PDA

View Full Version : Za vsi4ki :)



Taira
01-27-2005, 13:37
Zdrasti na vsi4ki. Toku-6to se registrirah vav foruma i mi se iska6e, tyi kato ve4e 6te sym 4ast ot nego, da razbera po ne6to za vseki ot vas... ili pone za tezi, koito nai-redovno pi6at :D Nqkoi 6te kajat, 4e mqstoto na tazi tema hi4 ne e tuk. Znam, no tyi kato dosega nai-4esto tuk sym vlizala i sym pisala 1-2 temi dori (kato gost), zatova i sega tazi tema q puskam tuk. Iska mi se, na koito mu e kef, prosto da mi kaje 2-3 dumi za sebe si :) Mnogo 6te mi e priqtno :D Ne iskam imena ili godini, a prosto da mi napi6ete ne6to harakterno za vas ili tova, s koeto smqtate 4e ste interesni :D A v otgovor 6te polu4ite tova, koeto vi
interesuva za men :wink: :D Do skoro! :D

Nekasa4a
01-27-2005, 13:44
Palen alkoholik sam biv6 holigan ama na posledak se po ospokoih e ne mnogo !

baby947
01-27-2005, 13:49
Властна кучка, както се изразяват някои познати:)

Satanas_daughter
01-27-2005, 13:53
mi tuka ot foruma kva li ne sa me izkrvali kato gledam povecheto hora veche pochnaha da si misliat che si izmisliam s moite samoubiistva,ama kvo da napravia tva si me interesuva nai-mnogo.vse pak nai tochnoto opisanie moje bi bi bilo gadna,depresirana,izvratena gothic kuchka...

Allicia
01-27-2005, 13:57
Аз съм си Аз.И честно, незная как да се опиша.Май, ако искаш да разбереш каква съм, трябва да го направиш сама :wink: :wink: :wink:

Murderdoll
01-27-2005, 14:15
ай добре дошла първо....кво да ти кажа
за мен ще ти кажа че слушам метъл пък ти
со направи изводи - били те положителни или
отрицателни.аз съм най непукистичния човек
от тоя форум да знаеш :lol: :lol: :lol:
п.п. и следващия път си пускай темите в правилния
раздел щото ше те увикат един прекрасен ден :evil:

Taira
01-27-2005, 14:27
ай добре дошла първо....

п.п. и следващия път си пускай темите в правилния
раздел щото ше те увикат един прекрасен ден :evil:


Ти беше първият, който ме поздрави за добре дошла, за което много ти благодаря :D А относно темата, обещавам, че вече ще ги пускам където трябва :wink:

MalkataDrusalka
01-27-2005, 14:42
RoDeNa Da DrAzNi.. nE sAm PeRfEktnA, n0 zA smETkA nA t0Va sAm eFeKTnA :twisted:

bad_baby_girl
01-27-2005, 14:58
RoDeNa Da DrAzNi.. nE sAm PeRfEktnA, n0 zA smETkA nA t0Va sAm eFeKTnA :twisted:


xixix tva me izkeFi :lol:
mi po temata:Gotina ili pone taka tvardqt,ponqkoga ujasen nepukist :wink: ,s GoLqmo 4uvstvo za Humor ,daje dnes izbazikah edin sau4enik,ma toi ne6to mnogo se obidi i ne mi govori sq :evil: ,4Ovek ...awe ne sam idealna iam si i dosta lo6i 4eri :twisted: :twisted: :twisted:

Momchence
01-27-2005, 15:19
DObre do6la i ot men az sam Dimo roden za ne6tastieto na BABY_SEXY_GIRL :) tq o6te ne se e predstavila no skoro :) i az sam novi4ak vav foruma 2-3-4 meseca ;) drugo kfo nqma kfo ... dobre do6la v mIRC kanala na foruma #teenproblems i ne govori na LadyDi koqto e founderka 6toto e kato v celogodi6en menzis :) aide i priatno prekarvane vyv foruma :P

SweeT^Puppy
01-27-2005, 15:42
Миии какво да ти кажа ... най-обикновено момиче съм. Имам сестра близначка :wink: Обичам да чета книги, да излизам с приятели, да се забавлявам и да се смея. Ако нещо друго те интересува има ЛС, а и с времето ти ще си изградиш мнение за всеки един от нас :wink:

А... и добре дошла :lol:

adult
01-27-2005, 15:47
DObre do6la i ot men az sam Dimo roden za ne6tastieto na BABY_SEXY_GIRL :) tq o6te ne se e predstavila no skoro :) i az sam novi4ak vav foruma 2-3-4 meseca ;) drugo kfo nqma kfo ... dobre do6la v mIRC kanala na foruma #teenproblems i ne govori na LadyDi koqto e founderka 6toto e kato v celogodi6en menzis :) aide i priatno prekarvane vyv foruma :P

