живот и през цялото си съществуване се е борил,за да ми осигури добро бъдеще.Е тва е супер тъпо :evil: Не знам какво да кажа просто.УЖАСССС
А ако искаш да се самоубиваш кво да ти кажа?Ми не си добре.Явно хормнона яко те тресе.Ужас.И на колко години си?12,14,16?? Сатанистка си викаш??Не знам направо.Аз тея хора не ги разбирам.Кво значи да си сатанист?!?!?Ми за мен това си е лично позйорство.Абе не знам,аз не разбирам и не мога да кажа какви са тез хора.Не познавам и теб и не мога да кажа дали само се правиш на такава.Но мисля,че е тъпо.Земи се стегни и не прави глупости.Помисли колко много хора те обичат и колко биха страдали ако те няма.

01-28-2005, 21:15
shternata na satanata (blahahahahaha :lol: ) dai data na saboubiistvo da si organizirame kuponche tuka 1-vite dve pitieta shte sa na men :lol:

Murderdoll
01-28-2005, 21:21
Сатанистка си викаш??Не знам направо.Аз тея хора не ги разбирам.Кво значи да си сатанист?!?!?Ми за мен това си е лично позйорство.
а като не знаеш не говори.ти поне
веднъж в живота си виждала ли си
сатанист?не това не са хората с белите
лица и черните дрехи, сатанистка може
да е и кротката бабка дето ти е съседка...
с цялото ми уважение към теб ама тфа дето
го каза за позьорството си е пълна глупост
аз същото мога да го кажа за християните,
мюсюлманите, будистите и квит още има там
не мога да разбера защо трябва да се отнасяте
към сатанистите се едно сме някфа паплач...
утайка на обществото...а не е така д*ба :evil:

изобщо ми е чудно знаеш ли разликата между
сатанист и дяволопоклонник...и кво е сатанист
изобщо...ама нали тряа се покажеш че си ревностна
поддръжничка на бате исус и компания...тц тц

honey_reflection
01-28-2005, 21:25
mai "da"... no ne se samoobivai.. lol ne ti preporuchvam!

01-28-2005, 21:55
mdam...i az ne sum syglasna 4e satanizma e poziorstvo axaxxaxa ta to si e cqla religiq be momi4e .... oba4e dqvolskata 6terka 100% e pozior4e ama nek se izjivqva - vse pak vseki se bori za svoite 15min slava
i da ti kaja ,6terko, ti ako se samoubie6 na nikoi nema da naprai6 vpe4atlenie nema da e kato pri dead nema da e kato napr [pri kurt cobain axxaxaxaxaxa ta ti si nikoq xaaxxaxa za kfo 6se trepe6 , ne 4e mi trqa6 ma aku sa utrepe6 ne6ta da ta kajat po novinite 6tot togava 6si kaja : eto o6te edin 4ovek si otide ot toq poburkan svqt ...a tva ne e 4esno zakvo ti 6e hoi6 tam na toplo v ada a az da seda tuka da mruzna
axxaxaxaxaaxxaaxxaxaxaaxxaxaxaaxxaxaxaxa
am nz az li4no mn uvajavam ISTINSKITE satanisti 6toto znaqt v kakvo vqrvat i znaqt koi sa i znaqt to4no za kakvo se borqt a na teb ti li4i prosto kolko si ploska i bezharakterna i 4e si prosto edno momi4e koeto s ni6to ne se otli4ava ot ostanalite
xaaxxaxaxa ae idi sa utrepi sq 6tot ta "ubidih" :twisted:

Satanas_daughter
01-29-2005, 15:14
HORAAAA vie ne mojete da chetete maiitah samo za predsmurtnoto pismo ne sum vi pitala dali da se samoubivam ili ne,ne me strah probvala sum vednuj shte probvam i pak...pitah samo za shibanoto pismo ne za tva dali da se samoubia i kak da go napravia
i kum nashia gost,niama satanist s ednakvo viarvane v satanata osven diavolopoklonicite,na gostcheto poneje si niama mnogo poniatie ot satanizum i diavolopoklonichestvo i poneje me mutzi da razkazvam eto tuka da prochetesh http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=&Board=sat&Number=313422&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1

Momchence
01-29-2005, 15:26
HORAAAA vie ne mojete da chetete maiitah samo za predsmurtnoto pismo ne sum vi pitala dali da se samoubivam ili ne,ne me strah probvala sum vednuj shte probvam i pak...pitah samo za shibanoto pismo ne za tva dali da se samoubia i kak da go napravia
i kum nashia gost,niama satanist s ednakvo viarvane v satanata osven diavolopoklonicite,na gostcheto poneje si niama mnogo poniatie ot satanizum i diavolopoklonichestvo i poneje me mutzi da razkazvam eto tuka da prochetesh http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=&Board=sat&Number=313422&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1xaxaxxa ti ne se vijda6 kakvo pi6e6 "ne me strah probvala sum vednuj shte probvam i pak" tfa samoubiistvoto ne e kato ka4amaka ... probvah vednyj 6e probvam i pak :) nali za tfa e samoubiistvo za da umre6 ... kfo zna4i probvah da se samoubiq ...xaxaxaxaxaxa tfa tfoito e lignq! (ni6to li4no ma zvu4i sme6no)

Satanas_daughter
01-29-2005, 15:40
,o probvah vednuj ama ne stana,i ne me e strah da probvam pak,i ne mi govori za lignia pogledni sebe si,togava govori na men za lignia!!!

