PDA

View Full Version : za6to v BG ima tolkova mnogo rasisti?



sladurana_2005
01-27-2005, 11:13
sporet vas za6to v bg ima tolkova mnogo rasisti?
na men ba6ta mi e bulgarin a maika mi e ot jameica i sam zabeliazala che mnogo hora namirat tva mnogo strano. samo niakolko pati sa me obizdali mnogo lo6o no vse pak dosta me e naraniavalo!! az ne sam vinovna che sam mulatka ne li taka? az si se haresvam takava i daze moga da kaza che sam razlicna i mnoigo momceta me haresvat no ima niakoi hora koito trudno me priemat samo zaradi tva che sam polvin cerna polvin biala? za6to e taka sporet vas?

Allicia
01-27-2005, 12:05
Ами расисти сме, защото сме българи.
Вярно е ,че има много българи, които не са(в това число и аз) обаче мнозинството са! Все пак живеем в България.Тука все ни има нещо!:)

monka
01-27-2005, 12:39
i az tova ne moga da go razbera :roll: mnogo mrazq rasisti! kakto ima gadni,lo6i cigani(primerno),taka ima i gadni i lo6i balgari...az imam priateli cigani,koito sa svestni hora i ne sa nekvo ne4istoplatni...v balgaria samata duma "ciganin" e pridubila mnnnnog lo6o zna4enie i ne moga da razbera za6to?! za6to trqbva da mrazi6 nqkoi samo,za6toto cveta na kojata mu e razli4en.....typo e :roll:

Satanas_daughter
01-27-2005, 12:55
che kvo im e losho na rasistite? :shock:

SladurkO
01-27-2005, 13:06
6toto v taq mizeriq bylgarina tyrsi problema v drugite kato:turci ,syrbi,negri,cigani i t.n.

Cyberdyne_101
01-27-2005, 14:14
Е разбира се че трябва да има расисти :!: Те удържат ордите цигани и турци да не ни превземат нацяло...
Мразя цигани, мразя турци, мразя евреи... :evil: :evil:
Другите не ме бъркат 8)

zElEnA^mAsLiNkA
01-27-2005, 14:19
Awe 06te li ne m0jete da shvanete 4e v BG ima 0t vsi4k0 p0 malk0 ! Na4i az primern0 ne mrazq mulatite daje me kefqt 6t0t0 sa nqkak si p0-razli4ni! Ama za ciganite nqmam dumi ... seki den trqbva da tyrpq razni p0dsfirkvaniq ili "kak0, dai malk0 pari ma,kak0".... Vqrn0 e ima i d0bri cigani ama mn0zinstv0t0 vinagi pe4eli ... Ciganite sam0 sa si vin0vni! Az ne gi mrazq 6t0t0 sa 4erni ili ne6t0 0t s0rta a 6t0t0 se dyrjat lek0 pr0sta6ki ... Tfa e m0it0 mnenie p0 vypr0sa :}}

amy lee
01-27-2005, 15:21
6toto kakto kaza Allicia"tuka vse ni ima ne6to"
samo da otbeleja:mrazq rasisti :x

bad_baby_girl
01-27-2005, 15:42
6toto kakto kaza Allicia"tuka vse ni ima ne6to"
samo da otbeleja:mrazq rasisti :x

i az mislq taka!!!!


Мразя цигани, мразя турци, мразя евреи...

a sebe si ne mrazi6 li :?: :twisted: to Bg propada za6toto ima hora Kato tebe,ne politicite sa ni krivi ,a takiva kat teb......

MaD_CaT*
01-27-2005, 15:59
EEEee.....tva rasistite...naistina sa mnoogo typi hora...kakto pisa nqkoi:da mrazi6 nqkoi zaradi cveta na kojata mu.... naistina e mnoooogo glupavo...No ciganite naistina sa stanali naricatelno...za ne4istoplytnost,podlost...krydci..i sqkvi takia ne6ta....Hora -sqkvi....estestveno,4e ima takiva romi,koito sa ne4istoplytni,kradyt,lyjat....no ne vsi4ki sa takiva...A tva,4e prosqt.... mi-te sa othvyrlqni ot ob6testvoto...ne gi priemat nqkoi daje na rabota....E,kak togava da si hranqt 4eledta?! :evil:

Cyberdyne_101
01-27-2005, 16:58
....E,kak togava da si hranqt 4eledta?!

Ами за какво ги правят :?: :!: :evil: :evil: Цял ден се еб*т като зайци вместо да вършат нещо полезно... (да се затрият от лицето на България например :twisted: )
Да бе сега аз пък съм ви виновен :x. Сигурно България заради мен пропада, а не заради стотиците хиляди (ако не и милион вече) цигани които висят като воденичен камък на врата ни. Тия помощи дето им се изсипват те ги дават за лепило и пиячка. А тези пари могат да бъдат насочени към мизерстващите българи. И не ми минавайте с номера и те са българи :arrow: сещат се че са българи като доjде време за помощите всеки месец :evil: :evil:
Ми те даже езика ни не знаят :arrow: Аз съм бугарин, бе, бате

А сега и за братята турци :arrow: ми там е същата. Само че те излязоха малко по-умни :evil: Направиха си партия и вече почнаха да се бъркат където не им е работа... :evil: Даже и новини на турски им направиха на тия рязаните по БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ... БЪЛГАРСКАТА. Що в Турция няма новини на български а :?: :!: :evil: В България вече има цели градове и села където се ширят турският и цигански езици :arrow: СВИНЩИНА
В Кърджали са отказвали работа на един приятел щото видите ли говори на БЪЛГАСКИ.....и още много такива случаи има.. :evil:
Тъй че не ме занимавайте с глупости :evil: Повечето си живеете в Чужденеция и ви е много лесно да си говорите :x А аз и другите като мен това го виждат всеки ден :evil: Е как да не ги мразя после.... :evil: Следващия път помислете малко и после говорете... :x
Някъде срещнах още идиотия :arrow: расисти сме щото сме българи...ама че глупост :!: Ми вижте Франция бе. Мислите ли че там не си падат расисти. Ама там малцинствта ги управляват с твърда ръка и няма мърдане. И в Германия е същото :arrow: те там не могат да се отърват от турците...ама поне са ги хванали да вуршат работа.... А нашите цигански и турси братя хем нищо не правят пък са отворили големите устяги.... :evil: :evil: :evil:

bad_baby_girl
01-27-2005, 18:19
Eto na Tipi4en i pRost rasist



А сега и за братята турци :arrow: ми там е същата. Само че те излязоха малко по-умни :evil: Направиха си партия и вече почнаха да се бъркат където не им е работа... :evil: Даже и новини на турски им направиха на тия рязаните по БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ... БЪЛГАРСКАТА. Що в Турция няма новини на български а :?: :!: :evil: В България вече има цели градове и села където се ширят турският и цигански езици :arrow: СВИНЩИНА


Be ti da ne si nqkakiv rodnina na Todor Jivkov?? :evil: E to mana ako ima pak takiva kat teb v parvitelstvoto,ne 4e nqma de - БСП vse sa6tite bokluciiii,tva 6e e prosto edva li ne kato pri evreite.....
Ti 6e vzeme6 da ni izbie6 vsi4kite we leleee nqma da glasuvam za teb,xaxax :twisted: I na tova 6te kaje6 4e e 4ove6ina tay li?E ba to ti ne si 4ovek ,nz kvo si ama ne si 4ovek opredelno ....Awe ti mai ne znae6 v koi vek jiveeeeeemmmmm 21 4ove4e,qko si zakasal s vremeto...misli6 kat nqkakiv ot 60-te :!: SramoTa :twisted:
TO togava po tvoqta tapa logika v Bg trq imam samo bg ,v Tr samo turci,Rumania-rumanci,Angliq-angli4ani.......skukaaa i ednoobrazie
A kvo 6e kaje6 za na6te bg po sveta ,ne cigani a bg,koito prostituirat,kradat,ubivat...VSe edno ima idealnirasi i nasiolannosti,vseki si ima svoite nedostatici,kusuri!!!!
,kolkoto za tvoq priqtel struva mi se mnogo presileno i edva li ba6 zarad tva.....I laje6 m*mka mu.
DOLU RASISTITE I KOMUNISTITE!Jiveem v 21 vek vseki 4ovek,nezavisimo ot rasa,ezik,kultura i religiq ima edni i sa6ti prava!