Ти просто ме изумяваш с брилянтните си изказвания :lol: :lol: :lol:

Добре дошла и от мен :D Аз съм един от малкото "дърти" тийнове тука,както си личи и по ника ми 8) Гледам да се държа възпитано във форума,да не се заяждам с никого,да не се дразня от тъпи теми на разни гости :twisted: ,май засега успявам 8) И съм момиченце :oops:

SweeT^Puppy
01-27-2005, 16:00
DObre do6la i ot men az sam Dimo roden za ne6tastieto na BABY_SEXY_GIRL :) tq o6te ne se e predstavila no skoro :) i az sam novi4ak vav foruma 2-3-4 meseca ;) drugo kfo nqma kfo ... dobre do6la v mIRC kanala na foruma #teenproblems i ne govori na LadyDi koqto e founderka 6toto e kato v celogodi6en menzis :) aide i priatno prekarvane vyv foruma :P

Хахахахах... аватара и картинката ти просто цепят! Моите поздравления! Нищо лично за BABY_SEXY_GIRL, просто се кефя на толкова изобретателни хора!!! :wink:

one_touch
01-27-2005, 16:30
hy dobre do6la :)
mi kakvo da ti kaja za men?! mnogo mi e trudno da se opisvam kato harakter.zna4i ako pita6 brat mi sam super ozlobeniq zvqr v semeistvoto,no ina4e s priqtelite mi sa si mnogo dobri4ka kogato i te sa s men est. , ponqkoga sam dosta sarkasti4na , imam 4uvstvo za huhumor ne sam hi4 vlub4iva . abe qk 4ovek sam si stiga da me opznae6.nai golqmoto mi ka4estvo e 4e sam dosta tarpeliva , no kato izbuhna ...ne pitai.aide priqtno prekarvane vuv foroma

Voivodata
01-27-2005, 17:02
Palen selqnin.Golqm rodolubec i lud pilot.

SANDRETO
01-27-2005, 18:04
I WANT
I LOVE
I WISH
I LIKE


WELCOME!

GeRyTo
01-27-2005, 18:54
Ами здрасти първо! :) Предполагам че ще ти бъде приятно да пишеш тук :) и ти го пожелавам де :)
А за мен ще кажа просто: smiling :D...винаги съм усмихната и весела :)

morfy
01-27-2005, 19:15
Palen selqnin.Golqm rodolubec i lud pilot.
ей тва ме зарадва..хубаво е че и такива ги има :P

nar
01-27-2005, 20:41
privet! i az sam neotdavno v tozi forum i 4akam koga na tezi mili hora 6te im pisne ot moite uzhasni gre6ki i 6te me progonqt. :D no te sa mnogo tarpelivi, mai, i zatova zloupotrebqvam sas tqhnoto vnimanie.a ina4e ruskinq sam!

Taira
01-28-2005, 11:26
Благодаря на всички вас, които ми отговорихте :wink: готино е :D

fucker
01-28-2005, 16:46
Грамаден лунгур с големи лапи и космат гъз.Приятно ми е :twisted:

01-28-2005, 19:37
dosta neorientirana, ve4no tarse6a ( ne e qsno kakvo ) zarava6ta vaprosi i tarse6ta otgovori i re6eniq vinagi zahilena :D

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 19:53
wow az li sum na red :P
am zna4i 6te kaja 4e sum fenka na Momchence i BABY_SEXY_GIRL :lol:
kefq se na qka muzika :D heheh ne be , slu6am 4ernoo i estestveno [Linkin PaaaRk] :D
obi4am da draznq daskalkite v daskalo , obi4am da hodq na kafe s moite friendki :lol: aeeeeeee........ ti 6i ma opoznae6 s vremeto , i 6te vidi6 kolko sum . . . . . . . . tupa :lol: xaxaxa :wink:

aBeP4eTo
01-29-2005, 20:40
Нямам так0ва сам0чувстие, че да г0в0ря за себе си и да се 0пределям каква съм ! п0-д0бре е ти да 0п0знаеш всики !
За мене аз съм аBeP4eTo на ф0рума ! т0ва е д0статъчн0 !

BaT_GirL
01-29-2005, 22:05
Аз съм голяма кучка много дива не ме нсвърта на едно място иначе сладурана.

Dance_princess
01-30-2005, 06:52
Добре дошла и от мен :wink: - надявам се да ти хареса :wink:

А за мен.... трудно ми е сама да определям що за човек съм- общо взето странна, различна, приятелски настроенна, чувствителна :oops:

tedo_davis
01-30-2005, 07:56
mi tuka ot foruma kva li ne sa me izkrvali kato gledam povecheto hora veche pochnaha da si misliat che si izmisliam s moite samoubiistva,ama kvo da napravia tva si me interesuva nai-mnogo.vse pak nai tochnoto opisanie moje bi bi bilo gadna,depresirana,izvratena gothic kuchka...



Az ... Posledovatel na pri6tevkite na Satanas_daughter ... Gadno malko kopelence ... FLooder ( spored pove4eto hora koito izpolzvat tozi forum ) ... Tedo kand. kor. ot Plovdiv ( ne 4e se hvalq ama pi6a tuk tame temi za vesnik "TL" ta im pribiram pari4kite ) i za nakraq bih dobavil ... IzvraTeN GoThIC Ku4KaR :)

DiEsEl_GiRl4eTo
01-30-2005, 10:31
Здрасти, здрасти =) Аз пък съм дизел гърлчето =) Туй ти стига. =) Нямам идея кво да кажа за мене си, наистина. Некво такова шматкаво, ръси простотии и непрекъснато се кара с техните. Отивам на училище с мисълта как почивката ще ида на кафенце и така изкарвам целия ден. И най-важното и аз към групата на метълчетата =) А за теб какво ще кажеш?

Dharma
01-30-2005, 10:40
hi i ot men, az sum Dessie
pojelavam ti priqtno prekarvane v nai-gotiniq forum :D

Josefinne
01-30-2005, 10:47
Здравей! :) Добре дошла във форума и от мен. Аз съм Жозефинка, която винаги пише в лилаво :lol: . Общо взето за мен: Аз съм от София, на 17 години и за разлика от (маи) всички тук не слушам метъл, ами каквото ми попадне. Доста често си сменям аватарчетата и...ммм...и себе си направо сменям много често. Направо имам чувството, че всеки ден се събуждам нов човек. Хората ме виждат като малко странен и затворен човек, но пък много обичлив и услужлив. Обичам да обичам и не обичам да ме мразят :( И...ммм...какво още...А, да разбирам от всичко по малко, но от нищо достатъчно ;) . Има и още какво да се каже за мен, защото съм доста сложна личност, но това засега. Бай!

01-30-2005, 11:15
Аз съм ония с откаченото псе за аватар. :wink:

monka
01-30-2005, 11:41
drasti:) dobre do6la i ot men. nadqvam se,4e 6te ti haresa foruma:)
kazvam se simona. ami kkavo da ti kaja za sebe si....golqm egoist sam. vinagi mislq za sebe si(za jalost). vsi4kite mi priateli mi kazvat,4e sam bila "mnogo otka4eno kopele" :lol: kazvali sa mi,4e sam mnogo impulsivna :roll: ami nqma koi znae kkavo za kazvane....

final_fantasy_fan
01-30-2005, 11:52
Az vse o6te ne sum ot nai-pi6e6tite,no 6te stana.A kolkoto se otnasq do men-opredelqm se s edna duma-suvur6en 8)(visok,stroen,krasiv),no stiga za vun6niq vid-ina4e sum umen,dobro mom4e sum,no sum i golqm inat i luda glava(strahotna kombinaciq :wink: )

MaD_CaT*
01-30-2005, 11:54
kazvam se simona....
хехехе,ми и аз се казвам Симона :) Ем...аз от отдавна не бях влизала в тва форумче,за което се извинявам...и искренно съжалявам...но това ще се промени :wink: Хммм....ми нещо за себе си...нз...падам си по Нео метъл..и сякви яки парчета(без чалга)...обичам сякви животинки,но най-вече котенцата :P ...мммм много съм състрадателна...и за ся стига толкоз :lol:

hahavteen
01-30-2005, 18:15
Yf mnogo ne6ta mogat da se kazvat za mene. Mai pove4eto hora ot foruma ili mnogo me obi4kat ili gi draznia totalno! Sredno polojenie ne sum zabeliazala da ima! Kazvam se Aleks,na sladki 15 sum i jiveia v Germania! Poprincip sum ot Sofia(jk.Durvenica) i sum zodia luv4e.Po4ti vseki den sum s nov avatar prosto za6toto si menia nastroeniata adski 4esto! Ne mi se pi6e pove4e! Ako iska6 yslyga ili da spodeli6 s niakoi az sum nasre6ta! Pitai amy lee! :wink:

fostenkata:)
01-30-2005, 18:48
emiii pyrvo razbirase dobre doshla az sashto ne sam ot mnogo otdavna v foruma moje bi mesec,dva ili poveche i az ne znam :)ta kfo da kaja za sebe si emi...maninko sam edva na 13god.vse oshte imam den den na 04.03 da mi go chistitite haha sheguchka haa ii ne znam ne znam samichka she si precenish kakaf chovek sam :wink: