PDA

View Full Version : Vsi4ko za SEXA!!



bad_baby_girl
01-27-2005, 15:25
HELLOO!!Tay kato nqkade nz kade 4etoh 4e bg teen4etata sa bili nedobre osvedomeni za seXa,za posledstviqta i t.n.t re6ih 4e nqma da e zle s ob6ti usiliq da spodelim opita si na taq tema(vpro4em az nqmam takiv i bih se radvala da nau4a ne6to pove4e)Za vsi4ko :analen,oralen sex,lizaneto,6paklite,svirkite,frenskite celuvki ........ s edna duma vsi4ko ,a da ne zabravim i za ponqtiq kato svetna bremennost i pro4ie sa6to ,a kakvi predpazni merki trqbva da poemem predi akta ,koga ,s kogo i kak ??? :roll: Predlagam da zapo4nem ot samoto na4alo ...............

E nadqvam se i drugi da se vklu4at kam moita iniciativa,za6toto mislq 4e tq e polezna za vsi4ki ni! :roll: E davaite ,vie ste :wink:

Momchence
01-27-2005, 15:29
Mislq 4e v internet ima pove4e ot neobhodimoto saitove za tova.....i mislq 4e koito se interesuva moje mnogo lesno da se informira...tezi koito ne sa naqsno po vyprosa prosto ne se interesuvat mislq 4e bylgarskite teen-4eta kato cqlo sa dosta napred s materiala ;) :P

adult
01-27-2005, 15:38
Mislq 4e v internet ima pove4e ot neobhodimoto saitove za tova.....i mislq 4e koito se interesuva moje mnogo lesno da se informira...tezi koito ne sa naqsno po vyprosa prosto ne se interesuvat mislq 4e bylgarskite teen-4eta kato cqlo sa dosta napred s materiala ;) :P
Напред са с материала,само че по отношение на секса.Що се отнася до здравето и елементарните неща,които всяко момиче трябва да знае за себе си...мисля че информацията е много оскъдна.Наистина има много източници в интернет,особено за момичетата.Аз лично от там се образовах :wink: Ако някой е заинтересуван,може да ми пише на лични,ще му пратя доста инфо.
П.П наистина ми е интересно колко от вас знаят какво е например цветна бременност и на какво се дължи,какво е хламидия...

Momchence
01-27-2005, 15:43
Off taq svetna bremennost nqkoi q be6e spomenal predi .... mesec i be6e obqsnil kakvo e i ti kazvam sled tova sa pusnali 100 temi "pravih sex ... doide mi ... ama dali ne sam v cvetna bremenost" ne shva6ta6 4e tfa sa izklu4itelno rqdki slu4ai .... a kolkoto do po zadylbo4enite termini mislq 4e ne samo bylgarite ne gi znaqt ;) v smisal az si znam kfot si mi trqbva i znam 4e mi e dostata4no ... ako ima problem se hodi na lekar ;)

nar
01-27-2005, 22:15
mom4ence,ne si prav!ne znam za franciq(mai tam zhivee6),no za bg moga da kazha,4e bg lekari nqma da ti kazhat vsi4ko po vaprosa,dokato ne gi popita6.a kak mozhe6 da pita6 ako ne znae6?i drugoto,prosto ne vsegda znae6 trqbva li da hodi6 na lekar,vse pak struva dosta,a mozhe bi dreboliq nqkqkva.a ot druga strana mozhe bi posle 6te stane kasno..i zatova po-dobre kogato 4ovek e informiran.

h1p-h0p
01-27-2005, 22:40
V Internet ima sichk0.. k0it0 mu e merak m0je da se porovi i da nameri dosta neshta.... A tva, che dneshnite girls znaqt samo kak da lapat i da se ebat, bez da znaqt kak da se predpazqt ot bolesti.. tva e vqrno!

Hodan
01-28-2005, 09:28
Да, в интернет има много неща, но има 2 причини, които съм сигурен, че на повечето от вас пречат да намерят нещо в нет-а. Първо: трябва да знаеш точно какво търсиш и второ: трябва да знаеш как да го потърсиш, защото в интернет има огромно количество информация. В доста от случаите тя може да е вярна или невярна, може да е полезна или излишна, така, че трябва да знаеш точно какво търсиш, а ти като не знаеш няма как да се пребориш с това. За тези неща има семейство и кръг от познати. Там пиете от извора - никога няма да Ви излъжат, защото близките Ви не биха искали Вие да страдате. Просто попитайте мама или татко - да малко Ви е срам и има още много екстри, защото все пак това са МАМА и ТАТКО, но там е истината :wink: Айде дерзайте!

seks
01-28-2005, 09:41
da be da hora az otkade da namerq neznam kak da tarsq q mi daite nqkoi sait44eta za da se informiram .. pls

Momchence
01-28-2005, 09:56
mom4ence,ne si prav!ne znam za franciq(mai tam zhivee6),no za bg moga da kazha,4e bg lekari nqma da ti kazhat vsi4ko po vaprosa,dokato ne gi popita6.a kak mozhe6 da pita6 ako ne znae6?i drugoto,prosto ne vsegda znae6 trqbva li da hodi6 na lekar,vse pak struva dosta,a mozhe bi dreboliq nqkqkva.a ot druga strana mozhe bi posle 6te stane kasno..i zatova po-dobre kogato 4ovek e informiran.aa samo ne franciq pls :lol: v holandia sam :P
mi vij tuka mislq 4e informaciqta e o6te po oskydna .... ima edna edinstvena reklama s vemetraene 10 sec za tfa da izpolzva6 prezervativi ... nqma nikfi kampanii ni6to .... tuka lekarite kat si s pnevmoniq ti prepisvat asporin i vitamini dokato ne stane6 za bolnica .... v smisal malko vei haivei .. nikoi nee umrql ot nedoglejdane ma ne si davat mnogo zor....dokato bqh v bg pone vednyj v sroka minavaha ot 4erveniq kryst da ni 4etyt lekcii za spin za sex za si4ko i tam e ednoto mqsto kadeto moje6 da popita6 za ne6to ... vtoro eto toq sait v nego ima dosta informaciq ako se porazrvoi6 .... ne govorq za foruma ... i ne e edinstven sait ...... az ako imah problem v bg 6tqh da si otida pri li4nata lekarka ... nikoga ne me e vry6tala ili nikoga ne mi e otkazvala ne6to .... vapros na vijdaniq ... ako si kaje6 sram me e .... ili to 6e mine ot samo sebe si .... tfa si e tfoi problem ... az si znam 4e trqbva da otida na lekar i 4e tam 6e mi pomognat .... malkite pi6lemeta na po 12 e normalno ni6to da ne znaqt prosto sa prekaleno malki....i ne gi vylnuva osobeno kakvo stava v tqh i dali ne6to e normalno ili ne ... o6te sa po kuklite i praskaneto bez logi4no obqsnienie ;)

love_me_ff
01-28-2005, 18:30
Mi to na tebe mai mai nikoi ne ti otgovori na vuprosite.Samo te otrqzvat,4e imalo informaciq v internet :) Ami vij sega vseki bi ti kazal,4e trqbva da go pravi6,kogato si gotova i t.n.Am ina4e otnosno cvetnata bremennost,az sum 4ela,4e tova ne6to prili4a na menstruaciq,no e po-kratka.Taka 4e ako ima6 sumneniq,4e si bremenna sled poloviq akt,napravi si obezatelno test,za da ne si pri4inqva6 izli6ni trevogi:)))A za dr ne6ta-lizane,svirki,analen sex,vseki si ima sobstveni predpo4itaniq.Nqkoi obi4at da pravqt takiva ludorii,dr ne :D Takova si e.Spored men trqbva da razbere6 vsi4ko ot li4en opit :wink: Taka 4e nqma smisul da ti pulnim glavata s na6ite istorii :D

bebito0o
04-10-2007, 08:44
az znam kvo e hlamidiq ama me marzi da pi6a na kratko tfa e bolest koqto se hva6ta nai 4esto ot baseini udrq v o4ite sled godini,nqma simptomi-t.e ne mojete da razberete kak ste q hvanali,ne boli,samo udrq v o4ite sled izvestno vreme lekuva se!!!

koalka
04-10-2007, 09:47
Темата е стара!