Momchence
01-27-2005, 18:23
Eto na Tipi4en i pRost rasist



А сега и за братята турци :arrow: ми там е същата. Само че те излязоха малко по-умни :evil: Направиха си партия и вече почнаха да се бъркат където не им е работа... :evil: Даже и новини на турски им направиха на тия рязаните по БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ... БЪЛГАРСКАТА. Що в Турция няма новини на български а :?: :!: :evil: В България вече има цели градове и села където се ширят турският и цигански езици :arrow: СВИНЩИНА


Be ti da ne si nqkakiv rodnina na Todor Jivkov?? :evil: E to mana ako ima pak takiva kat teb v parvitelstvoto,ne 4e nqma de - БСП vse sa6tite bokluciiii,tva 6e e prosto edva li ne kato pri evreite.....
Ti 6e vzeme6 da ni izbie6 vsi4kite we leleee nqma da glasuvam za teb,xaxax :twisted: I na tova 6te kaje6 4e e 4ove6ina tay li?E ba to ti ne si 4ovek ,nz kvo si ama ne si 4ovek opredelno ....Awe ti mai ne znae6 v koi vek jiveeeeeemmmmm 21 4ove4e,qko si zakasal s vremeto...misli6 kat nqkakiv ot 60-te :!: SramoTa :twisted:
TO togava po tvoqta tapa logika v Bg trq imam samo bg ,v Tr samo turci,Rumania-rumanci,Angliq-angli4ani.......skukaaa i ednoobrazie
A kvo 6e kaje6 za na6te bg po sveta ,ne cigani a bg,koito prostituirat,kradat,ubivat...VSe edno ima idealnirasi i nasiolannosti,vseki si ima svoite nedostatici,kusuri!!!!
,kolkoto za tvoq priqtel struva mi se mnogo presileno i edva li ba6 zarad tva.....I laje6 m*mka mu.
DOLU RASISTITE I KOMUNISTITE!Jiveem v 21 vek vseki 4ovek,nezavisimo ot rasa,ezik,kultura i religiq ima edni i sa6ti prava!Mneniqta ni syvpadat 1:1 pisnalo mi e ot kumonqgi ... predimno bab4iki deto ako e da napravt ne6to dobro sa prekaleno stari i iznemo6teli ma kato e da razmhvat 4erveniq bairqk ili da ti4at za svobodni mesta v gradskiq transport imat sili......problem s turcite i ciganite si go ima .... i trqbav da se razre6i po civilizovan na4in ... sys sigurnost ima takyv! :?

bad_baby_girl
01-27-2005, 18:40
e radvam se 4e pone nqkoi e saglasen s men :?

problem s turcite i ciganite si go ima .... i trqba da se razre6i po civilizovan na4in ... sys sigurnost ima takyv!

Emi da to nali znae6 vseki e nedovolen ot drugiq,to i v Avstriq balgarite sa problem,vse malcinstvoto ni e problem :wink: Ne e li
TakA? E da ciganite po princip sa dosta.....,no vsqko ne6to si ima izklu4enie ,pak i kak da se opravqt kato ba6ata i maikata ,rodninite sa nqkvi....decata ot koi da se u4at i te stavat kat tqh,vapros na vazpitanie i na4in na jivot!Ai da kajem vzemi nqkakvo svqstno sem. decata 6e stanat takiva kvit sa i roditelite,no 6te sajalqvat 4e sa cigani zaradi taq diskriminaciq i otno6enie kvo kat te ne sa takiva...nali sa cigani...
A pak za Turcite,i kav e poblema s tqh iska6 da kaje6 4e te sa ne6to kat cigani li?Ne sam SAGLASNA! :? Ima turci koito kradat i var6at neredni ne6ta,no ima i bg koito go pravqt ,ot kade na kade turcite 6e sa po krivite i po-lo6ite :? E da to "turcite" v bg sa "ne6to" kat "ciganite"!
P.S Momchence-tva ne e napadka prosto si izkazvam mnenieto :wink:

Momchence
01-27-2005, 18:44
Ti mojebi si ot nqkoi golqm grad ... sofia plovdiv ...tam problema s turcite ne se use6ta mnogo oba4e ako otide6 v kurdjali ili haskovo po4ti nqma da 4ue6 bylgarska re4 :? a kolkoto do ciganite na 3 deca 2 sa cigan4eta :? problema si go ima oba4e ne moje da se razre6i ei taka tfa stava s mnogo trud i s mnogo vreme ... trqbav da se promeni socialna politika infrastruktura socialno podpomagane obrazovanie ... integraciq .... hi4 ne stava lesno .... oba4e bylgarnia go myrzi da si mrydne zadnika i vinagi obvniqva drugite .... nikoga ne gleda sebe si :?

bad_baby_girl
01-27-2005, 18:55
Ti mojebi si ot nqkoi golqm grad ... sofia plovdiv ...tam problema s turcite ne se use6ta mnogo oba4e ako otide6 v kurdjali ili haskovo po4ti nqma da 4ue6 bylgarska re4 :? a kolkoto do ciganite na 3 deca 2 sa cigan4eta :? problema si go ima oba4e ne moje da se razre6i ei taka tfa stava s mnogo trud i s mnogo vreme ... trqbav da se promeni socialna politika infrastruktura socialno podpomagane obrazovanie ... integraciq .... hi4 ne stava lesno .... oba4e bylgarnia go myrzi da si mrydne zadnika i vinagi obvniqva drugite .... nikoga ne gleda sebe si :?


Xa kak ne pozna To4no ot kardjaliyski rayon sam ot edin grad ,koito edva li go znae6......Sega sam v sf i vijdam kvo e tragi4no polojenieto,ta tuk horata ne znaqt 4e ima turci sofiqneca e dobre osvedomen za sveta ,no za bg.......ne obijdam sf vse pak i az sam ve4e 4ast ot tqh,no tva mi e naprailo silno vpe4atlenie!
Ami da si govorqt we,ne6to lo6o se edno bg v 4ujbina vinagi si govorqt na 4ujdi ezici,nqma takoa ne6to,tva e prosto sme6no :? Po mejdu si za kvo da ne govorqt na mai4iniq si ezik ,ne mislq 4e ima takiv zakon koito da zabranqva tova :wink: Kaji ne6to drugo...
A ti ot koi grad si?

Cyberdyne_101
01-27-2005, 19:21
Ti 6e vzeme6 da ni izbie6 vsi4kite we ти да не си някой сач :?: :twisted: Спокойно никой няма да убивам :wink: Пък бай Тошо го остави да почива в мир 8) Неговата е изпята вече.

А сега и за братята турци ми там е същата. Само че те излязоха малко по-умни Направиха си партия и вече почнаха да се бъркат където не им е работа... Даже и новини на турски им направиха на тия рязаните по БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ... БЪЛГАРСКАТА. Що в Турция няма новини на български а В България вече има цели градове и села където се ширят турският и цигански езици СВИНЩИНА


Що, много ли ти е кеф да гледаш новините на "майчин" език :?: :roll: Или да слушаш по цял ден тези иначе толкова прекрасни езици. :evil:
ХА :!: А за приятеля ми повярвай съвсем не лъжа :!: В Кърджали да видиш на какво се вика расизъм....и то не от наша страна.....То там вече е станало турска провинция един вид :!: Български не се чува :evil:


Някъде срещнах още идиотия расисти сме щото сме българи...ама че глупост Ми вижте Франция бе. Мислите ли че там не си падат расисти. Ама там малцинствта ги управляват с твърда ръка и няма мърдане. И в Германия е същото те там не могат да се отърват от турците...ама поне са ги хванали да вуршат работа.... А нашите цигански и турси братя хем нищо не правят пък са отворили големите устяги....
Ей тва ме дразни...Това :!:

Брееее вие сте били големи идеалисти всички :twisted:
vseki 4ovek,nezavisimo ot rasa,ezik,kultura i religiq ima edni i sa6ti pravaблаблаблаблабла. Аахахах :lol: :lol: :lol: Давайте им права и права и ви се качват на главите. Ама само с права не става.:!: Трябват и малко задължения...Не може всички да реват имаме права, а задълженията нещо им убягват :evil: Някой ще се изцепи: Ми дайте им работа.... Добре ето примерче :arrow: назначават 20 циганки да метат улиците....нали ги виждам джижат по 5-6 едната премита, другите само вървят след нея и лафче цял ден....хоп 120 лева за никаква работа. Вие май не схващате че те не искат да работят, щото така е по-лесно....и с работа и без работа парите си ги взимат. Кво повече да кажа. Разбирате ли те не са от никаква полза за обществото, а то ги издържа :!:Всичко опира до манталитет: ааа ние сме цигани, бедни сме, онеправдани сме, държавата трябва да ни издържа.....ми тя еи за това баталясва тая страна ( е разбира се не забравям и гадната мафия, но циганите допълнително ни точат кръвчицата :evil: ) Да, вярно има цигани, в селото на баба ми например, които секат дърва и си изкарват хляба :arrow: това го уважавам....ама останалите им братя и сестри... :evil: :evil: А тия турци просто ме дразнят. Като се считат за българи да говорят на български и да си изпълняват задълженията..
Конституция на България: Чл. 3. Официалният език в републиката е българският :!:
Значи да уточня: ненавиждам циганите и турците за това, че с нищо не допринасят за просперитета на страната, не работят (а и не искат защото така са научени :arrow: нали винаги ще има социални помощи)
Но най-много ме вбесява че парадират с това че и те са "българи"

Momchence ти за бабичка ли ме имаш :P Че и комунист ме наричате... :?: :roll:
Я първо се запознайте с това какво е комунизъм и после говорете....със сигурност ви казвам, че в тази идеология няма да намерите нищо свързано със расизма...
И моля без обидни думички като "тъп"...Аз не съм ви обидил, смятам че и вие не трябва да го правите....

air_J
01-27-2005, 19:26
otteglqm se ot temata!

01-27-2005, 19:35
Maa vi cigani!!! Ae vie da ne ste mangali e 4e gi za6titavate e? Nqkoi da e vidql dobro ot ciganin? (stiga ste mislili lyji da me tapite). Prava za mangalite kolkoto iska6 - moje li i az da se pi6a mangal kato vas? Nqma da pla6tam ni6to - tok,voda,danyci,6te si stroq kydeto iskam, 6te krada,6te polu4avam pomo6ti, 6te se lekuvam bez pari.Na tiq vremena ciganin da si ei - ama hubavo ste se uredili vie lepilarite. :D :D :D Kaleto,torbi4kata,hlqba 100 deca i aideeeee.....A za turcite nqma da govorq - da koli6, da gi besi6 pak 6te si ostanat negramotni i mirizlivi. Maa im rqzani burgii - vsi4ki iskat ne6to nikoi ne dava ni6to :evil: Ama te bili malcinstvo i imali mnogo deca i trqbvalo pomo6ti da im se davat - mi qj mi h*q ve az li ti gi praih tez deca - kyde ti be6e turskata tikva? SOLIDARNOST? - nqma takova ne6to v ramkite na tazi dyrjava - ako tezi prava ne im stigat da mi se mahat. :evil: BYLGARIQ ZA BYLGARITE!!!


P.S. Ae men q sa podogotvi malko i vzemi da pro4ete6 (ako moje6 da 4ete6) kvo e komunizym e? Tova e vremeto v koeto maika ti e jivqla na selo! Q sega se napyni i pomisli kvo e Nacizym i Fa6izym? Trudna rabota nali? Ne e kato da di6a6 po cql den lepilce :)

bad_baby_girl
01-27-2005, 19:40
Ти май май не си в България а А за приятеля ми повярвай съвсем не лъжа Явно и в Кърджали не си била....там да видиш на какво се вика расизъм....и то не от наша страна.....То там вече е станало турска провинция един вид

v bg sam ,jiveq v sf no sam ot KARDJALI !e batti turskata provinciq maina,na teb pak ko ti pre4i ....rasizam tranki se edno 6e znae6 po-dobre ot men,tva kat se podkrepqt rasizam li e????Otnasqt si se savsem dobre kam bg ,taka 4e ne govori bez da znae6 .....

Или да слушаш по цял ден тези иначе толкова прекрасни езици.
mi da ,bg e po-dobar nali e batiii...tva be6e nai-bezsmislenoto ne6to koeto kaza,tva e tapo da kazva6 toq ezik e smotan ,toq e gotin
Za ciganite ni6to nqma da kaja za6toto mislq 4e kazah ve4e ko mislq...

А тия турци просто ме дразнят. Като се считат за българи да говорят на български и да си изпълняват задълженията..
Awe za kvo da ne govorqt po mejdu si,bati se edno e po vremeto na komunistite da ne moje6 da si govori6 ezika,Zna4i i na bg v Angliq,Germania trq im se zabranqva da govorqt bg po mejdu si!Napravo zvu4i sme6no! :twisted:
Momchence ти за бабичка ли ме имаш Че и комунист ме наричате...
4e ne si li ,xaxaxxxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxax

Cyberdyne_101
01-27-2005, 19:41
Maa vi cigani!!! Ae vie da ne ste mangali e 4e gi za6titavate e? Nqkoi da e vidql dobro ot ciganin? (stiga ste mislili lyji da me tapite). Prava za mangalite kolkoto iska6 - moje li i az da se pi6a mangal kato vas? Nqma da pla6tam ni6to - tok,voda,danyci,6te si stroq kydeto iskam, 6te krada,6te polu4avam pomo6ti, 6te se lekuvam bez pari.Na tiq vremena ciganin da si ei - ama hubavo ste se uredili vie lepilarite. :D :D :D Kaleto,torbi4kata,hlqba 100 deca i aideeeee.....A za turcite nqma da govorq - da koli6, da gi besi6 pak 6te si ostanat negramotni i mirizlivi. Maa im rqzani burgii - vsi4ki iskat ne6to nikoi ne dava ni6to :evil: Ama te bili malcinstvo i imali mnogo deca i trqbvalo pomo6ti da im se davat - mi qj mi h*q ve az li ti gi praih tez deca - kyde ti be6e turskata tikva? SOLIDARNOST? - nqma takova ne6to v ramkite na tazi dyrjava - ako tezi prava ne im stigat da mi se mahat. :evil: BYLGARIQ ZA BYLGARITE!!!


P.S. Ae men q sa podogotvi malko i vzemi da pro4ete6 (ako moje6 da 4ete6) kvo e komunizym e? Tova e vremeto v koeto maika ti e jivqla na selo! Q sega se napyni i pomisli kvo e Nacizym i Fa6izym? Trudna rabota nali? Ne e kato da di6a6 po cql den lepilce :)

ThiS iS ThE MaN :!: :!: :!: 8) Почти еднакво мислим..... :twisted:

bad_baby_girl
01-27-2005, 19:50
xaxax mi da to takiva kat teb v izli6ak :lol:ne 4e podkrepqm ciganite,no 4ak pak tolkova,i az sam si patila ot tqh.....

01-27-2005, 19:54
Eh gorkoto tur4e, to e tolkova onepravdano 6toto ne qde svinsko i sa mu otrqzali polovinata sap kato e bilo malko. Q mi kaji ti sega kato tur4e, v turciq davat li da se kandidatira6 za kmet - davat ama ..... :evil: Taka prodyljavam (podgotvil sym se) - 1 mln turci u nas po statisti4eski danni (ima go v saita na vytre6no minesterstvo) - 800 000 bezrabotni.Iiiiiiiiii 6to taka e :oops: Da ne bi ne6to da im ima - da ne bi da ne mogat da pravqt ni6to :lol: Prodyljavam - v kyrdjali ob6tinite vnasqt v haznata okolo 800% po malko ot kolkoto iznasqt :D Kaji mi tva kvo ti govori draga mi turska 4eki* - turcite jiveqt na gyrba na ostanalite hora, te sa edni kyrleji v na6ata dyrjava, mogat samo tiutiun da gledat i da revat po mitingi.Q nai dobre si qjte tam ovne6koto i si pravete maznite baklavi i ostavete na bylgarite da kazvame kvo 6te stava v taz dyrjava.

P.S. turcite gi biva samo za edna - 4eki* :)

bad_baby_girl
01-27-2005, 19:56
o da blagodarq ti carl_fx !!!takmo 6te nabiva na o4i :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Cyberdyne_101
01-27-2005, 20:02
Aaaaaaaaaa, stiga ljubeznosti :evil: mam*a wi i lapetiii.....nali ti kazah da pro4ete6 pyrvo kvo e komunizym :twisted:

A za drugiq vypros kat ti izqdat hlqba ciganqta i kat ti okradat vsi4ko 6e piska6 nali....uuuuuh ma prostite vi glavi :evil: :evil: :evil:

bad_baby_girl
01-27-2005, 20:05
a za air_j : BG oficialnata re4 stane turskiq (koeto povqrvaite mi tova vreme dale4 nqma da e tolkova kysno max do 50 godinki kogato ako nqma problemaciq neshto vsi4ki shte sme jivi) shte vidite kolko e priqtno povqrvaite mi poznavam hora koito imat prqk dostyp do taka nare4enoto malcinstveno
xaxa tva prosto me UBI mnogo sme6noooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: po umno ot tva ne uspq li da kaje6??xxixi Da ne bi pak Bg da stane 2 Turciq,xixxixixiix :lol: :lol: :lol: axaxaxxa
Li4i si kolko go pozva6,xaaxax ili pak poznava6 2-3 ekzemplqra ,koeto razbira se ozna4ava 4e "vsi4ki" sa taka :evil:

prqk dostyp do taka nare4enoto malcinstveno

ieiieiie tva 6e obesni6 li :D
4e da kaje nqkoi 4e po sveta nqma rasizym e nai golqmata prostotiq shtoto navsqkyde po sveta e pylno s rasizym
vij tuka sam SAGLASNA,zabeleji :roll:
po TV nqma rasizym da tova go priznavam tam gi zadyljavat da se dyrjat po4tenno sys vsqkakyv vid malcinstva
tva pak ot kade ti hrumna CKat kvo e?

samo da otbeleja 4e ne vsi4ki tymnokoji subekti me draznqt imam mnogo priqteli ot romski i turski (e toest mnogo ne sa no imam vse pak priqteli ot tiq etnosi) koito sa mnogo to4ni hora i s tqh se imam i uvajavam i gi smqtam za naistina 4ast ot nasheto naselenie no za jalost sa tvyrde malyk procent
kat da ne povqrva6 :wink:


P.S Vse pak ti si go kaza dobre vapreki 4e ne sam saglasna napalno......Nqma6e obidi kato pri nqkoi drugi hora :evil: Mislq 4e tuk vseki trq uvajava mnenieto na drugiq ,ama mai ne e taka

fire'a
01-27-2005, 20:06
....E,kak togava da si hranqt 4eledta?!

Ами за какво ги правят :?: :!: :evil: :evil: Цял ден се еб*т като зайци вместо да вършат нещо полезно... (да се затрият от лицето на България например :twisted: )
Да бе сега аз пък съм ви виновен :x. Сигурно България заради мен пропада, а не заради стотиците хиляди (ако не и милион вече) цигани които висят като воденичен камък на врата ни. Тия помощи дето им се изсипват те ги дават за лепило и пиячка. А тези пари могат да бъдат насочени към мизерстващите българи. И не ми минавайте с номера и те са българи :arrow: сещат се че са българи като доjде време за помощите всеки месец :evil: :evil:
Ми те даже езика ни не знаят :arrow: Аз съм бугарин, бе, бате

А сега и за братята турци :arrow: ми там е същата. Само че те излязоха малко по-умни :evil: Направиха си партия и вече почнаха да се бъркат където не им е работа... :evil: Даже и новини на турски им направиха на тия рязаните по БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ... БЪЛГАРСКАТА. Що в Турция няма новини на български а :?: :!: :evil: В България вече има цели градове и села където се ширят турският и цигански езици :arrow: СВИНЩИНА
В Кърджали са отказвали работа на един приятел щото видите ли говори на БЪЛГАСКИ.....и още много такива случаи има.. :evil:
Тъй че не ме занимавайте с глупости :evil: Повечето си живеете в Чужденеция и ви е много лесно да си говорите :x А аз и другите като мен това го виждат всеки ден :evil: Е как да не ги мразя после.... :evil: Следващия път помислете малко и после говорете... :x
Някъде срещнах още идиотия :arrow: расисти сме щото сме българи...ама че глупост :!: Ми вижте Франция бе. Мислите ли че там не си падат расисти. Ама там малцинствта ги управляват с твърда ръка и няма мърдане. И в Германия е същото :arrow: те там не могат да се отърват от турците...ама поне са ги хванали да вуршат работа.... А нашите цигански и турси братя хем нищо не правят пък са отворили големите устяги.... :evil: :evil: :evil:

q si sybirai partake6ite i odi se peri nai dobre...
a ina4e stranno no sym na mnenieto na monkata, kazala e to4no tova koeto i az bih kazala....

Cyberdyne_101
01-27-2005, 20:09
Eh gorkoto tur4e, to e tolkova onepravdano 6toto ne qde svinsko i sa mu otrqzali polovinata sap kato e bilo malko. Q mi kaji ti sega kato tur4e, v turciq davat li da se kandidatira6 za kmet - davat ama ..... :evil: Taka prodyljavam (podgotvil sym se) - 1 mln turci u nas po statisti4eski danni (ima go v saita na vytre6no minesterstvo) - 800 000 bezrabotni.Iiiiiiiiii 6to taka e :oops: Da ne bi ne6to da im ima - da ne bi da ne mogat da pravqt ni6to :lol: Prodyljavam - v kyrdjali ob6tinite vnasqt v haznata okolo 800% po malko ot kolkoto iznasqt :D Kaji mi tva kvo ti govori draga mi turska 4eki* - turcite jiveqt na gyrba na ostanalite hora, te sa edni kyrleji v na6ata dyrjava, mogat samo tiutiun da gledat i da revat po mitingi.Q nai dobre si qjte tam ovne6koto i si pravete maznite baklavi i ostavete na bylgarite da kazvame kvo 6te stava v taz dyrjava.

P.S. turcite gi biva samo za edna - 4eki* :)


o da blagodarq ti carl_fx !!!takmo 6te nabiva na o4i

Aide ostavi me az da blagodarq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Cyberdyne_101
01-27-2005, 20:21
q si sybirai partake6ite i odi se peri nai dobre...
a ina4e stranno no sym na mnenieto na monkata, kazala e to4no tova koeto i az bih kazala....
Kvo ad pera :?: Si4ko mi e 4isto. Ne sum kat vas 4orapite mi da zalepvat po stenite :twisted: :twisted: I ti li si turkinq ma :!: Ma*ka mu to bilo pulno s vas....rqzani pu6ki takiva... iii sq 6e ma kara monkata da idvam do Kurdjali da q nau4a na tui onui za rasizma.... :twisted:

bad_baby_girl
01-27-2005, 20:33
carl_fx xxax ti si bil mnogo dobre zapoznat s teq ne6ta we xaxax ,
:lol:

800 000 bezrabotni.Iiiiiiiiii 6to taka e Da ne bi ne6to da im ima - da ne bi da ne mogat da pravqt ni6to
o verno kaji kade i az da proverq :twisted: ,a q vij bg?
Prodyljavam - v kyrdjali ob6tinite vnasqt v haznata okolo 800% po malko ot kolkoto iznasqt
BRey kolko sme zapoznati po vaprosa,breyyy ......I ot kade znae6 dragi mi....... Mnogo si bil zapoznat s ne6tata ne6to

turcite jiveqt na gyrba na ostanalite hora, te sa edni kyrleji v na6ata dyrjava, mogat samo tiutiun da gledat i da revat po mitingi.Q nai dobre si qjte tam ovne6koto i si pravete maznite baklavi i ostavete na bylgarite da kazvame kvo 6te stava v taz dyrjava.

da we da to taka se jiveelo,na Garba na DRUGITE ,ako moje6e taka to togava e bati jivota e bati kupona :twisted: mazni,mazni ama gi obojavate naliiiiiiiiiiiiiiiiiiii?O yeee tva poslednoto me razbi xaxaxa :twisted:

I koi be6e kazal da ne se obijdame ,mmm ne6to ne moa se setq...ne be6e li edin ..............xaxax Lele kolko ste sme6ni oba4e,govorite bez da si imate i kapka ponqtie
Da TURKINQ SAM NE6TO PROTIV!MOJE DA SAM TURKINQ NO SI OBI4AM DARJAVATA NE PO MALKO OT TEB,NO NE S TAKAVA UBIYSTVENA OBI4 KAT VA6TA :!: i kvo si mislite 4e pravite sq ?4e za6itavate rodinata si li?Jestoko se lajete...vie ne q za6itavate,vii q.......

bad_baby_girl
01-27-2005, 20:35
I kvo sq 6e se obijdame taka li ,xa to ako stava6e s psuvane tva e tapo i prosta6ko!

Cyberdyne_101
01-27-2005, 20:39
Da ne trqbwa6e da obijdame ama me izkarva6 ot relsi ve4e...ne znae6 koga da spre6 (az su6to :P )

air_J
01-27-2005, 20:52
otteglqm se ot temata!

Грахче
01-27-2005, 20:57
v balgaria samata duma "ciganin" e pridubila mnnnnog lo6o zna4enie i ne moga da razbera za6to?! za6to trqbva da mrazi6 nqkoi samo,za6toto cveta na kojata mu e razli4en.....typo e :roll:

така :) първо :) не мразим никого заради цвета на кожата му :) тук не става въпрос за делене на бели, черни, зелени, оранжеви и пенбени, а за националност. има разлика.

права си. думата "циганин" мен лично ме отвращава и веднага точно и ясно мога да се обоснова защо. незнам вие какви срещи сте имали с тези... хм, айде от мен да мине - хора :) ама моите сякаш не са били много обнадеждаващи - храчещи се навсякъде мръсни и мързелуващи ммм... хора, които само се чудят как да те окрадат и как да те измолят да им дадеш някоя стотинка. Разбирате ли, те пред мен са се доказали като същества, които не си мърдат пръстта , за да заслужат и грам уважение и човешко отношение. Като претендират за такова, да се хванат на работа, да се изкъпят, да си плащат данъците !!! От къде накъде да спират на българите водата и тока, когато не са си платили сметките, а на турците и мангалите - не?!?!?!?! откъде накъде?!?!?! разумен отговор може ли да ми дадете, разбирачи и разбирачки ! кого защитавате? вие сякаш не сте ги виждали - мръсни, болни, вулгарни циганета, които смъркат лепило, бият децата си и ги карат да просят вместо да вземат живота си в ръце и да направят нещо! как да уважавам такова същество?! дори едно животно не би търпял такъв начин на живот!


..Hora -sqkvi....estestveno,4e ima takiva romi,koito sa ne4istoplytni,kradyt,lyjat....no ne vsi4ki sa takiva...A tva,4e prosqt.... mi-te sa othvyrlqni ot ob6testvoto...ne gi priemat nqkoi daje na rabota....E,kak togava da si hranqt 4eledta?! :evil:

не, хора, които имат желание за работа и търсят такава, ги вземат. да, не са банкери, инженери и лекари, не за друго, ами защото ги е мързяло да завършат нещо повече от 5ти клас. и после се оплакват защо нямали хубава работа. ами как да имат като хора с по две висши образования обикалят бюрата за безработни.


A kvo 6e kaje6 za na6te bg po sveta ,ne cigani a bg,koito prostituirat,kradat,ubivat...VSe edno ima idealnirasi i nasiolannosti,vseki si ima svoite nedostatici,kusuri!!!!
,kolkoto za tvoq priqtel struva mi se mnogo presileno i edva li ba6 zarad tva.....I laje6 m*mka mu.
DOLU RASISTITE I KOMUNISTITE!Jiveem v 21 vek vseki 4ovek,nezavisimo ot rasa,ezik,kultura i religiq ima edni i sa6ti prava!

За наще българи по света мога да кажа само хубави работи. Нито един българин ,който познавам и живее в чужбина не разчита на помощите на държавата, не е скръстил ръце и да чака да му дойде всичко от небето. Българите в чужбина работят, и то здраво, мога да ти кажа аз! Тук също има хора, които не живеят в България, нека те ти кажат ! До сега колко за колко турци, цинаги и мангали да си чула, които са достигнали някаква позияция в държавата, където живеят /освен политическа ест. /, с нещо да са се прославили друго? освен като крадци, мошенници? аз сякаш не съм чула. или може би ти си? сподели моля! защото за българи съм чувала, които представят много достойно страните ни в другите държави!

ненавиждам циганите и турците за това, че с нищо не допринасят за просперитета на страната И аз! Човек не става българин, защото просто си живее на територията на България! разберете го! той трябва да обича страната си, да зачита традициите й, да бъде част от държавата, от народа!!! а какво са направили те?! кажете ми 1 нещо! 1 единствено нещо!!!

И бад_бейби_гръл, като толкова си компетентна по въпроса и толкова разпалено обясняваш, поне напиши нещо по-смислено от обиди /за псследните ти няколко поста говоря/, че съвсем защитата на ващо поле падна. вече е под нулата. :) тъй де, вдигнете си рейтинга малко :)

air_J
01-27-2005, 21:12
mahnah vsi4ki moi mneniq ot temata i se otteglqm ot neq shte q sledq samo vizualno bez da pisha v neq :twisted:

miskin
01-27-2005, 21:16
За пръв път чувам, че момиче! мулатка е обиждана на расова основа! Повечето мъже, които познавам адски се кефят на мулатки и черни жени (аз също, нищо че не съм мъж). Иначе българинът е расист до мозъка на костите си. Много моля да не бъркате цигани с турци!

Momchence
01-28-2005, 10:44
Be men me e sram da se nareka bylgarin zaradi takiva kato vas "ciganite na sapun" vie hora li ste arabi li ste v djunglata li jiveete ..... dobre 4e samo govorite i ni6to ne praite 4e i tfa ostava6e .... vyzduh pod nalqgane .....

monka
01-28-2005, 11:44
Be men me e sram da se nareka bylgarin zaradi takiva kato vas "ciganite na sapun" vie hora li ste arabi li ste v djunglata li jiveete ..... dobre 4e samo govorite i ni6to ne praite 4e i tfa ostava6e .... vyzduh pod nalqgane .....

emi kakvo nqma da te e sram!?!? kak moje taka da se govori za jivo sa6testvo?! vsi4ki cigani(po4ti vsi4ki),koito poznavam sa si mnogo svestni! taka e sigurno,za6toto jiveq v malak grad.ne znam :roll: i,ako si mislite,4e nqma i bylgari,koito sa neridtoplytni,koito kradat i ubivat.koito prosqt,mnogo se lyjete! basi rasistite.........napravo me otvra6tavate

Momchence
01-28-2005, 11:52
ne gi znam teq "rasisti" kfo im e spored men go pravqt da se pravqt na interesni v kompaniqta i 6toto e "moderno" da si razsist ... ako gi pita6 6to mrazi6 evreite 6e sedi i 6te gleda kato pukal ... 6e izrysi ne6to typo no ne i ne6to naistina koeto da go oprovergae ... mrzqt evreite 6toto znaqt 4e ako si rasist trqbav da mrazi6 everei .... ei tfa e .... typata "moda" na povedenie .... to pa i na6te skinari sa edni skinari naprau sa mi sme6ni ....

KGW
01-28-2005, 15:13
Mai nikade ne stavashe vapros za evrei, a ti pochna da govorish za takiva,koeto e oshte edna prichina(osven snimkata ti),koiato da me kara da mislia che si chifut.
Na jamaikata moga da kaja da si hodi v Jamaika.Absolutno normalno e vseki da si mu nepriatna moeto momiche.
Amy lee: Az pu mrazia muje,deto se praviat na jeni.Takiva kato teb toest.

Za vsichki drugi koito imat iasno vijdane po vaprosa i znaiat che ne stava vapros za rasizam,a za zakonna samozashtita na tova koeto e nashe:
RESPEKT MOMCHETA I MOMICHETA !

01-28-2005, 16:12
Na jamaikata moga da kaja da si hodi v Jamaika.Absolutno normalno e vseki da si mu nepriatna moeto momiche.
samo ne razbrah kade pak se spomenava za jamaika?? :shock:

tedo_davis
01-28-2005, 17:12
Shte pokaja samo edno neshto ... ne 4e sam rasist :) :
:arrow: http://www.inclasse.it/img_impaginato/hitler00.jpg

bad4e
01-29-2005, 08:03
ааа расизма сакс... а тва че си мулатка може само да те радва:) кво ти пука от другите да си гледат работата! не се впрягай толкова, не обръщай внимани на тъпаците и си живей живота с хората, които те приемат такава, каквато си ;)

Angel Of Death
01-29-2005, 09:31
q da otgovorq i az po temata .....
za6toto v bulgaria si4ko e skapano ... za sujalenie i az sam rasistka.. prosto ne ponasqm ciganite .. i ne zaradi cveta na kojata, a za6toto sa prosti, nahalni iiiiii otvratitelni .. e ne sum trugnala da gi trepq, oba4eeee ne moga da gi gledam .

Momchence
01-29-2005, 12:02
tuka trqbva da se namesi admin ili moderator!!!

little_black_dress
01-29-2005, 14:27
tuka trqbva da se namesi admin ili moderator!!!

Определено! :x
Айде осъзнайте се малко! Всеки си има собствено мнение и право да го изрази! :o Освен това "расисти" е много силна дума.Когато си "расист" според мен опира до тип характер,а не до националност!

KGW
01-29-2005, 14:49
Zashto revesh za admin ili moderator be chifute maluk.Totalno me ubedi che si sin na David.Niakoi tiineidjar vi pusna niakva snimka na chichko Adi i ti se nasra.Spoko be pich,murtuv e choveka ot 60 godini,niama da te hvane za krivia nos. :lol:

Momchence
01-29-2005, 16:07
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa mekotely :lol: :lol: :lol:

KGW
01-29-2005, 17:09
Sega pochna pak da se panikiosvash.No to tova ti e v kruvta.Vnimavai maluk krivonosko,chichko Adi te debne ot nebeto i ako ne se molish redovno v sinagogata shte te drupne za nosleto.

nar
01-29-2005, 17:30
Е разбира се че трябва да има расисти :!: Те удържат ордите цигани и турци да не ни превземат нацяло...
Мразя цигани, мразя турци, мразя евреи... :evil: :evil:
Другите не ме бъркат 8)a ti pone edin evrein vidql li na zhivo,za da ni mrazi6!!!! :evil: :evil: :evil:

01-29-2005, 18:06
Az sym vijdal i poznaval i 6te ti kaja 4e tiq hora sa fanatici - 6te si kupim zakuska ot evreikata 6toto trqbva da se vyrtqt parite sred nas, ako tq ne raboti nqma da qm!!! Q mi obqsni tova povedenie mlado lepilar4e ? Ne me karai da izlagam vsi4ki primeri koito znam ot nego 6toto nqma da mi stigne 1 stranica!!! :evil: :evil: :evil: Vsi4ki znaqt 4e evreite sa grandomani i lami za vlast. (qvno ti ne poznava6 takiva hora). Te sa izmet, te sa nenujen bokluk !!! :twisted: Ako gi nqma6e rasistite devoi4ence neuko sega ti 6te si da si mlado rom4e (a ne tur4e :D ) i 6te6e da si murgava disliva ciganka s 9 brat4eta. Znae6 li 4e horata kato nas (gordelivite bylgari) sa pazili tozi narod ot ordi cigani, evrei,turci i armenci, a blagodarenie na takiva kato teb tezi hora sa v na6ata strana i ne ni pomogat s ni6to

P.S. MISLI!!! Kato govori6 pone se podgotvi s materiali !

amy lee
01-29-2005, 18:29
mnogo sujalqvam 4e 6te razo4arovam tezi,koito mrazqt evreite,no te suvsem ne sa takiva bokluci za kakvito gi smqtate.poznavam evrei i te su6to kato hristianite,musulmanite,budistite i ostanalite,si imat svoite polojitelni i otricatelni ka4estva.moje i da rukovodqt sveta,no q pomislete dali nqkoi tup narod bi mogul da upravlqva sveta?az li4no ne smqtam.

devil4e
01-29-2005, 19:17
sporet vas za6to v bg ima tolkova mnogo rasisti?
na men ba6ta mi e bulgarin a maika mi e ot jameica i sam zabeliazala che mnogo hora namirat tva mnogo strano. samo niakolko pati sa me obizdali mnogo lo6o no vse pak dosta me e naraniavalo!! az ne sam vinovna che sam mulatka ne li taka? az si se haresvam takava i daze moga da kaza che sam razlicna i mnoigo momceta me haresvat no ima niakoi hora koito trudno me priemat samo zaradi tva che sam polvin cerna polvin biala? za6to e taka sporet vas?
abe da ti kaja i az tva se 4udq.sa si haresah edno negur4e edno sladur4e i kato kazah na priqtelkite mi "leleeeeeeeeeee tui si luda 4uva6 li se" se edno tezi ot drugite rasi sa nekvi jivotni a te vsu6nost sa hora kato nas o4evidno mnogo po umni ot nas belite za6toto ne razpredelqt horata spored cveta na kojata...
PEACE

nar
01-29-2005, 21:09
mnogo sujalqvam 4e 6te razo4arovam tezi,koito mrazqt evreite,no te suvsem ne sa takiva bokluci za kakvito gi smqtate.poznavam evrei i te su6to kato hristianite,musulmanite,budistite i ostanalite,si imat svoite polojitelni i otricatelni ka4estva.moje i da rukovodqt sveta,no q pomislete dali nqkoi tup narod bi mogul da upravlqva sveta?az li4no ne smqtam.zna4i,vizh sega kakvo 6te ti kazha! v ierusalim ima edno specialno mqsto kazva se "bulgarska gradina".evrei q izgradili v blagodarnost na nova 4e bulgariq e bila edna ot dvete strani v sveta (daniq e druga) koito sa spasqli VSI4KI svoite evrei.ako razbere6,kakvo e tova "holokost",ako nau4i6 kakvo e stanalo sas evreite vav pol6a,naprimer, 6te osaznae6 kakva velika rabota e tova.mislih 4e v bg nqma "evreiski vapros",za6toto pri vas po4ti nqma evrei..i mnogo mi e sram za tebe,ponezhe kazva6 takiva ne6ta i si smqta6 za bulgarin! ako stava duma za vsemirno gospodstvo ili kak be6e tam,to tova e politika,obiknoveni hora ne sa vinovni.a ako stava duma za nepalnocenost,samo bez obidi,kazhi molq,ima li pone edin svetovno izvesten bulgarin?(ne iskam da obidq moite obozhavani bulgari),za ein6tain,naprimer,vseki znae...i moga da kazha o6te stotici. :evil:

nar
01-29-2005, 21:14
a po temata,znae6 li,sladurana,za sazhalenie rasisti ima navsqkade,ne im obra6tai vnimanie!po4etoh edin pat v nqkoq ot knigite na astrid lindgren,4e nai-sladkite bebeta na sveta sa negar4eta.napalno sam saglasna!p.s.a moeto mnenie za cigani mozhete da pro4etete tuka,ne mi se povtarq.http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=4499&postdays=0&postorder=asc&start=15 :wink:

KGW
01-29-2005, 23:29
mrusna chifutko.stiga si liala pomiite si tuk.mnogo dobre znaesh che holokost nikoga ne e imalo,a samo jivotno kato teb tvurdi za negurchetata takiva neshta.

nar
01-30-2005, 02:53
ami lee,sorry,citirah ti gre6no.razbira se iskah da citiram carl_fx.ina4e mislq 4e se izrazih dosta korektno po vaprosa.a ako moite oponenti mogat da psuvat samo,zna4i prosto nqmat po-seriozni argumenti

^efas^^
01-30-2005, 16:19
А ве булка т'ва не е расизъм ве просто има тъпанари дето си нямат друга работа и се ебават с хората като тебе. Ти расизъм знаеш ли к'во ако бяха расисти досега да са ти сритали гъза от бой плюс това в Б-я има толко расисти колкото има и в другите държави кво ще каеш за щатите дето преди години негрите бяха пренебрегвани и ако си негър там немоеш да си намериш бачкане само щото си черен и като те видят група белички и ти сритват гъза от бой. Така че в ти расист не си видяла, но не се притеснявай за всичко си има първи път :lol:

^efas^^
01-30-2005, 16:32
i az tova ne moga da go razbera :roll: mnogo mrazq rasisti! kakto ima gadni,lo6i cigani(primerno),taka ima i gadni i lo6i balgari...az imam priateli cigani,koito sa svestni hora i ne sa nekvo ne4istoplatni...v balgaria samata duma "ciganin" e pridubila mnnnnog lo6o zna4enie i ne moga da razbera za6to?! za6to trqbva da mrazi6 nqkoi samo,za6toto cveta na kojata mu e razli4en.....typo e :roll:
Боже, Боже има разлика м/у турци и цигани ти ако пожвееш 1 месец в някоя циганска махала ще станеш не расист ами нз къвверно има и някои цигани дето са си с акъла ама се срещат на 50 семеиства 1. Хората не мразят циганите щото са черни тва е най-малкия им проблем че са черни въпроса е в това че правят мръсотии ако поне си забелязала някой репортаж по телевизията ще знаеш кво искам да кажа. Крадат жици, а после ние нямаме ток. Хвърлят боклуци навсякъде ако искаш разходи се из някой цигански свартал и виж как изглежда асвалта не се вижда от кал наоколо е пълно с боклуци и смърди на изгорени гуми и конски лайна. А после като дойде някой чужденец и мине през такъв квартал и си каже " Те българите били големи мърлячи ебати свинете са!!! ". Да не говорим че постоянно се заяждат и да те псуват а като ги пребиеш и веднага си разплачат пред тате големия мангал и дотърчи целия род и се развика насред улицата че си му пребил хлапето. Казвам ти поживей 1 месец в цигански квартал да видиш как е аз съм живял в такъв квартал 6 години понеже тряаше да живея при дядо ми. Ще видим кво ще ти е мнението за циганите след като ти разцепят главата с прашка напсуват ти майката и на турски и на български и те пребият ще видим дали все още ще ги мислиш за добри хора

