PDA

View Full Version : kak moje taka???



bodil4e_f
01-28-2005, 16:01
mnogo se y4ydix kato vidqx i 4estno kazano ne mi xaresa mn mn!!
predi za da stane6 "Mega fen" trqbva6e da ima6 kam 1000 mneniq! a sega ti stigat okolo 550 ....kak moje takova ne6to???? :evil:

Momchence
01-28-2005, 16:07
kolkoto pove4e mneniq se iziskvat za mega fen tolkova pove4e flooderite 6te floodqt za da stanat mega fenove ;) taka 4e tfa e dobyr varqnt na mene ne mi puka osobeno koi kakyv e ama nqkoi hora namirat za mnogo vajno da stanat mega fenove za otricatelno vreme koeto ozna4ava qko flood :lol:

tedo_davis
01-28-2005, 17:24
mnogo se y4ydix kato vidqx i 4estno kazano ne mi xaresa mn mn!!
predi za da stane6 "Mega fen" trqbva6e da ima6 kam 1000 mneniq! a sega ti stigat okolo 550 ....kak moje takova ne6to???? :evil:

4akaite malko koga shte go pravqt tova da imash 1000 mneniq i da stanesh mega fen?T'va e bahti gluposta.Kato q znam "EIiiii sexitoooooo"
taq sha prepylni kanala.Napravo da vzemat da napravqt novi ... v smisal da ima sled "mega fen" nagore ... ama te da si go izmislat.

AMG-to
01-28-2005, 18:00
a sled mega fen zashto nqma pove4e?

nar
01-28-2005, 18:11
ne razbiram,mi stanam mega fen i kakvo? kakvo mi dade tova zvanie?az pi6a prosto za6toto imam kakvo da kazha,a ne za da trupam mneniqta si !

techCandy
01-28-2005, 18:15
mnogo se y4ydix kato vidqx i 4estno kazano ne mi xaresa mn mn!!
predi za da stane6 "Mega fen" trqbva6e da ima6 kam 1000 mneniq! a sega ti stigat okolo 550 ....kak moje takova ne6to???? :evil:

4akaite malko koga shte go pravqt tova da imash 1000 mneniq i da stanesh mega fen?T'va e bahti gluposta.Kato q znam "EIiiii sexitoooooo"
taq sha prepylni kanala.Napravo da vzemat da napravqt novi ... v smisal da ima sled "mega fen" nagore ... ama te da si go izmislat.
tedo e tva tvoito se vika ogromna naglost i bezremennost, ti me ubi :lol:
sled eli, znae6 li koi e nai golemiq flooder- ami ti
ti zaliva6 foruma s bezumni temi igri, v koito da moje6 da pravi6 po 100 mneniq v ednata, a razpravq6 eli sexsito
q zemi se pogledni i se osyznai, ne mi otri4ai nqma nujda, prosto nedei da govori6 gluposti, 6toto izglejda glupavo, nali se se6ta6?

hahavteen
01-28-2005, 18:58
Ami vsi4ki se bluskat da stavat mega fenove za6toto si misliat 4e taka 6te gi yvajavat pove4e.Az kato po4nah da vlizam v saita(togava biah na 13) su6to taka si misleh i daje sus sestra mi i Liz se sustezavahme koia 6te natrypa pove4e mnenia! Tva sa bebe6ki raboti oba4e taka 4e smiatam 4e e po-dobre da se stava mega fen s po-malko postove! :roll:

SunnyG
01-28-2005, 19:24
Ми аз например не виждам изобщо какъв е смисъла от това да ставаш мега фен или каквото и да е!Все пак тук изразяваме мнения,за да си помогнем един на друг или в крайна сметка ,за да дадем някакъв смислен отговор на дадена тема а не,за да си пълним ранга!Не е ли така?! :roll:

teddy_bear
01-28-2005, 20:07
Ми аз например не виждам изобщо какъв е смисъла от това да ставаш мега фен или каквото и да е!Все пак тук изразяваме мнения,за да си помогнем един на друг или в крайна сметка ,за да дадем някакъв смислен отговор на дадена тема а не,за да си пълним ранга!Не е ли така?! :roll:

Napulno sum suglasna s woshoto momi4ence...Az kato otgovorqm ne otgovarqm za da "trupam to4ki " pred nqkoi a za da si kaja mneniiceto...Dori dopredi nqkolko sedmici ne bqh vidqla 4e ima fenove,mega fenove i tn.A dokolkoto tva da ima i sled Mega fen az predlagam da napishat za nas 2000-pristrasten i za 2500-pc zombi ili neshto ot sorta :P


p.s.tva poslednoto e maitap,da ne se obidi nqkoi s po 2000 ili 3000!!!