{}Slanchiceto{}
01-29-2005, 16:27
Сатанистка си викаш??Не знам направо.Аз тея хора не ги разбирам.Кво значи да си сатанист?!?!?Ми за мен това си е лично позйорство.
а като не знаеш не говори.ти поне
веднъж в живота си виждала ли си
сатанист?не това не са хората с белите
лица и черните дрехи, сатанистка може
да е и кротката бабка дето ти е съседка...
с цялото ми уважение към теб ама тфа дето
го каза за позьорството си е пълна глупост
аз същото мога да го кажа за християните,
мюсюлманите, будистите и квит още има там
не мога да разбера защо трябва да се отнасяте
към сатанистите се едно сме някфа паплач...
утайка на обществото...а не е така д*ба :evil:

изобщо ми е чудно знаеш ли разликата между
сатанист и дяволопоклонник...и кво е сатанист
изобщо...ама нали тряа се покажеш че си ревностна
поддръжничка на бате исус и компания...тц тц
Е добре.Съжалявам,че изразих мнение изобщо.То вече се замислям дали има изобщо смисъл да пиша тук.Или ще съм флудърка или не знам кво пиша.Няма значение.Не съм казала,че сте утайка на обществото.Просто ми изглежда странно.Ох не знам.Няма значение.Просто ако пиша някога,не си правете труда да четете написаното от мен.Явно не ви изнася и понася

devil4e
01-29-2005, 18:34
znae6 li kvo 4esto sum se zamislqla.za men e da.bih iskala da ostavq predsmurtno pismo za da uspokoq blizkite mi i pone malko bolka da im spestq vupreki 4e bolka vinagi 6te ima.no kakvoto i da stava samoubiistvoto e izraz na slab harakter men ne me e sram da kaja 4e sum slaba oba4e to ne e re6enie...

Momchence
01-30-2005, 12:01
,o probvah vednuj ama ne stana,i ne me e strah da probvam pak,i ne mi govori za lignia pogledni sebe si,togava govori na men za lignia!!!Probvah se da sko4a ot 8-miq etaj ... napravih go vednyj 6e go napravq i vtori pyt :lol: :lol: (stan4e satan4e takova sladko momi4e taka da se izlaga6 :( po princip si mnogo gotin 4ovek ma mnogo 4esto drunka6 gluposti za6to taka )

01-30-2005, 15:44
Satanas_daughter kato te gledam kva si moga da se obzaloja 4e znam pove4e za satanizma i dqvolopoklonni4estvoto ot teb ma si mislq 4e ti znae6 edinstveno tova koeto si go dala i za link aaxaaxxaxaaxaxxa ama en se u4udvam ....te poziorite taka se rajdat - vidi nekade iz neta ne6to i sa obqvi ve4e za ne znam si kvo si

^efas^^
01-30-2005, 15:47
SWEET!!! това значи ли че искаш да се самоубиеш и се чудиш дали да не напишеш писмо о ако е така недей да си хабиш времето да пишеш ами умирай по бързо :twisted:

01-30-2005, 15:58
i kum nashia gost,niama satanist s ednakvo viarvane v satanata osven diavolopoklonicite,na gostcheto poneje si niama mnogo poniatie ot satanizum i diavolopoklonichestvo i poneje me mutzi da razkazvam eto tuka da prochetesh

....mm taka .....i kum "na6ata 6terka".....ne 4e te murzi da pi6e6 ami prosto kat si go 4ela ne si go zapomnila i ne moje6 da go povtori6 xaaxxa
osven tova IMA satanisti s ednakvo vqrvane kym satanata i ti pone tva trqa da znae6 ama de da ta znam de ....po princip mnoo mnoo s poziori ne ob6tuvam
aaaxaxaaxaxaxaxaxaxaaxxaxaxaaaxxaxaxaxaxaaxxaaxaxx xaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxaax

hahavteen
01-30-2005, 17:56
Murzi me da 4eta 4 stranici za tva napravo otgovariam!
Az kato probvah biah ostavila pro6talen SMS. :lol: Malko tupo zvy4i ama biah napisala vsi4ko koeto iskah v edin SMS i go biah zapazila v telefona si.Taka ako biah yspiala sus sigyrnost sestra mi 6te6e da go nameri i da razdye kakvo pi6e a taka kato ne yspiah nikoi i ne razbra 4e e imalo takova ne6to! :roll: