PDA

View Full Version : Ami sega !?



azAzaAz
01-28-2005, 10:12
Helllllllllo mai ima takava tema ama az pak da va pitam.. 8)
a nachi ne znam znachenieto na nqkoi dumi ot bylgarskiq i mi stava neudobno kato sam s priqteli i nqkoi kaje ne6to takova naprimer neznam kakvo e : Skrech , federka, mineti, spodelqne ne 4ustva, kompleksar , pisimist , optimist, nepukist , i takiva mnoo e tapo tva i neznam kakvo da praq negramotna sam qvno :oops: :roll:

SladurkO
01-28-2005, 10:14
zemi si talkoven re4nik

Momchence
01-28-2005, 10:36
Helllllllllo mai ima takava tema ama az pak da va pitam.. 8)
a nachi ne znam znachenieto na nqkoi dumi ot bylgarskiq i mi stava neudobno kato sam s priqteli i nqkoi kaje ne6to takova naprimer neznam kakvo e : Skrech , federka, mineti, spodelqne ne 4ustva, kompleksar , pisimist , optimist, nepukist , i takiva mnoo e tapo tva i neznam kakvo da praq negramotna sam qvno :oops: :roll:offf ei go batko ti dimo 6ti pomogne s kfoto moje .... skre4 po princip ozna4ava onova styrgane s edna plo4a deto go pravqt DJ-te po rap pesni4kite ... no zna4i i jensko mastrubirane dano se se6ta6 za6to.....federka ne znam kfo e :? minet e ... yy .... nekfo sexulano prejivqvane nqkfa scena nqkfa orgiq.(abe svirka bate)........ spodelqne na 4uvstva .... demek kato ima6 nqkakvi 4uvstva da si gi spodeli6 :) ne e tolko slojno .... kompleksar ... aa tuka moje da se govori mnogo ... moga ti dam primer .... ti si na 16 i ne si prail sex vliza6 v teenproblem.com i puska6 100 temi kolko golqm eba4 si i kolko razbira6 i kolko si pe4en tfa e kompleksar :lol: pisimist ... 4ovek koito misli vinagi za lo6ata strana na ne6tata i kato trygne da vyr6i ne6to vinagi si kazva "ei sq 6e se ebe maikata na si4ko i nqma da stane" optimist e obratnoto na pesimist kato trugne6 da vyr6i6 ne6to si kazva6 "e sq 6e stane po dobre ot kolkoto predpolagam" nepukist .... 4ovek koito ne mu puka za NI6TO nadqvam se da sam pomognal :P

Pe666o
01-28-2005, 11:38
Helllllllllo mai ima takava tema ama az pak da va pitam.. 8)
a nachi ne znam znachenieto na nqkoi dumi ot bylgarskiq i mi stava neudobno kato sam s priqteli i nqkoi kaje ne6to takova naprimer neznam kakvo e : Skrech , federka, mineti, spodelqne ne 4ustva, kompleksar , pisimist , optimist, nepukist , i takiva mnoo e tapo tva i neznam kakvo da praq negramotna sam qvno :oops: :roll:offf ei go batko ti dimo 6ti pomogne s kfoto moje .... skre4 po princip ozna4ava onova styrgane s edna plo4a deto go pravqt DJ-te po rap pesni4kite ... no zna4i i jensko mastrubirane dano se se6ta6 za6to.....federka ne znam kfo e :? minet e ... yy .... nekfo sexulano prejivqvane nqkfa scena nqkfa orgiq......... spodelqne na 4uvstva .... demek kato ima6 nqkakvi 4uvstva da si gi spodeli6 :) ne e tolko slojno .... kompleksar ... aa tuka moje da se govori mnogo ... moga ti dam primer .... ti si na 16 i ne si prail sex vliza6 v teenproblem.com i puska6 100 temi kolko golqm eba4 si i kolko razbira6 i kolko si pe4en tfa e kompleksar :lol: pisimist ... 4ovek koito misli vinagi za lo6ata strana na ne6tata i kato trygne da vyr6i ne6to vinagi si kazva "ei sq 6e se ebe maikata na si4ko i nqma da stane" optimist e obratnoto na pesimist kato trugne6 da vyr6i6 ne6to si kazva6 "e sq 6e stane po dobre ot kolkoto predpolagam" nepukist .... 4ovek koito ne mu puka za NI6TO nadqvam se da sam pomognal :P
..federka e da blije6 anusa...ili ne6to ot sorta... :D

08-01-2007, 00:21
ferka!?

SmurkamDoZori
08-01-2007, 09:43
федероска !