01-30-2005, 17:04
Не съм раристка, не мога да бада мн расистка щото маика ми е българка баща ми е грък и как са вика имам няколко бани по рождение... но КАК БЪЛГАРИТЕ ДА НЕ СА РАСИСТИ като турците 5 века са тероризирали пра пра пра пра пра пра бабите и дядовците ни...изнасилвали жените потурчвали децата..... как на стане човек расист като някакви хора...емигранти цигани ти се настанят в страната...страх та е да си пуснеш детето наванка да си играе за да не го откраднат да не се гаврят с него...как да не мрази човек циганията като БЪЛГАРИТЕ СА БАННАТИ ОТ ЕДИН ГЕРМАНСКИ ГРАД И УНИВЕРСИТЕТА му заради циганите които били испратени да учат там безплатно...наричали са се българи.... крали са обирали са, БИЛИ СА СЕ и са правили мрасно на немците....
Но ка да не мразя расистите като гледам как бият НЕВИННИ ХОРА , как теглят някой шут на някой стар циганин който живее от нищо....яде 2-3 пъти на седмица и живее до някой кош...
И наете ли ЗАЩО ТУРЦИТЕ И ЦИГАНИТЕ СТАВАТ ПОВЕЧЕ? Интересувате ли са защо те всашност са отцеляли сички тия векове В НАШАТА ДАРЖАВА? Защото са ЕДИННИ мама им стара! ПОМАГАТ СИ! Ние сме егоисти българите СМЕ ЕГОИСТИ затова ще затаваме докато не го разберем! ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ НАРОДОФИЛОСОФИЯТА НА ДАРЖАВАТА! В лондон един българин не дал рабора на друг българин защото 2рия българин можел повече неща и бил по добър в каквото правел...и 1вия българин се уплашил че ще му земат работата....и забил нож в гърба на 2рия.... РУСИЯ, АМЕРИКА, МАКЕДОНИЯ всички ще отцелеят.... защото не са егоисти...или поне не са такива егоисти като нас!

^efas^^
01-30-2005, 17:20
Аз мисля че с гърците сме от една раса ве бели сме нали :lol:

nar
01-30-2005, 17:32
saglasna sam sas kittie.moga da pribavq o6te,4e ima i takav problem kato ostarqvaneto na naciq.ne e sekret?4e vav bg semeistva obiknoveno ima 1-2 dete,a za da ima prirost na naselenieto neobhodimo pone 3.a turski i ciganski semeistva sa mnogodetni.zna4i,prez nqkolko godini tqh 6te stane pove4e.i vav moskva ima takav problem.kato pogledne6 vav dvora pove4e deca sa 4erni4ki-armenci,azerbaijanci..i razbira se,horata,kogato vizhdat 4e stranata im zapo4va da po4ernqva vse pove4e, stavat rasisti.tova e polozhenieto.

^efas^^
01-30-2005, 17:43
Арменците не са черни ве ей имам един приятел арменец хич не е черен мноо си е бял даже

01-30-2005, 18:29
Радвам се че никога не са били отправяни расистки коментари но могат....хората като не те познават могат да обиждат... тук в Британия можеш да съдиш някой за расизъм и едно 85-90% плащат глоби и ги слагат в затвор за такива коментари... НО трябва да има равновесие... и трябва да има прави и криви.... насякъде по света винаги ще има 1-2 расисти...и те обикновенно за "гъзарите" или по точно 'ГЪЗОВЕТЕ' след тоито тръгват малките наивни идиотчета без никво чуство за баланс.... според мен нещата не са до расизъм а до НАЦИОНАЛИЗЪМ ние сме нацисти не расисти като се замисля...ма което и да е - пак е проблем и решение - знам ще кажете че испадам в парадокс и противоречие но не е така!
Глейте ся... проблем е щото всички сме Божии чада всички сме под едно небе... но е отговор на проблемите като цигъни в Бългърски махали ... крадящи (обикновенно) мръсни цигъни които винаги ще бъдат черните УФСИ и които ще бедат обвинявани за сички неволи на българското общество.... тъй че расистите всъшност разделят хората на групи и категоризират (лошо) но за това пък все живее със по близки до себе си хора и няма да го гледат на кръв ако е от една раса пак живее при друга (добре).
Темата е мн обширна но трябва да има хармония м/у раристи и нерасисти за да има прогрес...дано само да е прогрес а не регрес

ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРИТЕ В НЕЯ

п.с. СЕРИОЗНО, ТУРСКАТА ТЕЛЕВИЗИЯ В БЪЛГАРИЯ Е ПЪЛНО УНИЖЕНИЕ И ЦЕЛУВАНЕ НА ЗАДНИК! КАЗВАМ НЕ НА ТУРСКИТЕ НОВИНИ В БЪЛГАРИЯ! Те като ми сложат български новини в Турцкия и аз ша им разреша турски новини в Бълрагия!

hahavteen
01-30-2005, 18:54
Spored men rasistite sa kompleksari.To rasisti ima navsiakude no v BG sa osobeno mnogo za6toto imame i mnogo pri4ini da se kompleksirame! Bednost,mrusotia,netolerantnost! Pri tezi obstoiatelstva horata po4vat da tursiat na4ini da izkarat vsi4kta si subrana omraza vurhy niakoi i taka da se po4ystvat "po-veliki".Kogato kazva6 "Vij toia kuv e grozen" ima6 predvid "Az sum po-hybav! Vijte me!".Ili "Na toia kojata my e 4erna! Vijte moita kakva e beli4ka!".Tva sa samo primeri estestveno.Nadiavam se da ste razbrali kakvo imam predvid. Su6to mislia 4e tezi koito kazvat "Mrazia rasistite" sa su6tite kato tiah.Ako se zamislite 6te vidite 4e e taka! Az ne mrazia... :roll:

amy lee
01-30-2005, 20:22
Su6to mislia 4e tezi koito kazvat "Mrazia rasistite" sa su6tite kato tiah.Ako se zamislite 6te vidite 4e e takakakvo,namekva6 4e az sum kato rasistite li :evil: :?

01-30-2005, 20:29
Ne, mislq che imashe predvid che ne trqbva da ima omraza...no bez omraza nqma da ima lubov - harmoniq trqq da ima...alll 6to chetete MULDASHEV be! toi kazva kvot ima da se kaje.... govoi za genofodna na chovechestvoto - sha vidite ot kade sme kvo praim tuka kvo sha stava....chette MULDASHEV!

nar
01-30-2005, 21:21
Арменците не са черни ве ей имам един приятел арменец хич не е черен мноо си е бял дажеza sazhalenie 4erni sa.kato turci primerno,makar 4e nqma ni6to ob6to.razbira se,ima i svetli sred tqh,no tova e rqdko.az li4no nqmam ni6to protiv armenskiq narod,poznavam mnogo inteligentni hora,imam priqteli.no rabotata e tam 4e,tezi hilqdi armenci,koito nahluha v moskva sled voina v karabah sa ot nqkakvi sela,divi sa.tova e problem.a ina4e,za razlikata ot azerbaijanci,4e4enci i dr. te sa hristiane.a o6te ima kitaici,vietnamci,turci,indiici,pakistanci,afganci ,arabi i te sa dosta!

BaT_GirL
01-30-2005, 21:32
Ами расисти сме, защото сме българи.
Вярно е ,че има много българи, които не са(в това число и аз) обаче мнозинството са! Все пак живеем в България.Тука все ни има нещо!:)
съгласна съм

hahavteen
01-31-2005, 11:25
Su6to mislia 4e tezi koito kazvat "Mrazia rasistite" sa su6tite kato tiah.Ako se zamislite 6te vidite 4e e takakakvo,namekva6 4e az sum kato rasistite li :evil: :?

