PDA

View Full Version : kak da mu kaja



angelski_o4i
01-26-2005, 17:28
pls hora pomognete mi!zna4i imam gadje ot okolo mesec malko pove4e.mn si go obi4kam pak i mislq 4e i toi mn me obi4a.stra6no mil i vnimatelen e sas men!ta nablijavat praznici(edin kupon na 5-6 02 i 14 02) i az si mislq 4e togava moje i toi da namekne za sex.do sega ne sme govorili na tazi tema.az smqtam 4e toi nqma da me nakara da napravq ne6to koeto ne iskam,no vapreki vsi4ko nz kak da mu kaja 4e o6te ne sam napalno gotova.smqtam 4e moje bi toi 6te mi e parviq(osobeno ako vrazkata ni e po dalga),no mi trqbva o6te malko vreme.PLSSSSSSSS HORA POMOGNETE! kak da mu obqsnq bez da go naranq ili zagubq(iskam da pod4ertaq 4e do kolkoto go poznavam ne e ot mom4etata koito biha zarqzali momi4e samo zaradi sexa)
4akam pomo6t ot seriozni hora koito nqma da me bazikat!

ReQuiem_For_a_DreaM
01-26-2005, 18:02
Mi mila shtom kazvash che ne e ot momchetata koito zarqzvat ako ne im pusnesh znachi nqma za kakvo da se pritesnqvash.. Ako toi te obicha shte te chaka do togava do kogato si gotova da go napravish.. Ne si dlujna da go pravish ako naistina ne go iskash.. Budi smela i mu kaji tova koeto chuvstvash :) Puk toi ako te zareje znachi e glupak i vaobshte ne te zaslujava.. :P

Zara^
01-26-2005, 18:24
Ami....kaji mu tova koeto napisa tuk. Ne trqbva da misli6 predvaritelno kakvo da mu kaje6. Vsi4ko trqbva da si stane spontanno. Vajnoto e da si napulno iskrena s nego. A toi ako e svqsno mom4e 6te te razbere. Kaji mu 4e ne si go pravila dosega i iska6 da iz4aka6 o6te malko vreme, za da vidi6 kak 6te se razvie vruzkata vi.

suzanna
01-26-2005, 18:34
Mi mila shtom kazvash che ne e ot momchetata koito zarqzvat ako ne im pusnesh znachi nqma za kakvo da se pritesnqvash.. Ako toi te obicha shte te chaka do togava do kogato si gotova da go napravish.. Ne si dlujna da go pravish ako naistina ne go iskash.. Budi smela i mu kaji tova koeto chuvstvash :) Puk toi ako te zareje znachi e glupak i vaobshte ne te zaslujava.. :P

absoliutno!mislq che izobshto nqma smisul da se pritesnqvash za tova dori.kakto lichi ti poznavash dobre priqtelq si vqrvash mu i znaesh che ne bi te nasilil za nishto.a i pogledni na tova kato na oshte edna vuzmojnost da zatvurdish doverieto si kum nego :wink:

LiL_Juliete
01-26-2005, 19:14
emi men ako pitash kakto e izdurjal do sega mesec i neshto taka shte izdurji tam primerno oshte mesec she mu kajesh ne se chuvstvam oshte gotova da go napravim molq te izchakai oshte malko i kato se pochuvstvam gotova shte ti se otdam neshto takova shtom do sq ne te e natisnal i ne ste govorili po taq tema znachi ne e s teb za sex-a i ako mu kajesh che shte mu dadesh dori i da e malko po kusno smqtam che shte te razbere men ako pitash nai dobriq nachin e da budesh napulno otkrovena s nego ! :) uspeh !

01-26-2005, 19:28
ako mu kajesh che shte mu dadesh dori i da e malko po kusno smqtam che shte te razbere men ako pitash nai dobriq nachin e da budesh napulno otkrovena s nego ! :) uspeh ![/quote]


vsi4ko dosega e vqrno..no nemu kazvai 4e 6te mo pusne6.taka samo 6te rapali6 fantaziqta mu i 6te stane po zle.kaji mu 4e nesi gotova.i ako skorose re6i6 go napravi.no nemu kazvai ni6to ina4e ili 6te goizgubi6 ili 6te se promeni ne6to v otno6enieto mu.iz4akai pak kakvoto sabq pokaje

Allicia
01-27-2005, 10:57
Единствения начин е да му кажеш, че още не си готова и че просто трябва да почака още малко. Кажи му, че го обичаш и че искаш той да ти е първия, но просто ти трябва още малко време. Мисля, че би те разбрал!

bodil4e_f
01-27-2005, 11:13
ami prosto ako poiska a ti ne si gotova my go kaji!a ako te zareje zaradi tova-sama moje6 da si napravi6 izvodite mislq!
ti xybavo ne iska6 da go zagybi6,no nima iska6 da si s mom4e koeto iska da e s teb samo zaradi sexa ??!

angelski_o4i
01-27-2005, 20:52
mn vi blagodarq na vsi4ki! :roll:
a na ''bodil4e_f''-opredeleno ne bih iskala. a i nikoga ne bih go napravila samo i samo da ne go zagubq.smqtam 4e ako tova e edinstveniq na4in da go zadarja zna4i nqma smisal da sme zaedno!

06-05-2007, 17:52
eee sladurano spoko ! 6 mu kaji6 i az ne iskah da praq sex s gadjeto mi 100 pyti mu otkazvah karahme se syrdehme se ama mn mn mn sa obi4ame i prosto tva vreme si doide i daje az samata pojelah da go napravim. ne sa kosi i uspeh, ne boli [-X

sweety*
06-05-2007, 18:09
Koi pak q izrovi taq tema ot predi 1000 godini :smt005 :smt005 :smt005

Schnitzer
06-05-2007, 18:15
И аз тва се чудя,като спомена датата на купона. :-D

mim4eto_vr
06-05-2007, 18:48
ako naistina te obi4a i darjina teb nqma da nastoqva.az sam bah v takova polujeni.edna ve4er bqhme v gadjeto mi i do kato gledahme toi zapo4na da mi govori i taka mi nekva6e 4e iska sexs.no az mu otkazah.prosto mu kazah 4e ne sam gotova i kogato se overq 4e go iskam 6te go napravim.tova be6e vsi4kko.mislq 4e ako mu kaje6 6te te razbere.