LunaTriCk
01-28-2005, 20:22
Какво значение има това на колко мнения ставаш Мега Фен, Дупер Фен, Хипер Фен ли там кот ще да е...За да си наистина фен на сайта, не е задължително да ти го пише под ника.

amy lee
01-28-2005, 20:49
Ami vsi4ki se bluskat da stavat mega fenove za6toto si misliat 4e taka 6te gi yvajavat pove4e.Az kato po4nah da vlizam v saita(togava biah na 13) su6to taka si misleh i daje sus sestra mi i Liz se sustezavahme koia 6te natrypa pove4e mnenia! Tva sa bebe6ki raboti oba4e taka 4e smiatam 4e e po-dobre da se stava mega fen s po-malko postove! :roll: napulno vqrno.LunaTriCk su6to se izkaza izklu4itelno vqrno.sega si znam 4e 6te kajete i za men 4e sum flooderka ama povqrvaite mi,tova 4e sum natrupala tolkova mneniq suvsem ne e bilo suznatelno

LiNkiN4eTo
01-28-2005, 20:57
aveee kvo vi puka :?:

tedo_davis
01-29-2005, 07:00
mnogo se y4ydix kato vidqx i 4estno kazano ne mi xaresa mn mn!!
predi za da stane6 "Mega fen" trqbva6e da ima6 kam 1000 mneniq! a sega ti stigat okolo 550 ....kak moje takova ne6to???? :evil:

4akaite malko koga shte go pravqt tova da imash 1000 mneniq i da stanesh mega fen?T'va e bahti gluposta.Kato q znam "EIiiii sexitoooooo"
taq sha prepylni kanala.Napravo da vzemat da napravqt novi ... v smisal da ima sled "mega fen" nagore ... ama te da si go izmislat.
tedo e tva tvoito se vika ogromna naglost i bezremennost, ti me ubi :lol:
sled eli, znae6 li koi e nai golemiq flooder- ami ti
ti zaliva6 foruma s bezumni temi igri, v koito da moje6 da pravi6 po 100 mneniq v ednata, a razpravq6 eli sexsito
q zemi se pogledni i se osyznai, ne mi otri4ai nqma nujda, prosto nedei da govori6 gluposti, 6toto izglejda glupavo, nali se se6ta6?


Dobre nqma da sporq s teb ... FLOODER sym.I kakvo ot tova?Za tova e napraven foruma .... vseki da si izrazqva mnenieto kolkoto pati si iska i za kolkoto vreme si iska.Kakyvto iskaite me nare4ete.Men ne me spira tova da izrazqvam mnenieto si.A nemoje li da puskam razli4ni temi prosto ei taka?Prosto ot skuka?I ti da visi6 v zala v koqto ima 3-4 igri i vsi4ko drugo e INTERNET PROSTRANSTVOTO .... da imash 1-2 liubimi saita .... nqma li da sedish po4ti prez cqloto vreme v tqh?Az to4no tova pravq.Dori prez pove4eto vreme si opravqm Podpisa ... zashtoto ponqkoga kato sloja nqkoq Po-golemi4ka snimka ... i nqkoi ot moderatorite moje da mi se razpishti.Sega pyk sigurno za toq podpis deto sam go slojil ... napuk nqkoi moje da mi kaje da go mahna shtoto tva sa sceni na nasilie.Ama na men ne mi pukaaaaa.Moga da si pi6a.Ne mislq 4e kato napravq 550 mneniq ili tam kolkoto iskashe za Mega Fen .... shte stana golemiq MYJ.Prosto obi4am da pi6a ... tova si e .... 4rez toq sait i forumite ... si namiram temi za "TL" ... nau4avam mnogo novi ne6ta ... moga da obsyjdam problemi s drugi hora ... ama tova si e ... drugo nemoga da kaja ....

e fire_of_satan razbirash li sega za6to mi vikat FLOODER?za6toto prosto po cql den nqma kak da si zapylnq vremeto i kisna v liubimiq si sait.

aBeP4eTo
01-29-2005, 21:27
Не мислите ли, че т0ва са излишни неща !
Какв0 значение имат тея пусти мнения няма значение дали имаш 10 или 1000 или 10 000, а какв0 си писал, п0м0гнал ли си на няк0й и други неща... ! Т0 направ0 п0-д0бре да няма ранг0ве!

bodil4e_f
02-03-2005, 06:52
imenn0 tva e!nqma nikakvo zna4enie kolko ima6
samo 4e mnogo xora v saita sa si 4isti flooder-i i za tva mislq 4 etrqbva da e s pove4e!

Utopia
02-03-2005, 09:44
na tui mu vikat .. Wind of Changes ..
ako ti zaduha i ne ti haresva zatvori prozoreca :)

morsmordre
02-03-2005, 14:05
kolkoto pove4e mneniq se iziskvat za mega fen tolkova pove4e flooderite 6te floodqt za da stanat mega fenove ;) taka 4e tfa e dobyr varqnt na mene ne mi puka osobeno koi kakyv e ama nqkoi hora namirat za mnogo vajno da stanat mega fenove za otricatelno vreme koeto ozna4ava qko flood :lol:

Повече нямам какво да кажа, така че вероятно ще приемете поста ми за флууд...

e4o
02-03-2005, 19:10
Ima dosta useri, koito iskat po-burzo da stanat mega fenove, no nqma kak da se sprat kato tva sa si postavili za nqkva cel, a as stanah mega fen kato natrupah 700 mneniq, a ne kakto e sega 500 :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
02-03-2005, 20:02
Има ли значение мега или новак. Все пак с еднакви права сме всички.