Kazvam 4e ima ne6to takova za6toto mrazi6 hora koito ne poznava6 li4no i gi mrazi6 edinstveno zaradi na4ina im na mislene koeto za men e vid rasizum! :roll:

hahavteen
01-31-2005, 11:35
Ne, mislq che imashe predvid che ne trqbva da ima omraza...no bez omraza nqma da ima lubov - harmoniq trqq da ima...alll 6to chetete MULDASHEV be! toi kazva kvot ima da se kaje.... govoi za genofodna na chovechestvoto - sha vidite ot kade sme kvo praim tuka kvo sha stava....chette MULDASHEV!

Mda prava si! I az gi pro4etoh negovite knigi i dosta se vpe4atlih :!:

amy lee
01-31-2005, 13:07
Su6to mislia 4e tezi koito kazvat "Mrazia rasistite" sa su6tite kato tiah.Ako se zamislite 6te vidite 4e e takakakvo,namekva6 4e az sum kato rasistite li :evil: :?

Kazvam 4e ima ne6to takova za6toto mrazi6 hora koito ne poznava6 li4no i gi mrazi6 edinstveno zaradi na4ina im na mislene koeto za men e vid rasizum! :roll: e,za drygite nz ama az poznavam rasisti :roll: ne kazvam 4e vsi4ki sa takiva,moje bi mnenieto mi za tqh 6te se promeni,ako se zapoznaq i s drygi,ama to4no tiq deto poznavam,sa ujasni.kato razbraha 4e ne sum rasistka kato tqh i po4naha da me mrazqt,i da mi se podigravat zaradi tova :? :( :cry: :evil: :x
ne znam na kakvo se dulji tova 4e predi za tqh az bqh "sladur4e,muni4e...",a sega sum "onaq ne6tastnica"
i tova samo za6toto ne sum rasistka.e kak da ne gi namrazq.

Water_lili
01-31-2005, 14:50
ami spored mene tozi problem idva o6te ot dale4nata ni istoriq kogato praroditelite ni sa bvili u4eni da mrazqt si4kite tam zarobiteli koito sme imali :roll: i tva si e ostanalo kato omraza s pokoleniqta :idea:

Cyberdyne_101
01-31-2005, 14:59
Axaxaxaxax изписахме сума ти мнения(нито едно точно по темата :arrow: Защо в България има толкова мнного расисти ?)" и накрая Water_lili си ни го каза ясно и точно :!: :lol: :lol:
Браво Water_lili :D :D

^efas^^
01-31-2005, 15:36
Арменците не са черни ве ей имам един приятел арменец хич не е черен мноо си е бял дажеza sazhalenie 4erni sa.kato turci primerno,makar 4e nqma ni6to ob6to.razbira se,ima i svetli sred tqh,no tova e rqdko.az li4no nqmam ni6to protiv armenskiq narod,poznavam mnogo inteligentni hora,imam priqteli.no rabotata e tam 4e,tezi hilqdi armenci,koito nahluha v moskva sled voina v karabah sa ot nqkakvi sela,divi sa.tova e problem.a ina4e,za razlikata ot azerbaijanci,4e4enci i dr. te sa hristiane.a o6te ima kitaici,vietnamci,turci,indiici,pakistanci,afganci ,arabi i te sa dosta!
Глупости питах даскалката си по география с арменците и гърците сме от една раса европеидна вие повечето се бъркате с религиите това че не са православни като нас не значи че са от друга раса и арменците хич не ми се виждат черни на мен ти сигурно си делтонист :lol:

Buhenvald
01-31-2005, 15:58
Аз съм расист и се гордея с това.

nar
01-31-2005, 16:00
ne mi razbral mai..ne pisah 4e armencite sa ot druga rasa.pisah 4e izglezhdat 4erni,po-4erni ot rusnaci imah predvid.i te sa pravoslqavni! i vse pak problem ima.sa6to kato pri vas sas garcite,te sa sa6to pravoslavni,no ne sam ubedena 4e balgarite gi obozhavat.

©@|)@|\/|@®73®1
01-31-2005, 16:28
sporet vas za6to v bg ima tolkova mnogo rasisti?
na men ba6ta mi e bulgarin a maika mi e ot jameica i sam zabeliazala che mnogo hora namirat tva mnogo strano. samo niakolko pati sa me obizdali mnogo lo6o no vse pak dosta me e naraniavalo!! az ne sam vinovna che sam mulatka ne li taka? az si se haresvam takava i daze moga da kaza che sam razlicna i mnoigo momceta me haresvat no ima niakoi hora koito trudno me priemat samo zaradi tva che sam polvin cerna polvin biala? za6to e taka sporet vas?

e kak 6to - ciganite malko li sa :lol: a sega seriozno - takuv si ni e nrava, i moq ba6ta e golqm rasist i mu se draznq, 6toto naprimer negri, mulati i pr sa mi simpati4ni hora i ne bih gi ocenqval po cveta na kojata. Oba4e 4estno kazano za mangala nqma pro6ka - da e mislil kat se e rajdal. Sujalqvam, no sa mi adski protivni i ne moga da gi priema, vupreki 4e moje i da ima svestni sred tqh. No kato se zamislq zavisi ot 4oveka - ima6e edin ciganin, na koyto tate pla6ta6e da pomaga kato pravihme remont. Toy si be6e higieni4en i zatova ne mi be6e tolkova protiven i kato pogovorihme nqkolko puti vidqh, 4e e zabaven i ne e 4ak tolko zle, oba4e may kompleksa mi za ciganite ne se promeni. Vidq li takuv i... pognusqvam se. Ayde s mir!

amy lee
01-31-2005, 16:35
Аз съм расист и се гордея с това.ahahahahaha.ujasno golqm povod za gordost.ahahaha :lol:
by the way i mene me draznqt ciganite ama 4ak puk da gi mrazq i da gi nenavijdam...mi sorry ama ne e taka.am...kato se zamislq ne sujalqvam.ahaha :lol:

nar
01-31-2005, 21:22
nqkak mi pisna ot tazi tema.mislq 4e vsqka naciq ima pravo da sa6testvuva.vsi4ki narodi sa donesli ne6to za svetovna kultultura.kak bi obednql svqt bez negritqnski blusove ili ciganski romansi...taka 4e davaite da zhiveem i ne pre4im na drugite da zhiveqt!

^efas^^
01-31-2005, 21:26
ne mi razbral mai..ne pisah 4e armencite sa ot druga rasa.pisah 4e izglezhdat 4erni,po-4erni ot rusnaci imah predvid.i te sa pravoslqavni! i vse pak problem ima.sa6to kato pri vas sas garcite,te sa sa6to pravoslavni,no ne sam ubedena 4e balgarite gi obozhavat.
Е па гърците точно не са провославни те са католици или нещо такоа нз точно ама не са православни и арменците не са православни май а пък това че изглеждали по-черни от руснаците и това че не сме харесвали гърците кво общо има с расизма като сме от една раса :?:

nar
01-31-2005, 22:10
sorry,glupost napisah.armencite ne sa pravoslavni,gregorianci sa.a garci sa to4no pravoslavni,tam ima nqkakva razlika sas nas,no vse pak sa pravoslavni .i za rasizm sa6to si prav,prosto uvlqkoh se i zapo4nah da pi6a ne za rasizma,a za diskriminaciq vaob6te.

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 13:02
nqkak mi pisna ot tazi tema.mislq 4e vsqka naciq ima pravo da sa6testvuva.vsi4ki narodi sa donesli ne6to za svetovna kultultura.kak bi obednql svqt bez negritqnski blusove ili ciganski romansi...taka 4e davaite da zhiveem i ne pre4im na drugite da zhiveqt!

Tuk ne sum suglasen - ni6to cigansko nqma da mi lipsva, ako se zatrie ot zemqta. Sorry jipsita

6матката
02-01-2005, 16:41
Аз ли4но обужавам негри!и сам мноо против расизма.....мноу!Вазхи6тавам им се на негрите.....!!!!!оби4ам ги вси4китеееееееееееееее

А ти недеи се обижда от некви глупаци...не им обра6таи внимание....имаи си само4уствие да не те барка!и да знаи6 4е си не6то пове4е от тях 100%


аи пийс :wink:

bulgarche
02-01-2005, 22:09
Нямам време да чета всички простотии дето сте писали, ама гледам малко расисти има. Като не е тяхна родината да се махат, к'во праят тука...или да се махат или СМЪРТ !!!

bulgarche
02-01-2005, 22:10
МРАЗЯ РАСИЗМА И ВСИЧКИ НЕГРИ