PDA

View Full Version : Спорт и упражнения



little_black_dress
01-28-2005, 14:30
Привет. :)
Искам да ви попитам кой е любимият ви спорт и кой смятате,че най-много стяга тялото?
Също така - правите ли упражнения и какви,кога,по колко време и по колко серии?
Ходите ли на фитнес,практикувате ли редовно някакъв спорт?
Моля ви препоръчайте ми какви упражнения да правя и какъв спорт да практикувам?
Благодаря предварително на всички,които ще пишат по темата! :)

joro_tev
01-28-2005, 14:47
Emi az znam, che ot pluvane i aerobika se stqga tqloto nai-dobre i nai-dobre se oformq. V momenta ne sportuvam, zashtoto prez denq sam na rabota, a i vremeto v momenta ne e mn. za sport, za fitnes ne sam hodil nikoga na fitnes, no vinagi ima i parvi pat. :wink:

Momchence
01-28-2005, 14:53
Spored men pluvaneto prai gotino tqlo ... gyrba racete krakata qko gi stqga i moje ne6to dopylnitelno za korema :)
az edno vreme pluvah .... sega potyvam :lol: sportuvam sportno hodene sportno sedeni i lov na 6opska salata :P ve4e mai sam spomenaval

Tiffany
01-28-2005, 15:41
Любими спорт нямам,но много ми харесва да гледам фигурно пързаляне и синхронно плуване!Всеки спорт стяга тялото,може би най-много плуване,атлетила и спортна аеробика.От много време правя коремни преси сутрин и вечер по 80,но за добри резултати трябва много постоянство...Не ходя на фитнес и не спортувам редовно!А теб бих те посъветвала да тренираш това,което ти харесва и което ще ти доставя удоволствие :wink:

tedo_davis
01-28-2005, 17:38
Liubimiq mi sport e CAPOEIRA-ta
tva e Brazilski Kung-Fu stil :)
Jestok e ... a i stra6no iskam da go treniram.Ako ima nqkoi svedeniq za Club po CAPOEIRA ... neka me svetne ;)

ZaKa4liFka
01-29-2005, 20:08
Moqt lubim sport e leka atletika- 100,200m.Treniram ot 2 godini i uchastvam v dyrjavni pyrvenstva.No trenirovkite ne sa samo za stqgane na tqloto ili otslabvane.Nie trenirame za systezaniqta.A tezi, koito iskat da poddyrjat forma, da hodqt na fitnes i da pravqt krosove redovno.Mislq che tova e nachinyt bez da se natovarvash prekaleno. :D

01-29-2005, 20:25
Искам да ви попитам кой е любимият ви спорт и кой смятате,че най-много стяга тялото?

По-принцип любимият ми спрот е баскет. Иначе смятам, че плуването стяга най-много и всички части на тялото...


Също така - правите ли упражнения и какви,кога,по колко време и по колко серии?

Правя упражнения. Всеки ден, сутрин и вечер - преди и след като се върна от училище. Ами първо се раздвижвам с някакви леки упражнения, подскоци и т.н. След това правя 30 коремни, почивам си няколко секунди, и правя колкото мога мъжки лицеви опори .. казвам колкото мога, защото повече от 15 не съм правила до сега .. след това правя още малко леки упражнения и още 30 коремни преси ... След това ако имам време разбира се си пускам някоя готина песничка на компютъра и си изигравам един супер як танц, както ми дойде отвътре. Межу другото танците също супер много стягат тялото...


Ходите ли на фитнес,практикувате ли редовно някакъв спорт?

Щях да ходя по едно време на фитнес, обаче нямаше мераклии да идват с мен и се отказах, защото не ми се ходише сама... Иначе фитнеса също е идея, сам отрябва да си намериш някой пекан треньор, който да ти показва упражнения...
Никакъв спорт не практикувам редовно .... Ако се случи някой път класа да се съберем, правим един баскет.. но много рядко..


Моля ви препоръчайте ми какви упражнения да правя и какъв спорт да практикувам?

Може да ходиш на фитнес, можеш да си избереш ти някакъв спорт, който ти харесва и който мислиш, че можеш да тренираш, можеш да караш колело, можеш да танцуваш, можеш сама да си измислиш някакви упражнения и редовно да си ги правиш, можеш и сега зимата да ходиш някъде на плуване, ако има такива условия в твоя град...
Има много възможности, иска се само желание ... Успех ! :)

eNigMaTic^
01-29-2005, 20:27
Ами нямам любим спорт.... може би фигурно пързаляне http://67.18.37.15/html/emoticons/happy.gif
Иначе нищо не спортувам... скарана съм със спорта 8) Даже не мога и да плувам http://67.18.37.15/269/21/emo/tomato.gif

`JinJer`
01-30-2005, 21:55
Az li4no sum privurjeni4ka na jogginga no poradi snega nemga da treniram mn mn ,no za smetka na tova yprajnqvam airobika i mn haresvam figurno parzalqne i pluvane:) ina4e i tae bo sum probvala i to mi dopada:) abe sporta e si4ko za men...relaksiram kato sportuvam i otkriva koq sum i kakvo moga i tova mi pomaga v jivota :lol:

01-30-2005, 23:37
fitnes :P